Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
27. říj 2008

Ahoj MAky, ještě nejsem, zatím mám ještě dovču. MAteřská mi může začít od 24.11.
Jak se daří tobě????

maky82
27. říj 2008

Peti, máš moc pěkný kočárek pro malou, fakt hezkej!!!

petis
27. říj 2008

Díky moc, Maky 🙂

lehna
27. říj 2008

Peti: jo doma je fajn, ale nějak nestíhám 😕 😀
V Polsku jsme byla, ty Roany tam fakt byly,jak jsi říkala a vyjdou asi o 1500,- levněji než tady,takže do něho asi půjdem.

Míšo: jj, to bude téma dne, už e těším 😀

petis
27. říj 2008

Leni, jsem ráda, že jste na ty Roany natrefili a že se líbili.
A kupovala jsi něco pro mimi?

lehna
27. říj 2008

s těma známýma jak jsem tam byla,tak Tomáš přesně věděl kde to je, takže jsme tam šli hned. Jinak jsem na mimi nekupovala nic, jen troje štramplíky a jedny dupajdy. Jinak já mám věciček hoooodně, nakupuju hodně přes mimiaukce 😉

maky82
27. říj 2008

Leni, nic moc no...je mi zle, břicho naštěstí pobolívá minimálně, tak jsem zvědavá, co mi ve čtvrtek řekne dr.

lehna
27. říj 2008

Maky zvracíš???
Já jdu taky ve čtvrtek na kontrolu🙂

tercie
27. říj 2008

Peti taky jsem zkoukla albíčko, kočárek perfektní, ať dobře slouží 😉 Hlavně termíny "oblečený" a "nahý" teda nemaj chybu 😀

tercie
27. říj 2008

Jdu si uvařit čajík, hned jsem tu 😉

petis
27. říj 2008

Tak to je fajn, že máš hodně věciček.
To my do začátku taky, do vel. 68.
Něco už jsem i vyprala a vyžehlila-věcičky, co jsem podědila. Už aby byla komoda a měla jsem to kam dávat.

maky82
27. říj 2008

Leni, naštěstí ne, ale je mi pořád jaksi divně, slabo, šoufl od žaludku, jak kdybych byla po opici 😀

Peti, kolik prosím tě měří korbička na délku? Taky nějakých těch 80cm?

petis
27. říj 2008

Míšo, taky dík... Snad bude sloužit dobře, pak budeme informovat 😉

lehna
27. říj 2008

Peti, taky tak od velikosti 56 do 68 mám taky věcičky. a komodu už mám celkem plnou🙂. takže už skoro nenakupuju, ale když zas něco krásňoučkého vidíš,tak tomu prostě nejde odolat🙂
Já ještě neperu, musím to nechat na prosinec, protože prbní týden v prosinci budem ještě měnit okna

petis
27. říj 2008

Maky, jj, korbička má 80 cm na délku a nějakách 37 cm na šířku.

lehna
27. říj 2008

Maky, tak to je fajn,že nezvracíš. a jinak,doufám,že to nepřeháníš s prací doma. že odpočíváš

maky82
27. říj 2008

ne Leni, nepřeháním, protože se mi nic nechce, jak je mi špatně...zrovna teď se nutím do žehlení...

malej je u babičky, tak mám klídek

lehna
27. říj 2008

však žehlení neutteče. taky se do něho nutím už od pátku😀

petis
27. říj 2008

Mám v komodě 4 šuplíky, tak snad se nám to tam vleze 😉
Už jsem si s noťasem lehla, je mi nějak slabo a divně 😖
Maky, odpočívej !!!

petis
27. říj 2008

Taky mám vypráno, ale žehlit se nechce 😒

lehna
27. říj 2008

Peti, my máme čtyři, ale je fakt, že nejsou moc vysoké a hluboké,takže to je snad akorát🙂. no jeden šuplík zabírají kombinézky na zimu.ale já mylsím,že toho má dost, ještě mi nějaké věcičky půjčí i kámoška
Peti,taky odpočívej,jak je ti slabo, dneska je ale nějaký divný tlak či co

lucasaerik
27. říj 2008

ahoj holky, tak už tady trčíme třetí týden, je nám relativně dobře, a stále nás tady drží, monitory máme ukázkové, čípek se drží...a dnes mě zase doktorka zpražila tím že ať nepočítám že půjdeme domů, dnes mi jen udělá kontrolní vyšetření a opět ležet ležet a ležet, strašně se mi už stýská po klucích, manželovi a tak celkově, po domově a prostě je to děs, depka jako blázen... 😖

petis
27. říj 2008

Zkusím teď poležet, pálí mě i oči, tak si asi udělám ještě jeden čaj.
Odpoledne máme jet na hřbitovy a taky koupit barvu na malování obýváku ,tak snad budu fit ...

lehna
27. říj 2008

Lucásku ahojík,
to je dobře,že máte vše už o.k., ale ještě to chvíli vydrž to ležení. Je mi jasné,že je ti smutno, já si to nedovedu ani představit být tak dlouho v nemocnici. držím palečky,ať tě brzy pustí.

Peti: jakou budte dávat barvu do obýváku?

petis
27. říj 2008

Lucásku,
věřím, že musí být hodně těžké ležet v nemocnici a doma mít své chlapy ... ale bude zase dobře, hlavně že je malá v bříšku, pak už budete jen a jen všichni spolu.
Jsem ráda, že je zdravotní stav dobrý, jen tak dál ...
Držte se !!!

Leni, 2 stěny budou asi bílé a 2 stěny budou mít nádech do zelena. Asi ... Leda že by nešla překrýt původní meruňková, tak by se to jen přemalovalo na stejnou barvu.

lehna
27. říj 2008

Jé zelenkavá, tu já ráda🙂.

petis
27. říj 2008

Uvidíme, jak to dopadne ... a jak to bude vypadat. na každé stěně totiž něco je, tak to nebude tak ústavné, jak tomu bylo, ale hlavně že už budeme mít své soukromí !!!

tercie
27. říj 2008

Ahoj Luci, už 3 týdny? 😲 to to letí... já vím jak jsem byla nešťastná po týdnu, děs. Jenže já tam mimi nechala, to se tobě nestane. 😉

lucasaerik
27. říj 2008

a holky včera nám daly na pokoj smradlavou tmavší spoluobčanku.....na udržování s horečkou...je to na blití..hnus děs...fuj...chrchle tady posmrkuje, už jsem dělaly bordel na sesterně...(jmse tady tři co jsem tady tak nějak stejně dlouho a ve stejných týdnech) a stejnak nám to bylo houbelec platné...máme jí tady stále...

lehna
27. říj 2008

Peti: my máme zelenkavou vložnici jednu stěnu. tam kde bude postýlka🙂
konečně budte mít klid, to bude pohodička.-)