Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
5. led 2011

@kacenka25 - Kačko, moc díííky. to není termín toho 25.11. 😀, ale datum poslední MS 😀. Datum porodu vychází začátkem září, no mohlo by to být i 8.9. na naše výročí svatby 😀. Říct si to zas nechám, to nevydržím zase čekat až do porodu 😀. jen to jméno pro kluka tentokrát bude asi boj 😀. Naši to ví, jelikož jsem to zjistila mezi svátky,a nemohla jsem popít na silvestra,tak jsme jim to řekli 🙂,mají radost a hlavně jsou překvapení jako já,že čekám druhé dítě 🙂

kacenka25
5. led 2011

@lehna 😀 no nejsem debil? 😀 a mě vůbec nenapadlo si spočíst, že když jsi na Vánoce zjistila těhu, těžko budeš jak slonice rodit až za rok 😀 😀 😀 mateřská mi blbne mozek 😀 😀 Mám radost, fakt velkou! Hele, ještě chvíli se budem bavit na téma tvé těhu, pak se přidá Péťa a holky nechám se ukecat 😀 koukala jsem ti Leni do albíčka,před chvílí, na Štěpulku když se narodil a šimralo mě v podbřišku 😵 asi radost nebo co a vzpomínala jsem na našeho tuhoše, jak prochrápal celé krmení a pak nespal když měl....

lehna
5. led 2011

@kacenka25 -to je v pohodě,taky mi to mateřství blbne mozek 😀. jasně bavme se na téma těhu dál i s Puckou a za chvíli bude, zas těhile všechny najednou 😀, to by bylo prima,ne? 🙂. to už ani není pravda,že byl Pipouš tak maličký,teď je kus chlapa, musím tam dát konečně taky něajaké starší fotky 🙂

kacenka25
5. led 2011

@lehna je to jak před sto lety, když se mrně narodilo... ale musím přiznat, že je to krásné téma 😀 miminka. Hoď nové foky, Leni, ať se můžu podívat. Nebo je máš na FCB?

petis
5. led 2011

teda, teda teda ......co to nevidím !!!!!!!!!!!!!
WHAW !!!!
Obrovitánská gratulace Leničce k těhulkování 🙂 🙂 🙂
Jsem se tu právě zasmála, jak jsem si pročítala, jak ses ptala, kdo bude další a že vy ne 🙂 Víš jak se říká ... Odříkaného největší krajíc 😉
je to krása, moc vám to přeju 🙂

lehna
5. led 2011

@kacenka25 -už to probírám a hodím. na FCB nemám nic,tak fotky nedávám,moc tam nejsem

@petis - moc děkuji Peťko. jj, toto pořekadlo platí přesně na mě - odříkaného chleba..... 😀 , náhoda,no...,ale mám radost a já zas za chvíli budu nervní z porodu 😝 😀

kacenka25
5. led 2011

@petis tak zas lepší tohle než kdyby chtěli a nešlo to ☹ Lenka se s tím smíří a za týden nám tu bude zpívat jak je šťastná a jak se už s představou sžila.... Příští Vánoce jich bude o jednoho víc... 😵 Péťo co vy? 😉

petis
5. led 2011

@kacenka25
Jj, takhle je to lepší, když se to povede, fakt krása.

@lehna
těším se na zážitky, jak budeš porovnávat těhu, fakt paráda 🙂

kacenka25
5. led 2011

@petis asi nebude mít tolika času to pozorovat, ale třeba to bude naprosto v pohodě, bez nevolnosti a tak..... zas ten šrumec se Štěpánkem asi pomůže nepozorovat nějaké neduhy a tak.... to by byla ta lepší varianta, kamarádka to má bohužel naopak, je šíleně unavená, je jí blbě a do toho dvouletá cácorka.... říkala že by nejradši prospala půl den.. chudák

lehna
5. led 2011

holky já zatím bez nevolností. stejné jak u Štěpánka,tak snad to bude i nadále 🙂.
já už s tím smířila, co mi zbývá 😀. samozřejmě máme radost oba s MM 🙂

petis
6. led 2011

@lehna
A Leni, jak jsi to zjistila, nedošla MS, tak sis udělala testík a bylas překvapená? Jako že jste si s manželem dávali pozor a ono ejhle?
Držím palušky, ať se nevoslnosti nedostaví !!!

lehna
6. led 2011

@petis - no jednou jsme si pozor nedávali, řekli jsme si,tak to tak to risknem a ono šup a už se MS nedostavila 😀

petis
6. led 2011

@lehna
Teda, to je super, že to vyšlo hnedle takhle 🙂 🙂
pěkně jste se trefili na ovulku 😉

lehna
6. led 2011

@petis - jo to vyšlo, až mě to naštvalo,že zas tak rychle 🙂).
no a co vy?? nechystáte se na druhé?

petis
6. led 2011

@lehna
Pomaloučko, polehoučku chystáme ... co byla Kájka malá, tak jsme říkali, že až bude mít 2 ročky, že necháme miminku volný průběh, tak uvidíme.

lehna
6. led 2011

@petis - jééé,tak to je paráda 🙂. dyť říkám,že bysme zas všechny mohly těhulit společně 🙂. tak ať vám to vyjde co nejdřív 😉,jako Kájka 🙂

kacenka25
6. led 2011

@petis držím palce!

@lehna je paráda, že nejsou nevolnosti, ťuk ťuk ťuk ať ani nepřijdou!

petis
6. led 2011

@lehna
Uvidíme, já si právě mysím, že když Kájka vyšla hned, kdo ví, jak tomu bude teď ...
Každopádně jsem udělala aspoň první krok a zašla jsem na gyndu na KO, jestli je vše OK a prý je a můžeme vesele těhotnět, ha ha 😉

kacenka25
6. led 2011

@petis aspoň máš jistotu, že jsi v pořádku. Já tam mám jít až v dubnu a dřív se mi tam nechce 😔 .

lehna
6. led 2011

@petis - jo to jsem si říkala taky. a vidíš jak to dopadlo 🙂. já zas měla být na gyndě na KO někdy na podzim,jsem to nějak zasklila,tak jsem tam šla rovnou jako těhu 🙂

@kacenka25 -do dubna to uteče, když se ti nechce dříve 😉

luckamb
autor
7. led 2011

Pár těhulek a jak se to tu najednou zase rozjelo :D

kacenka25
7. led 2011

@lehna no právě že nechci aby to do dubna uteklo 😀 já se tam bojim pokaždý ☹ ale joooo vlastně chci at už je dubeeeeeeeeeeen páč během března bychom se měli stěhovat, tak v dubnu už budu na zahraaaaděěěěě 😵 😵 😵 😵 😵hele Leni to snad nevadí ne, že tam nechodíš přesně na měsíc? Já to teda hlídám páč zobu pilule, tak mi to vychází baj oko přesně....

maky82
7. led 2011

To je krása tady číst, jak přemýšlíte o druhých miminkách, ať se vám daří...

lehna
13. led 2011

ahojky,

@kacenka25 - no vidíš,aspoň z něčeho budeš mít v dubnu radost, když ne z gyndy 🙂. já n agyndu taky chodím nerada ☹. já myslím,že nevadí,že tam nechodíš přesně na měsíc. já tam měla být v září nebo v říjnu, jsem to nějak zazdila a šla tam až teďka 😀 a neříkali nic.

kacenka25
14. led 2011

@lehna ahojky Leni, jak ti je? dobré všechno? tady nám už slezl sníh, vykoukla ta divná špinavá hmota a psí bobany... Na zahradě už taky kouká tankodrom, tráva nikde, zato haldy hlíny a bince... dělníci vyhazují odpadky z okna, krabičky od cigaret, zbytky rohlíků, zbytky materiálu.... a mezitím Kubíček a pes.... 😔

lehna
18. led 2011

@kacenka25 - mi je pořád dobře , děkuji za optání 🙂. přítí týden jdu na KO,tak snad to bude OK 🙂
u nás je taky všude bahno a hovína,to je hnus,fakt. to budeš mít teda ještě pěknou brigádku než to po těch dělnících ukloidíš,ale to tak je na stavbě všude ☹.

maky82
20. led 2011

ahoj Leni, přejeme Štěpánkovi všechno nej k jeho 2.narozeninám, ať je zdravý, spokojený a moc nezlobí 🙂

lehna
20. led 2011

@maky82 -ahoj Market, moc za Štěpánka děkuji 🙂

kacenka25
21. led 2011

@lehna I my přejeme všechno nejlepší k druhým narozkám, přejeme zdravíčko, přejeme radost ze života a zdravého sourozence jako parťáka do nepohody 🙂

lehna
25. led 2011

ahoj holky,

dnešní KO dopadla blbě. jsem 9tt+2 jenže mimi tam skoro není,takže musím v pondělí na revizi ☹

mějte se hezky....