Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
2. pro 2008

páč já jsem protiklad k manželovi, tak by mohly být děti taky opačné

tu vůni vánoc miluju, cukrovíčko stejnak padne za vlast k snídaním a o víkendech..... ale což, hlavně když chutná že jo. tak zítra večer si u mamky umelu ty ořechy a ve čtvrtek můžu péct. zítra že bych zkusila linecké? na to ořechy nepotřebuju..... mě pak baví to slepování a zdobení.... to já ráda, teď na to budu mít i čas, ne být do půl šestý v práci, pak večeře, nádobí, žehlení a po večerech pečení.... teĎ si to užijeme že jo? 😉

lehna
2. pro 2008

Luci, no jo chlapi..😀

Kači, to je fakt,teďka na to máme celý den.

kacenka25
2. pro 2008

Puci to nevadí, Kačenka tu teď bude pořád 😉 Teda jestli jako šlo o mě 😎

Leni něco na tý mateřský je co? 😉 Já si to teď teda užívám, dneska! No ona i sobota byla hezká. Prostě nemuset ležet, moct si dělat co chceš......

Ježiš ono jim to nejde ani když vyměnili kabel 😢 😢 😢 😢

lehna
2. pro 2008

no něco na ní fakt je, čoveče,by mě to ani jinak nenapadlo,že na to pečení mám letos celý den, ne jen večer nebo víkend:-d

tak co to máte sakriš za krám,že to furt nejde???

kacenka25
2. pro 2008

mě to napadlo až když jsem to teď napsala. Zní to krásně. Škoda, že jste tak daleko holky....... Takový čajík a prochajda s kočárkem.....

puckalucka
2. pro 2008

Kačenka tu teď bude pořád dokud jí nezaměstná Kubulka 😵.
Přesně leni, chlapi. Vždyť to známe všechny. Na něco se vrhnout a nakonec jim u toho musíme asistovat.

lehna
2. pro 2008

Kačko, jo to je škoda,že sme všechny tak daleko☹

Luci, přesně tak ,moje řeč, nejdřív chtějí poradit a pak to stejně musíme udělt my😀

holky,tak já mizím. mějte se hezky, zítra kdyžtak papáááá

kacenka25
2. pro 2008

Jo, to teda budu, protože jsem se na to těšila fakt! To ležení bylo hodně otravný!

Holky, mám doma manžela, já budu muset končit. Ránko nástup? Bude tu někdo z vás?

puckalucka
2. pro 2008

Tak já už se s Váma taky rozloučím, krásný večer.
Ráno tu určitě někdo bude 😉

petis
2. pro 2008

Holky,
vy jste se tu dneska krásně rozjely, a jak jsem přišla já, tak tady nikde nikdo ...
Já jsem ještě nakonec odpolko upekla pomerančové placičky, tak mám 3 druhy hotové. Jak slepím a nazdobím ty medulky, tak budou 4. Ale to kdo ví, kdy se k tomu dokopu 😝
Ach jo, nějak jsme se nepohodli s manžou (ale jen trošilinku), to jsou ty moje hormony 😔 . Já jsem čekala nějakou "poklonku" za to cukrovíčko a pečení a on toho měl hodně v práci, tak ho to neťuklo zeptat se. A mě se to dotklo. To je hrůza, co? A přitom úplná maličkost ...
Zítra dopolko možná zajdu za kamarádkou a jejím měsíčním synáčkem, ať nejsem furt jen doma. Ale musím jí písnout, jestli budou doma a něco nemají ... Ale já se tu ráno u snídaňky ukážu 😉
Tak pa pa 😵

kaca007
2. pro 2008

tady je to hned o něčem jiném, když kačka nemusí ležet... baby jedny ukecaný, kdo to má dočítat 😀

jitie
2. pro 2008

teda, koukám, že se vracíme do starých kolejí 😀 to je jen dobře..jestli nebude zítra hodně práce,tak se taky ukážu..
přeji pěkný zbytek večera, já jdu do hajan..paaa 🙂

lehna
3. pro 2008

dobré ránko,

tak já toho dneska moc nenakecám. to co jsem včera chtěla udělat, tak musím udělat dneska. Páč jsem tady včera drbala😀

Peti: z toho si nic nedělej, my se taky včera trošičku chytli. kvůli těch oken, no hlavně přemístění nábytku. ale pak v pohodě. takže jsme na tom stejně🙂.

petis
3. pro 2008

Dobré ráno,
tak já dneska asi budu doma, venku je hnusně a kámoška se neozvala.
Tak asi udělám ten krém a budu mazat, ale pěkně u telky, jsem nějaká uondaná 😖

kacenka25
3. pro 2008

nazdaaaaaaaaaaaaaar

Peťko jak hnusně? Tady svítí sluníčko a je totálně vymetená modrá obloha. Holky, půjdeme se opalovat??? 😉

Jaktože Leni jdeš péct a pracovat když jsme tu? A chceme si povídat?

Jinááááč satelit funguje, ten kabel vyměnili (to už bylo poslední, co nevyměnili, jo pak ještě naše televize, ale v té ten zakopaný pes nebude, páč DVD si pustit můžu a funguje to) no a nešlo jim to, pak s tím nějak zakvrdlali a rozběhlo se to. A pozor, to je hlavní, fungovalo to až do večera 😀

petis
3. pro 2008

U nás bylo krásně včera, tak jsem byla plna elánu, pekla a byla vitální 😉
Dnes je zataženo a tak blééééééé, tak jsem jak zpráskaný pes 😠

kacenka25
3. pro 2008

Já byla tak vitální (i když bylo zataženo, padala mlha a byla kosa), že jsem usínala v půl osmé u zpráv, jak jsem byla unavená. A to jsem jen došla k doktorovi a šla do knihovny.... Ale ty schody do čtvrtýho patra jsem šlapala asi 12x a to byl pro moje nohy záhul. Neřekly byste holky, jak člověku ochabnou svaly, když jen leží... Mě večer bolela i chodidla ☹

petis
3. pro 2008

Kači, ty jsi ty problémy se satelitem poslala k nám 😠
Dnes jsem chtěla aktivně spočívat u telky a ta mi vlivem satelitu nejde. Tož že by to bylo znamení, že nemám sedět, ale jít makat??? Tak já půjdu pověsit za chvíli prádlo a udělám ten krém, třeba jí to bude stačit 😉

puckalucka
3. pro 2008

Ahoj holky, tak máme srdíčko a velikostně odpovídáme 9 týdnům 😵 . Prý se má u mě miminko jako v bavlnce a dokonce mi i mávalo, což jsem teda neviděla, protože jsem se soustředila jestli uvidím srdíčko 🙂 .

petis
3. pro 2008

Ahoj Puci,
super zpráva, těhulko !!!
A ffotečku máš?

lehna
3. pro 2008

kačko musím no. včera jsem tady kecala a denska tomusím dohnat. v pátek přijdou měnit okna, tak musím pomalu chystat.

Lucinko: mooooooooooc gratulujíííííííííí k srdíčku 😵 😵 😵 😵 . jééééé a termín porodu na moje narozeniny 😵

kacenka25
3. pro 2008

prej vlivem satelitu 😀 😀 😀 😀 to bylo znamení pojď si povídat a nelež u telky 😎 a vůbec, jako nikdo tu se mnou není, to mám jako jít fakt třídit ty fotky?

ahoj Puci, to je bezvadná zpráva!!!! Moc grauluju!!!!!!!!

petis
3. pro 2008

Jo, páč tchánům to nahoře normálně přes anténu hraje, ale my dole nemáme příjem přes anténu, jen satelit a ten je momentálně v háji a nespolupracuje !!

lehna
3. pro 2008

ještě,že my satelit nemáme😀

puckalucka
3. pro 2008

Děkuju moc holky 😵
Termín porodu máme podle mrchy 12/7 a podle utrazvuku 9/7, na Lehničky narozky a narozky mého taťuldy už budeme mít doma mimi 😵 .
Peti, fotečku mám, ale jsem v práci, doma jí zkusím přefotit foťákem a dát do alba.

lehna
3. pro 2008

Luci a proč ti teda koník ukazuje 17. ? tak to tam určiitě do 17. vydrží 😵 😵 😵

kacenka25
3. pro 2008

Péťo, my taky nemáme anténu, jedeme přes satelit. Jsem začala hledat fotky, který si nechám vyvolat a hned na mě padla nálada z dovolených... Já odpo až půjdu ven tak koupím ta másla a Hery a zítra začnu taky péct noooo,když jinak nedáte

lehna
3. pro 2008

fotky z dovolené třídíš KAči? já nedávno taky v počítači třídila fotky. tam jich ale bylo.
začni péct s náma🙂

kacenka25
3. pro 2008

my Leni nemáme žádné fotky za těch 6,5 roku společného života. Jen CD a DVD, tak chci nechat udělat a dát do albíka víš. Jak mám péct když nemám máslo ani Heru a tak??? Ale moment jedno máslo tu mám, tak že bych začala?

lehna
3. pro 2008

Kači, tak to jsem na tom stejně, jediné fotky co máme vyvolané jsou svatební😀. ale zase my spolu nejsme ještě 6,5 roku😀,jen 3,5. tak to máme ještě čas na další vyvolávání😀 😀 😀
no vidíš, vytáhni máslo ať ti trochu změkne a jddi do lineckého 🙂