Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

misa.ottovka
26. lis 2008

Holky ahoj, pořád čekám, kdo z vás těhulek bude první kdo bude mít mimčo u sebe 😉

lehna
26. lis 2008

ahoj Míšo,

no já myslím,zže to bude KAčka. včera jsme si psaly po icq,tak možná se příšít týden dočkáme Kubíka🙂

tercie
26. lis 2008

Ahoj holky, já vás dneska skoro vůbec nemohla najít, hledala jsem totiž tradičně od třetí stránky 😀 Nakonec jsem musela použít vyhledávač 😀

Maky... už 12tt? To tak letí... TO je dobře že je všechno v pořádku, a po kontrole nám hoď echo 😉

já holky nějak v práci nestíhám, a taky mě to nebaví. Snažení bude asi zas až od novýho roku, manža teď půjde asi za 14 dní na operaci s tříselnou kýlou, tak mu musím nechat čásek na rekonvalescenci, než se do toho zas naplno pustíme.

lehna
26. lis 2008

ahoj terc, no konečně jsme na sebe natrefily😀

tercie
26. lis 2008

Jojo, já sem vždycky nakouknu a zrovna tu žádná nejste, to je dobře že jsme se zas sešly

Ahoj Míšo, co ty, jak je, nevolnosti už jsou pryč?

lehna
26. lis 2008

a kdyz tu jsem já,tak tu taky žádná není. sakra,musím ti víc psát na to icq,aspoň, ať jsem v obraze😀

tercie
26. lis 2008

No jasan, na icq jsem pořád 🙂

lehna
26. lis 2008

jj, ja vidim 😀
kouknu a vidim 😀

tercie
26. lis 2008

třetí řádek vlevo dole !!! 😀

tercie
26. lis 2008

Ty jo a Míša už má skoro půlku taky za sebou ... jůůůůů 🙂

lehna
26. lis 2008

to je tady😀

lucasaerik
26. lis 2008

ahojky holky jdu vás na skok pozdravit...
omlouvám se že jsem o sobě nedal vědět,ale měla jsem to ted strašně hektické a uspěchané a na nic mi nezbýval čásek..prvně malování pak jsem známím slíbila udělat nějaké vánoční věnce do květinářství a na konec je z toho 25 adventních věnců, 25 košíčků a cca 30 věnců na dveře..a nějaké ozdoby do oken, už naštěstí finišuji, ale každá koruna dobrá teď před vánoci a navíc ta obrovská nemocenská 😠 (mi příjem padl skoro na půlku, jsem byla jak opařená)....mezi tím jsme ještě malovaly, takže srandy kopec
Jinak malá je hlavičkou dolů v 30tt malě 1700g placenta se šoupla nahorů takže by to i šlo rodit přirozeně pokud se do té doby nic nezmění...
ale v poradně jsem nedopadly nic moc...mám bílkovinu v moči a stoupá mi tlak, začínají mi docela hooodně nepříjemné otoky, až mě začínají brnět prsty na rukách...a mám dojem že se začínám zavodňovat...
čípek nu v rámci možností jakž takž...ale v pátek jdu opět po týdnu na kontrolu a měla bych vědět více co a jak budeme dělat, jen mám strach aby mě neposlala opět do špitálu, to bych tam už zkysla nejspíš do porodu, holky co tam byly s těmito problémy tam už i porodily a byly třebas v tomto týdnu co ted já tedy 32... 🙄

petis
26. lis 2008

Ahoj holky,
já vám snad dám taky číslo na icq, ať si s váma můžu písat, tady je mi po vás smutno, jak nakouknu a nikde nikdo ... 😢
Leni, tak to jsme si včera s Kačkou psaly asi zároveň 😉
Můj manža má taky strach z porodu, velký, že tam sebou sekne atd.

lehna
26. lis 2008

Ahoj Lucásku,
no konečně ses ukázala,ž jsme měly strach.
jéva, tolik věnců a všeho si tvořila. ty jsi šikula šikovná.
tak kontrola teda nic moc. hlavně se opatruj. a co ti říkala na ten tlak a bílkovinu, dá se to nějak vyléčit?

lehna
26. lis 2008

Peti ahojky i tobě.
číslo pošli🙂
No ak jsem přemýšlela,že to jsou prostě Lvi. on byl z tohovážně hodně špatný☹

lucasaerik
26. lis 2008

kači...jsou i takové případy kdy čípek zlobí dlouho a nakonec přenášíš 😀 ....Davídek byl taky takový..každý mi říkal to do termínu nevydržíte...a hahahahaha Davídek měl být 17.10. a je až 5.11. a to mu museli pomoci 😅

petis
26. lis 2008

Ahoj Lucásku,
už jsme o tebe měly strach, jestli jste s Beatkou ještě 2v1.
Beruško, snad v pátek na kontrole dopadneš lépe a vyhneš se nemocnici,
Přece jen doma je doma.

Leni, IP.

lucasaerik
26. lis 2008

no Leni to se nedá...je to na hlídání v nemocnici jelikož je pravděpodobná preeklapmsie..což není prča...a musí hlídat mimi jak se mu daří v pupíku a pokud by byl náznak sebemenšího problému okamžitě rodit 🙄 ...no ale doufám že se to nějak ustane...snad to bude v poho...uvidíme
jj ono aranžování atd. je takové mé hobby klidně bych malé květinářství brala 😀

lehna
26. lis 2008

Luci, to je fakt blbé teda. sand se to do příštího týden nějak spraví a Beátka vydrží aspoň ještě měsíc.

lehna
26. lis 2008

Peti, nemám IP ☹

lucasaerik
26. lis 2008

koukám Leni že ti Sašenku nepotvrdily úplně 😅 , top je radosti co?.... 😵
nám paní doktorka opět holčičku potvrdila, tak snad jí do porodu nic navíc nenaroste 😀

lehna
26. lis 2008

no to je radosti. fakt si nebyla 100% jistá,takže budeme mít překvápko. ale doufáme,že to Sašenka nakonec bude🙂. pořád se jí tam motala pupeční šňůra a nebyla moc dobře natčená,tak si dr. nebyla jistá,zda to není pindík

lucasaerik
26. lis 2008

Já tomu pevně věřím že se to nebude stupňovat...když jsem toho spolu tolik ustály....musíme i toto... 😵

lucasaerik
26. lis 2008

a kolikrát ti řekly že to je holka?....
nám tedy jak jsme měly problémy tak nám dělaly UTZ docela často a pomale pokaždé někdo jiný a pokaždé řekly že je to holka...tak si říkám že by se tolik doktorů nemohlo snad splést 😀

petis
26. lis 2008

Leni,
neboj, určo je to holčička, však ti to řeklo více doktorů nezávisle na sobě 😉
Ale tvé pochybnosti chápu, já si taky kolikrát říkám, že co když je v bříšku u nás Honzík 🙂
Bobulka by chodil v růžové 😵

lehna
26. lis 2008

Luci, dvakrát, ale nebylo to na 100%. ve 20tt říkala doktorka,že to vidí na holu,že jistěji nám to řekne v tom 30tt a pak ve 24tt mi to řekl doktor na kardiu,že to vidí na holku. tak snad to fakt bude.

tercie
26. lis 2008

Leni tak kdyžtak to nebude Alexandra, ale jen Alex, co by se dalo dělat, žejo, co jste si udělali, to budete mít 😀 Ale já věřím, že se vám přání vyplní 😉

Lucásku to jsme rády že jste v pohodě, myslela jsem, jak doma neležíš, a ty zatím pěkně řádíš, holka 😀 Teda, takový výzdoby jsem neudělala za celej svůj život, natož na jedny vánoce 😀 To je představa 😀

Peti tak co žehlení, zmákla jsi to?

Ženský já budu muset jít zas za chvíli makat, mám tu haldy co chci mít dneska hotový, pro klid duše 😀, tak pište, já se zastavím ještě později a dočtu si vás. Zatím papa a opatrujte se 🙂

lucasaerik
26. lis 2008

u nás by Štěpánek chodil taky v růžové 😅 nu co je to moderní..sposta chlapů nosí růžovou 😀
ter..tak ono utakové práce můžeš sedětr..nebo pololežet..ale ten bordel z toho 😀

lehna
26. lis 2008

Míšo, no právě,že kluka Alexe nechceme. takže musíme vymyslet něco jiného.

petis
26. lis 2008

Míši,
jj, vyžehlila jsem skoro vše. Jen mi zbylo naše povlečení, ale to už mi došla pára v žehličce a nechtělo se mi ji nahřívat kvůli 4 kouskům prádla.
Šlo mi to pomalu, páč jsme mezitím kecaly s Kačkou, tak vždy jen vyžehlit kousek a šup se juknout, co psala a odepsat 😉

Ach jo, dneska mám takovou nijakou náladu, mám spuchlé prsty na rukou i nohou, už jsou tu asi otoky, snubák neobleču ani omylem ☹