Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lucasaerik
5. lis 2008

Jity to je hlavní že se cítíš už lépe... 😵

petis
5. lis 2008

Tak to je dobře, že je ti lépe !!! Jen tak dál 😉
Ještě se doma nenudíš 😀 ?

jitie
5. lis 2008

luci, koukám potvůrka se pěkně projevuje, jen ať jste v pořádku a vydrží do termínu 🙂
bacilky, mě už doufám opouštějí a bude klid 😖

jitie
5. lis 2008

já se nudim jak čert...dneska budu uklízet,abych se trochu zabavila..

petis
5. lis 2008

Lucásku, mě v poslední době taky pobolívá bříško.
Hlavně už nemůžu moc vysedět, mám malou šprajcnutou na pravé straně pod žebry, což není příjemné 😖
Taky mě píchá v podbřišku, snad je to normální ...
Luci, ty hlavně polehávěj a odpočívej, ať se ti to nerozjede.

lucasaerik
5. lis 2008

jj toto těhotenství je takové celé zvláštní..nevím čím to je...ale věřím že to vydržíme do ledna...no a abych ještě nepřenášela...já už bych tomu aji věřila, teď tady na nás dělá velké bububu a pak se jí nebude chtít... 😀 bude se čančat aby přišla krásná na tento svět 😀 ...ale dívala jsem se tady na album jedné maminky, která porodila v 30tt a miminko mělo kolem 1500g (tak jako ta naše slečna teď) a miminko bylo opravdu už velké...takže jsem čím dál tím více klidnější...že kdyby už nedej bože se něco stalo tak je to už relativně dobré...prostě není to 25tt tak jako předtím...jen bychom si hold museli počkat na minimální váhu 2500g aby nás pak pustily domů..ale jak jsem psala věřím že to bude dobrý... 😉

lucasaerik
5. lis 2008

pet...nevím jak to popsat tu bolest, bylo to ale hodně intezivní a velmi nepříjemné, oravdu jsem čekala že je to tu opět...ale vana to nerozjela (což je zaručené kdyby to byl opět nastupující kontrakce) takže si myslím že je to tak jak když tě normálně něco bolí a vlastně nevíš z čeho a ono to pak samo odezní...

jitie
5. lis 2008

luci urřitě to bude dobrý a kdy se náhodou něco stalo,tak váha už je pěkná a s tím si doktoři htavě poradí...teď nedávno psali v Blesku o tom klučinovi, co se narodil v lednu asi ve 23tt s váhou 500g a taky ho zachránili, teď už čipera váží 7 kg 🙂

lucasaerik
5. lis 2008

no jak jsem byla v nemocnici tak na 2* dávali pořad o nedonošených dětech a byly tam i děti pod 500g a zachránily je a dnes jsou rtelativně v poho...sice se mi úplně kutálely slzy po tvářích když jsem to sledovala, ale nějak jsem to nemohla přepnout...strašně moc záleží na tom malém tělíčku jak zareaguje na okolní prostředí a já myslím že máme velkou bojovnici 😀 , prostě den ode dne jsem klidnější a vyrovnanější a věřím že to bude v poho...a doktoři by mě asi jen tak domů nepustily kdyby nevěřily že to bude dobrý...je tam i maminka co tam leží už přes 3 měsíce...tak věřím že vědí co dělají

jitie
5. lis 2008

luci,oni to určitě vědí a je dobře, že si klidnější, klid a žádný stresy jsou v těhu potřeba 🙂

lucasaerik
5. lis 2008

jj, přesně tak...ale už aby byl leden 😀

petis
5. lis 2008

Jj,
doktoři jsou koumáci a dokáží pomalu i zázraky.
Nesmíme se bát, naše miminka budou v pořádku !!!
Teď mě sprdla sousedka, že věším prádlo "do výšky" na sušák, či si chci přihnat porod. Tak nevím, kdyby mě viděla při uklízení obýváku, tak by jí asi trefilo ...

lucasaerik
5. lis 2008

ono zase pet nesmí to člověk přehánět s tou opatrností, vše moc škodí..jak mi řekla doktorka... 😅 .....to by člověk nesměl nic...když si to tak vezmeš....
A chtěla jsem se zeptat zda víte co kačka?....

petis
5. lis 2008

Jj, přeně tak, já dělám všechno v domáctnosti, snadžím se aspoň o to. Až mě někdy manža honí, ať to či ono nedělám ...

S kačkou jsem si psala včera. Byla na kontrole, bohužel se to nelepší, tak musí ležet pořád. Naštěstí je doma a ne v nemocnici, ale asi bude muset ležet až do porodu.

lucasaerik
5. lis 2008

no ale hlavní je že Kubča je v pupíku a že nemusí do nemocnice...to je hlavní..a do porodu už to má kousek...jste tak nějak nastejno, ne?

petis
5. lis 2008

Jj, nás od sebe dělí cca týden, já bych měla být o týden dřív 😉
Já budu teď v pátek 34+0 podle MS.

maky82
5. lis 2008

ahoj holky, zdravím vás po obídku... 🙂

misa.ottovka
5. lis 2008

Ahoj holky, zdravím též 🙂 Dnes jsem byla na kontrole, hematom už není, zítra šupajdim do práce, a paní Dr. na kontrolním UTZ odhaduje holčičku, není uo stoprocentní, to ukáže až 3D UTZ 😉

jitie
5. lis 2008

ahoj maky a míšo,
míšo tak holčičku 😵 budu držet palce..a je ti teda už dobře???abyses v práci nepřepínala

petis
5. lis 2008

Taky se hlásím po obědě, byla brokolice ze včera.
Jinak jsem dopoledne žehlila zbytek mimi věcí a komoda je plná ...

Míšo, super, že je hematom pryč a hlavně že jste v pořádku !!! Obě !!! 😉

jitie
5. lis 2008

tak to já měla zbytek rizota, už bylo v lednici dlouho,tak snad mi po něm nic nebude 😅

lehna
5. lis 2008

já zdravím přo smažení bramboráků🙂. dá si někdo? 😀
Míšo: tak super zprávy, gratuluji 😵

petis
5. lis 2008

Tak bramborák bych si teda dala 🙂

lehna
5. lis 2008

tak přijeď 🙂.
taky jsem dostala chuť a dloooouho jsme je neměli🙂

jitie
5. lis 2008

leni já chci taky bramborák 😵 pošli mi ho express,aby nevystyd 😀

lehna
5. lis 2008

posílám Jiti🙂

šup a je tam🙂

jitie
5. lis 2008

díkyyyyyyy 😀

petis
5. lis 2008

Hlavně ty křupkavé okraje, ty jsou nejlepší 😉

kaca007
5. lis 2008

ahoj holky!
moooc vás zdravím, dočítám jen poslední stránku, nějak nestíhám... doufám, že se máte všecky moc dobře, na kačí taky občas myslím, určo to s kubíkem zvládnou, už jsou "za vodou" 😉

jitie
5. lis 2008

kačí ahoj,ty jsi tu dlouho nebyla..jak se vede????