Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

martek
17. zář 2008

ja sla vcera se psem a malem dvakrat...moje stesti je, ze nesnasim zvraceni......ale normalni clovek uz by blil 🙄

tercie
17. zář 2008

Teda holky, z čeho to máte?

luckamb
autor
17. zář 2008

Holky mě se občas stává že je mi takhle zle u mrchy.

martek
17. zář 2008

me se to nikdy nestavalo....
a treba mrcha mi chodila presne
casy se meni 🙄

jitie
17. zář 2008

marti přesně,taky nesnáším zvracení,takže to radši zardžuju dokud to jde, já si neumim stračit ani prst do krku, to u toho brečim ajk malý dítě..
že by nějaká střevní chřipka??já tu u mrchy nikdy neměla.. 🙄

tercie
17. zář 2008

marte to mi povídej, mě chodila mrcha přesně jak švýcary, a teď prd, mám v tom pěknej binec a nevím z čeho...

luckamb
autor
17. zář 2008

JO tak to se mi po půl roce taky z ničeho nic změnilo. Chodila přesně a pak najednou....prásk.....vyvolávačka.....a od té doby bordel

tercie
17. zář 2008

jit to já si prst do krku klidně vrazím, páč vím, že to bude trvat jenom chvilku, vyhodím to a okamžitě se mi uleví

martek
17. zář 2008

ja uz nechcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😔

tercie
17. zář 2008

Luc, Martek tak holky už víme, proč se jí říká mrcha co? 😀

jitie
17. zář 2008

chjo,já bych se chtěla zavrtat do postýlky a spát 😔

martek
17. zář 2008

ja se dneska nedostanu domu driv nez v pul sedmy 🙄

jitie
17. zář 2008

terci,tak to já ne, mě to strašně vadí, já budu radši trpět..nevim asi sem divná 😕 David mi vždycky říká,ať se jdu vybl.. já mu zaboha nedokážu vysvětlit, že to neumim a nesnáším,nemůže to pochopit.. 🙄

jitie
17. zář 2008

martí,tak to já naštěstí jo a přemýšlím, že půjdu po o..no uvidím jestli se to zlepší, si dam k obědu suchý rohlík 🙄

martek
17. zář 2008

jitie, ja rikam, ze kdyz bliju, tak umiram...... nejhorsi vec v mym zivote.... to nade mnou musi stat nejlepe mamka a otirat mi celo a oblicej studenym hadrem....
manzel taky, je mu zle, jde se vyblit a je mu lip....ja ne...ja radsi trpim 😔

jitie
17. zář 2008

choj sme mi to holky divný 😕

tercie
17. zář 2008

Tak třeba blejete z počasí 😉 😀 Nějqakej důvod to mít musí 😎

strouzek
17. zář 2008

holky změna téma je mi taky blujno ale já vím z čeho páč jsem těhule a ještě prase sežrala jsem na posezení 2 bal sýrových tyčinek 🙄

jitie
17. zář 2008

terci asi jo 😲 já už věřim všemu.. 🙄

luckamb
autor
17. zář 2008

Holky tak to já zvracet umím a když si blinku je mi hned líp. 😀

luckamb
autor
17. zář 2008

Kam jste všechny zmizely???

kacenka25
17. zář 2008

čau blinkajdy 😀
vy zas máte téma 😀
co řízeček a bramborový šalátik? 😉 honí mě mlsná 😅
anebo ten šalátik dát na houstičku, čerstvou, na to šunčičku a vajíčko a sýr a domácí chlebíček je na světě. už bych si dala, chybí mi majonéza 😀 to se po porodu strhnu, mám absťák na saláty s majonézou a na nivu a hermelín 😀 snad po tom nebude mít dítko zaražený prdíky..... tuhle někdo říkal, že chlapečci na bolení bříška trpí víc než holčičky.....

kacenka25
17. zář 2008

jsem tu,nevidíš 😀 tak počkej, vlezu si na stůl... už mě vidíš? 😀 😀 😀 jsem taaaaaaaaaaaaaaaakhle velká 😀

luckamb
autor
17. zář 2008

jo už tě vidím kačenko 😀 😀 😀 😀

kaca007
17. zář 2008

ahoj holky... napíšu kačí napíšu... jen doufám, že to bude ok...

luckamb
autor
17. zář 2008

a koukám s kačenkama se tu roztrhl pytel 😀 😀

kacenka25
17. zář 2008

no vidíš a ty sis stěžovala Luci 😀 😀 😀 😀 a najedou je tu překačenkováno
a ještě je jedna Kačenka taaaaaaaaaaaaaakhle velká. už můžu slézt z toho stolu? bojím se výšek 😀

ahojky Kačuli 🙂 bude to OK, neboj. držíme palečky

kaca007
17. zář 2008

jak tu píšete o té vánoční náladě...no jo, vlastně jí mám asi taky... předevčírem už jsem doma zapálila svíčku...
kačí teda to strašně letí, už jen 13 tt a budeš mít kubíčka v náruči... to snad není možný, vždyť jsi nedávno chtěla jít na solárko a předtím jsi našla // 😵

kacenka25
17. zář 2008

viď? a mě ti to připadá jak před sto lety..... ruku na srdce, na jaře jsem si nedovedla představit, že se to jednou stane skutečností a najednou ty představy dostávají reálné barvy, páč máme doma plínky, vaničku, oblečení.....

ono se to nezdá, ale ten čas najednou strašně uletí, po nalezení // a najedou už počítáte týdny do porodu na jedný ruce 😝

luckamb
autor
17. zář 2008

Kačenko: už z toho slez. ty se bojíš výšek?? Já totiž taky 😀
Kaca: ty jdeš na kontrolu????