Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
30. zář 2008

dobré ránko,
zase ti zubaři,já jdu v listopadu na kontrolu

tercie
30. zář 2008

Já bych se měla taky objednat, mám slíbený trhání, ale nějak se pořád nemůžu odhodlat 😀

ilonkaa
30. zář 2008

No jo nák tady pořád mluvíme jen o zubaři,co 😅

lehna
30. zář 2008

Ili, to teda jo, poslední obou všechny chodí k zubaři 😀 😀

Míšo,koukám,že teplotka astále 36,6??

ilonkaa
30. zář 2008

Leh¨ni asi náká epdemije 😵

Holky já mám tolik práce a vubec se mě nechce nic dělat?!! 😖

lehna
30. zář 2008

asi asi

Já už taky odcházím. musím jít nakoupit a jdu vařit- dneska zelňačku, ám na niuž dlouho chuť a ještě tak nějakpouklízet a odžehlit prádlo, teda hlavněě L. košile 😖

ilonkaa
30. zář 2008

tak ahoj Leni..

Taky padim páááá 😅

jitie
30. zář 2008

doktoři a jídlo jsou věčná témata 😀

kacenka25
30. zář 2008

ahojte holky, jsem tu jen na skok ale koukám, že stejnak všechny mizíte pryč ☹

přibrala jsem 4 kila za měsíc 😲 hustý co?tak to je ta lepší zpráva. Ta horší je, že už mám CS4, že hrozí předčasný porod. Takže ležet ležet ležet, minimálně týden, aby se to srovnalo. Když se mi uleví, je to prý známka toho, že se to zas spravilo, že se ty cesty porodní nebo co zavírají. Tak pak bych mohla zas pomalu začít dělat běžný věci, ale do práce už se nesmím vrátit. Docela mě vyděsili 😖 Mám najednou bobky.

martek
30. zář 2008

kacenko, co to je CS4?????? 😕 😕

ilonkaa
30. zář 2008

Kačí takže už jsi doma na neschopence?

kaca007
30. zář 2008

ahoj holky
kačííí, ty jsi byla dneska u dr.? to mi nějak uniklo... co je CS4.... tak jen lež lež lež, ať je vše OK! 4 kila ve 28 tt jsou přece krásný! určitě ještě ani nejsi na svý původní váze před otěhu nebo jo?

luckamb
autor
30. zář 2008

Kačenko, tak hezky hajej a žádná práce

tercie
30. zář 2008

Kači já jsem tadyyyyy !!!!

tercie
30. zář 2008

Kači zkrácenej čípek? S tím u nás nechávají v nemocnici. Fakt se snaž hodně ležet a podkládej si pánev ať je výš, nebo si podlož postel knížkama... Dvě moje kámošky kvůli tomu teď byly ve špitálu ale za týden se to opravdu srovnalo tak nemusíš mít strach 😉 A gratuluju ke 4. kilíčkům, to je krásný. A nebuj, všechno bude fajn 🙂

kacenka25
30. zář 2008

ale já nevím. je to nějaká číselná hodnota, kterou těhotný zaznamenávaj do průkazky. O je OK 7 je porod. V tomhle tt by to mělo být prý 2 a ne 4. Tak budu chvíli ležet a pít víc toho magnézka, prý by se to mělo cca po týdnu absolutního klidu zas zlepšit. Když ne, mám hned přijít.

A mám po koníku 😀 Ale ne, půjdu se sem občas juknout co nového.

Jsem na PN a už zůstanu, už nesmím do práce.

tercie
30. zář 2008

A tak to není zkrácenej čípek, to je něco jinýho 🙂
Kači tak můžeš být doma a nikdo ti nemůže nic říct, to je fajn ne? Odpočineš si, načerpáš sílu, srovnáš záda, to bude pohoda, manža se o tebe bude starat 😉

kaca007
30. zář 2008

kačí vem si notebook do postele, postel podlož knížkama a bude veselo 😉

tercie
30. zář 2008

Kač na předchozí stránce ti holky chválí pupík ale já novou fotku nenašla, smazalas ji?

kacenka25
30. zář 2008

jo Míšo, něco o zkráceným čípku a naléhající děloze říkal... Jen si pamatuju ty hodnoty, že jsou vysoký a neměly by být. Ale prý by se to tak po týdnu mělo urovnat nebo zastavit.

kacenka25
30. zář 2008

Smazala Míšo, páč Luci chtěla vidět pupík a hned, jenže já byla v teplákách jak hastroš 😀 a nešlo mi to poslat icq ani mailem tak jsem to hodila do albíka

tercie
30. zář 2008

Kačí má asi klasickej pc, ne noťas viď... Kač tak si prodluž kabel nod klávesnice 😀

tercie
30. zář 2008

Jo tááák, tak až se vyfotíš upravená tak řekni jo? 😀

kaca007
30. zář 2008

kačí ale jdi ty, žádnej hastroš! pěkný bříško to bylo!

kacenka25
30. zář 2008

joooo a nebo přestěhovat postel ne? 😀 😀 😀 😀 😀

až se holky učešu a upravím tak se večer dívejte na televizi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jeeee no vidíš Míšo to si musím pustit, když teda budu ležet v posteli celý dny..... 😀 😀 😀 😀

tercie
30. zář 2008

Kači to bude tejden s českou komedií, viď? 😉 Tak nám to musíš aspoň vyprávět, ať z toho taky něco máme 😀

Já budu sama doma od zejtra, manža jede do tý Itálie, měli jsme jet spolu, ale přednost mají členové klubu takže zůstávám sedět opět doma na zadku a už se asi nikam nepodívám ☹

kacenka25
30. zář 2008

jo, když nebude nic na satelitu ani v telce český, tak holt dvd no 😀 aspoň shlédnu ty, co jsem nikdy neviděla 😀 😀 😀 a až si koupím i bavlnky na vyšívání můžou klidně za okny padat trakaře já budu hezky v pelíšku zahrabaná a nevylezu 😀 😀 😀

budu vyprávět nebuj 😉

jo noťas fakt nemáme 😖

jitie
30. zář 2008

uf jsem tu...teda kačí,ty už chceš mít kubíčka u sebe???to teda neee 😲 hezky odpočívej a nic nedělej!!!!!

kacenka25
30. zář 2008

stačí mi Kubí v bříšku, ještě aspoň dva a půl měsíce.....

tercie
30. zář 2008

Holky je mi nějak divně, asi půjdu na kontrolu, cejtím mrchu v kostech... 😖