Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
12. pro 2008

Jj, máme Glück 😉
A kdy ty přidáš pupík do alba?

eximka
12. pro 2008

chicht já jsem hrozná vid? Vůbec se k tomu nemůžu dostat, ale když jsem koukala na tvoje bříško tak máme podobný 😀
postýlku máme stejnou

petis
12. pro 2008

Stejné bříško, Stejná postýlka ... 😀 😀 😀

eximka
12. pro 2008

jojo holčičky v bříšku 😀 😀 😀 😀

kacenka25
12. pro 2008

berunky neopičte se po sobě 😀 a vemte mě radši mezi sebe 😀 i když prej schovávám klučinu

dneska jsem chytla záchvat na dárky, tolika dárečků jsem teď přivlekla domů. Jen mě asi nožky upadnou to jsem si pochodila 🙂 Je někdo na příjmu?

kacenka25
12. pro 2008

byla jsem se juknout na Kájinčin domeček, krásný bříško máš Peťko. Koukám, že jsi taky jedna z těch šťastnějších bez popraskaného bříška viď? Viděla jsem tam jen jednu čáru, ale to je třeba otlačený nebo ne? Já mám jednu čáru na bříšku a po jedné čáře na každém prsu 😢 Ale jedna jde, to nebude tak vidět. Ale holky v Kaufu byla mladá paní/slečna to je jedno, prostě těhule a měla takové to krátké tričko, jak z něho všechno leze a ta měla bříško celý fialový, no jako by ho měla popálený! Jedna prasklina za druhou, až se to slévalo ve fialovou plochu po celým bříšku. To vypadalo hrozně 😢

kacenka25
12. pro 2008

nu a tady nikdo? 😎

eximka
12. pro 2008

no tak to já ho mám trochu popraskaný dole pod pupíkem, dost mě jeden čas svědilo, a pak jsem se dozvěděla že to bylo právě tím že mi praskalo, ted to mažu elasti q , je to lepší ale jsem pěkně nasraná 😀

eliiis
13. pro 2008

ahojky diky moc za prani je to super. prikladam foto zatim jen provizorní=) 😀

kacenka25
14. pro 2008

já jsem nás nemohla najít 😅 až tak daleko jsme byly 😅

juuuuu eliiiis i tady, to je krása, naše maminka 😵 😵 😵

Terezko taky mě to svědilo, jenže dolů si nevidím, tak jsem se ptala pořád manžela a on neeeeeeee, nic tam nemáš, nepraská ti kůže. No a když jsem koukala na fotky, co jsme dělali tak vidím čáru jak v zadku a rudou.... co to asi je? Prej to máš otlačený...... 🙄 Chlapi no

kacenka25
15. pro 2008

bré ránko ☹
to zas byla noc fuj blbá ☹ Trošičku si připadám jako slabší polovina planety, mám "rýmičku" a asi umřu ☹ Se mi to vrazilo snad všude, nohy sotva vláčím, o rukách radši ani nemluvě, mrcha bacil napadl i hlasivky, tak ještěže na koníku můžu psát 😀 no mazec. A to bříško, to teda bolí jako čert celou noc, asi z toho miminko nemá radost. Manžel jezdí pořád do práce autem prý kdybych rodila aby stihl přijet, teď by se mi hodilo, sotva se vleču... do porodnice to mám pořád do kopce chjo ☹ Snad budu brzy vyřízená a šupky do postele, dneska to na nic jinýho než čajík nevidím 😅

lucasaerik
15. pro 2008

jééé eliiis...krásná slaďoučká...ještě jednou mooooc gratulací....ať malá dělá jen a jen radost....

Jinak holky, mě bříško popraskalo u Šimonka, a to jsem mazala a vše možné prostě i tak popraskalo, ale po těch letech se to dost ztratilo, zatáhlo...a i teď když je bříško velké a obrovské to nijak moc nevinikne což mě udivuje, ne že by to nebyolo vidět, ale už minimálně o proti tomu jako to bylo u Šimonka, bývalo to fialové, proště hnus...tak jsem ráda že nebudu muset opět bojovat o to aby se to co nejvíce zatáhlo a stáhlo, moje mamka říkala že měla to bříško po mě popraskané daleko více jak já po Šimčovi a dnes bych jen lupou hledala jizvičky..tak doufám že se mi to taky tak po čase zatáhne...Tenkrát mi to popraskalo cca 14 dní před porodem...tak mě to hodně mrzelo, že celé těhu nic a pak najednou rup rup rup a už se jen a jen zvětšovali ☹ , ale co už hlavně ní jak mi řekla PA že miminko je zdravé a nějaklé jizvičky mě můžou... 😵

Tak se kočandy mějte zatím mooc fajn, já se jdu dnes jako ofis rozloučit do práce, od pátklu jsem na MD tak jim donesu nějakou mňamku, pokecáme atak nooooo..takže tady dnes nebudu...pápápápá Luca a Beba stále 2v1 😅 😀

kacenka25
15. pro 2008

Už se to krátí.....

eximka
15. pro 2008

ahooooooooooj ranní ptáče dál doskáče
Eliiis holčička Nikolka je úžasná taky bychom takovou krásnou chtěli 😀

lehna
15. pro 2008

ahojík všem,

teda holky, vy jste ranní ptáčata 🙂
já jsem se vyhrabala v půl 9. no jo, co já nenaspím v noci,tak to doženu ráno,jak manža odejde do práce😀

petis
15. pro 2008

Ahojda,

Leni,
máme to stejné, taky dospávám ráno. V noci jsem byla 7x na WC a do toho bolí stadká kost, snad to rozchodím.

Kači,
tak šupky do postele s čajem a pěkně odpočívej a léč se !!!

Jinak jak ses ptala na to bříško, tak mi popraskaly i boky - asi 3 prasklinky na každé straně a 1 prasklina je uprostřed. Ono to vylezlo asi všechno během posledních 2 týdnů a to taky po každém sprchování mažu.

lehna
15. pro 2008

Peťko,
to jo, ještě,že nemusím nikam vstávat🙂 tak já dneska byla asi 2x, ale než jsem usnula,tak jsem byla asi 4x na WC😀. někdy chodím častěji,někdy i třeba jen jednou, což mi maximálně vyhovuje 😀
Tak já zatím bříško popraskané nemm. boky mám poprasakné už dýl, to jak sjem v mládí ¨dost přibrala,tak jsem se tomu nevyhla a strie tam jsou ☹, ale bříško se zatím drží.

petis
15. pro 2008

Leni,
staré praskliny mám taky, ale ty jsou bílé, tyhle jsou pěkně červené a čerstvé ... ale to neva, to zase zbělá a za mimi to stojí 😉

lehna
15. pro 2008

Peti,
to jo, jsou bílé, červené jsem teda ještě nenašla 😀

petis
15. pro 2008

Tak to buď ráda, to žádné nové nemáš 😉

lehna
15. pro 2008

ale ještě mám měsíc na to aby se objevily🙂
Peti,jak se projevvují poslíčci???Já se bojím toho,žeto nepoznám. bolí to??

petis
15. pro 2008

Leni,
asi se ptáš špatného člověka ...
já totiž nevím, jestli poslíčky mám, mě bolí podbřišek, občas mnou projede taková ostrá bolest, že se až zastavím a musím počkat, až to odezní, ale nevím, jestli jsou to poslíci nebo nee.

lehna
15. pro 2008

aha, hmm, tak to je blbé. mi zas poslední dobou když někam jdu začne z ničeho nic píchat na boku, víš jak jdeš třeba rychle,ta tě začne píchat,a le já jdu pomalu a ono to začne. no to poslíčci teda asi nejsou, ale je to divné.
včera mi celý večer tak sem tam píchlo v jednom boklu, vždycky takové pich, za chvíli zas pich.

petis
15. pro 2008

Ony to můžou být ty všelijaké úpony, jak se natahují, jak se ti to tam uvnitř chystá a připravuje.
Tohle asi poslíčci nejsou - poslíci by měli být nějaké křeče nebo vlny bolesti, co přicházejí a odcházejí.
Každý říká, že až přijdou ty pravé kontrakce, tak že to poznáme, tak uvidíme ...

Tak já už startuju žehličku, ale občas nakouknu 😉

lehna
15. pro 2008

jj, poznáme, to asi jo, jen jsou pořád ohleděn toho pochybnosti🙂

Já ještě nestartuju, jdu ještě do obchodu,tak zatím páá

eximka
15. pro 2008

jojo holky taky mě občas když jdu rychleji začne píchat na boku, musím se zastavit a chvíli počkat a pak to přejde, to asi opravdu poslíčkové nebudou
já se přiznám že taky ani pořádně nevím jak poslíčky poznám, no tak snad až to přijde tak budeme vědět že už je to ono 😒

kacenka25
15. pro 2008

nazdar startérky 😀 😀 😀 😀

já dorazím z toho velkoměsta a vy zasejc prcháte. Teda u nás je to mazec v porodnici, myslím, že už ji nafoukli na maximální možnou hranici, včetně spodního patra na gynekologii, tam se to hemží maminkama a miminkama a hlavně ten šrumec, co mají doktoři to je fičák 😅 Hodinu a půl jsem tam čekala s výsledkama monitoru.... Mazec no. Už jsem se dovlekla domů a přepadl mě hlad, jak to říká můj taťka: mámo já asi umřu hlady 😀 😀 😀 . Tak se cpu ze včerejška paprikou a kolínkama mňaaaaaaaaaaam

eliiis
15. pro 2008

ahojte holky, radím vám spěte spěte a spěte!!!! ja spala od uterka každou noc tak hodinku už sem byla kaput ale naštěstí si to naše zlato dnes dalo říct a spalo krásně od půl třetí až do půl 9!!!!
to už sem zase poslouchala jetli vůbec dejchá 😀

fim
15. pro 2008

Doprčic Káťo, tobě to bříško tak slušííííí. 😵 😵 😵 Úplně ti ho závidím a i ten okamžik prvního pohledu na mimi, který se ti tak blíží - je nádhernej a hned bych si ho zopákla. 😵 😀
Jinak zdravím všechny, co tu znám. A vlastně i ty, co neznám. 😀 Hodně zdravíčka a štěstíčka. 😵
Kdepak je Míša? Doufám, že pod stromečkem najde nějakej mooooc pěknej dáreček. A Jíťa taky. 🤐

kacenka25
15. pro 2008

Ahojky Fim!!! Děkuji za pochvalu 😵 , já to zas tak nevidím.... Já zas koukám do tvého albíčka, zrovna včera dopoledne zas 😅 Mě se moc líbí Toníček, prostě mě ty fotky pořád hrozně lákají a musím šmírovat 😅 Máte opravdu nádherného synka, pohádkovýho.

Elí já tě honím ze společného termínu až sem a míjíme se 😀