Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
14. říj 2008

to je jasný,že nový ano..ale pak bych to taky občas vyvařila..

petis
14. říj 2008

Občas joo, ale jinak bych to přelívala horkou vodou a nevyvařovala po každém použití. No uvidíme.

jitie
14. říj 2008

peti uvidíš,oni ti určo poradí v porodnici a nebo se zeptej zkušených kamarádek 😉

petis
14. říj 2008

Ju, ju, až bude třeba, tak to pak nějak ošéfuju 😀

jitie
14. říj 2008

no peti,ono to uteče jako voda,a pak budeš mít takových otázek najednou 😀

petis
14. říj 2008

😀
Teď jsem se začala dívat na další diskuzi a to na masáž hráze ... od lahviček celkem vélký skok 😝

jitie
14. říj 2008

masáž hráze,to by se měla provádět co nejdřív,ne??aby si pak měla klidnější porod..peto hele za 2 měsíce to tady je co by dup 😉

petis
14. říj 2008

No já právě čtu, jaké zkušenosti s tím holky mají (co už teda mají masáž i porod za sebou), jestli teda jo nebo ne. Ono to není nic příjemného 😖

jitie
14. říj 2008

to asi nebude nic příjemnýho..ale asi je to užitečný,taky sme četla hodně diskuzí,kde holky psaly,že prováděli masáž a pak neměli problémy s porodem..a prý i existuje nějaký míček nebo co na masáž..

petis
14. říj 2008

My to právě zkoušeli poprvé včera a bylo to blééééééééé 😖
O tom míčku jsem taky četla, ale do toho investovat nebudu.

jitie
14. říj 2008

musíš ot vydržet,co se říká pro mimi všechno 🙂

petis
14. říj 2008

🙂 To máš pravdu 🙂

Už jsem raději přesedlala k mimibazaru a koukám se na recepty ... co bych tak mohla zítra uvařit 😉

jitie
14. říj 2008

ty jsi kuchařka..to já se kuchyni radši vyhýbám..moc mě to neba...musím mít náladu

lucasaerik
14. říj 2008

ahojda kočandy....tak kontrakce se decentně zklidnily a paní doktorka zkusí místo kapaček tabletky...uvidíme co to bude dělat v noci, pokud by se to zhoršilo opět nám dají vše nitrožilně...tak držte palečky, jelikož už mám tak rozpíchjané ruky až je to bleeeeee

petis
14. říj 2008

Ono už mě to taky někdy moc neba ... ale co mi zbývá, když už jsem teď doma, něco jíst musím 😝

Jitu, budu končit, musím zjistit, jak se daří manžovi a popřípadě udělat večeři.

Tak pa pa a pořádně se kurýruj 🙂

jitie
14. říj 2008

luci,držim palce,ať všechno dobře dopadne a napiš!!
peti paaaaaaaa zítra

ilonkaa
14. říj 2008

Ahoj Lucasirku:
Držim vám s Beatkou moc moc palečky!!!!!
Ste holky šokovné a vy to zvládneze!!!!!!!!! 😅 😅 😅

strouzek
15. říj 2008

brý ránko tu dneska nikdo není????????

tercie
15. říj 2008

Dobré ránko, tak kdepak jste povídalky?

petis
15. říj 2008

Dobré ráno, berušky 🙂

tercie
15. říj 2008

Holkyyyy, dneska to tu zas žije co? 😀

strouzek
15. říj 2008

to jo teda jeden den se drbe že nestíhám a dneska mrtvo 🙄
jo jinak ahoj peti, tý bláho ty už budeš rodit !!!! 31 tt to je mazec

kacenka25
15. říj 2008

nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar jsem tu ahooooojky

teda doufám, že jako na potvoru jste všechny zrovna odešly pryč

eximka
15. říj 2008

ahoj holky
ještě se vrátím k té masáži hráze, určitě ANO, ale až tak od 36 týdne, mohly byste tím vyvolat porod, existuje na to nějakej speciální olejíček a masírovat vás musí manžel, přítel....
kdybyste někdo chtělvědět podrobnosti tak to zjistím na kurzu už nám o tom říkali ale zase jsem to zapomněla

kacenka25
15. říj 2008

huráááááá je tu někdo

ahoj Terezko 🙂

petis
15. říj 2008

Strouži, nestraš s porodem !!! ještě máme 2 měsíce čas 😉

Exim, specální olejíček mám od PA z kurzu. Ona nám říkala, že čím dřív začneme, tím lépe, klidně už od 5. měsíce. Jj, já to zkoušela v pondělí a včera a teda nic moc. Provádí to manža, protože já si tam nedosáhnu, ale teda příjemné to není, au au.

eximka
15. říj 2008

ahoj Kačenko zlatíčko 😀

eximka
15. říj 2008

jojo není to moc příjemný hele fakt s tím nespěchej nech to raději na dýl, není kam spěchat, myslím že ten měsíc před to úplně stačí, nebo jak chceš já se na to raději ještě zeptám

petis
15. říj 2008

Kači, jsme tu 😎

eximka
15. říj 2008

nechtěla bych tím něco pokazit