Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

martek
18. zář 2008

me furt

tercie
18. zář 2008

Já bych taky nespala, asi bych si četla, nebo bych se jenom tak válela 😀 Všechno lepší, než sedět v rachotě. Blueeee

martek
18. zář 2008

ja bych spala

luckamb
autor
18. zář 2008

já šla včera spát asi v půl destáté, takže horzně brzy

tercie
18. zář 2008

Taky jsem šla před desátou, přečetla 2 stránky a odpadla 😀

luckamb
autor
18. zář 2008

já byla s holkama ze střední na pizze, lpak jsem vyzvedla manžela na pivku a hurá dom.

kacenka25
18. zář 2008

já šla asi v 10, ale spala jsem od osmi u telky

luckamb
autor
18. zář 2008

tak to si se moc nepokoukala, co?! Tak to mi asi neřekeš co bylo v ošklivce Katce ☹

luckamb
autor
18. zář 2008

HOlky moje, takže ja se s váma rozloučím. Mějte se tu krásně, moc po mě nesmutněte a pa pa pa zítra zlatíčka.

tercie
18. zář 2008

No teda dámy kde jster? Jsem si skákla na oběd, a vy jste zatím doskákaly až na druhou stránku, no toto 😀

petis
18. zář 2008

Tak jsem hezky napapkaná 🙂

tercie
18. zář 2008

Já taky, akorát zrovna přemýšlím o tom, že mě už třetí den pálí žáha fuj ať jím, co jím...

martek
18. zář 2008

odchazim
papa

tercie
18. zář 2008

Martek měj se, pááá

kacenka25
18. zář 2008

ahoj zlatíčka

jsem musela pracovat a teď jsem byla ve městě pro něco k jídlu. Pomátla se vám kamarádka. Já 😀 . To budete koukat, co jsem koupila pro dítko 😀 Zítra ránko nafotím a dám do alba 😀 . Tolika peněz asi jsem vyšinutá, ale znáte ten pocit, že něco musíte mít a nemůžete bez toho z obchodu odejít? 😀 Tak ten jsem teď měla a odešla s lehkou peněženkou ale blaženým úsměvem na tváři 😵

tercie
18. zář 2008

Jééé Kači ten pocit mám velmi často, asi proto neušetřím ani korunu 😀 A co jsi Kubčovi pořídila pěknýho? 😉

kacenka25
18. zář 2008

Když to řeknu, tak to zítra neuvidíš 😉 Mám radost.

kacenka25
18. zář 2008

Miško dej mi pět minut, za chvíli jsem zpátky. Musím kakat 😝

tercie
18. zář 2008

Jéééé to zas neusnu 😀

kacenka25
18. zář 2008

už jsem tu. tak 15 minut noooooo.

ty jsi zvědavka. je to výzdoba do koutku, kde bude postýlka. Páč máme malý byt, tak mimi nebude mít svůj pokoj, jen roh v naší ložnici. Tak do toho rohu jsem si koupila za hříšný peníze výzdobu 😵

kacenka25
18. zář 2008

Kde jsi? Kde jste všechny? Když můžu asi hodinu psát tak tu nejste???

tercie
18. zář 2008

Naše mimi jednou taky bude mít svůj roh v ložnici 😀 Tak to je krásný, už se těším na fotku 😉 budeš to hned instalovat až přijdeš domů?

tercie
18. zář 2008

no 15 minut. Jsem si říkala, že za 5 to nemůžeš stihnout 😀

kacenka25
18. zář 2008

Nebudu instalovat, trochu váhám, jak tu postýlku umístit. Je hned v rohu pod tou zkosenou střechou a je tam asi 20 cm škvíra mezi postýlkou a komodou. Mám strach, abych pak nějak neobratně nezvedla mimi z postýlky a nebacila ho do hlavy do toho zkosenýho. Tak mě napadlo, že bych tu postýlku šoupla blíž ke komodě a od zdi bych měla oněch 20 cm volný prostor. Na plíny třeba. Tak nechci nic lepit dokud to nevymyslím.

tercie
18. zář 2008

Jo no to je jasný, že to chce vyšpekulovat, než pak předělávat půl pokoje 😉

kacenka25
18. zář 2008

nepředělávala bych půl pokoje, je to mini ložnička, ale mám i borduru a tu než nalepím, tak bych to chtěla mít rovně a ne lem kus jinde 😀 Napadlo mě, že bych to schovala do skříně, MM nic neřekla a pak to nalepila, až budu doma jako překvapení. Jen bůh ví, jestli by ho nemrzelo, že o to přišel..... V tomhle je těžko se rozhodovat, někdy je náladovej a jindy chce být u všeho co se miminka týká..... Tak abych nešlápla vedle...

tercie
18. zář 2008

Aha, tak to bych mu to radši asi řekla předem a ještě bych ho třeba poprosila aby mi s tím pomoh... třeba se mu nebude chtít a nebo to radši nechá na tobě a budeš vědět na čem jsi a předejdeš zbytečným hádkám 😉

kacenka25
18. zář 2008

to je ončo 😉 jestli ho poprosit, protože je hrozně šikovnej a chytrej a moc by mi pomohlo kdyby mi s tím pomohl (takhle se na chlapy musí) anebo jestli to nechat jako tajemství děsně tajný a překvapit ho. Nevím, čím bych mu udělala větší radost....... Asi když ho poprosím o pomoc, přeci jen je to táta

tercie
18. zář 2008

Určitě, když nebude chtít, jeho mínus, ale nebude se moct zlobit na tebe, žes mu to neřekla, ne? To víš chlapi a ta jejich zatracená ješitnost :-P 😀

kacenka25
18. zář 2008

to známe všichni...... více či méně