Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
17. zář 2008

Terc nám bez varování zmizela???

kacenka25
17. zář 2008

Bolka je sen, ale jestli dotáhneme do konce dům, tak se nebudu stěhovat domů. Je fakt, že řešit bydlení budeme muset, nevejde se nám druhá postýlka do stávajícího bydlení.

luckamb
autor
17. zář 2008

Tak uvidíš, třeba jednou bolka bude.
Kačenko, kde si říkal ana netu, že je ten návod na to album, na ty barvičky a tučný texty a tak.

kacenka25
17. zář 2008

jo, taky koukám. Buď šla domů a ani nehoukla nebo ji zavalili prací, chuděrku naši. Jsem zvědavá, jak budu hodně pohyblivá na podzim, jestli budu moct uskutečnit svoje plány a jezdit do MB. Tam se dárky na vánoce nakupujou líp než tady..... a taky člověk vypadne z reality, ve které žije.... na chvíli pryč..... a vánočně ozdobená Olympie nebo Bondy ..... to láká utrácet

luckamb
autor
17. zář 2008

jéé tak se snad kolem vánoc potkáme, ne???

kacenka25
17. zář 2008

to víš že jo. Naši už mají teď práci i o víkendu, na chaloupku se nebude jezdit, tak jen za nima do města. Dám vědět to víš že jo. Pak tam budu třeba i s mláďátkem sama, MM bude v práci, tak to se taky ozvu, půjdeme na kávu a na prochajdu... jak budeš moct ju? 😉

Kdyby byla příležitost na setkání, dám vědět. Pošleš mi do IP mobil?

luckamb
autor
17. zář 2008

holky mě nejdou ty barvy

tercie
17. zář 2008

Holky já musela pracovat... a teď už letím, chci stihnout než mi zavřou krámy ještě někam na tu bundu... tak mi držte, páč už chytám vzteka že nikde nic nemaj. Papapa berušky moje 🙂

kacenka25
17. zář 2008

paaaaaaaa Míšo zítra

Luci mě to taky nejde....

kacenka25
17. zář 2008

no joooo, je tam zkouška 😲 a já pořád nic

luckamb
autor
17. zář 2008

a já už to mááááám

jitie
18. zář 2008

dobré ránečko
mám rýmu jak blázen a bolí mě hlava 😒

kacenka25
18. zář 2008

dobré ránko
jsem asi druhá na řadě, též se mnou cloumá nastydnutí

strouzek
18. zář 2008

brý ránko

kači kde máš břucho?? 😀 počkej za chvilku sem hodím svoju fotku ze včera banděra

kacenka25
18. zář 2008

kde? no mezi stehnama a prsama. Jsem taková nenápadná těhule 😅

strouzek
18. zář 2008

kači 😀 😀 😀 zato já jsem výrazná už to jde vidět fest přej vypadám na 5. měs 🙄 😀

kacenka25
18. zář 2008

já tě doženu neboj 😉 asi tak v prosinci 😀

strouzek
18. zář 2008

kači koukni do albíčka jakýho mám špekoně 😀

kacenka25
18. zář 2008

kde jsi vzala tak velký bříško a proč ho máš větší než já? 😲 vždyť moje dítě už má přes 1 kg váhy a 25 cm 😲 tak tohle nechápu 😢 hele že ty nás lakuješ?

strouzek
18. zář 2008

kači fakt nevím nevystrkuju ho takhle vypadám normálně přes den je menší ale večer se najím a takový žok 😀 prostě akta x, manža říká že určo jsou tam trojčata a doktor nám to nechce říct 😵

tercie
18. zář 2008

Ahoj holky, jak jste se vyspaly 😉?

Marti že tys sežrala melouna a nekousala jsi ho? 😉

tercie
18. zář 2008

Kači máš pupík akorát, počkej ten poslední měsíc, švagrová nabrala 9 kilo 😀

kacenka25
18. zář 2008

Ahoj Miško děkuju za zastání 🙂

luckamb
autor
18. zář 2008

Ahoj holky,
Kačenko: máš krásnej pupík. Si prostě hubenka a vyrostlo ti jen to bříško. Fakt moc hezký. Sluší ti to 😉

strouzek
18. zář 2008

a mě to nesluší? 🙄 hold mám rychlejší kožní buňky 😵

kacenka25
18. zář 2008

děkuju Luci. na konci září dám vědět, kolik moje kožní buňky nasály kilogramů 😀 až se zvážím u pana doktora na kontrole

strouzek
18. zář 2008

já se nevážím radši 😉

kacenka25
18. zář 2008

hele holky co říkáte kachničce na vaničce? tu vybral MM 😵 😵 😵 😵 jinak mám úchylku na všechno, co se týká mého jména, tak má miminko už i oranžovej overálek s kachnou, vaničku s kachnou, bodýčko s kachnou, bude kachna i na kachličce v koupelně 😀

kacenka25
18. zář 2008

já se tam vážit musím, zapisují mi to do průkazky, každou návštěvu zapíšou počet kg a posledně, jak už jsem měla první kilo navíc tak už to kreslí i do toho grafu uvnitř průkazky

luckamb
autor
18. zář 2008

kačko vanička je hezká 😀