Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
13. dub 2010

my měli víkend trochu návštěvní . v sobotu jsme byli s našima na odpolední akci. Taťka mívá každý rok s kolegama z práce,co spolu sedí v kanclu takovou akci v hospůdce. je to žranice uzených žeber. Mají to vždycky s děckama. Taťka má výhodu,že už má jaksik děti odrostlé,ale zase mu děláme řidiče. takže jsme tam jeli jako každý rok. škoda jen,že bylo škaredě, ale žebra byla opět luxusní a moc dobré . no i Štěpi si dal . ráno vstával v půl 7 a odpo šel spát až!! v 15h do kočáru. prostě dřív nějak nezabral.
v neděli jsme byli u kamarádů, MM jim šel vyěřit na stavbu příčky, tak já byla s malým u těch kamarádů, mají 1,5měsíční holčičku, tak jsme pokecali,ještě dorazili další kamarádi, co mají termín porodu dnes. bylo super, jen Štěpi spal za celý den půl hodiny v autě něž jsme dojeli do ALbrechtic.

A já byla ještě v sobotu pařit. Jsem byla na diskotéce,po několika letech . ale bylo parádně,ani dom se mi nechtělo,taky jsem přišla v půl 3 skoro. 😝

luckamb
autor
13. dub 2010

Lehni: Facebook je dobrej. Počkej až mu přijdeš na chuť 😀. Jinak koukám, že si pěkná pařmenka 😀

lehna
13. dub 2010

Luci-spíš na to nějak nemám čas. tady sem tam zaskočím,ještě za holkama na do témy o zubech a víc mi malej prostor nedá 😅 .
jo pařmenka, 2x do roka,ale stačí 😀 . je třeba se někdy odreagovat 😀

luckamb
autor
13. dub 2010

lehni:: jj, to chce se jednou za čas pořádně odreagovat 😉

lehna
13. dub 2010

Luci- to teda chce,ale pak to ranní vstávání, budíček v půl 7, Luk byl na mě naštvaný,že jsem nepřijela v 1,jak jsem říkala, tak mi to dával dopo dost najevo. takže jsem přijela v půl 3, v půl 7 mě vzbudil Štěpi, já vstávala, L. spal, vstával až skoro v 9, jsem už na oči neviděla. tak jsem si šla na hodinu a půl lehnout ještě znova. aspoň něco 😀

co ty? jak je? pořád zvracíš?

luckamb
autor
14. dub 2010

lehni: zvracení už ustalo, občas mi je ještě zle,a le vím co nesmím a co smím a je to v poho. Prostě nesmím čaj a nesmím snídat po ránu. To jde pak ven všechno a myslím, že to už mi vydrží až do porodu :D

jitie
14. dub 2010

holky, Míša porodila dnes po 18 hod Lukáška 😵 😵 😵 😵
moc gratuluju!!!!

lehna
14. dub 2010

no ty vo*e, teď tu zrovna jsem.

Míšo, moc moc ze srdíčka gratulujůůůů a přeji moc moc zdravíčka oběma 😵 😵 😵

fim
14. dub 2010

A pak že se to taky dozvim!!!!! 😀 😀 😀
Jituš, víš míry? A jak to šlo ?Že se ani neozvala, že jedou..... 😲 Teda tak a je to za ní. Docela fajn na termín - vlastně o jeden den, šikulka. 😵

Míšo, moc a moc ti gratuluju a Lukáškovi přejme pevné zdraví, hodně mlíčka a nejbáječnější rodiče pod sluncem. 😵 😵 😵

jitie
14. dub 2010

48cm a 3,45 kg 😵

jitie
14. dub 2010

ve 14,00 si tady ještě psala s holkama, že má kontra po 5 min a že to moc nebolí a v 18,03 se Lukášek narodil, takže to bylo rychlé 😀

lehna
14. dub 2010

JJ, pak jsem taky hned dostala zprávičku 😵
a zabrouzdil jsem hned i do toho tématku,kam píše, tak jsem četla, co tu Jit píšeš. jako to je mega rychlost. super, závidím.. 😵 😵

fim
14. dub 2010

No téda, tak to bude pěkně kulaťoučkej. Snad není moc potrhaná. Jinak bych takovejhle porod chtěla mít taky. 🙂
Jdu jí napsat. 😉

jitie
14. dub 2010

Lukášek je hubený mimi, Filip měl 3,71kg 😀 😀

fim
14. dub 2010

Jéé holky, já na ni nemám číslo - mám jinej telefon... Napiště mi ho pls někdo do IP. Díky moc. 😉

fim
14. dub 2010

Já neříkám, žeje cvalda. Ale jak má těch 48 cm, tak si říkám, že ta hlavička stála zato. 🤐
Tonda měl 4,15, ale "naštěstí" jsem ho nemusela tlačit. 😀

lehna
14. dub 2010

Tak mi taky nepřijde,že by to bylo moc. Štěpi byl teda menší , rovné 3kg 😀 , a i tak dal zabrat. tak snad je o.k. 🙂
fim- posláno 😉

fim
14. dub 2010

Leni, díky moc. Už jsem rovnou psala Míše. 😉

fim
14. dub 2010

Aha, tak beru zpět. Fakt jsem si myslela, že těžší děti (jako třeba nad 3 kg) a hlavně kratší mají hlavně větší hlavičku. Ale už jsem zjistila, že to tak není - Tonda měl o kilo víc než kamarádka a jen o půl cenťáku větší obvod. 😅

sluninka
15. dub 2010

ahojte holky

MIško ooooobrovská gratulace k Lukáškovi, tak ať hezky prospívá a jste celá rodinka moc spokojená 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lehna
15. dub 2010

Slunííí- ahoooj, kde se touláš? jak se máte?

luckamb
autor
15. dub 2010

GAratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a hrozně moc štěstíčka a zdravíčka. Jit nemáš fotku???

luckamb
autor
15. dub 2010

Tak tabuličku jsem přepsala a už tam jsem jedinej těhotnej sirotek 😀 😀, všechny už máte odrozeno :D

luckamb
autor
15. dub 2010

jééé já tam nemám Fim vlastně.
Fim: chceš tam dopsat?? U mě v albu - sněhurky a trpaslíčci. Mrkni se, kdyžtak tě dopíšu.

kacenka25
15. dub 2010

taky jsem dostala smsku 😵 je to krásné, další miminko! jen škoda, že Lukáška ještě neměla u sebe, snad jí ho brzy dají.

fim
15. dub 2010

Lucí, to mi určo nabízíš, abys nebyla ten sirotek, viď? 😀 Když já nevím, jestli mezi vás patřím. To já tady spíš jenom tak šmíruju. 😀

luckamb
autor
15. dub 2010

fim: Jo, já se tam sama bojím 😀

farmarska
15. dub 2010

Ahoj holky, promiňte že vám sem lezu, ale Terinka mě poprasila, jestli bych vám sem nešoupla fotku malýho Lukáška 😵 tak šoupám 😀

amelie001
15. dub 2010

Moc gratuluju Míši k narození bobánka.Je moc krásný a přeju hodně štěstíčka a zdravíčka pro oba🙂

luckamb
autor
16. dub 2010

Ahoj holky,
já mám ještě jednu fotku v telefonu, ale mám problém. Nemám kabel k telefonu. Nemůžu někomu přeposlat MMS aby to sem dal??