Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
6. říj 2008

My jsme s manžou oba velicí, tak může být větší i mimi.
Dr. říkal, že se uvidí, že se třeba růst zpomalí, že je to hodně individuální, tak uvidíme. Akorát by mě zajímalo, kde tam má Kája tolik místa, páč mě lidi tipují tak na začátek 6. měsíce 😎
Mi Dr. do průkajdy nic nemaluje, jen napíše na tu první stránku "hrdlo uzavřeno" a je to 😉

petis
6. říj 2008

Leni, my jsme měli firmu APS.
Jsme s nimi maximálně spokojeni, byli šikovní, uklízeli si po sobě, špalety jsou krásně udělané.

kacenka25
6. říj 2008

a zase naopak, petis, kamarádka 160 cm měla dítě 4,8 kg a 53 cm 😀 To jsem se divila, kam se jí to mimi vešlo 😅 manža její je taky malej, ten má tak 165 cm.

zasejc to máš víc přehledný, já tam mám jen samý CS čísla a v tom se nevyznám. kdyby napsal slovně, jako tobě, bylo by to asi víc srozumitelné. Prostě 10 je porod a mám 4, no tak snad se to zastaví, koukala jsem, že v 31tt bych těch CS4 měla mít normálně, tak kéž by to vydrželo do kontroly, to budu 31tt.

Jo, hele, těhu chutě sice stále nemám, ale honí mě mlsná na čokoládu. Tu bych teď mohla každý den, to budu vypadat! Ale proč to píšu jo, asi dva dny mám pusu plnou slin a chutí na vanilkový rohlíčky 😵 😵 😵 😵 ty vánoční, čerstvý, pokud možno ještě teplý 😵 😵 😵 😵 já se těch vánoc asi nedočkám 😵 😵 😵 ale manža povídal, že jestli to bude OK, tak si klidně můžu z jednoho másla rohlíčky upéct, na zkoušku, že on si milerád dá taky. Zbožňuje je. Tak my asi budem blbnout s vánocema už v listopadu 😀 😀 😀

lehna
6. říj 2008

Peti: a mají prosím tě i stránky????

petis
6. říj 2008

Leni, jukni se na http://www.skvelaokna.cz/, to jsou oni.

lehna
6. říj 2008

díky moc Peti, kuknu na ně.

lehna
6. říj 2008

tak koukám, a jaké maáte vy?? mají tam víc druhů 😅

misa.ottovka
6. říj 2008

Holky ahoj, tak jsem zpět od Dr. A trochu zklamaná. Nedělala mi žádné vyšetření ani UTZ,jen mne sestřičky zvážily (jsem tlustá už ted), změřily tlak, vzali krev a vzali si moč a příšuě jdu až 5.11. a 20.10. na NT screening, tak snad bude vše oky.
Jinak o tom, že je v mojí rodině cystická fibroza, se se mnou nikdo nechtěl bavit, a tak mi nezbývá než se na genetiku objednat do Prahy sama ☹

tercie
6. říj 2008

Kači když mluvíš o rohlíčkách, tak jsem dostala chuť na pracny... a hrneček teplýho čajíku k tomu...jééé od rána jsem nic neměla, to teď nevím, jak vydržím až do oběda 😀

Leni co ta Maky, neozvala se? A nebo už to víš a nesmíš nám to povědět? 😉 🤐

lucasaerik
6. říj 2008

ahojda holky, tak jsem celý víkend opravdu poctivě proležela..bo křeče v bříšku byly opravdu docela mazec...a kolikrát si říkala že asi raději zajedeme do nemocnice na ozvy, ale pak se slečna vždy na chvíli umoudřila, volala jsem svojí Mudr a ta že mám dnes přijet raději na kontrolu...a pak že uvidíme...
kači copak jsem to četla v albíčku..tak snad se to zlepší..ale jo ba jo..určitě klid klid klid 😉

lehna
6. říj 2008

Misko, ahojky,
ona tě ani neprohmatala???? to je divné? to by se mělo při každé kontorle. teda aspoň mi to tak doktorka dělá.
Krev a moč je správné, to mi brali taky, a moč nosím každou návštěvvu. Na NT screeningu to bude fajn, budou ti dělat ultrazvuk a všechno ukazovat, určotě to bue o.k.:-)
a na genetiku tě pozvou možná později

lehna
6. říj 2008

Míšo, Maky se neoozvala☹.

Ahoj Luci, tak držím palečky na kontrolu

kaca007
6. říj 2008

ahoj holky! koukám, tady už se peče na vánoce 🙂.... miluju tu vůni cukroví a budou to naše první vánoce v novém bytě, tak se taky moc těšííím

miso: kazdej dr. dělá ta vyšetření jinak asi. já třeba chodím co tři týdny na kontrolu od začátku těhu a zatím pokaždé dělal utz. prostě co doktor, to jiná praxe. ale snad vědí co dělají.

petis
6. říj 2008

Leni,
máme plastová okna - Myslím že Deuceunik Arcade. Ono to vypadá vše podobně a moc velké rozdíly tam nejsou, my jsme si nechali poradit, je to takový ten "základ".

Ahoj Míši a Lucas 🙂

tercie
6. říj 2008

Míšo ahojky, já si taky myslím, že dr ví co dělá, až teda na tu fibrosu, to je divný že se o tom s tebou vůbec nebavili... ale pokud máš možnost si vyšetření zařídit sama, tak to asi udělej, abys měla klid že je malý v pohodě 😉

lucasaerik
6. říj 2008

pat: a jak jsi dopadla v pátek u Mudr?..co ta PN?...domluvily jste se na konec nějak?
No já chodila co 4 týdny ze začátku ated chodím co 2-3týdny, záleží podle nálezu nebo otížích, mě taky Mudr dělá pokaždé UTZ, pak klasika moč, tlak a koukne a prohmátne..co a jak..
No doufám že se bříškovec uklidní...a dá si chvíli voraz od křečí... 😖

misa.ottovka
6. říj 2008

Luci a Kači, ahoj, tak budte hlavně v klídku a odpočívejte 😉
Lehni, no taky jsem se divila,ale zase za 14 dní jdu na NT screening a tam aspoń konečně mimíska uvidím 🙂 Půjdu i s manžou. Bude mít radostzatím doma nemáme ani jednu fotku 😀 Nevíte jestli se něco platíza ten NT screening????

petis
6. říj 2008

Přesně jak píše Kača007, každý Dr. to dělá jinak. Ale vyšetřit tě, Míšo, mohl a měl. Hlavně teď zpočátku těhu je to důležité. Asi má ale takovou zkušenost, že to takhle stačí a když nemáš problémy, tak je vše OK.

Luci, držím palce na kontrolu!!

petis
6. říj 2008

Lucásku,
jak jsem dopadla je někde na minulé straně. Každopádně je mimi OK, ještě mi utvrdil holčičku a už má cca 1600 gr.
A vycházky? To se se mnou moc nebavil 😖 Napsal mi 4 hodiny a hotovo. Prý nesmí psát vycházky delší ?, moje argumenty komentoval, že na těhulky stejně kontroly nechodí.

lucasaerik
6. říj 2008

miso, no já platila za NT cca 1500,- ale už jsem i slyšela že to měly zadarmo, ale to nevím jelikož to je nadstandartní výkon a pojišťovna jej nehradí, tak nevím...Mudr ti neřekl kolik a co a jak?..pak bych asi čekala že to bude zadarmo 😅

kaca007
6. říj 2008

míšo za ten NT screening je to taky jak kde, někde platíš (kolem 1500 Kč) někde ne (já třeba neplatila nic, teda jo, 90 Kč za super fotečku🙂

lucasaerik
6. říj 2008

ty jojo petis, holka veliká už...ale hlavně že kontrola dopadla dobře...tedy a že se stebou nechtěl bavit je mazec, přeci ti to musí nějak zdůvodnit, nebo kdyby kontrola přišla tak tě alespoň nějak pojistit v tom že by řekl že jsi byla u něj přeci..ty jo, jsem zvědavá co mi doktorka řekne, dnes to ještě dráždit nebudu, ale uvidíme na další kontrole... 😒

misa.ottovka
6. říj 2008

Peti, asi máš pravdu. Ale přeci jen mám trochu strach jestli je mimí v pořádku, přeci jen naposledy dělala Dr. UTZ v 7tt+4 a ted jsem 10tt+1 ☹

Jinak já mám taky vycházky jen 4 hodky denně a předtím jsem neměla vůbec ☹ Nevolnosti u mne furt stejný, dneska jsem prozvracela noc, a Dr. už mi nechtěla dát ani injekci. Snad to přejde, už se chci vrátit do práce.

lucasaerik
6. říj 2008

miso ještě vydrž, určo ty nevolnosti upadnou....a pak bude fajn... 😉

misa.ottovka
6. říj 2008

Právě že MUdr. mi neřekla vůbec nic, tak snad ten screening asi hradit nebudu, protože si myslím, že by mi to řekla 😉 Ale pro jisuotu se zeptám v mojí pojištovně

lucasaerik
6. říj 2008

no tak tam brnkni Misi, bud Mudr nebo na tu pojištovnu, já bych prvně brnkal Mudr

lucasaerik
6. říj 2008

kam jste se všechny rozutekly holky?... 😖

petis
6. říj 2008

Lucas,
on byl můj Dr. příjemný, všecko, ale hold mi neomezené vycházky napsat nechtěl.
Asi to fakt takhle nedělá, nevím.
"Pojištěná" kvůli kontrole jsem u své obvodní Dr., je to mamčina kamarádka. Jinak během dopoledne jsem mohla být kdykoli u svého gynekologa-jak mi sám on řekl.
Kamarádka, co už bude za chvíli rodit, byla doma od počátku a měla kontroly akorát 2x 2 hodiny. nedodržovala je a nikdo jí nepřišel, proto v to samé doufám i já.

No nic, mizím do obchodu. Manža dnes dělal "jen" do 10 a teď už s taťkou makají v ložnici a montují konstrukce na sádroš.
Dnes k večeru máme pak jet k našim na tatarák, ach jo, budu asi jít suchou topinku, protože syrové maso s těhotenstvím asi moc dohromay nejde.

lucasaerik
6. říj 2008

no tak alespoň to máš takto....pojištěné...já pokud se nedomluvím tak budu doufat taky v to že kontrola nepříjde...ale jak mi sama řekla doktorka když mi vystavovala Pn že mám raději být doma kdyby si zaměstnavatel vzpoměl na mě poslat kontrolu...
no tatarák se asi k těhulím moc nehodí 😵 si dáš někdy potom nu..až odkojíš 😀

tercie
6. říj 2008

Nerozutekly, já jsem tu, ale jen čtu páč nemám čím přispět do vaší debaty 🙂