Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
7. čer 2011

@kacenka25
Teda, kači, obrovská gratulace !!!! Paráda, to si k vám miminko našlo krásně brzy cestu. Jj, ty nevolnosti nezávidím, bohužel o nich vím taky své, pro mne úplná změna od těhu s Kájinkou, kdy jsem byla max.unavená, ale jinak vše v poho. teď už je mi líp, jako když je venku hyc, dusno před bouřkou a mění se tlaky, tak mě bolí hlava (asi z toho, že nepiju kafe a mám nízký tlak) a jsem jak pytlem praštěná a furt bych spala. Ale jinak OK.
Tak ještě jednou obrovská gratulace a pěkně nám tady piš co a jak, novinky ... 😉

luckamb
autor
7. čer 2011

@kacenka25 Kačenko, gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!

fim
7. čer 2011

Kočičky, děláte mi moc velkou radost. 😵 😵 😵 Držím pěsti, ať je vše jak má a brzy se dočkáme dalších zdravých mimísků. 🙂

maky82
8. čer 2011

Kačenko, srdečně ti také gratuluju, ať jste s mimískem zdraví...

luckamb
autor
9. čer 2011

Holky, Kiki ušla dva metry bez pomoci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luckamb
autor
9. čer 2011

holky,
jakej d sem názor na botičky z CCC. Teď jsem tam Kiki koupila kecky. Je to obuv, ale není to krám spešl na dětskou obuv. TAk nevím.

fim
9. čer 2011

@luckamb Moc gratuluju k prvním krůčkům 😵 a zároveň lituju. Skončily klidné časy. 😀 🙂
CCC je dle něčího názoru kvalitativně totožná s obuví od Vietnamců, i když co se dneska nešije v Číně, že? 😅 Toník má odtamtud leckteré boty na lítačku nebo jakoby bačkůrky (nárazovka k babičce do baráku). První botky bych tam ale rozhodně nekupovala. 😒
Snad nevadí, že vám sem zasahuju. 😕

petis
9. čer 2011

@luckamb
Luci,
já se ztotožňuju s názorem Fim, Nejsem proti téhle obuvi, ale ne jako první botky. Kájka teď taky na písek má obyč botky,ale to už chodí dlouho. Zkus raději první botky koupit nějaké kvalitní, kožené, co jí budou obepínat kotníček, ať se jí tam nechechlá 😉 My jsme třebas měla jako první botky tyto :
http://www.bonifac.cz/katalog/celorocni-boty-e2...

kacenka25
13. čer 2011

@luckamb čauky první botičky jsme měli stejné pegresky jako petis, určitě ti dětská doktorka řekne, že první botičky by opravdu měly být pevné kolem kotníčku, aby se nevyklal a celokožené, aby byly pevnější a daly se stáhnout kolem nártíku. Kubík má úzkou nohu, pegresky jsou jediné botky, které mu perfektně sedí. Blbá je jen ta cena.... Ale třeba vysoké zimní boty fakt neobuje jiné než Pegres. Jinak chodím na boty do Deichmana, jak na písek takový ty obyč tak na sandálky, dají se taky sehnat kožený a nestojí 900 kč jak Pegres.

děkuji všem za gratulace, snad budem tentokrát víc v pohodě než s Kubou...... to bylo stresující těhu..... Ale zas s velice šťastným koncem, tak asi není na co si stěžovat že jo?

petis
13. čer 2011

@kacenka25
Vidíš, ale těhu bylo završeno zdravým Kubíčkem a to je hlavní !!!
Kdy jdeš na další kontrolu?
Já jsem byla ve čtvrtek, miminko se má čile k světu, teď se musím objednat na velký UTZ a další kontrolu u svého dr. mám 13.7.

petis
13. čer 2011

@luckamb
Velká gratulace k prvním samostatným krůčkům 🙂

eliiis
13. čer 2011

Ahoj maminy 😉 asi po sto letech jsem sem zabloudila a nestačím se divit 😀 gratuluji všem těhulkám a obdivuji. 🙂 já si nedokážu předtsavit že konečně když je z té mé čertice taky partak na všechno a da se to maximálně užívat že bych měla znova miminko 🙂 Pravda že celé okolí štvu tim že říkám že druhé nechci vůbec ale zatim to tak cítím. a nemyslim to nějak špatně ale Nikolka mi zatim na 200% stačí, do toho práce takže nějak ani není čas 😀
Je hrůza jak to letí . Nikče je 2,5 a každý ji tipuje tak 4 roky 🙂 je větší než děti okolo v jejím věku a pusu nezavře celý den. a ty řeči co má -čůráme smíchy.
tak doufam že si to krásné období užíváme všichni stejně a těhulkám ještě jednou moc moc gratuluji!!!!!!

eliiis
13. čer 2011

a ještě jedna zpráva 🙂 máme už za sebou neštovice. bylo to hrozné,dlouhé ale chvála bohu to máme za sebou a bez jizvičky!!!!

puckalucka
13. čer 2011

@kacenka25 Kačí moc moc gratuluju a držím palečky ať je vše v pořádku a tohle těhu si užíváš v pohodičce ;o). My to máme za chviličku a už se moc těším. Miminko je mnohem živější než byl Maťula v bříšku, tak doufám, že nebude moc akční(alespoň ne víc než Matěj, prosííím :o)))))až se narodí :o))). Vypráno a vyžehlíno už mám...tašku do porodnice už taky statečně zaplňuji....postýlku a kočárek složí moji klucí až budu v porodnici...
Začínám jukat jaký udělám dortík Matějovi k narozkám a asi si radši udělám marcipánové figurky napřed do mrazáku, bůhví, co bude za měsíc :o), na co bude a nebude čas ;o).
Mějte se hezky a užívejte si hezké dny se svýma zlatíčkama ;o).

dot
19. čer 2011

@luckamb Ahoj, omlouvám se holky, že vám sem lezu, šmíruju tu občas Kači 🙂 a všimla jsem si, co psala Lucka - na dětské botičky tu máme úžasný krámek - jmenuje se U dráčka Bublinky, je naproti koupališti v jednom z těch vysokých paneláků, zaměřený speciálně na dětskou zdravotní obuv..Nebo potom v lékárně u nemocnice či v Modré hvězdě se dalo vybrat.. 🙂

luckamb
autor
20. čer 2011

@dot děkuju za radu, už si několikátá, co ten krámek chválí. Tak tam zajdu.

kacenka25
23. čer 2011

ahojík, byli jsme zas u dr., zatím mimi OK, měří 4,1 cm bez končetin (ale na UTZ bylo hezky vidět jak si kope nožičkama a šermuje ručkama), tak to letí jak voda. Už aby bylo sluníčko pořád, že jo holky, tyhle změny počasí se mi nelíbí, chtěla bych koupando a ráchando v bazénku to by bylo žůžo 🙂

maky82
23. čer 2011

gratuluju Kačenko, ať jste zdraví i nadále...

luckamb
autor
3. črc 2011

Ahoj holky,
tak Kiki už chodí. Venku na betoně bych jí teda ještě nepustila, ale na trávě klidně a doma taky. Dělá dřepy, nosí hračky, umí se otočit a jít zpátky odkud přišla. Prostě je skvělá. NOčník nám zatím taky klape suprově. Takže samá radost. 🙂

luckamb
autor
10. črc 2011

Holky, tak jsem asi po 100 letech dala fotky do alba. :D

lehna
11. črc 2011

ahojky holky,

@kacenka25 -moc moc gratulujuji k mimíšku 🙂 😵 ..
@luckamb - teda to si Kiki pospíšila s tím chozením , já jsem ráda,že Pipa začal až ve 14ti měsících 😀

musím napsat Puccelucce, už má skoro termín 😵

luckamb
autor
12. črc 2011

@lehna LEni ona Kiki od začátku pospíchá se vším :D

lehna
12. črc 2011

@luckamb -to máš teda pravdu, dohání ten ztracený čas,kdy se vám nedařilo otěhotnět 🙂. ale je to šikula už velliká 🙂

luckamb
autor
13. črc 2011

@lehna jo přesně tak :D Dohání dohání a mě pěkně prohání :D

lehna
13. črc 2011

@luckamb -a ještě dlouho bude 😀

luckamb
autor
14. črc 2011

@petis Všechno nej Karolínce k svátku 😉

lehna
14. črc 2011

@luckamb
@petis
Karolínkám vše neeeej k svátečku 🙂

petis
14. črc 2011

@luckamb
Tvé Karolínce taky vše nejlepší a nejkrásnější k dnešnímu svátečku 🙂
Koukám, že naše slečny si obě s chozením pospíšily, naše Kájka začala chodit týden před 10měsícem věku a tvá Karolínka ji následovala, aby jí to nebylo líto 🙂 ;-D

@lehna
Leni, díky moc za naši cácorku 😉 Jak se vede?

Kočky, nebudete někdo chtít odkoupit za babku růžovky po naší Karolínce? Martek, Kačenka ... ?

maky82
14. črc 2011

Všechno nej Karolínkám ke svátku...

Peti, ty už máš 22.tt? To není možný, že to tak letí. Necháte si říct pohlaví?

Luci, vy už se snažíte o druhé? Ať se vám tedy daří...

petis
14. črc 2011

@maky82
Pohlaví vím od 16tt, pročpak si myslíš, že budu prodávat růžovky po Karolínce 😉 🙂