Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
17. únor 2009

Holky, tak odběr malej zvládl zase na 1, dostal puzzle hrocha...a hodnoty má taky dobrý, což jsem si oddychla.

tercie
17. únor 2009

AQhoj maky, to je skvělý, tak už jste z nejhoršího doufám venku...

maky82
17. únor 2009

já chci taky doufat...jenže ona by ho nejradši nechala ještě měsíc doma...takže se zas do konce týdne musím rozhodnout, co a jak a kdyžtak zajít za gyndařkou, jestli by mi napsala neschopenku, jestli s ní ovšem bude řeč, což se dost obávám

Ale další věc, která mě dneska potěšila, je, že kočárky Patron, co se nám líbí, prodávájí i v Blansku 😉 a my se kvůli nim hnali v neděli do Brna...

petis
17. únor 2009

Ahoj holky,

tak jsem dnes byla na kontrole na gyndě po 6N. Bála jsem se, že to bude bolet, ale Dr. byl moc ohleduplný a zas tak strašné to nebylo. Takže rána je zhojena dobe, děloha čistá ... ptala jsem se na sex, že to bolí, tak on říkal, že celkově by to mělo být v pořádku tak za půl až třičtvrtě roku, že to je délka hojení. Ale říkal, že to bude lepší a lepší, takže do toho máme jít opatrně, pomalu a půjde to.
Pogratuloval mi k dcerce, ještě si dělal srandu, že na mě čekal 24.12. (měl službu). Ptal se, jak se malé daří, jak roste, nechávala jsem mu tam fotečku (má miminka vystavená na chodbě na nástěnce), jak jsem mu řekla, že už váží 5,30, tak říkal, že je to teda velké miminko. A pak podotknul - no jo, vy vlastně máte toho dvoumetrového manžela Fakt jsem z toh oměla dobrý pocit, mám k němu důvěru, je fakt hodný.

Akorát dneska máme doma nějak "ticho" a ani nevím proč. Já jsem bez nálady, po té kontrole jsem chtěla do Taka kouknout se na nějaké rifle a pak jsem taky chtěla do Dráčka kouknout se na hračky. Manželovi jsem řekla, ať vezme podvozek, ať malou netaháme v rukách. Samozřejmě že ho nevzal, tak jsem byla bez nálady a naštvaná. Řekl mi, ať si zajedu do obchodu zítra, že budu mít auto doma. Tak to mě rozohnilo ještě víc, protože mám zítra zubaře, pak musím něco upéct a uklidit, protože ve čtvrtek budeme mít zase návštěvu.
Ach jo, jako bych byla na vše sama, aspoň se tak cítím, jsem pitomá.

Holky,
normálně jsme dnes v soutěži s Lovelou byli asi 5 minut první Ale teď jsme 53. No jo, už jsem o tom četla, že maminy tam dávají schválně jen jednu hvězdičku, aby pokazili průměr. Je to fraška.

No, já půjdu za chvíli do sprchy, pak si udělám večeři a budu koukat na Ordinaci. Malá už je v postýlce, ale nevím, jak to bude s jejím spaním, protože chrupkala v sedačce v autě, když jsem byla u Dr.
Tak pa pa a dobrou noc.

amelie001
18. únor 2009

Ahojky holky,

tak my jsme byli včera s manžou v porodce a bylo to fajn,už víme kde budeme rodit. 🙂

lehna
18. únor 2009

Ahoj holky,

já jdu na skok🙂

malý spinká, tak jdu v rychlosti vás aspoň pozdravit a pak něco doma zas udělat. to je hrůza, jak ty dny letí, a pořád mi připadá,že doma nic zrobené☹. on kdyby ten náš chlapeček aspoň když nespí vydržel v klidu a bez křiku,tak by to bylo fajn, ale jak se vzbudí,tak musím být pořád s ním a tak nic neudělám. takže využívám chvíle jak spí. no a manžel mě furt nutí ať spím s ním. ale či to jde, dyť by jsme se tady nepohli.

Maky: tak fajn,že je malý už snad bude mít vše o.k. 🙂

Terc: gratuluji k průkajdě🙂

Peti: tak to tvá kontrola dopadla super. Já mám taky celkem obavy z mé návštěvy gyndařky. snad to nebude moc bolet, nepříjemné to je vždycky,tak snad to taky přežiju.
a nevěš hlavu,manžel to určitě špatně nemyslel. u nás taky občas proběhnou takové nesmyslé ne hádky a výměna názorů a pak je klid. tak snad je vás už taky klídek 🙂

Am: tak to je super, že máš vybráno,kde budeš rodit🙂. a co manža? už je na tebe hodný????

tercie
18. únor 2009

Ahojky, tak jsem zas tu, Peti to co popisuješ, to prožívá asi každá nová mamina, to víš, chlap, kterej byl zvyklej, že se točilo všechno kolem něj, se taky musí vžít do nový role, holt ho víc zaměstnej okolo malý, ať má pocit, že je potřebnej.
Leni díky 🙂

Hoky když vás tak čtu, jak to nemáte lehký, tak si taky říkám, jak to asi zvládnu, budem čerstvě (snad už) nastěhovaný v baráku, než se zorientuju co vůbec kam uložím, pak než si vzpomenu, kam že jsem to vlastně dala, a mimčo do toho, který nebude chtít spát 😀... to bude asi ještě komedie 😀

kacenka25
18. únor 2009

nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

není to lehký, ten můj šmoulínek taky nespí, tak nic doma holt neudělám. Ono se to nepo... Důležitější je dítě, proto jsme si ho pořizovaly ne? Běhám jen kolem něho. Jasně, občas je potřeba něco udělat, jenže ten můj přes den nespí, tak já robotím večer, po koupání spí. Nebo o víkendu.

amelie001
18. únor 2009

Ahojte holky,

lehni-u nás to bude stejný,manža se hrozně těší a po včerejším kurzu je jak vyměněný. 🙂 😉

kacenka25
18. únor 2009

Kačulko on se vám život změní asi o milion procent 😀

petis
18. únor 2009

Ahojky,
jj, jak píše Katka, život se úplně změní a nebudete mít chvilku pro sebe.
No jo, chlapi ti si chodí "kam chtějí" a my jsme s prckama zalezlé doma, tak se není čemu divit, že nám to občas přijde líto a jsme protivné.

Leni,
kontroly se neboj, já z ní měla hrůzu a bylo to v pohodě. Dokonce jsme se s doktorem i zasmáli, byl hrozně fajn.

Jinak jsem byla s Karolínkou v pondělí v poradně, pozítří bude mít 2 měsíce a roste nám jak z vody, holka jedna. Už měří 61cm a váží (a teď se podržte) 5,36kg.

maky82
18. únor 2009

Ahoj holky, jak se máte? Já dopoledne hlídala neteř, malej šel po obědě spát a já zapíkala těstoviny s brokolicí a kuřecím masem. Odpoledne jdeme na návštěvu ke známé, už se těším, jak splknem.

Peti, Kájka je kus ženské, ale buď ráda, že je zdravá a hezky přibírá.

Normálně, my nemůžeme vybrat jméno. Na žádným se nemůžeme shodnout.

Jo a od zítřka jdu na neschopenku a příští středu mě čekají testy na cukrovku. Všude holky píšou, jak je to nechutný. Fuj, už teď mám strach!

luckamb
autor
19. únor 2009

Maky to zvládneš, neboj se vlka nic. 😉

misa.ottovka
19. únor 2009

hoj holky!!!!!!!!!!!!!!!
teda peti, malá je macík, to je fajn!!!!!!!!!
maky, nevím proč ale mně testy na cukrovku vůbec nedělali

petis
19. únor 2009

Ahoj holky,

neboj, Maky, ty testy na cukrovku zmákneš 😉 , jen vypiješ sladkou vodu a budeš čekat 2 hoďky na další odběr.

Míšo,
malá je macík a dlouhánek zároveň 🙂
Ty testy na cukr se dělají prý až od 25 let, nejsi mladší?

misa.ottovka
19. únor 2009

peti, je mi přesně 25, tak asi proto mi je nedělali.

luckamb
autor
19. únor 2009

ahojky míšo,
pročpak nejsi na facu???
Ty jo testy na cukrovku až od 25 vejš??? Tak to je teda nespravedlnost 😀

amelie001
19. únor 2009

Zdarec ženy,cukrovka se probírá?Tak na tu jdeme stejně jako maky příští týden ve středu.Mám strach jak svi.... 😀 😎

kaca007
19. únor 2009

ahoj holky, taky vás jdu pozdravit, koukám, že s miminkama jste v jednom kole, od pondělí jsem na MD a zatím zvládám vše jak jsem si naplánovala - domácnost i práci z domova. No, nedělám si iluze, až bude mimi, bude to jinej votoč 🙂
peru snad už poslední várku mimi věciček, doobjednávám co se dá a furt oddaluju balení tašky, abych porod nepřivolala moc brzy. ale už ve mě trošku hlodá, že bych měla, že bych byla víc v klidu.... kdy jste balily vy?

a půjdu žehlit, mám tady toho kopu, ale budu zkoušet novou žehličku, tak se snad poprvý v životě na žehlení těším...

maky82
20. únor 2009

dobré ránko holky... 🙂 jak se vám daří?

petis
20. únor 2009

Ahoj babušky,

mi se do ničeho nechce ... tak asi a ni nic nebudu 😉 , navařeno mám, tak se asi budeme s Kájulí válet 😵

maky82
20. únor 2009

ahoj Peti, já jsem dneska dopoledne sama, malej včera zůstal na noc u našich, tak od rána jen uklízím...docela mě to baví...

Včera jsem si omakala kočárek a koupila rychlozavinovačku... 🙂

luckamb
autor
20. únor 2009

Dobré ráno holky
Kača007: Kačko, jen se hezky sbal ať si připravená, kdyby to náhodu přišlo. Ono to sakra rychle uteklo, co?
Petis: mě se taky nic nechce, ale musím. Ach jo ☹
Maky: a co kočárek na omak? DObrý??
Amel: Kačko, neboj to bude v pohodě.

maky82
20. únor 2009

ahoj Luci, no kočárek je supr, samotná taška vložená má 80cm, lůžko je o malinko delší, takže do něj asi půjdem. Je krásně lehoučkej, jen ještě barvu musíme pořádně rozmyslet.

petis
20. únor 2009

Tak super, Maky, že se kočár líbil !!!Za chvíli už budete drandit 😉

Luci,
já aspoň povrchně uklidím, ustelu, vyndám věci z myčky ... no jej takové prťky zrobím. Jinak jsem včera vyvařovala a pekla, tak mám dnes útlum.

maky82
20. únor 2009

Jo Peti, už se na to těším a moc!!

lehna
20. únor 2009

ahoooooj holky moje 🙂

holky, toho testu na cukrovku se moc nebojte. já se taky bála, ale přežila jsem to taky, já sladké nápoje nesnáším a zvládla jsem to🙂. nejhorší je potom jak se to vypije, že se nemůžete napít,to je pak hnusně v puse, ale fakt se to dá 😉

Kac007- ty brďo, no to teda uteklo, ty už se chystáš balit. já se balila asi 14dní před termínem a v den porodu jsem ještě dobalovala.

mi dneska přijede kámoška,tak tady zase nebudu, a jinak bych byla, protože se mi taky nic dneska nechce 😀

lehna
20. únor 2009

a dneska máme přesně měsíc 🙂

a Kájinka dva 🙂

jitie
20. únor 2009

ahoj holky,
celý týden sem se k vám nedostala, mám na hlídání neteř, tak mám dovču..
Terci gratuluju k průkazce a co včerejší kontrola?????
Kaci007 ty jo už na MD,tak to ti závidím, už bych byla taky na MD,ale na to nebudu myslet 😉

jinak nádherný dětičky máte holky 😵

maky82
20. únor 2009

ahoj Jitie, neměla jsi být na horách? Nebo už jsi byla? To tak rychle uteklo?