Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
17. zář 2008

Luci tenhle gelík to je a je to fajn věc, dá se použít třeba i jako lubrikant : http://www.obchod-kosmetika.cz/tea-tree-oil-vag...

kacenka25
17. zář 2008

hele paniiii 😠 jednaaaaa 😠 nesměj se když někdo něco neví 😠 se ptám abych byla informovaná ne? 😠

jedinej zánět co jsem měla byl močovýho měchýře, třikrát po sobě než se podařil vyléčit ale to nesvědilo to bolelo jak trní

tercie
17. zář 2008

😀 Kači nevím proč, ale jak jsi to napsala, vybavil se mi ten seriál Ptáci v trní 😀

kacenka25
17. zář 2008

😲 to jsou mi ale rána......

jak ptáci v trní šmarjá zasejc .... to jsem spala hubou ke zdi abych nikoho netento 😀

tercie
17. zář 2008

nu toť, eště chytneš ňákej ten ajc na starý kolena 😀

p.e.t.u.l.k.a
17. zář 2008

Holky nejlepší na záněty atp. je s Justu Deo intim strašně moc to pomáhá a můžou to používat i chlapi fakt to zkuste nebudete litovat 😉

tercie
17. zář 2008

Holky trpaslíci !!! Všichni sem!!! 😀 Teď mi píše spolužačka, má za sebou 3SP a teď se konečně dočkali mimča, TP má 18.9. a radí mi, abych jedla slunečnicový semínka, prej ... akorát ještě nevím, na co jsou přesně dobrý... ona to má od nějaký "báby kořenářky" či co, tak na tom asi něco bude... Jako já dneska běžím do zdravý výživy a koupím si jich pytel 😀

kacenka25
17. zář 2008

jak ajc? jste mluvily o zánětu ne? 😠

ale je to hustý co - nechoď tak do hloubky prej a stojej po kolena ve vodě 😀 😀 😀 😀

jedna o koze druhá o voze...... a vůbec, jakpak udělám barevný nápisy v albu? Jsem tam vložila ty kódy a ono mi to řádek nezbarvilo, zůstal černý a ještě jsem před řádkama měla napsaný ty kódy, zapomněly zmizet 😀 😠

tercie
17. zář 2008

JJ Kači, a neplav DOPROSTŘEDKA do hloubky 😀

ty kódy, jakpak jsi je psala?

kacenka25
17. zář 2008

zkopírovala ze vzorníku a vložila CTRL C a CTRL V

luckamb
autor
17. zář 2008

jo já už to taky zapomněla jak se ty barvičky dělaj.

tercie
17. zář 2008

ze vzorníku??? A ten je kde? Já ty příkazy píšu tak v uvozovkách je barva kterou chceš, musí být anglicky

tercie
17. zář 2008

aha on se tu ten příkaz nezobrazí tak jak je napsanej tak do icq ti ho pošlu

kacenka25
17. zář 2008

vzorník je na netu, ale nefunguje

zkusím ty barvy podle tvého návodu

luckamb
autor
17. zář 2008

kačko a kde na netu???

luckamb
autor
17. zář 2008

HOlky nevíte někdo kam se poděla Amélka????? PUckalucka??? A co sluninka?

tercie
17. zář 2008

SLuninka se nedostane často na net, pucka nevím, Amelka tiše sleduje dění 😉

tercie
17. zář 2008

Amelka se 11.10. vdává a pak by chtěli jít na IVF, chodí prý občas do diskuse Grafy BT víc o ní taky nevím

jitie
17. zář 2008

ahhhooojjj 🙂
luci o zánětech mi ani nepovídej, mam je pořád 🙄 já si kupuju Gynopevaryl čípky,vždycky pomůžou na chvíli, ale nesmí se při těhu, tak mám doma ještě Canesten mast, ta docela pomáhá..ale stejně je všechno jen nachvíli a zase se to vrátí 🙄

tercie
17. zář 2008

Ahoj Jiti, tak zkus mrknout taky na ten gel, já s ním mám fakt výborný zkušenosti

strouzek
17. zář 2008

holky ahoj, o těch zánětech mi teď říkala kámoška měla je taky pořád čípky masti nic nepomáhalo ale pak jí doktor poslal na vyšetření do ostravy a z krve zjistili že má nějakého bacila a záněty by nikdy nevyléčila nasadil jí léčbu nějaké kapky na půl roku stojí 4 tis. ale zaplatí to pojišťovna a od tý doby má pokoj

luckamb
autor
17. zář 2008

TAk amélku pozdravujte, když ji někde potkáte. Jůůůů tak ona se vdává. Že jí přeju všechno nej nej nej
Jíťo: mě canesten pomáhá a většinou mě toho zbaví jakože zbaví, ale taky jsem tam četla, že pokud plánujete těhu, poraďte se o jeho užití s lékařem. NO jenže to bych nemohla nic. ŠUp a pouřila sjem ho. Pomáhá mi víc než gynopevaryl. A hlavně je jen na jeden den, což mi maximálně vyhovuje.

jitie
17. zář 2008

Marti fakt??no uvidíme,co mi poví v tom gennetu,prý jsou časté záněty blbý kvůli mimču.... 😨
ještě používám Lactacyd femina,a ten mi teda taky nepomáhá 🙄

tercie
17. zář 2008

Marti že to povídáš, tak jsem si teď vzpomněla, mamka mi vyprávěla o dceři nějaký kolegyně, a ta prý 3x potratila, a pak jí přišli na to, že má nějakou bakterii či co, nějakej poševní bičíkovec, a ten způsoboval ty nezdary, no dostala prášky dělala výplachy a teď v pohodě počala a mimčo donosila... to je, co?

luckamb
autor
17. zář 2008

jj, ty záněty jsou svinstvo. Já na ně jednu dobu trpěla taky moc. A teď je to ale mnohem lepší. Objeví se jeden tak za 3 - 4 měsíce

jitie
17. zář 2008

holky mě je zle....já se asi pobli..... 😝

martek
17. zář 2008

jitie, to jsme dve 🙄

luckamb
autor
17. zář 2008

No holky co je to s váma???

martek
17. zář 2008

tak to by me taky zajimalo 🙄

jitie
17. zář 2008

marti, to je strašný já vůbec envim z čeho 🙄 sem šla vedle s nějakým papírem a udělalo se mi strašně zle, tak tu sedim a kolegyně mě cpe bonbónama,prý abych neměla třeba nízký cukr..což nevim z čeho, když jsem včera sežrala celou čokoládu 😕