Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
12. lis 2008

Už by ti ji mohl napsat, 8 týdnů před termínem porodu už se mateřská vypisuje.
Já si ji nechala vypsat 6 týdnů před porodem.
Výbaička je koupena, už jsem dokoupila i věci do porodky-hygienické na sbalení tašky. Už snad jen dokoupíme přebalovací podložku a pak se asi uvidí až po porodu, co bude chybět ...

ilonkaa
12. lis 2008

Holky tady to,ale upadáá ☹ ☹ ☹ !!

Luckapucka GRATULUJUUUUUU!!Krásné čárky,tak at dopadne vše v pořádku!!! 😵

tercie
12. lis 2008

Ahoj holky, jste tu některá? Mám chvíli tak jsem přišla mrknout co je novýho, a hned taková velká novina!!!

Puckolucko moc moc gratuluju a přeju hodně štěstí a zdraví tobě i miminku 😉

jitie
12. lis 2008

ilu, víš, neni čas..blíží se konec roku a práce je dost 😒

lucasaerik
13. lis 2008

Dobré ránko, včera jsem toho měla tolik, že jsem pomale nebyla doma ..prostě nestíhačka 😀 ....ale koukám že jste toho moc nenakecaly holky...měly bychom se nad sebou zamyslet, upadá to tady 😀 😀 😀

kacenka25
13. lis 2008

kuk 🙂

čekám na pána na odečty vody, tak jukám co a jak. Už tu měl být.... ☹ Já nevím, tydle dochvilný lidi.... ☹

Pucka: moc moc moc gratulujuju!!!!! To je skvělá zpráva! Teda o co všechno já přijdu 😠 když tu nejsem 😢 Chjo

Upadá to tady, ale holky, až se stane zázrak a pan dr. usoudí, že teda jako nemusím ležet 24 hodin naznak jak chromej brouk, to se to zas rozjede 😀 to se k vám hnedkomc připojím a zas obnovíme téma ne? 😉 Mě se po vás stýská, novinky mi nikdo nenapíše a přitom se tady dějou 😲

Tak pa a hezký den.

petis
13. lis 2008

Ahoj babulky,

každý tady vždy jen písne, jak to tu upadá a toť vše 😉 Raději bysme měli napsat vždy nějakou novinku o sobě, ať se to zase rozjede 😎

No, já třeba dnes budu mít dopoledne napilno, musím upéct zákusek na zíta do práce - jdu na poslední poradu a pak "pá pá za 3 roky" 😵

misa.ottovka
13. lis 2008

Ahoj holky 🙂
Tak souhlasím s Pétou, rozjedeme to znovu, každá šup, napište něco nového o sobě!!!!

Puciluci, o tobě jsem sakra dlouho neslyšela, ale gratuluji moc moc moc!!!!!

lehna
13. lis 2008

ahojky holky,

no ale jestli tu zas kkaždí napíše jeden příspěvek co nového,tak to bude pořád ve starých kolejích😀

no jinak u mě nového. dneska jsme se probudila s dost velikou bolestí podbřišku 😲 . jakoby mě tam Sašenka někde pořádně kopla,nebo já nevím. až jsem z lehu vyskočila z postele. teďka už je to dobré, ale já se úplně lekla co to je.

Já tu budu taky dneska jen tak sem tam. za chvíli jdu do obchodu. ve dvě jedu za mamkou,chche si koupit něco na sebe a pak mám cvičení🙂

Kačenko haojky, tebe jsme dlouho neviděla. jak se ti daří? škoda,že musíš pořád ležet☹

petis
13. lis 2008

Ahoj holky,

Leni,
to je asi normální, mě podbřišek taky občas vzbudí, teda v noci při každém otočení na jinou stranu a vzepření se na noze mě v něm hodně pne.
Asi už je to tlak, co vyvíjí hlavička na "spodek", jinak si to nedokážu představit.

Míšo,
jak je v práci? Jak dlouho budeš pracovat, až do mateřské nebo se na to vykvákneš dříve?

lehna
13. lis 2008

No když já Peti nevím. byla to bolest,jakoby ti tam někdo vrazil kudlu☹. ležela jsme normálně,žádné otáčení. a teďka to pořád trošiččku pobolívá. tak budu volat asi dr. nebo já nevím

petis
13. lis 2008

Aha, tak to raději cinkni, za to nic nedáš ... a raději 10x volat zbytečně než náhodou něco zanedbat.
Držím palušky, že to bude v pořádku !!!

lehna
13. lis 2008

ještě chvíli počlám jestli se to nezlepší úplně.lehnu k TV,nebudu nic dělat a dkyž se to objeví,tak jí brnknu.
a teď musím do obchodu. tak zatím pa

misa.ottovka
13. lis 2008

Lehni, taky držím palečky.

Já takovou bolest měla když jsem měla hematom, ale jsem v jiném stadiu těhu, tak nemůžu soudit 😒

petis
13. lis 2008

Páčko,
dobře nakup 😉 A pak si opravdu spočni, ať je bříško v klidu a nebolí !!!

lehna
13. lis 2008

a navíc Peti, já nevím jestli už je malá otočená. na kontrolu jdu příští týden. i na ultrazvuk

Míši: díky, no tak to fakt těžko říct co to mlže být. říkám,počkám ještě chvíli a pak zavolám, za to nic nedám

lucasaerik
13. lis 2008

nooo ahojky, ale když člověk tady je tak stejnak se nic nepíše...a pak když tu jeden den není tak dostane zdupa 😀 😀 😀 😀 ..
Nu co nového...pupík je nějaký obrovský, přemýšlím že se blejsknu a hodím do albíka...jenom přeci už 30tt 😅 ...dnes jsem objednala Bebuši katata do porodky...tak uvidíme jak dojdou...
Co se týče spánku tak bych se taaaaak potřebovala vyspinkat ale nějak to už s tím mega pupendem nejde 😅 a taky za noc člověk chodí x-krát na WC a když konečně usne tak ho zase vzbudí Dáda..to prostě paráda 😀...taky mi volaly z účtárny že by potřebovaly vědět datum nástupu na MD tak jak půjdu 20. na velký UTZ tak se budu muset podebatit s doktorkou...
nu už moc času do porodu nezbývá.... 😵
a co Vánoce holky?....manža si vzal na celý příští týden dovču, budeme malovat, a paks e chstám do pečení cukrovíčka, musím se přiznat že letos doma nemám ani jeden dárek na vánoce (což je u mě dost divočina, jindy už touto dobou finišuji s dárky a jen dokupiji drobnosti 😵 ) takže sjem se tak nějak doma bavily že asi o víkendu zajedeme mrknout do obchůdků... 😀 , ale už se moooc na Vánoce těším...

misa.ottovka
13. lis 2008

Luci, tak se zkus na cvíli prospinakt dopolko, kluky máš asi ve škole či školce ne.

ilonkaa
13. lis 2008

Ahoj holky 😀

lucasaerik
13. lis 2008

jj to jo, ale doma ten binčus 😀 ..ale stejnak se mi nic nechce 😵 nevím zda se ukecám a udělám nějakou práci 😅

misa.ottovka
13. lis 2008

Na binčus se vyprdni, určo to není tak hrozné 😉

lehna
13. lis 2008

Ahoj Luci,
to máš pravdu s tím spaním jsem na tom podobně. už s emi spí čím dál hůř. a na záchod chodím tak dvakrát třikrátt.

Vánoce se u nás letos neřeší, budou okna, 12.12. budou vyrobené,takže ten víkend se budou měnit. se nemůžu dočkat😀

ilonkaa
13. lis 2008

U nás taky letos Vánoce nejsou!!!!!!!! 😀

misa.ottovka
13. lis 2008

Já se zase pro změnu zbláznila do pečení a zdobení vánočních perníčků, úplná mánie 😀

lehna
13. lis 2008

péct samozřejmě buddu, bez toho bych nežila😀. ale už koncem listopdau,než se udělají ty okna,pak už na nto nebudu mít čas. Míi, máš nějaký bezva recept na perníčky? každý rok dělám jiné a nikdy to není ono. halvně tuhpst těsta atd.

lehna
13. lis 2008

tak já zas na chvíli odcházím, skončila reklama, koukám na Nevěstu na útěku😀

lucasaerik
13. lis 2008

nooo holky tak u nás musí být 😀 kluci jsou kluci 😀 a rok od roku jsou náročnější 😀 😀 😀 😀 ,a le taky to nebude nijak obr valné...ale peču cukrovíčko strašně ráda..takže se těším...kdyby jsem příští týden nemalovaly tak začínám péci 😀 😀 😀

misa.ottovka
13. lis 2008

Lehni, recept mám, perníčky jsou krásně měkké. Pošlu ti ho do IP.

lehna
13. lis 2008

Míši díky, pošli pošli🙂

misa.ottovka
13. lis 2008

Teda já je mám měkké tím, že je peču v předstihu 🙂 Před Vánocema přidám ještě rozkrojené jablíčko 🙂