Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
31. říj 2008

Tak to my jsme ti ostatní 😀 Máme z Ikei celý obýváček 😝

Holky, právě se mi ulomil kus zubu, možná je to teda kus plomby, nevím. Je to každopádně na místě, kde mi loni zubař vyvrtával celý zub a dával mi tam plombu. Tak snad mě to nebude bolet, ať vydržím do kontroly po porodu.

lehna
31. říj 2008

Peti,tak to teda jste🙂, ale to neva🙂

jejda,tak snad tě bolet nezačne, třeba si pro jistotu ale k zubákovi zajdi jak tě to chytně🙂

petis
31. říj 2008

No díru tam mám teda pěknou 😖

Za chvíli přijede manža z práce, vezu ho na nějakou pracovní schůzi či co to má, pak se asi zastavím za našima.

lehna
31. říj 2008

Jo a jeden můj kamarád má celý byt zařízený z Ikea a tam když přijdeš,tak si připadáš jak v obchodě 😀

jestli tě to začne bolet tak radši k zubákovi utíkej☹

Tak přejihezké odpolko,papa, já jedu až ve čtyři

petis
31. říj 2008

To já přinejhorším k němu utíkat budu, i když už mám teď z toho hrůzu.

Tak pa pa, užij si víkend 🙂

Všechny mějte krásný víkend 😎

lehna
31. říj 2008

ty si taky užij víkend🙂
papa

lehna
31. říj 2008

a co že tu dlouho nebyla Luckamb??????

tercie
31. říj 2008

Já mám tradičně v pátek odpoledne nejvíc práce, a bůhví, do kolika tu zase budu trčet... ještě se přijdu mrknout, teď musím makat, tak zatím, třeba tu ještě pak některá budete 🙂

lehna
31. říj 2008

Míšo, já za hodinku odjíždím ke tchýni,takže se asi mineme.
Tak ti přeji hezký víkendík,papa

petis
2. lis 2008

Jé, byli jsme až na třetí stránce, hrůza !!!

Jaký je víkend? U nás se dnes kope kolem přístavby na drenáž, tak jdu vyvařovat, ať mají chlapi sílu!!!

Jinak jsme včera složili komodu a přebalovák. Ten sice ještě není upevněn, jak má být, protože je třeba něco dokoupit, ale už je to na svém místě v obýváku. Taky mi sestřenka dovezla postýlku na přejíždění z obýváku do kuchyně, tak už má taky své místečko 🙂

Pa pa a hezkou neděli 😎

maky82
2. lis 2008

ahoj Peti, ty se teda máš s tím nakupováním a s přípravami...už aby se to týkalo i mě, hrozně se těším...

Jinak u nás víkend jako vždy, byli jsme na hřbitově zapálit svíčky a včera slavili tchánovy narozeniny, dneska jsem žehlila a uklízela, odpoledne pojedeme asi k našim. Zítra nás čeká s malým zubař a přece jenom bych si chtěla zajít na ten utz pro klid duše. Snad mě vezmou, jsou tam docela hodní.

martek
2. lis 2008

cau holky
luckamb je v pohode, ale dava si tedka od kine voraz 😕

maky82
3. lis 2008

holky, dobré ráno...kdepak jste??????????????????????

lehna
3. lis 2008

dobré ránko,
ju za vími posnídat a pak něco dělat.
Martek: díky za zprávu od Lucky. někdy jí pisnu smsku.

petis
3. lis 2008

Dobré ráno,
taky u vás snídám a všem ostatním přeju smáčo 🙂

lehna
3. lis 2008

ahoj Peti, už jsem mysleal,že tu nikdo není. jsem skoro po snídani,tak už jsem chtěla jít

lehna
3. lis 2008

No tak já mizím. mějte se krásně. jsem po víkendu celekm unavená,tak jdu odppčívat a sem tam něco dělat.

Papa

petis
3. lis 2008

Jé, tak to je pech, jak sem přijdu, jdeš pryč.
Pěkně odpočívej 😉

maky82
3. lis 2008

holky, je mi normálně zase zle...jen sedím u tv a čučím...nic se mi nechce, hlava mě bolí a motá se mně...to jsou stavy a mimčo mi tentokrát dává fakt zabrat...

odpoledne valíme s malým k zubařce, tak doufám, že nebude moc vyvádět 😀

petis
3. lis 2008

Tak odpočívej, Maky, tělo a mimi si samo říká, co potřebuje.
Motání hlavy můžeš mít i z tlaku, mi se totiž motá taky a je mi slabo.

lucasaerik
3. lis 2008

ahojky holky.....jak se daří jak se vede?

maky82
3. lis 2008

peti, přesně, je mi slabo a mdlo od žaludku...půjdu si změřit tlak...

Ahoj Luci, no o mě čteš, ale co ty a malá? Jste doma? Četla jsem o Oslince, že to má za sebou...takže nakonec to šlo samo, jo?

petis
3. lis 2008

Ahoj Luci,
jak ti je? Ležíš poctivě? Beátka poslouchá 😉 ?

lucasaerik
3. lis 2008

noooo jsem doma...ale kluci domů dotáhly nějakou střevní chřipajznu tak jsem jí měla i já..ale jenom jednodení bacil..celou noc jsem zvracela jak amina....ale už je to dobrý...jinak se daří celkem fajn, pupík nijak moc nezlobí..ale malá se strašně moc hemží až to opravdu bolí...tak si říkám že by se mohla sunout směr hlavička dolů..je hlavičkou nahorů....a tak doufám že pošoupne placentu aby se jenom přeci mohlo rodit normálně..nu uvidíme na UTZ ve 30tt, ale doufám že se otočí...doktorka už říkala že má nejvyšší čas..je velká tak aby měla ještě místo na otočení...
Jinak jj Oslinka už má po porodu...řekla bych že by jí i dnes mohly pustit, pokud byly bez komplikací..když jsem spolu mluvily tak říkala že se ozve jak jí pustí...Davídek si to na konec za pět dvanáct rozmyslel a porod se rozběhnul sám...a říkala že od první kontrakce měla za hodku apůl odrozeno...tak doufám že i já budu mít ten třetí porod bez problému a bude to rychlý...

maky82
3. lis 2008

to měla holka odrozený sakra brzo 🙂

tak mám tlak 125/80, což je u mě normálka

a na gyndu se nemůžu dovolat kvůli tomu utz, mobil jim sice zvoní, ale nikdo to nebere...lumpové 😠

lucasaerik
3. lis 2008

maky, mě tady u té cácory bývalo tedy dost hnusně zle a celkově dovně unaveně, ani v jednom těhu jsem to nezažila tak jsem si to teď asi vynahrazovala... 😀 , u mě to skončilo někdy kolemo 16tt...ale únava přetrvává 😖 ,ikdyž ne už tak silná..ale zlaté nevolnosti a ty stavy..než jaké byly stresy v nemocnici...

petis
3. lis 2008

Ty brďo, tak to musel být skvělý porod .... hlavně teda fest rychlý, kéž bychom se taky netrápily moc dlouho.
Mi teď před týdnem rodila kamarádka, bobek se trápila 2 dny. Ale už je doma a na vše prý rázem zapomněla.

Holky, tak mám zaplněný první šuplík naší komody, dožehlila jsem poděděná věcičky 😉 Teď jdu pověsit "velké" prádlo nových věciček.

maky82
3. lis 2008

to ti Luci věřím...nemocnice fuj...mně stačilo 5dní v porodnici, měsíc po porodu jsem tam byla skoro 3dny a loni na potratu...není o co stát v nemocnici

za týden se vracím do práce, tak jsem zvědavá, jak to tam budu zvládat 😕

lucasaerik
3. lis 2008

jj rychlovka...porod...jen říkala že potom při zavinování dělohy zkusila, že myslela že rodí druhé...ale to prý pak přestalo..
Nu já měla oba porody u kluků dost na prd...dlouhé, hodně blbé a komplikované, tak doufám že tady u té cácory to půjde jak po másle..rodíme po třetí ne? 😅 ..ale taky po kolika letech...ve středu má Davídek 6 let, strašně to letí...ještě nedávno to bylo to děsně uřvané miminko...a najednou by to taky mělo jít do školy...děsný...

lucasaerik
3. lis 2008

pet já taky ze strachu že se opět dostaneme do nemocnici (i když já ani nečekala že už nás pustí byl to strašný šok, začala jsem vydávat úkoly a rozkazy kdo co zařídí, a najednou mě pustily) tak jsem začala pomalinku prát, a zjištovat co se ještě musí dokoupit atd...prostě jistota je jistota, kdyby náhodou tak aby neměl Erik jetě o další straosti navíc...už tak toho měl nad hlavu když jsem byla ve špitále