Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
30. črc 2009

Jé Kači se na nás přišla podívat 🙂 Já už si říkala, co s tebou je 🙂
To je dobře že jste si na chapupě odpočali a užívali, teď zpátky do reality, viď?

Lucko ty taky abys toho neměla málo, tak máš nějakou bouli jo? Při laparceby to mohli zjistit, akorát jsi nenapsala, kde ji máš, tak ale snad to bude dobrý, aby ses už taky konečně dočkala... A že nás tu snažilek zbylo co? My tři trpajzlíci nešťastný 🙂

kacenka25
31. črc 2009

Miško my jsme se zavrtali do lesů v Jizerkách a odmítli jet do civilizace 😀 😀 Jako neznala jsem slovo jako řasenka, auto, prach, prostě jsme vegetili na trávě a v bazénu a měli krásný léto. Tož já bych klíďo jela zas 😀

kacenka25
31. črc 2009

Luci ahojka Bolka bude asi až v září, nebo říjnu. Teďkomc se ty víkendy směřujou spíš na chaloupku tam je líp, tam je ba přímo báječně 🙂 A tu tukovou bouli, ta by se přece neměla zvětšovat ne?

luckamb
autor
31. črc 2009

Terci, přímo na pravém vaječníku v tom místě.
Kačenko, to muselo být super. Taky bych vegetila 😀

jitie
31. črc 2009

ahoj holky 🙂
míšo, tak tohle ti teda určitě mohli říct po telefonu, to že půjdeš v dalším těhu na Nt screening je samozřejmé a že budeš riziková taky 🙄 ach ti doktoři! Hlavně, že je to riziko při dalším těhu minimální, tak teď už je hurá do snažení 🙂

Kačí, teda vy jste si uživali, to moc závidím, my příští rok tak max na týden někam k moři, jestli teda manža dostane volno, jinak budu s malym zavřená doma...

Luci, hmm bouli, to bych si zašla radši i někam jinam, uvidíš co dr, když to bude svádět na tukovou, tak se na něj vyprdni a hybajdi do nemocnice

my dneska odjíždíme na víkend na chalupu, tak snad bude krásný počasí 😵

jitie
31. črc 2009

dneska se mi zdál sen, že sem četla diskuzi na koníku a Luci tady psala, že se sešla s Kačenkou a Kubíkem a jakej je Kubík frajer a tak 😀

kacenka25
31. črc 2009

Jiti, máte zahradu? Jestli jo, tak přeci nevadí, že budeš zavřená doma ne? Vylezete ránko v půl 7 ven a hybaj na trávu a čochtat do vody.... Nosíš pod srdíčkem další březnovské vánočňátko, to je boží, to se povedlo 😉 . Akorát že na Vánoce budeš už doma, ne jako já v porodnici 😅 . Taky bych ráda příští rok k moři, letos je Kubík malý, bojím se ho vystavovat vedru a stresu z cestování. Nemůžeme ani cestovat po vlastech českých, on se v kočárku nudí, brečí. Když někam potřebuju, jedu stylem že je Kuba na všech čtyřech, musím sklopit boudu a on huláká na ulice a kouká ven..... Už se bojím, aby nevypadl. Na sporťák to ještě není, neumí si hačnout sám. Ale jak se může něčeho chytnout už se zvedá a hačne si.

Lucko nechystáš se vegetit k móóóři?

luckamb
autor
31. črc 2009

Tak holky, co se týče mojí boule, tak tuková to nebude na 90%, protože ta nebolí a tahle jo.
Kačenko: k moři se chystám v září na dámskou jízdu a 16. srpna jedu se skorošvagrovou na Smržovku na soustředění hlídat dětičky, tak se taky moc těším. Trochu si odpočinu od každodenního života 😀

jitie
31. črc 2009

Luci, tak to si někam určitě dojdi, to může být vážný,kort když to bolí 😖
teda na dámskou jízdu a plánujete ten Egypt??? 🙂

kaca007
31. črc 2009

ahoj holky, hlásím, že emi dostala první hexu, plakala jen malinko, asi 15 sekund. zvláští, že začala plakat ne když jí píchli, ale až když byla jehla venku. teplotku preventivně neměřím, ale pořád na ní sahám a zatím se zdá v pohodě. krásně spinká
váží 6950g, měří 68 cm. paní doktorka říkala, že je šikulka a moc pěkná. s příkrmama mám ještě aspon měsíc vydržet, poku jí UM stačí a takhle pěkně prospívá, tak prý nemusím spěchat. tak spěchat nebudu

jo a jak tu psala kačenka o kočárku, tak já už jsem se neudržela a přestavěli jsme kočár na sporták. holky je to paráda. zkusila jsem jí do toho na pár minut dát a to jste měli vidět ty oči, vykulila a všecko kolem sledovala.
tak ho vyzkoušíme, a pokud se osvědčí, už u něj zůstaneme. korba nám je na délku pořád ok, na šířku taky, ale nemůže v ní rozhodit ručičky. vždycky když jsem jí z korby vytáhla na deku, začala se protahovat a roztahovat jako kotě.
tak ve sportáku by to mělo být lepší

luckamb
autor
3. srp 2009

Ahoj holky,
tak jaký byl víkend? U mě fajn. Hlavně to počasí bylo na jedničku.
Jitu: jj, plánujeme dámskou jízdu a mooooc se na to těším.

jitie
3. srp 2009

ahoj luci,
my byli na chalupě, takže taky super víkend a bylo krásný teplo, mě to teda vůbec nevadí 😎
dneska už je to nic moc 😒

luckamb
autor
3. srp 2009

TAk jsem zpáky z gyndy - TAk na laparku půjdu koncem září, při té příležitosti se mi mrknou i na tu bouli co mě trápí, aby zjistili co to je a kdyžtak to vyřízli. Dělá tam teta a ta mi slíbila, že mi to domluví s primářem. No tak uvidíme, snad to konečně pomůže. Jo a taky mi řekl, že dva roky už josu opravu dlouhá doba. A ta boule, že vypadá nejspíš na nějakou uzlinu nebo tak něco. Takže to je prozatím vše 🙂

tercie
3. srp 2009

Ahoj holčinky, takjsem konečně tady, a už píšu z novýho noťásku, takže s vámi můžu být častěji, tak doufám, že tu naší diskusi zase trochu rozhejbeme, co vy na to 😉
No a jinak, teplota pořád nahoře - ťuk ťuk ťuk 😀 tak doufám, že vydrží a ve středu zkusím test 😉

A Luci ta tvoje kontrola vypadá taky dobře, když konečně dr usoudil, že 2 roky jsou opravdu už dlouho!!! Budu moc držet palce, ať se to konečně pohne a taky se dočkáš těch vytoužených // 😉

luckamb
autor
4. srp 2009

Mišo, to je super, že už tu budeš častěji. Taky bych to tu malinko rozhejbala. No a // už se snad brzy taky dočkám. Doufám, že příští léto už budu chodit na koupák s prckem 😀

kacenka25
4. srp 2009

ahojka dobré ránko berušky sněhurky

Kači Kubi začal plakat taky až po vytáhnutí jehly z nožičky, asi jim to dochází později, jak jsou malí..... Sporťák jsme ještě nesložili, ale pořád o něm přemýšlíme, odhaduji tak na konci srpna už bude malý.... Kači, jak jsi tam Amelku posadila nebo položila? Nevadí jí to připoutání?

Lucko do Smržovky v Jizerkách? No tam mají rodiče Kačenky chalupu a Kačenka s Kubíkem tam jsou v létě každej víkend, tož že by konečně dopadlo to setkání????? Kolem toho 16. 8. je to ale blbý, manžel má 12.8. narozeniny víš a tak nevím, jaký víkend tam pojedeme. Určo bude chtít jeden víkend kolem narozek být doma na oslavu.

Miško, zítra testování? Já zítra net nestihnu, jdeme dopo k paní dr. a pak pofrčím zrovna na zahradu, má být teplo, tak co doma v bytě. Napíšeš? Budu čekat 🙂 a držet palce 😵

Jíťo, my taky chalupařili, to je taková nádhera, vymoženost ty chalupy, člověk vypne, odpočine si, zrelaxuje..... Ještěže je máme co? 😀

Ty jo, konečně někdo uznal, že dva roky jsou dlouhá doba, ti doktoři jsou občas snad padlí na hlavu nebo co. Tož kéž by to přineslo fakt zásadní posun dopředu, vždyť je to fakt blbina, tak dlouho nechat člověka trápit a čekat na miminko 😠

luckamb
autor
4. srp 2009

Kačí,
v neděli 16. tam přijedu a v sobotu 22. odjíždím. Tak třebas nám to fakt vyjde. Uvidíme uvidíme. Ale bylo by to fajn.
Míšo,
na zítra ti taky držím palečky. Třebas se tam // fakt objeví.

kacenka25
4. srp 2009

to je recht, je pravda, že nějaká dobrá zprávička by se šikla. Těch dobrých je v poslední době málo, tak by mohla Míša přijít s nějakou bombou 😵

Lucko, Kubi začíná lézt. Tři, čtyři popolezení a žuchne na bříško. Ale když má nějaký magnet, který ho láká, tak leze i dýl.

luckamb
autor
4. srp 2009

NO vidíš, jak je šikovnej, kluk jeden :-d

kacenka25
4. srp 2009

jj, snaží se 😉 Je to stejnak zázrak, devět měsíců nosí mamina v bříšku mimčo a za těch devět měsíců z miniaturní buňky naroste do tři a půl kil a 50 cm, to je vývoj! No a od porodu do 9 měsíců života to je taky skok jak blázen, nejdřív jen spí a jí a v devíti měsích leze všude možně, má zuby a baští lžičkou. Příroda je opravdu mocná čarodějka. Občas se takhle zastavím a zamyslím a kolikrát mi to ani nechce mozek vzít a uvěřit 😲

luckamb
autor
4. srp 2009

No jo Kačí, letí to a dětičky jsou šikulky

kacenka25
4. srp 2009

a nikde nikdo? dítě usnulo u oběda, po třech lžičkách 😅 zapoměl chudák spát po svačině a takhle to dopadlo. no aspoň mám volníčko 😉 na oběd i já 😀

tercie
5. srp 2009

Dobré ránko Sněhurky moje, děkuju za palečky, a asi fakt zabraly, nebo už jinak fak nevím čím to je 🙂 Ale na testu jsou !!! Jsou tam // !!!! Já su taaak šťastný 😀

jitie
5. srp 2009

míšooo 😵 😵 moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!a držím palce, ať je všechn v pořádku a konečně to dotáhnete do konce 🙂
já mám strašnou radost 😵

sluninka
5. srp 2009

ter...božéé, co to vidím 😵😵😵 téda,až mám husí kůži beruško mooooooooc Ti to přeju 😵 😵 😵 😵 😵 to je úžasný 😵 😵

kacenka25
5. srp 2009

dobré ránko to jsou ale krásné zprávy 😵 moc moc moc gratuluju a budu držet palce 9 měsíců. Ty jo, to toho asi doma moc neudělám co? 😀 😀 😀

luckamb
autor
5. srp 2009

Jůůůůů TERC, gratuluju moc moc moc. Mám obrovskou radost. To je super. Moc držím palečky ať už je teď všechno tak jak má. To je fakt skvělý. TAkže já už tu v tom jsem fakt sama????

kacenka25
5. srp 2009

Luci jsi na řadě. Martek a Strouzek už sem nechodí? Tak v tom případě jsi na řadě sluníčko! 😉 To dopadne neboj

luckamb
autor
5. srp 2009

jj, takže teď už to prostě přijde i u mě.

kacenka25
5. srp 2009

to je naprosto jasný, páč na koho jiného by si měla ta muška těhulka sednout, když už tu nikdo další není? jsi na řadě Luci tak šup šup čekáme na // 😉