Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

misicka455
6. lis 2008

Ahojky Luci jak je?

lucasaerik
6. lis 2008

ahojky misi..ale jo jde to..kontrakce nejsou 😉 čípek je relativně v klidu...ted už to jen doklepat do ledna..
a co ty jak je?..co doktoři..a následné snaženíčko?

petis
6. lis 2008

No já jsem u nás taky viděla samé drahé (v obchodě mi paní nabízela za 800,-) a popravdě jsem tolik investovat nechtěla.
Funkci tyhle splní stejnou, tak hlavně aby v nich bylo dobře 😉

lucasaerik
6. lis 2008

nooo já už musím vybírat trošku opatrněji..na domů si koupím úplně obyč..ale jenom přeci po dvou odkojených dětech ta pevnost prsou není noc moc..a potřebuji oporu abych se taky dobře cítila 😀 když někam půjdu ven 😀 😵

misicka455
6. lis 2008

No doktoři pořád otravují s nějakýma vyšetřeníma takže snažení by mělo být až od prištího roku tak Leden , Únor. A jsi už doma nebo budeš do porodu v nemocnici?

misa.ottovka
6. lis 2008

To jo některý podprdy jsou neřestně drahý. V tom HMku měli 2 za cenu asi 350,-kč, v barvě myslím bílá a černá. Já si je zatím ještě nekoupila, ale mám odtud kalhoty do práce a těhu pásy.

lucasaerik
6. lis 2008

nene misi jsem doma...slibovala jsem hory doly jen abych mohla být doma..ale doma mám nad sebou drápa a to je manžel... 😅 takže jsem si tak říkala že jsem možná měla volnější režim v nemocnici 😀 , ale prostě doma je doma 😀 ....ale ze strachu že tam opět skončím jsem začali vše dochystávat....
tak hlavně ať jsi fit a brzy se můžete začít snažit..a miminko na sebe dlouho pak nenechá čekat 😵

misicka455
6. lis 2008

Tak to je super, že jsi domajak se řiká všuded obře doma nejlíp.No jsem aji ráda, že si od toho snažeí můžu odpočnout a načerpat síli do dalšího boje 😉

lucasaerik
6. lis 2008

jj to věřím, ono to pak člověku leze na mozek 😖 ..nemyslí na nic jiného..atd....úplně chápu...

misicka455
6. lis 2008

Přesně tak 😉

lucasaerik
6. lis 2008

no tak hlavně ať jsi v pohodě...to je hlavní a pak to půjde samo, určo 😉

petis
7. lis 2008

Dobré páteční ráno !!!

Kdepak jste kdo? Hodně práce ?

kaca007
7. lis 2008

ahoj holky:
petis a jitie, pohlaví nám bude upřesněno za tři týdny, pí dr. si nebyla jistá, zatím říkala, že se jí zdá že by holčička...ale příště se chce podívat znovu 😉 tak uvidíme.
důležité je zdraví 😵

mišo díky za tip na podrpdy z HM - to jsou přímo kojící?

petis
7. lis 2008

Ahoj Kači,
to víš, že nejdůležitější je zdravíčko 🙂
Ale že by další princezna 😉 ?

Na dobu pro těhotenství doporučuju takové ty sportovní podprdy bez švů a kostic, já se v ní cítím pohodlně 😉

jitie
7. lis 2008

ahoj holky 😵
kačí, tak holčička, jo??a co bys víc chtěla??samozřejmě zdraví je přednější, ale stejně si vždycky doufáš na jedno.. 😉

lucasaerik
7. lis 2008

ahojky holky, tak dnes jsem si pro jistotu skákla k Dr zdálo se mi že malá se nějak málo hýbe...tak mě pro jistotu pozvala když jsem jí volala, na UTZ se zdálo být vše o.k. jen říkala že má zvláštní polohu a asi proto se málo hýbe...asi jí to v té poloze moc nejde... 😀

petis
7. lis 2008

Ahoj Jitu a Luci !!

Jitu, byla jsi už na kontrole u Dr.? Jsi ještě na nemocenské?

Luci, jak je malá položená, nějak na štorc 😉 ? Hlavně že je v pohodě.

Mi začíná být zle z nervozity před kontrolou, ještě musím 2 hodiny vydržet, než pojedu ...

lucasaerik
7. lis 2008

pet...jj je tam tak prazvláštně otočená na štorc zádíčkáma směrem k bříšku, takže ručičky má směr dovnitř proto jí i málo cítím...
a ty jdeš dnes do poradny?... nebo je něco špatně že jsi nervozní?...

lucasaerik
7. lis 2008

koukám se s holčičkama roztrhl pytel 😀 ...ale jsem se ptala doktorky v nemocnici co se jí zdá že se teď rodí více zda holky nebo kluci, že kolem mě jsou samé holčičky..a ono říkala že jí se ba naopak zdá že rodí víc kluky...že se jim docela často stává že se např za tři dny nenarodí ani jedna holka... 😅

petis
7. lis 2008

Luci, jdu do poradny.
Špatně nic není, teda doufám 😉 Ale nervozní jsem, to je normální 😎

eximka
7. lis 2008

ahoooooooooooooooj

petis
7. lis 2008

Ahoj Teri, jak je?

eximka
7. lis 2008

ahojky no super, dneska jedeme pro kočárek konečně po těch obštrukcích už to bylo na čase

petis
7. lis 2008

Jé, tak to už pomalu finišujete s nákupy, co? 😉
My máme kočár u našich, musím se na něj kouknout, jestli se mi ještě líbí, už jsem ho dlouho neviděla 😀

lucasaerik
7. lis 2008

Pet tak to ať ti to dobře dopadne v poradně, ty už jsi i oficiálně na MD že?....
Jéé kočík, tak ten už taky pěkně parkuje u manžílka v práci, občas na něj kouknu, nechce mi jej dovolit mít doma 😒 , prý mi jej doveze až budu v porodce 😅 ...ale stále jsem přesvědčena o výborné volbě...
Nu taky už pomale finišujeme s nákupy, ale stále je co nakupovat..jsem zjistila..ted se v listopadu chystáme na postýlku a přebalovák, vybráno by bylo, jen jí koupit...a nějak se nemůžeme shodnout na povlečení..to je asi doma největší téma rozhovoru poslední dobou 😀 , co se líbí mě nelíbí se manžovi a naopak... 😵

kacenka25
7. lis 2008

ahojky holky

musím se jít na vás podívat, co je nového. Koukám že tu zrovna nikdo není, no tak tady můj vzkaz naleznete pozdějc no.

Ten čas šíleně letí, už ležím 5 týdnů a 4 dny, dala jsem si tu práci a teď to spočítala 😀 😀 😀 Jsem celá přeleželá, ta záda mrchy bolí víc než když jsem chodila do práce. Ležím na zádech, páč na boku to nejde, to se Kubík čílí a druhý bok je nějakej divnej, když na něj lehnu, okamžitě mě chytnou křeče snad všude. Blbý je, že i přes to ležení se to pořád zhoršuje, tak mě čeká ležení až do porodu. No ono to už pomalounku snad uteče, ale jsem ukrutně znuděná. Venku to krásné počasí, ježiš holky, to mi je tak líto, že nemůžu ven. Když jdu na kontrolu k dr. tak se vyloženě kochám, jak je venku teploučko a krásně 😵 😵 Jináč mě je dobře, jen dr. má jiný názor. Kubča je ukrutně živé dítě, strašně sebou mele a když má dobrou náladu, kope nohama a rukama najednou, tam snad tancuje nebo co 😵 😵 😵 Celý dny ležím a čtu si a vyšívám. Nuda příšerná a jsem hodně protivná, teď obdivuju manžela, že má tu trpělivost. Dokonce začal doma uklízet, mýt nádobí, vysávat.... ono mu nic jiného nezbylo 😀 Pořád hrajeme s panem dr. hru o důvěře, já ji plním a poctivě ležím a on mě za to zatím stále neposílá do nemocnice, i když o tom mluví pokaždé, když tam jsem 😢 😢 😢 Ty nervy jsou blbý no.

Lucas, tys to zvládla po dvou dětech až s tím třetím..... já jsem selhala už při prvním...... Mám výčitky, holky, nějak si jim neumím pomoct, ale pořád mě napadají.....

Tak já jsem dojedla a jdu si lehnout.

Strašně moc všechny zdravím a přeju PEVNÉ ZDRAVÍ!!!!!!!! Těhulkám hodně hodně radostného očekávání a snažilkám strašně moc moc moc štěstí při testování.

Pa.

kacenka25
7. lis 2008

jooooo od 1.11. jsme s Kubčou oficiálně na mateřské dovolené, tak mám krásnou dovču, ležím v posteli a nesmím se z ní hnout vyjma wc a sprchy 😀

joooo a ještě jedna zpráva: asi se manžovi mě zželelo a byly vyslyšeny mé prosby a z jarního vrhu bude štěňátko pro Kačenku 😵 😵 😵

tak to už je fakt všechno. Ahojte.

petis
7. lis 2008

Ahojte holčinky !!

Katuško,
paráda, že ses za náma přišla podívat, aspoň takhle na chviličku. Je dobře, že poctivě ležíš, Kubík si toho bude vědom a pěkně v bříšku zůstane až do termínu.
Hlavně se opatruj a neboj, SMS-ky to jistí 😉

Luci,
tak ode dneška jsem ofiko na mateřské. Mám dnes 6 týdnů do termínu porodu.
Na kontrole u Dr. jsme dopadli naštěstí dobře, uf, uf ... malá je hlavičkou dolů, čípek je OK, neotvírám se, to je dobře. Malá už ale trochu naléhá na "spodek", proto mě pobolívá podbřišek.
Mám zvolnit, když to cítím. Takže tak.
Jinak váhový odhad je cca 2400-2500 gr. 🙂
Na další kontrolu jdu za 2 týdny a pak už po týdnu ...

Tak všem pa pa a krásný víkend mějte 🙂

lucasaerik
8. lis 2008

ahojky holky to je super ze jste dopadli super..jen tak dále..a do porodu to uteče jak voda... 😉 a za chvíli se budeš tulit s Kájou 😵 .
Kači....jen pělně hajej...ať Kubča ještě v pupíku vydrží...a ty řeči o selhání si nech, Jo? 😉 ..sim tě..já proležela u prvního od května do srpna v nemocnici...Šimonek se taky chystal na svět o něco dříve, ale ne až tak jak "Bebuška"....jen u Dády to bylo těhotenství relativně na pohodu..i přes ty všechny straosti kolem...takže vklidu dopadne to dobře...a uvidíš aby jsi ještě nepřenášela 😀 to se tak občas přihodí 😅 já tomu dokonce věřím že teď si chtěla malá pospíšit na svět a na konec jí budeme sáho dlouho přemlouvat aby vyšla ven 😅 ...věřím že se doma děsně nudíš..znám to moc dobře ale opravdu buď ráda že nemusíš být v nemocnici...to je velké plus 😉 ..tak páčko kočky...

jitie
8. lis 2008

ahoj holky,
kačí jen hezky lež, vím, že je to otrava, ale už je to jen pár dní 😉
luci a ty to samí, holky musíte odpočívat i za nás pracující 😀
peto, v pondělí jdu už do práce, dr mě shledala zdravou a můžu vyrazit směr Praga a bacily 😝 😀