Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
14. říj 2008

Teda, ptáčci s knedlíkem, mňam 🙂
Luci, máš to fajn zařízené 😉
Má mamča vaří taky skoro každý den, bohužel nebydlíme spolu ... a tchýně, ta vaří sporadicky o víkendech aněkdy ani to ne a odbydou se polívkou z pytlíku.

jitie
14. říj 2008

teda,ta je dobrá..tak ona je doma, že??při práci by to asi nestíhala..

luckamb
autor
14. říj 2008

jj, moje mamka je doma
petis: taky s mamčou nebydlím, ale nejsem líná si tam na ten oběd dojet 😀 😀 😀 holt nejsem líná se nažrat 😀 😀 😀

lucasaerik
14. říj 2008

holky díky moc, opravdu....já te naší opici taky stále domlouvám aby se jako umoudřila že nemá kam spěchat že není o co zatím stát že by se jen trápila, at si pěkně počká těch pár měsíců ještě v pupíku a pak to bude mít o to snažší......
tak my dnes měli na oběd fazolky s masikem a brambory, kupodivu se tady dá jídlo jíst, opravdu to má chuť a vše je tak akorát....úplně valím očka.... 😵

luckamb
autor
14. říj 2008

Luci a si v té nemocnici v té lepší??

jitie
14. říj 2008

luci to já taky nejsme líná žrát 😀

lucasaerik
14. říj 2008

jj jsme na Polní, jeli jsem sem, doktorka sae divila že nejsem v nemocnici tak sjem si postěžovala a ona nevěřila vlastním uším, samozřejmě říkala že kdyby to nepodcenily tak jsem nemusela skončit v takovém stavu, stačilo by magnezko do žíly,ale takto jsem na těch sajrajtech a jsem na tom hůře...tak se mi omlouvala,ale opravdu prý neměli ani ejdno místečko volné.

luckamb
autor
14. říj 2008

Luci, tak hlavně že si v dobrých rukách.

lucasaerik
14. říj 2008

začínáme zvažovat podání stížnosti na obilňák,ale zase si říkám že co z toho budu mít...a stejnak to zametou pod kobereček... 😖

jitie
14. říj 2008

luci,tak hlavně že jste v tý dobrý nemocnici...někteří doktoři jsou fakt na odstřel 🙄

lucasaerik
14. říj 2008

jj to jsou, to víš že všude se najde něco....ale tady je to opravdu o tom přístupu celkově k pacientkám....nepřípadám si jako kus masa, ale jako bytost, o kterou se opravdu někdo zajímá a bere ji v potaz..... 😉

luckamb
autor
14. říj 2008

Luci, na žalobu se vykašli, máš jiné starosti, ale dala bych to sem na koníka jako téma, aby si varovala ostatní.

strouzek
14. říj 2008

lucásku drž se a hlavně beátka ať se drží, s těma doktorama je to děs, mě o tom něco povídej já se včera dověděla na gyndě že jestli chci řešit vyšetření po potratu tak se mám přehlásit k jinému dr. ať mají klid a nic nemusí řešit, no a pak na štítné žláze jsem se dověděla že jí mám totálně v háji a že jsem potratila díky dr. který mi v těhu nenasadil léky ačkoliv jsem na kontroly štítnice chodila 1x měsíčně. řekl mi že buď pujdu na operaci a nebo mě bude přeléčovat a tzn že rok neotěhotnět

tercie
14. říj 2008

A zas nikde nikdo... 😉 Za chvíli taky padla dámy, tak já pomažu a zítra zase všichni sejdeme se jako obvykle, já přijdu s kytkou - tu máš, čichni, a kytka bude vonět nezvykle 😀

luckamb
autor
14. říj 2008

TAky se loučím, pa pa

amelie001
14. říj 2008

Ahojky kočenky!!Jak se máte??

jitie
14. říj 2008

ahoj am,
moc gratuluju k těhu 😵

amelie001
14. říj 2008

Ahoj Jituš,díky ale nemáme vyhráno...

jitie
14. říj 2008

držim palce,ať všechno dobře dopadne 🙂
co svatbička??krásná byla??

petis
14. říj 2008

Jsem tu zase na skok.
Zdlábla jsem 2 koblížky a piju Caro 😎

jitie
14. říj 2008

teda peto,ty si žiješ,koblížky, jo?? 😀
já měla twistra z kfc 😅 😀

petis
14. říj 2008

To víš, štrůdl jsme snědli včera a neměla jsem nic pro manžu a taťku ke kafi, tak jsem koupila koblížky.
A dobré byly - jeden nugátový a jeden marmeládový ... a už teď jsem zvědavá, jak to pak budu shazovat ta kilečka!!!

jitie
14. říj 2008

jéé nugátový 😵
neboj,budeš lítat za mimčem a nebudeš mít na jídlo ani pomyšlení a budeš hubnout

petis
14. říj 2008

Tím se taky uklidňuju, ale aby to pak nebylo, že skutek utek 😎

A jak tobě, je ti lépe?

jitie
14. říj 2008

pořád mám teplotu a kašlu jak tuberák..ale oproti včerejšku je mi o hodně líp 😉

petis
14. říj 2008

Tak to půjde pořád k lepšímu 😉 A bacily už nebudou mít u tebe šanci 😎

Teď tu čtu o vyvařování flašek pro mimi a dudlíků, teda moc chytrá z toho nejsem, co člověk, to názor ...

jitie
14. říj 2008

to určitě 😉
tak v tomhle ti moc neporadim, dřív se vyvařovalo všechno..asi bych u toho zůstala..

petis
14. říj 2008

Jj, před prvním použitím dudlík i flašku vyvařit, to jo.
Ale jak pak často tohle opakovat? Toť otázka 😲 To pak poradí mamka, tady holky hodně používají sterilizátory atd. a do toho nechci investovat. Ale to ještě moooooooooooooooc předbíhám 😎

martek
14. říj 2008

ja myslim, ze segra vyvarovala pokazdy, kdyz byli deti malinkaty....treba tak do trech mesicu...

petis
14. říj 2008

Teda, dík 😉 No uvidíme, já nemám představu. Dnes jsem koupila šidítka a lahvičku, tak mě to nakoplo, co s tím teď ... Ale už jsem tu diskuzi opustila, si říkám, že bych z toho měla za chvíli hlavu jak balon.