Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

eximka
14. říj 2008

zítra jedeme pro kořárek hurááááááááá konečně

tercie
14. říj 2008

Holky nevěšte hlavu, já tu budu trčet s vámi 😉

eximka
14. říj 2008

holky nebujte trčet tu dlouho nebudete 😉

strouzek
14. říj 2008

jj holky měsíc třeba i 4 měsíce ale chci vědět na čem jsem ten dr. to furt posouvá a čeká jak a co, uvidíme příště a bla bla. mě nejvíc štve že to neřešil v těhu jsem měla hned dostat léky to mi vykládal že zatím stačí omezit jod, a co? zhoršilo se to a mimču to ublížilo. teď mám zase čekat x měsíců a bez řešení? nejvíc mě pobavil tím jak mě řekl kam spěchám že prej i kdybych štítku léčila 3 roky pořád jsem na dítě mladá 😠 jasně budu čekat třeba do 40. ne? 😠 uvidím za týden bude mi volat výsledek toho odběru z té uzliny a pak za měsíc, každopádně chci nejrychlejší řeší a to je asi ta operace prý sice budu týden v nemocnici ale problém se navždy vyřeší a hlavně může snažení hned začít

eximka
14. říj 2008

strouzku vyčkej na výsledky a pak se uvidí jak to všechno bude dál, hlavně nevěš hlavu, uvidíš že bude líp

jitie
14. říj 2008

Marti,tak zkus za jinym, uvidíš,třeba to bude řešit hned..
mě taky říkají,abych s dítětem počkala, takovýhle kecy já tak nesnáším..prostě ho chci a basta a to že sem mladá může být všem úplně ukradený, je to moje rozhodnutí a manži, že ho chceme!!!! 😠
nejvíc keců mají ty, které to nikdy nepotkalo, otřeli se o kalhoty a šup byli těhu!!

jitie
14. říj 2008

založíme klub chtivých dívek 😀 chtivých po mimču samozřejmě 😀

lehna
14. říj 2008

marti, to jsou teda blbé zprávy 😢

strouzek
14. říj 2008

denně nějaký průser holky já jsem rozhodnutá to řešit hned vyčkat max 2 měs. , načetla jsem hodně diskuzí o tomhle taky hodně holkám to přeléčoval silnýma lékama rok a nakonec stejně museli na tu operaci takže zatím jsem pro operaci uvidím za ten měsíc.

jitie
14. říj 2008

pořád lepší si to nechat vyndat než se pořád cpát lékama..pak už máš navždy pokoj

tercie
14. říj 2008

jiti lékama se bude muset cpát když jí to vyndaj, musí jí dodat ty hormony který štítka vyrábí uměle... Ale zas Marti lepší než vědět, že bys kvůli tomu mimčo třeba nemohla mít. Tak ať to dobře dopadne!!!!!!! 😉

jitie
14. říj 2008

to jo,ale pořád to nejsou takové driáky jako ty na přeléčování šptané štítky...

strouzek
14. říj 2008

no co jsem načetla tak sice léky budu brát navždy ale je to 1 prášek denně a jen jako dodání toho hormonu ale když mě budou přeléčovat tak jsou ty léky horší svinstvo a může se stát že to přeléčí dostane se do normálu ta štítnice dovolí mi otěhu a pak zase se zhorší protože dle dr. v těhu se vždy štítka zhorší

tercie
14. říj 2008

jiti a je to tu, moj pane bože spásy mééééééééé 😀 😀 😀

tercie
14. říj 2008

marti asi bych taky radši šla na operaci...

strouzek
14. říj 2008

však já právě chcu, jsem říkala že jí chci co nejdřív a šmitec a že chcu jako ale pak plastiku že nechcu mít jizvu přes celý krk tak se na mě díval jak na debila proč mi jako jizva vadí???? 😠

jitie
14. říj 2008

jéé terci,já tu nemám rádio..mám puštěnou telku, válím se v posteli a koníkuju.. 😎
Marti,to určitě, štítka se zhoršuje i za špatného počasí, natož v těhu..uvidíš co ti poví...hlavně ať se to rychle řeší

tercie
14. říj 2008

Marti zas ale dobrý že se na to přišlo, než abys potratila víckrát... to si radši na mimi chvíli počkej, než budeš ok a pak si to užiješ a všechno bude dobrý 😉

Jit ty povaleči jeden 😀 ale nic si z toho nedělej, to ze mě jen mluví závist 😀

luckamb
autor
14. říj 2008

exi: ty vůbec nemáš v albu fotku bříška
jit, ter: já tu s váma zatím taky trčím, takže klíííííííííííííííd 😀

jitie
14. říj 2008

Marti to je debil...kdyby ti bylo 50 a více,tak jizvu zakryješ šátkem,ale v 26, chceš mít hezký krk..že..no ten fakt neni normální..

strouzek
14. říj 2008

no já se ho ptala že co by se stalo kdybych ho neposlechla a otěhu a on že zabít by mě nemohl a prej by mě nasadil léky a hodně hlídal, super ne? to nemohl sakra předtím???

jitie
14. říj 2008

dneska už je mi líp..tak to jde, nevim co budu dělat od víkendu do úterka..to uklidim celý barák, když mi nic neni,tak už mě nebaví ležet v posteli a nudit se.. 🙄 aspoň zkouknu všechny filmy..

tercie
14. říj 2008

JIt taky bych potřebovala nějakou nemoc, abych stihla doma trochu poklidit. Teď nějak nemám na gruntování kdy. Do večeraq v práci, pak na barák, psi, pak uvařit a padnu zbitá jak čokl. Celej rok bez dovolený, už ždímu z posledního normálně...

misa.ottovka
14. říj 2008

Ahoj holky 🙂
Strouži, moje kamarádka je taky po operaci štítky, a tu jizvu už nemá skoro vidět (po 2 letech).Ale asi záleží jak u koho, já když byla v 17-ti na operaci nohy tak tam mam pořád jizvu jak blázen ☹ A co jinak, jsi spokojená s tím co ti Dr.včera řekl???

Jiti: to je dobře že je ti líp, na mně zrovna něco taky leze a mam strašnej bolehlav, a prášky si vzít nemůžu ☹

jitie
14. říj 2008

terci to se ti ani nedivim, to by mě taky odrovnalo..a ještě k tomu bez dovolený 😲 nene, já ti pošlu bacila jooo 😀 hepčííííííííííííííííkkkkkkkkkkkkkk

jitie
14. říj 2008

ahoj mišo, ty si můžeš vzít paralen na bolest..i mi to dneska řekla dr, že kdybych byla těhu,tak můžu paralen

strouzek
14. říj 2008

ahoj míšo, ne nejsem s tím spokojená protože tak nějak naznačil že nejspíš tu mojí štítku podcenil protože když jsem tam začala chodit měla jsem hodnoty blbé ale ne tak hrozné no a on to tak nechal a zánět se rozšířil protilátky narostly a mimčo to kvůli toho nepřežilo, prostě kdyby dal léky hned mohlo to dopadnout vše jinak

misa.ottovka
14. říj 2008

O paralenu vím, ale ten mi nezabírá, budu to muset zkousnout. Jsem doma tak co.Já to chytla určo u obvodačky v čekárně-ted je plno lidí nemocných. A zítra tam musím znovu kvůli odběru krve na genetiku tak sejí zeptam.

Terčí, vem si dovolenou 😉

tercie
14. říj 2008

Miši já bych ráda jenže jsem ještě do konce měsíce ve zkušebce tak nemůžu. Pak snad už bych si troufla, snad to půjde, protože tu není za mě záskok... ☹

misa.ottovka
14. říj 2008

Aha zkušebka, tak to ju, manža jí má ted taky 🙂 Tak co, ted už je stejně ošklivo, vybereš si na Vánoce a budeš se hezky flákat 🙂