Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
26. lis 2008

Peti, já snubák odložila v neděli, taky mi nějak natekly prsty, ne moc, ale radši jsme ten snubák už odložila

petis
26. lis 2008

Já mám spuchlé prsty celkem dost, už jsem to říkala i na gyndě, jak se hlásí otoky, ale nikdo mi na to nic neřekl.
Takže asi berou, že v tomhle stádiu už je to normální ...
A prsty na nohách mám jak malé špekáčky.

lehna
26. lis 2008

tak to ne. jenom ty prsty na rukách mám trochu spuchlé, ale dá se to. a je to občas.

misa.ottovka
26. lis 2008

No jo Míšo, už mám půlku za sebou 🙂 Už je mi líp, ale nějak mám problémy s červenáním v obličeji a tlakem, v poradně mám hraniční 140/90 pořád stejně, a nijak se to neřeší, ale mně je někdy na padnutí 😖

Holky, ty otoky musí být hrozné, mně taky občas otečou nožky, a hooodně zadržuju vodu v těle, mám obličej jak meloun. Co hořčík, pomáhá vám????????????????

kacenka25
26. lis 2008

ahojky holky

odkládáte prstýnky? nebo co?

jsem tu, mě tak nebaví ležet chjoooooooooooo. můžu ještě k vám? po tak dlouhé době odloučení??

kacenka25
26. lis 2008

pardon musim končit, nečekaný telefon

lehna
26. lis 2008

Míšo, no jo tobě teda tayk letí🙂. tlak teda taky nic moc. já mám tlak v normálnu,takže jsem vklidu.
Vodu zatím moc nezadržuju. a magnézko jsem dostala teprve před měsícem,ale asi to proti tomu tvrdnutí bříška pomáhá

petis
26. lis 2008

Míši, já už hořčík neberu, už jsem ho měla vysadit.
Jinak už se taky cítím jako meloun, už mám nahoře 12 kg.

Hojky Kači !!

lucasaerik
26. lis 2008

no holky tak já jsem oteklá celá prstýnky jsem odložila tak v 25tt, ale to je v poho..ovšem teď mi otékají celé nohy ruky..a začíná i obličej..na nohy kolikrát nemohu stoupnout prsty na rukách mě brní..no hnus...
ono pokud Vám nestoupá nijak závratně tlak tak otoky jsou v těhu normální...co mě radily u kluků v poradně...PORODIT 😀 .....
teď jsem v těhu mívala spíš nižší tlak..a teď stoupá..a stoupá..hraniční 140/90 už jsem překročila a doktorka te´d vyčkává co bude na další kontrole.. a ta bílkovina v moči..nu prostě žádná hitpoška 😨 ...prostě poslední těhu nejspíš v mém životě tak to musí být sevším všudy 😅

lucasaerik
26. lis 2008

pet tak to máš v poho...já jsem 32tt a mám už 10kg nahoře ta voda je prevít 😖 s takovou budu do porodu jak balonek 😒 tak hezky mi to šlo pomalinku nahorů a najednou hup kg nahorů

lucasaerik
26. lis 2008

holky chtěla jsem se zeptat..pijete maliník...nemůžu ten čaj nikde sehnat..nevím zda stačí v nálevových sáčcích nabo ten sypaný...

misa.ottovka
26. lis 2008

Holky, a pamtujete si, kdy jste tak prvně začaly pořádně nabírat??????Já mám zatím 0,5kg nahoře, tak čekám kdy to přijde. 😀

lehna
26. lis 2008

Holky,
já mám nahoře 11kg. uf ani nevím kde 😅 . ale vím, v zadku a nohách☹. to jde těžko shazovat☹

lucasaerik
26. lis 2008

misi já hodně nabrala teď za posledních 14 dní 😠 ...3,5kg

lehna
26. lis 2008

Míši,já začla asi od třetího měsíce tak po jednom kliču

petis
26. lis 2008

Míši,
já začla nabírat od 5. měsíce.

Luci,
malink piju 2x denně. nejdřív jsem sehnala v lékárně porcovaný v sáčcích a pak jsem dostala od kámošky sypaný. takže si ráno dělám sypaný a večer ten pytlíkový. A do toho chroupu lněné semínko.

misa.ottovka
26. lis 2008

Tyyyyjo holky, mám se na co teda těšit. Musí to být zátěž na klouby hrozná 😠

eximka
26. lis 2008

ahooooooooooj kočky moje 😀

petis
26. lis 2008

Míšo,
já kila už hodně cítím, ale je to i tím, že jsem byla oplácaná už přd těhu

Ahoj Teri,
jak se vede?

eximka
26. lis 2008

ahojky Petis,no ted už fajn, ale byla jsem týden v nemocnici se zánětem ale ted už dobrý

kacenka25
26. lis 2008

ahojky, měla jsem nečekanou návštěvu, už jsem tu

nazdaaaaaaaar Terezko

kacenka25
26. lis 2008

ale no taaaaaaaaak

kde všechny jsou?

kacenka25
26. lis 2008

hele neděláte mi to schválně že ne

lehna
26. lis 2008

ahojte, já zrovna dorazila z obchodu🙂

lucasaerik
26. lis 2008

holky jedeme nakoupit...tak zuatím páčko 😵

lehna
26. lis 2008

Luci,papa

kacenka25
26. lis 2008

no konečně se sem někdo hrabe 😀

Leni 33tt? šmarjá jak dlouho jsem tu nebyla? 😲

lehna
26. lis 2008

Kačko,
no to jo,konečně,když jsme tu byly všecky tak jsi musela odejít☹

no jo 33tt, to jsou věci co? ale buď v klidu,taky koukám,že mi to letí a nejen mě🙂. za chvíli budem koukat na fotečky našim uzlíčků🙂

fim
26. lis 2008

Nažďáááááár. Káťo, všechno nej k včerejšímu svátku... koukám, pořád pohromadě. To je dobře. 😉
Malýmu se asi nelíbí PC, už se chce v klidu vyspat. Tak zase hend padám - aspoň vyžehlím. pa. 😀

lehna
26. lis 2008

ahooj fim🙂. tak padej matko😀