Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
24. pro 2008

Ahojky zlatíčka,

přeji Vám všem krásné Vánoce !!! Spoustu štěstí, lásky, radosti, porozumění a splněných přání.

Jak psala kačka, od včerejška jsme doma, jen je to nestíhačka, tak vůbec nevím, kdy se tady na déle ukážu , musíme si na sebe zvyknout, snad to půjde dobře.

Děkuji moc za držení palečků, gratulace, byla to fuška, ale malá za to stála

Tak pa pa pa a ještě jednou krásné svátky 😵

Kači, a kdyby něco, hned písej !!! Držím palečky !!!

Holky, pár foteček Kájinky je už v albumku 😝

kacenka25
25. pro 2008

ahojky po tom krásném slavnostním dnu holky 🙂 jaký byl? u nás nádherný, strašně se mi všechno líbilo, ten den utekl jak voda. Bohužel (asi to zní blbě co?) jsem stále kulatá ☹ . To úterní trápení bohužel musím přičíst tomu zákroku, bylo mi to holky líto, fakt to tak bolelo, že jsem doufala, že z toho bude úspěch, v noci jsem moc nenaspala a bohužel ráno koukám, že už nekrvácím, naprosto mě přestalo všechno bolet a že jen odešla hlenová zátka a Kubí nikde 😢 Tak jedeme dál, v úterý jdu zas na kontrolu a den předem do porodnice na monitor.

Peťko, nádhera nádhera nádhera nádhera!!!! Jinak se to popsat nedá!!!!

maky82
25. pro 2008

ahoj holky...Karolínka od Petis je nádherná, gratuluju...je to kus ženské, co? 🙂 Přeju vám oběma, ať si na sebe co nejdřív zvyknete a je vše v pořádku.

U nás Vánoce nic moc, malej z dárkú samozřejmě nadšenej, ale my s manželem klasika...dohady a ani jsme se spolu moc nebavili. Je to všechno na prd. Aspoň že z vás mám radost a těším se na vaše miminka...To moje se od minulého týdne začíná trošičku ozývat, šimrat, snad ty pravé pohyby přijdou co nejdřív... 🙂

Mějte se hezky a přeji vám pohodové porody...a hodně síly hlavně!!!

jitie
25. pro 2008

Péťo, Karolínka je nádhernááááááááááá 😵 😵 neboj se, rychle si na sebe zvyknete a pak půjde všechno jako po másle 😎
až budeš mít čas,tak nám popiš průběh porodu,ať se máme na co těšit 😀
zítra jedeme na chalupu,tak tu budu až v pondělí..tak zase prosím všechny info na mobil..Kačenko neboj, určitě se brzy dočkáš 😵 paaaaaa

lehna
25. pro 2008

Kubíček je na světě 😵 😵 😵
DNES V 19.53H SE NARODIL S MÍRAMI 50CM A 3,20KG. zváldli to vše za 1,5h. to je nádhera,co?
ještě jednou obrovská GRATULACÉÉÉÉÉÉÉ
😵 😵 😵 😵

lehna
25. pro 2008

Peťko,
Karolínka je nádhernááááá, ještě jednou moooc gratuluji 😵 😵 😵 😵

petis
26. pro 2008

Katuš, véééééééééééééééééééééélikáááááááááááááááánská gratulace !!!!

Úplně mne tvá SMSka dojala, je to krása !!!

Ať jsi brzy fit a jste s Kubulkou brzy doma u tatínka 😉 Opatruj se.

Holky,
díky moc za gratulace, když jsem si to tu pročítala, tak jsem bulila jak želva, manža mě tu utěšoval, ale byly to slzičky štěstí.
Já teď bulím pořád, to jsou ty hormony ...
S maličkou si na sebe zvykáme, už mám asi i kvalitnější mlíčko, včera ani přes noc už jsem nedokrmovala a Kájinka spinkala od 2 do 7 hodin v kousku, pak jsme ji přebalili, nakrmili a s taťkou ještě v ložničce spinkají.
Tak snad bude i nadále hodňoučká, protože potrápit umí taky, druhou noc jsme doma nespali až do 4 hodin, prďolku bolelo bříšku z mamčina bramborového salátu, achich jo.

Popis porodu samozřejmě přidám !!! jen mi ještě dejte chvilenku času 😉

Pa pa a opatrujte se, berušky 😵

maky82
26. pro 2008

Kači, posílám velkou gratulaci ke Kubíčkovi! Je to nádhera!! Už se moc těším na fotečky...Proběhlo všechno v pořádku? Snad ano a doufám, že máš radost a všechno zvládáte...Zdraví Maky 🙂

martek
26. pro 2008

holky moje milovany, petulko a katusko...nemam slov...proste jen uprime gratuluju a preji vam ctyrem strasne moc zdravicka..................... 😵 😵 😵 😵 😵

strouzek
26. pro 2008

jujda holky chvíli tu nejsem a tady se rodí o 106, všem maminám gratuluju a miminkům přeju do života moc moc štěstíčka a zdravíčka. A všem ostatním ať už těhulkám nebo snažilkám přeji krásné svátky a do nového roku hlavně zdravíčko. Vánoce u nás hrozně moc rychle utekli a hlavně přežili jsme to celkem v pohodě, i když pár slziček bylo ale za pár dnů začíná snaženíčko tak začíná nová naděje a těším se na testíkování 😵 mějte se moc krásně a užívejte ještě těch pár dnů vánočních.

petis
26. pro 2008

Takže holčinky, tady je popis porodu, snad to není moc dlouhé, ani krátké ...

Tak v pátek 19.12. jsem byla na kontrole u svého Dr., nic zvláštního se nedělo, bříško mě pobolívalo jako při MS, ale intervaly byly dlouhé a nepravidelné. Můj Dr.mi udělal Hamiltona, na monitoru se mu nelíbilo, že se malá nehýbe, tak mě poslal na kontrolní monitor do porodnice a na taky aby mi tam zkontrolovali průtok pupečníkem.
Tak jsem byla cca ve 14 hodin v porodnici, tam bylo vše OK a na kontrolu že mám přijít v pondělí.
No ale od 17 hodin se intervaly bolestí zkrátily rovnou na 5 minut, dalo se to zmáknout, pořád jsem si říkala, že to ještě nebude ono, když ve 14 hodin to na porod nevypadalo. No ale bolesti pokračovaly, pak se i začaly stupňovat, manžel už chtěl jet do porodky a já pořád ne. Nakonec jsme ale před půlnocí vyrazili.
V porodnici mě přijali, po všech vstupních otázkách mi natočili monitor a Dr. Mě zkontroloval a já otevřená na 1 prst. To jsem nečekala po tolika hodinách bolestí.
S manželem jsme se přesunuli na pokoj (chtěli ho poslat domů, ale on naštěstí zůstal), tam jsem se měla snažit spát a odpočívat, bolesti pořád po 5ti, pak už po 4 minutách. V 6 ráno mě kontrolovali a já stále otevřená na 1 palec. Takže další bolesti atd, šlo to pomalu, když jsem byla na 4 palce, píchli mi epidurál, abych si trochu odpočinula, zabral na 2 hodiny, mezitím jsem se otevřela na 6 palců. Dali mi pak ještě další dávku, ale ta už nebyla tak účinná. Pak mi píchli vodu, vůbec nevím, kolik bylo hodin.
Asi před 12:30 začaly šílené tlaky na konečník, manžel zavolal PA, ta mě položila na stůl a řekla, až budu mít stah, tak ať tlačím, to byla bolest … Hlavička byla ale ještě vysoko, tak mě poslali tlačit na WC se slovy, nebojte se, miminko z vás nevypadne. To byla hrůza, bolelo to, manžel dřepěl přede mnou, myslela jsem, že to nezvládnu, mezitím jsem brečela, chtěla to mít za sebou. PA mi říkala, že některé maminky takhle tlačí i hodinu dvě, tak mě to nakoplo. Pak mě vzali na porodní sál, cestou tam mne chytly ještě 2 kontrakce, kdy jsem tlačila na chodbě zavěšená do manžela. Na sále už se mi vše splývá, Dr.mi „skočil“ na břicho, já tlačila, manžel seděl vedle mě a ve 13 hodin byla prďolka na světě. Nástřih ani nevím, kdy mi udělali. Bolest při porodu to byla strašná, to jo, to jsem fakt nečekala…Malá měla 3.82 kg a 53 cm, takže velká holka !!!
Malá byla po narození moc krásná, nebyla ani od krve, hned plakala, manžel zaběhl pro foťák a byl u jejího prvního ošeření a zabalení, no nádhera. Šití bylo nepříjemné, ale naštěstí netrvalo dlouho.
Nejdůležitější byla pro mě přítomnost manžela, je to fakt nedocenitelné, jsem mu moc vděčná, že tam se mnou byl a držel mě.

eloana
26. pro 2008

ahoj petis🙂 jezis tak to muj porod byl prochazka ruzovou zahradou🙂 jinak moc gratuluji krasna holcicka🙂
velke bolesti trvaly asi pul hodiny -a tlacila jsem 20 minut. mala se narodila v 23 a na porodnim sale jsme byla od 16 -ale ty velek bolesti byli az tak od pul desate.

strouzek
26. pro 2008

ty jo petis fakt sis musela užít, to ne jak moje máti ta rodila 4x a pokaždý byl průběh :probudila se, dala si sprchu, začlo jí bolet břicho ale prý ne moc, tak si vzala tašku a pěšky došla do porodky a tam jí pokaždý řekli že už jí pomalu čouhá hlavička, žádná "hekárna" a šla rovnou na sál a všichni jsme tak max do půl hodinky po příchodu do porodky. vždycky říkala že když měla mrchu bolelo jí to víc 😀 kéž bych to měla stejný.

jo jinak holky kde seženu odkaz na tu stránku s hrobečkama na mrchu?? chci si ho hodit zase do albíčka minule mi pomohl tak třeba hrobeček zažene mršku i tentokrát.

amelie001
26. pro 2008

Kačenko,velikananánská gratulace ke Kubíčkovi. 😵 😵 😵 🙂 🙂

Já jsem říkala že to bude letos... 🙂 😉

fim
26. pro 2008

Kačí, mooooc gratuluju. Ať jste všichni zdraví a veselí a spokojení...prostě jen to nej. A ať si na sebe brzy zvyknete. Zezačátku je to třeba náročný, ale i táááák kráááááásný. 😵 😉

tercie
26. pro 2008

Ahoj berušky moje, moc se mi po vás stýská, tak jsem sem za vámi aspoň na chvilku musela, hlavně vyřídit gratulace našim dvěma statečným maminkám Kačence a Pétě, jak tvšechno obě úžasně zvládly.

Sněhurky a naši první sněhuláčci Karolínko a Kubíčku, přeju moc štěstí a zdraví, a život se stálým úsměvem 😉

Holky zulatý, teď jsem u našich, tak tu do neděle budu, když si budete chtít některá pokecat, napište sms a já přijdu sem za vámi nebo na icq, jo?

tercie
26. pro 2008

Strouži a pro tebe:http://www.jellymuffin.com/generators/tombstone/
ať ti co nejdřív zabere a dočkáš se miminka 🙂

misa.ottovka
27. pro 2008

Ahoj holky, moc gratuluji Kačence k úspěšnému zvládnutí porodu a Kubískovi 😉 pa

misa.ottovka
27. pro 2008

Petis: Karolínka je prostě nááááádherná, držte se 😉

tercie
27. pro 2008

Ahoj holky, přeju dobrý ránko všem 🙂

maky82
27. pro 2008

Moc holek tady asi dneska nebude, co?

Já taky jen mrkla, musím jít dát prádlo prát a umýt nádobí...

Terci, ještě jednou hodně štěstíčka, mám z tebe radost!!!pa

tercie
27. pro 2008

Maky díky moc, já taky než naklepu všechny odpovědi na zprávy a mejly tak jsem se sem dostala až teď...😀
Jsem z toho ještě taková celá nějaká rozklepaná a nemůžu tomu uvěřit, alejsem strašně šťastná a úplně mimo 😀

tercie
27. pro 2008

Jdu se nasnídat 🙂 Chuť k jídlu ještě mám 😀

petis
27. pro 2008

Ahoj holky,

Míši,
co to vidím ? Krása, krása, krása !!! Moc moc moc gratuluju a držím palečky !!!
Hlavně se opatruj, ju?

misa.ottovka
27. pro 2008

Míšo,
to je ten nej dáreček k Vánocům vid, moc se opatruj a držím palečky, super zpráva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maky82
27. pro 2008

ahoj holky, jste tu někdo? jak se máte?

maky82
27. pro 2008

Mě teď zas vytočila tchýně...to je fakt za trest s něma bydlet!!! Dneska hrozně řešila, proč nechci jít na Silvestra ke švagrové. S MM se vždy a všude dohadujeme, takže jim to nechcu kazit a nevím, proč bych k nim tím pádem chodila. A ona na to řekne "třeba se maminka (jako já) do středy probere a půjde na Silvestra. Koza jedna stará!!!

tercie
27. pro 2008

Já se omlouvám, dnes to byla opět samá návštěva, tak jsem se sem pak už nedostala, tak teď doháním 😀

Děkuju moc za přáníčka, a slibuju, dám na sebe pozor 😉 v pondělí si zajdu k doktoru pro neschopenku, ať mám klid a nemusím se stresovat v práci a dojíždět. Snad se mnou nevyběhne :-P

Tak berušky moje, jdu chrnět, za dnešek už mě docela dost bolí břicho, ani si nepamatuju, jestli mi minule taky tolika bolelo... snad to je normálka a prtě si dělá plac.

PS: maky na tchýňu se vyprdni, co ti může... 😉 ať si myslej co chtěj, ne? 🙂

A už opravdu jdu. Budu tu ještě zítra chvíli dopoledne, a pak asi hodně dlouho ne, pokud mi vyjde to rizikový a všechno bude jak má být.
Alee si pište, že jakmile se dostanu do blízkosti netu, máte mě tu jak na koni, jasný? 😉
mějte se krásně a opatrujte sněhuláčky a bříška.

Papapa a vše NEJ NEJ NEJ do Novéhío roku !!!!!!!!!!

tercie
28. pro 2008

Dobré nedělní ránko, asi tu nikdo není, co? 😉

xtehulka
28. pro 2008

ahojte nova www o tehu www.tehotenstviaz.cz