Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
26. bře 2009

Leni, uviděla jsem ho tady v albu u jedné holčiny a strašně se mi zalíbil...jsem na něj zítra zvědavá a nemůžu se dočkat, až odpoledne vyrazíme s kámoškou

Jo a holky, jakou máte matračku mimčům do postýlek?

maky82
26. bře 2009

Jéééé, Kačka nám začla snad konečně rodit!! Bude další mimoušek, snad brzo!! 😉

lehna
27. bře 2009

Holkýýýý🙂

Amelie Emma je na světě! 2770g,49cm,narozena v 1,30h. Je zdravá a krásná!Milujeme ji. Všichni 3 jsme v pořádku, pa K.

amelie001
27. bře 2009

Jéé,tak velká gratulace k holčičce,no miminek přibívá,jen tak dál.

Hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a spokojenosti celé rodince.
Těším se na fotečky. 😵 😵

maky82
27. bře 2009

Dobré ránko, no to je úžasné!! Blahopřeji Kačenko a těšíme se na fotečky. Přeju vám oběma hodně zdravíčka 🙂

amelie001
27. bře 2009

Ahoj maky 😉

Já dneska poštou dostala padáka.

maky82
27. bře 2009

ahoj Am! Cože??? Výpověď? To se posílá poštou?

maky82
27. bře 2009

A pracuješ ještě nebo už jsi doma?

amelie001
27. bře 2009

jj,posílá se poštou,jinak by mi ji dali v práci.Asi jim ji nepodepíšu a příští týden se tam domluvím co a jak.

maky82
27. bře 2009

mě to čeká asi příští týden...paní, místo které jsem pracovala, se má začátkem dubna vracet...ale já to mám ve smlouvě jako záskok za nemoc...

Jinak je to teda blbý, co?

sluninka
27. bře 2009

ahojte holký...

amel.. Tě nemůžou vyhodit,když jsi na mateřslý, ne?? 😲

amelie001
27. bře 2009

Ahoj sluni,

na mateřský ještě nejsem a smlouvu mám na dobu určitou.

Blbý pocit je to jako prase.

sluninka
27. bře 2009

amel...a i když máš na dobu určitou tak prostě skončíš? to je teda na houby..jakto že nejsi ještě na mateřský? jsi už 31tt?

amelie001
27. bře 2009

Já dostanu papíry na mateřskou až v úterý,doktor měl dovolenou.

jitie
27. bře 2009

ahoj holky,
moc gratuluju Kátě k Amélce,přeji hodně zdraví s štěstí 😵

teda am, výpověď poštou 😲 to je teda chování..

lehna
27. bře 2009

Am- tak to je pěkně blbé, že tě vyhodili. tyji, škoda,že ještě nemáš mateřskou,to by tě vyhodit nemohli.

amelie001
27. bře 2009

No já nevím jak to bude,půjdu tam v úterý a uvidím.

sluninka
27. bře 2009

amél...na to se zeptej, abys pak třebajs zbytečně nepřišla o peníze a tááák 😕

jitie
27. bře 2009

am a ty jsi na neschopence???při neschopnosti tě nemůžou vyhodit nee?

amelie001
27. bře 2009

Jo,jsem na neschopence a nevím pořádně jak to je.Uvidím co se dozvím v úterý.

puckalucka
27. bře 2009

Ahojky,
Kačí velikááá gratulace k holčičce 😵 .
Amel, s tou výpovědí je mi to líto 😒 . Já teda nevím, jak to je když máš pracovní poměr na dobu určitou, ale myslím si tady jako holky, že by Tě snad neměli vyhodit když jsi na neschopence.

kacenka25
27. bře 2009

Moc moc moc gratuluju Kačence k dcerušce, ať se vám život spolu líbí a ať vám holčička roste do krásy a dělá jen a jen radost 😉 Pevné zdraví pro celou rodinu!

Amelko, já si taky myslela, že při pracovní neschopnosti nemůžeš dostat výpověď! Mám pocit,že nás to učili ve škole... Ale asi se to změnilo, co já vím, ale když jsem byla dítko školou povinné, fakt nemohli nemocného vyrazit. Jestli ti teď skončila pracovní smlouva na dobu určitou, tak je to jiná, to je bohužel pravda. Prostě skončila doba, na kterou jsi v práci byla zaměstnaná a je jedno, jestli jsi na PN nebo na mateřský. Prostě ti skončí a ty už tam od té doby nepracuješ. Ale to není výpověď, jak popisuješ. To je prostě jen vypršení pracovní smlouvy. Chjo, to je mi líto, no uvidíš, jak se s nimi domluvíš po návratu, držím palce 😉

amelie001
27. bře 2009

Ahoj luci,
myslím si že padáka dostanu,ale platit mi musí 180 dní ochrannou lhůtu do mateřské,a na mateřskou mám jít někdy v dubnu.

petis
27. bře 2009

Ahoj holky,

vééééééééééééééélikáááááááááááá gratulače Kačce k dcerušce !!!
Krása, ať je Amelka zdravoučká a dělá svým rodičům jen samou radost 🙂
Těším se na fotečky.

petis
27. bře 2009

Amel,
to je mi líto. Taky jsem myslela, že po dobu PN tě nemůžou vyhodit ...

Jak se jinak máte?
Mě trápí rýma ☹ a Káju ty průdušky, ch jo.

Dneska nějak bojkotuje dopolední spaní a to jsem si chtěla dáchnout taky, páč nejsem zrovna fit.

kacenka25
27. bře 2009

Petis tak to vás poprvé v životě trumfnu - malej spinká už 3/4 hodiny 😵

petis
27. bře 2009

Kači,
tak to jste šikulky 😉
Káju ukládám každý den kolem 10 buď do vyvětrané ložnice nebo jedem s kočárem ven a ona si am brouká, ale pak usne a dnes ejhle, nechce se jí.
Tak snad se uspinká, aby byla dneska hodná, večer poprvé hlídá taťka 😉

amelie001
27. bře 2009

No Kači,já mám nastupovat asi za 20 dní mateřskou.Takže prej do té doby mi budou platit neschopenku.U těhulek je ta ochranná lhůta 180 dní.A to mi krásně vyjde.Říkala mi to tak i v práci,že smlouva mi skončí jak ukončím neschopenku a nastoupím mateřskou.Že do té doby mám marodit.

Četly jste albíčko tercie?

petis
27. bře 2009

Amel,
jj, četla jsem to. Snad bude miminko v pořádku !!!

amelie001
27. bře 2009

Ahoj peti,snad jo.Je mi jich líto,myslela jsem že budou v klidu už úplně.Mě malý kope,asi chce přísun potravy.