Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

ilonkaa
8. pro 2008

Ahoj tak to u nás masírování taky neprobíhá,mě je to nepříjemné takže jsem to zavrhla.Cajik ještě nepiju,protože momentálně mám strach,abych už neporodila..
Petis a co bereš za homeopatika??

lucasaerik
8. pro 2008

tak mě to nebolelo, ale ani nijak jsem to neprožívala, ale zase jsem si říkala po obou porodech jsem byla jak ponožka štupovaná, tak to zkusíme a třebas tomu předejdeme...no ale po tomto ani rana..byl to hrozný pohled..a pocity katastrofální..a to si člověk řekne Weleda, samé přírodní složky atd...gynekoložka říkala že to je sice možné, ale v těhu je pochva náchylná ke všemu hroznému takže už ani masáže nedoporučuje, tedy respektive olejíčky...takže budu doufat že neskončím jako u kluků. 🙄

kacenka25
8. pro 2008

nazdaaaar holky

jsem zpátky i s obídkem a jdu zjistit, co jste tu napsali a co je nového. Na monitoru říkali, že dobré. Tentokrát jsem si Petis Kubulku budila sama, hladila jsem si bříško a Kubča krásně reagoval. Už jsem si nenechala na bříško sáhnout! Je fakt, že tam byla jiná sestřička....

petis
8. pro 2008

Ahoj holky,
tak já jsem udělala 2 druhy nepečeného cukroví, teď mi to tuhne ve špajzce a ještě to chybí polít čokoškou 😉 Zkoušela jsem nějaké nové, tak jsem zvědavá, jaké budou ...
Ani nemám hlad na oběd, snad později.

Ilon,
beru (začala jsem v pátek-38+0tt) Arnicu Montanu 9CH - je to na lepší prokrvení, pak i následné hojení atd. Má se začít brát 2 týdny před termínem porodu a pak ještě 2 týdny po porodu.
Prý to urychluje hojení, doporučovala nám to PA na kurzu.
Pak mám ještě 2 názvy homeopatik přímo k porodu, ale ty jsem zatím nekupovala a nevím, jestli mám 😕

Lucas,
tak já mám olejíček na hráz od Ellinoru, reakci jsem neměla žádnou. No, nechám si ho i po porodu, PA říkala, že tam jsou nějaké složky, co dobře působí na hráz i po porodu (jako namazat kvůli hojení) a nebo že ho holky pak používají i při sexu. tak uvidíme ....

Kači,
super, že jsi dopadla dobře !!!
takže další monitor zase za týden 😉

kacenka25
8. pro 2008

čau Péti zas tolika cukroví? a já nic.... tak že bych šla začít? Nejsi ty nějaká akční? A vůbec, kde jsou všichni?

petis
8. pro 2008

Akční 😎 ?
To nee, jen takhle "vyháním" berušku z bříška, lákám ji na cukroví, ať už je tu s námi !!!

Nevím, kde jsou všichni 😕

kacenka25
8. pro 2008

tak já jdu taky vyhánět Kubulku z bříška, nějak se mu tam zalíbilo..... Nikde nikdo a to tu brouzdám už více jak hodinu 😅

lucasaerik
8. pro 2008

já se taky pomalinku pouštím s cukrovím do boje...jen musím opatrně...pár druhů už mám, ale jde to pomale...jelikož musím odpočívat tak že tak nějak... 😅
jéééje holky jak já Vám ty týdny závidím 😵

jitie
9. pro 2008

dobré ráno 🙂
dneska jdeme konečně nakupovat Ježíška...zatim skoro nic nemám 😕

lucasaerik
9. pro 2008

.Dobré ránko ...dnešní noc katastrofa, stále mě děsně bolí záda, malá sebou neskutečně hází a já jsem celá bolavá...úplný děs...
Jity..ježíška...jééé no tak já toho doma mám taky opravdu strašně moooc malo, patřím k těm cvokům co už v říjnu mají vše a dokupují už jen drobnosti, ale bohužel letos jsou takové výdaje a hlavně nestíhačka že to nějak nezvládám 😅 . Něco už mám pro klukany odložené v práci, ještě že dělám s hračkami..to zajedeme zaplatit teď po výplatách 😅 , no a taky jsem dost objednala přes net, takže čekám že to začne chodit...tchýni a mamině jsem ještě chtěla koupit dárkový poukaz na masáž, jen se rozhoduiji zda thajskou nebo Hawaiskou...a stále nemám vymyšleno co tchánovi 😒 tam je to vždy těžké a složité..tak nevím, asi to nechám na manžílkovi ať něco vykoumá, já letos vymýšlela téměř všem...tak ať zapojí své buňky i on 😵 ...
Noooo copak budete dnes dělat holčiny?...Já koukám kolem sebe a nestačím se divit, v neděli se šůrovalo a není to vůbec vidět, děsný 🙄 ...tady je to věčný marný boj..takže trochu pouklízím a zase upeču další 1-2 druhy cukrovíčka...a taky jsem chtěla nazdobit terásku, na zábradlí dát zelené a nazdobit to...okýnka už mám vyzdobená tak ať je to kompletní...a jak dopeču cukroví tak to dozdobím i doma.

petis
9. pro 2008

Dobré ranko,
tak já jsem dneska taky hůř spala, ale marné, jednou je líp, jindy hůř ...
My jsme na Vánoce už něco pokoupili, vlastně každému už něco podstatného máme a kdyby co, tak Palo dokoupí ještě nějakou maličkost 😉
My jsme si taky říkali, že letos dárky omezíme, ale nějak to neklaplo. O výdajích ani nemluvte, letošek byl extrémní - v tom, že jsme stavěli, ale zvládlo se to, to je hlavní 😉
Jinak co budu dnes dělat?
Něco málo poperu, teda pračka vypere, já pověsím 😝 , asi zmáknu udělat Šohajky a uvařit obídek.
Odpoledne pak jedeme k našim, má babi má dnes 85 let, tak pojedeme popřát.

kacenka25
9. pro 2008

doby den cely den

😀

na kontrole OK, nic nekontrolovali 😀 😀 😀 😀 jen jestli neotýkají nohy a jestli Kubíčkovi dobře tluče srdíčko. Prý není třeba kontrolovat stav porodu 😀 😀 . Když já už bych chtěla, člověk se na to devět tejdnů připravuje a ono najednou nic 😲

Tak jsem se pustila do velice zdravé snídaně (ani se neptejte co jsem si teď vyštrachala v lednici 😀 😀 😀 ) a chystám se s kamarádkou v 11 do Polska. Tady dneska krásně svítí sluníčko, vypadá to na nádherný den.

A cukrovíčko jsem včera zmákla též dva druhy, trochu jsme ujedli, aby toho nebylo moc 😀 😀 😀 a jen to zítra poslepuju a pozdobím.

Aaaa dobré ránko Kubulko, no to je dost že se vzbudil, panejo 10,10 a teprve se vstává.... To jsou móresy, no chápete to? Jsou i tací, kteří jsou od šesti ráno v práci.... Třeba manžel chuděrka můj. A synátor si vstává po desáté 😀 😀 😀

Holky jste tu někdo? Neříkejte že nechcete povídat.... 😉

jitie
9. pro 2008

já vůbec nestíhám 🙄
jsem ráda,že jste v pořádku..
my Vánoce necháváme na poslední chvíli, jako vždy 😀 jediný co mám je výzdoba v oknech a perníčky,jinak nic 😀

petis
9. pro 2008

Hola hej,
nějak se tu míjíme 😕

Kači,
super, že je na kontrole vše OK, vidíš, Kubula se drží zuby nehty 😉

Jitu,
my zase nemáme výzdobu a kdo ví, jestli nějaká bude, prý je ještě čas 😉 dle slov mého manži 😅

No, mi se dneska nedařilo, čoko poleva se mi nepovedla, dělám každý rok na šohajky stejnou a dneska bum a zdá se mi, že mi netuhne. Tak jedině, že by byl problém v čokoládě na vaření nebo nevím, jsme zvědavá, snad to zatuhne, jinak to budeme z košíčků vyjídat lžičkou 😠 🙂

strouzek
9. pro 2008

hoj hoj holky

petis
9. pro 2008

Ahoj Strouží !!!! 🙂 🙂
Tak jak je?
Vše OK ?

strouzek
9. pro 2008

ahojky jj dobrý, bolí to jak prase unavená jsem hrozně ale dobrý no ale asi už nikdy více no. trauma ze sálu a jipky nadosmrti.

petis
9. pro 2008

Bobku,
ale hlavní je, aby to zabralo a byla jsi brzy v pořádku !!!
A bereš něco proti bolesti? To to bylo v nemocnici váženě tak hrozné? Nestraš ...
Pěkně spinkej a odpočívej, spánek léčí a určitě jím nabereš potřebné síly 🙂 Držím moc palečky.

strouzek
9. pro 2008

jo bylo to hroznéééééééééé no ale co bych pro mimíše neudělala no. od bolesti nic neberu teda konečně brala jsem toho spoustu teď jen vápník 3x denně a ještě cosi, ten vápník na to mě dr. upozornil že toje často po té štítnici strašně klesne vápník v těle tak mě bolí kosti a zuby no masakr. jestli chceš průběh tak jsem to napsala na téma vlaštovky už brzo 😉

petis
9. pro 2008

Už jsem si to téma našla a průběh přečetla ... teda, musel to být mazec ☹ jak pro tebe, tak pro manžu. Hlavně, že už to máš za sebou, věřím, že každým dnem ti bude lépe a lépe ...
Kdy tě čeká nějaká kontrola nebo tak?

petis
9. pro 2008

POZOR POZOR !!!

MÁME PRVNÍ MIMINKO !!!

DNES, 9.12. VE 13:55 SE ELIIIS NARODILA HOLČIČKA NIKOLKA 🙂

VÁŽÍ 3,63 kg A MĚŘÍ 50 cm 🙂

MAMKA TO PŘEŽILA A TAŤKA TAKY 😉 😉

Takže móóóóóć gratulujeme !!!

lucasaerik
10. pro 2008

Eliiis velká gratulace...a těšíme se na fotečky...
přejeme hodně zdravíčka spokojenosti lásky...
a tak kdo bude další těhulky? 😵

kacenka25
10. pro 2008

😵 😵 😵 😵 😵 jeeeeee Petis to je krása děkujeme za krásnou zprávu 😵 😵 😵 😵 No to je nádhera, naprostá nádhera! Tak první sněhulčátko to je úžasné! Moc moc moc moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka a kupu dalších sourozenců pro Nikolku 😵

jitie
10. pro 2008

jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😵 😵 😀
tak se to konečně rozjíždí 😀
gratuluju Eliis a přeju obou hodně zdravíčka 😵

kacenka25
10. pro 2008

bodejď, Vánoce musí být veselý 😉

strouzek
10. pro 2008

hoj hoj holky , ty bláho první miminko uplně mě to dojalo, gratulace oběma, krása a chci fotečky

tercie
10. pro 2008

Dobré ránko přeju, tak to nesmím zůstat pozadu, zní mi v hlavě NESEEEM VÁÁÁÁM NOVIIIINYYYY POSLOUCHEJTEEEEEE !!!!!

Eliiis veliká gratulace, přeju moc štěstí, zdraví a jen samou radost 🙂

kacenka25
10. pro 2008

já už slyšela Last Christmas a Sliby se maj plnit o Vánocích..... dneska nám teda hrajou od rána co? 😉

luckamb
autor
10. pro 2008

Eliiis: gratulace veliká. Přeju hodně štěstíčka, zdravíčka a šťastných chvil tobě i Nikolce.

petis
10. pro 2008

Jé, tady je už vánoční nálada 🙂
A já se zrovínka dneska nějak blbě vyspala nebo teda spíš probudila, jsem celá unavená a opuchlá 😢
První miminko je nádhera, novopečená maminka vás moc pozdravuje 🙂