Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
9. únor 2011

@luckamb tak že by nějaká mrtvička? Chudinka malej, nemám ráda když se trápí děti a zvířata a nemůžu jim pomoct...

lehna
10. únor 2011

@luckamb -chuďátko malá. to jsem teda zvědavá co mu zjistí ☹

@tercie - jasně, mladý jsme pořád,tělem i duší,co? 😀. to jsi nepřibrala moc, no já v těhu 15kg. mě cvičení taky nebaví,ale musela jsem se donutit chodit aspoň 2x týdně do tělocvičny, protože doma se nepřinutím ani náhodou. tak za 30,-aerobic,to jde,ne? 😀

@puckalucka -Lucíí, jejda, sluníčko, to bude určitě dobrý,stejně jako u Matýska. neboj. Budu držet palečky a myslet na tebe. hlavně pak pisni.

kacenka25
10. únor 2011

@tercie i dej pokoj mamko! buď ráda, že žádný bolesti nemáš, že jsi v pohodě. No a co, když si myslíš, že máš kilo či dvě navíc, tak si říkej jsem šťastná a krásná mamča a mám ještě krásnějšího synáčka, tak je houby lidem po tom, že mám kilo navíc.... Mě to člověče v tu chvíli, co mi to začalo být jedno, protože mi kila dolů nešla jako Leničce, slezlo samo 😅 . Asi psychologie.... O té teda vím houby, ale nějako to zmizlo. Chodila jsem cvičit, prvně protože jsem měla pár kilo navíc a pak mě to spíš hrozně bavilo a kila letěla dolů sama, dokonce jsem i hodně jedla. Pak cvíčko přestalo, jedla jsem pořád a už se kila nevrátila. Musím se přiznat, mám závislost na sladkým,holky, já nemůžu ani den být bez čokolády či sušenky. Prostě po obědě potřebuju doping 😀 😝 . Ale to mám odjaktěživa, říkala máma. Po obědě jsem prý vždycky chtěla něco sladkého. Má to tak i můj taťka, dojí oběd a shání se po něčem "na vytření" 😀 😀 .

Holky, chci dobré zprávy, chjo... Je to poslední dobou všechno tak smutný co? ☹

lehna
11. únor 2011

@kacenka25 - přesně jak píšeš. jak jsem to neřešila,tak mi to taky šlo krásně dolů. jenže já jsem ten tip, co musí cvičit,jinak jsou ty špeky všude vidět 😠 .
a sladké,tak to od těhotenství musím mít taky skoro každý den kousek čokolády nebo oplatek 😀.
Můj taťka je to samé, po obědě, vždycky ještě buď vánočka, nebo rohlík s medem,nebo perník, taky nějaký zákusek 😀.

Tak dobré zprávy u nás zatím nejsou ☹. MM asi zas bude dávat výpověď. achjo, debilní šéf, pořád se po něm vozí, že prý prd dělá, přitom MM neví kam dřív skočit, všecko je na něm ☹

maky82
11. únor 2011

ahoj holky, po delší době vás zdravím...

Je mi líto pejska, dětiček...u nás se to taky s..., Adam od pondělí zvrací, průjmuje, nijak moc teda, po troškách. Včera snědl babán, na 3x ho vyzvracel, moč i výtěr má ok, snad je to fakt jen běžný viróza, ale přijde mi, že to trvá dlouho. Navíc nám ještě dr.vypsala papíry do nemocnice, máme so rozmyslet do rána. Vůbec nevím, co by tam s ním jako dělali a co já tam hlavně budu dělat. Stresuju se doma, natož ještě v nemocnici. Nevím holky, co má dělat. Rohlík ani piškot nechce, to samé se zeleninou. Naštěstí si pocucává aspoň čaj. Je hodně zesláblej, protivnej, ufňukanej...

Luci, mně taky triplly vyšly blbě a nakonec bylo všechno ok. Na plodovku jsem nešla. Uvidíš, i u tebe bude všechno dobrý...Jsem koukala překvapeně, že už jsi 17.tt? No ty bláho, to letí...

luckamb
autor
11. únor 2011

Holky,
mrkněte na tyhle stárnky a zkuste to rozposlat co nejvíce lidem... popřípadě pokud máte facebook, tak si to djete jako okdaz na profil. Bylo by fajn, kdyby se nám podařilo zachránit nějakýho toho pejska. Díky moc.

www.chrtivnouzi.cz

luckamb
autor
13. únor 2011

Ahoj holky,
mám v albu fotku z první mrkvičky. Na fotce to vypadá, že chutnala, ale nechutnala vůbec :D Děllala strašný ksichtíčky :D

lehna
14. únor 2011

ahojky 🙂

já byla dnes na KO, vše v pořádku, máme si ještě 2-3 měsíce dát pauzu, teda jako spíš bacha ať neotěhotním, mám si dát nějaké pilule,listovku a tak, a pak mám v létě přijít jako těhulka 😎 . si teda ještě rozmyslím 😀 .

@maky82 - ty vaše nemoci taky ☹ . Jak je Adámkovi??

@luckamb - krásná fotka 🙂. fakt vypadá,že chutnala. Teda ale herečka malá,jak vidí foťák, hned se směje😀.

luckamb
autor
14. únor 2011

@lehna přesnětak, jak vidí foťák,přestane jí všechno zajímat, přestane řvát a culí se :D

kacenka25
14. únor 2011

@lehna ¨dobrá zpráva to je fajn. V létě jako těhulka? Tak na to se těším, řady už by se měly rozšiřovat, Petis taky něco říkala, že by chtěli.... tak uvidíme...

@luckamb také jsem se kochala Karolínkou, jaká je modelka. Kubula je pravý opak, jak vidí foťák jde se podívat na druhou stranu, co jsem vyfotila. Takže nikdy nic 😢 . Je to umění zastihnout ho aspoň trochu v obličeji... 😀

luckamb
autor
15. únor 2011

No já bych ctěla být těhulka na podzim nebo v zimě :D, takže to druhé snad stihnus váma. Ne jako to první :D

luckamb
autor
15. únor 2011

@kacenka25 jj, je to správná ženská. Bude to naše malá modelka :D

maky82
15. únor 2011

ahoj...

no jo Leni, co nadělám s nemocema...kdyby se jim šlo aspoň trošku bránit...Adam je lepší, má pořád hlad, ale trochu míň pije, snad se to zlepší no...co byl nemocnej, hrozně se od té doby vztěká a zuří...

puckalucka
15. únor 2011

Ahoj holky, v rychlosti...
včera jsem skončila s odběrem plod.vody a vážně to není nic příjemného. Nebolí to, ale cítíte jak tou jehlou projíždí tkáněma břicha, bléé a pak se bojíte že se o ní mimi napíchne a ta krátká doba po kterou sestra odebírá vodu do 3 zkumavek Vám připadá mnohem delší. Dva dny musím polehávat, nic nezvedat a pak se tak týden ještě krotit. Jenže mi doktor oznámil i to, že mám nízko placentu a mám větší riziko, že bych mohla v tomhle těhu krvácet, takže s tou opatrností budu pokračovat radši i nadále, abych neskončila v nemocnici kvůli tomu, že bych například nosila Matěje. Na ultz vypadalo vše v pořádku, ale protože triply vyšly na hovno a doktor nemůže říct jen podle ultz, že je to 100%ok, tak musela přijít nařadu ta voda. Ty nervíky Vám nikomu nepřeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dnes měly být výsledky, ale nestíhají a tak musíme čekat až do zítra :o(...

luckamb
autor
15. únor 2011

@puckalucka moc držím palce ať je vše OK a ono určitě bude!!!! 😉

puckalucka
16. únor 2011

Včera jsem to nevydržela a ještě jednou jsem jim tam volala kolem 16hodiny...a spadl mi ze srdce alespoň ten největší kámen, uffff. Největší riziko nám vyšlo na Downa a ten je v pořádku, tak za 14 dní budou kompletní výsledky ostatních chromozomálních vad.
Holky...děkuju za podporu.

luckamb
autor
16. únor 2011

@puckalucka Tak to jsou super zprávy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I ten zbytek bude nakonec OK 😉

puckalucka
16. únor 2011

@luckamb Díky Lucí 😉

kacenka25
16. únor 2011

@puckalucka gratulujeme! Tak aspoň největší problém vyřešen, to je super, že máš o starost míň! Mám radost i za tebe, dávej na sebe pozor, ať neskončíš v nemocnici a přeju ti, ať je už všechno jen a jen dobré!!! 😵

maky82
16. únor 2011

Puci, taky ti moc gratuluju k výsledkům a moc se opatruj 🙂

lehna
16. únor 2011

@puckalucka - Lucííí, super zprávy. ty další budou taky 😵 😵 . opatruj se 😉

luckamb
autor
24. únor 2011

TAdy to žíje :D

luckamb
autor
27. únor 2011

Ahoj Holky,
tak přidávám pokusy o sezení, dál jsem fotit nemohla, musela sem chytat. Plus jedna bonusová, jak krade :D Schválně se koukněte, kde má levou nožičku :D Gymnastka :D
Jinak včera na sebe vylila psí misku s vodou, pak to vytřela bříškem, plazí se už po celém bytě. Všechno krade. Je to prdča.

luckamb
autor
27. únor 2011

@puckalucka Luci, tak co? Jak dopadl zbytek testů?? Určitě dobře, že jo?!

maky82
28. únor 2011

Luci, malá je moc srndovní....no a ta nožka, pane jo, jak to dokázala? žasnu... 🙂

luckamb
autor
28. únor 2011

@maky82 ona je gymnastka :D a chce si sednout, tak se snaží :D

lehna
28. únor 2011

@luckamb - taky jsme měli gymnastu 😀

puckalucka
28. únor 2011

@luckamb Dneska jsem si volala na kompletní výsledky, ale ještě nejsou...mají na to 2-3 týdny 😒 , já je ale zkusím zase zítra odpoledne 🙂 . Jinak jsme byli na běžné kontrole a tam to bylo OK.
Už máte doma s Kájou pěkně živo, co 😉 ?

@lehna Leňul, ale už je to tááák dávno, co 🙂 ?Alespoň mě to dávno připadá, co se Matěj plazil atd.

@maky82 Maky, co klucí jak jim je, už jsou zdravoučký? Nás trápí rýma a kašel ☹ . V noci má extra kašel a půlku noci prokašle až se budí ☹ , už aby to bylo za náma.

luckamb
autor
28. únor 2011

@puckalucka jj, Karolínka je živel. Tak hned jak budeš vědět, tak piš. Myslím na tebe.

luckamb
autor
28. únor 2011

@lehna Jůůů a jo :D TAky je mu tam tak těch 6 měsíců, ne?