Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
10. čer 2009

Kačko jasně, co je komu do toho jestli plánuju nebo ne, žejo.
Práce ještě není na 100% tedy tahle funkce, práce snad bude, i kdyby jakákoliv, je mi to vcelku fuk, když musím, tak musím a chvíli to přežiju kdekoliv 😉

K tomu koupání, oni to hodně teď propagujou, nekoupat každý den, kvůli pokožce, že je jemná a hrozí právě poškození a exémy. A když koupat, tak jen v čistý vodě s olejíčkem, žádný mejdla a šampóny. A ten den kdy se nekoupe stačí mimi otřít žínkou 😉

Já taky jedu k našim, ale jen na víkend, manža tam zas jede s pejskama na závody, tak se přifařím.
Kači tak si krásně užij dovolenou 😀

Amelka se zatím neozvala...

maky82
10. čer 2009

Zdravím vás holky po kontrole 🙂

Amelka nás teda napíná, co? Já jí chtěla psát, ale přišlo mi to blbé, abych ji neotravovala. Třeba nám za chvíli přijde radostná sms, co?

Ta ode mě bude až v pondělí 😀

maky82
10. čer 2009

Kontrola proběhla jako vždy, byla tam zas jiná doktorka, která mi řekla, že je všechno krásně připravený, i když čípek je ještě nezkracuje. Otevřená že jsem na 1prst, tak jí říkám, že to už jsem 14dní. Prý mě chtěla potěšit - nějak se jí to ale nepovedlo teda 😀 no a pak že se teda domluvíme na příjmu, nabídla mi pátek a pondělí a sestra na to, že v pátek už mají 2indukce, tak že teda až v to pondělí. Ráno na půl 7 mám nástup. Tak jsem ráda, že už vím, na čem jsem. A hlavně si přeju, aby to bylo rychlý 😎

jitie
10. čer 2009

ahoj holky,
kačí, s tím koupáním jsem taky četla to co psala Míša, prý je lepší obden a otírat žínkou.
Míšo, teda hlavní pokladní a pravá ruka manažera, to zní dobře, počkej až budeme na chalupě, tak si k tobě zajedu nakoupit 😎 udělala jsi dobře, že jsi jí neřekla o miminku, nech tomu čas a volný průběh a uvidíš jak se to brzo povede 😵
maky, tak v pondělí, to je fajn, to uteče jako voda 😵

holky, až vám napíše am, tak mi dejte prosím vědět, jsem nedočkavá na další mimi 😵 😀

tercie
10. čer 2009

Maky mě to blbý nebylo, já napsala, ale odpověď nepřišla, tak asi ještě bojuje 😉
Takže ty už to máš taky naplánovaný... no třeba si to Adámek rozmyslí a než se nechat vyhánět, tak radši půjde sám. Zkus třeba umýt okna, a nebo si poskákat po schodech 😉
Nebo jeden osvědčenej recept - skočit na paty, to prej je zaručený 😀 ale vyzkoušený to teda nemám 😀

Jiti prej nakoupit, tssss to se sejdem na kafe a ne v práci, fuj 😀 Neřekla, akorát jsem měla takovej blbej pocit, když mi říkala, jak chce se všema jednat na rovinu 😀 Tak holt jsem za křiváka, ale co. A vůbec, sterjně to ještě není hotový, uvidím až jestli mi zavolá, když ne, tak budu taky asi dělat tam, ale něco jinýho.

tercie
10. čer 2009

Hlásím že Amelka se stále neozvala... 😎

maky82
10. čer 2009

Taky jsem jí před chvílí psala a nic...to je divný...vždyť to měla naplánovaný 😠

Zítra budu mýt schody a země v celým baráku, dneska jsem byla ny vycházce, byl už i sex...ale nic...po schodech chodím pořád, bydlíme nahoře, to je 16schodů...ale jo, do pondělí čas a já malýho začnu urputně přemlouvat a nadám mu, ať poslouchá hned od mala a nerozčiluje mě... 😀 😀

Skočit na paty? To zní docela drsně, ne? 🙂

tercie
10. čer 2009

Maky drsně to zní, ale zkoušela bych to radši až v porodce 😀

Tak jestli to má Amel za sebou může být ještě unavená, nebo pokud jí dávali celkovou narkozu tak třeba ještě spí a taky bůhví kdy přišla na řadu, protože včera psala, že je porodnice na prasknutí a spousta plánovaných císařů. Tak musíme mít trpělivost.

Holky já musím jít a dneska už se sem asi nedostanu, tak prosím komu se Amelka ozve, pošlete zprávičku jo? Díky. Páááá

tercie
10. čer 2009

Tak jsem právě dostala sms od Amelky, nic jí nedělali, prý má v moči nějakou kyselinu co tam nemá co dělat, a tak musí čekat. Prý je to o nervy, ale snaží se vydržet.

Tak my Amel taky pořád držíme. Palce 😉 Áť to zvládneš!!

jitie
10. čer 2009

chudák am, takhle jí nechat čekat..snad bude brzo v pořádku a provedou jí císaře..držím palce!!!

Míšo, na kafčo zajdeme určitě, zatim se ale na chalupu nechystáme..spíš až někdy koncem června nebo v červenci 😉

skočit na paty???to zní teda hrozně 😲

maky82
10. čer 2009

Taky jsem chtěla napsat zprávu od Am. To je hrozný, že zrovna nějaká kyselina brání císaři. Musí to být pro ni hrozný, tak se asi těšila na Danečka. Taky držím palce, ať je to brzo ok.

petis
10. čer 2009

Ahojky,

Jitu,
už je v albu 😉

Tak my koupeme každý den, máme to jako rituálek, ale koupeme 1. den v čisté vodě a 2. den v Bübchenu 😉

Kači,
snad ekzem brzo zmizne !!!

To je mazec, že to ještě nemá Amelka za sebou. Snad už to bude brzo.

Skočit na paty? Tak to jsem ještě neslyšela 😀 😀
Na kurzu nás PA odrazovala od matí oken a skákání po schodech, že prý hrozí omotání pupeční šňůry, tak pozor. Raději si dej svařáček, Maky a zajdu si na procházku 😉

luckamb
autor
11. čer 2009

Ahoj princezny

kacenka25
11. čer 2009

ahojky holky

kdepak je ta Kačenka a Daneček? 😲 Že nepíše, beruška jedna!

Na vyvolání porodu prý skořice (já měla na Štědrý den dva svařáky s hodně hodně skořicí) a chodit po schodech. Jak říká Petis, ne skákat ani neběhat, jen chodit. Aby se neomotala šňůra kolem krčku.

Petis, ekzém nezmizí, já ho mám už 27 roků.... 😢

luckamb
autor
11. čer 2009

Ahoj Kačenko!

maky82
11. čer 2009

ahoj holky, od rána uklízím, jak manžel přijde z práce, chce malovat koupelnu, tak pak budu zas uklízet 🙂 no a večer si snad ten svařík dám nebo co, podle vašich rad 😀 😀

Noc byla opět katastrofální, jak mi tuhlo břicho a ještě ke všemu mám rýmu 😠 ráno jsem malýho hladila a přemlouvala, ať si to rozmyslí a jde ven sám, že to bude pro nás pro oba lepší 🙂

Psala mi Amélka, že se něco děje, že má hlásit každou změnu, zítra má kontrolní odběry a uvidí se, co řekne primář

jitie
11. čer 2009

ahoj 🙂
luci, jéé, ty jsi se na nás příšla podívat 😵 jak je??
tak am, ještě čeká další den, chudák, už mohla mít malého včera u sebe a zase se to prodlužuje 😒
maky, jen ho hezky přemlouvej, jen ať nezlobí už od mala a hezky poslouchá 😀

zachvíli razím do školy, vůbec se mi tam nechce, píšu z účta, tak tam snad nějaký předkontace vymyslím 🙄

petis, jééé, ty šatičky jí moc sluší 😵

maky82
11. čer 2009

Už mám hotovo, dokonce jsem i přebrala dvd pohádek.Malej v tom měl binec. Mimochodem od včerejška jsem bez něj, asi až do zítřka, je na prázdninách u našich, ale do školky chodí.

Jitie, ať zvládneš testík 😉

tercie
11. čer 2009

Ahoj kočky, hlásím dneska 1DC 😉
Jiti ať se ti písemka povede 😉
Lucko nazdárek, jak se vede, co snažení, odsunuto, nebo pokračujete?

kacenka25
12. čer 2009

ahojky dobrý ránko 🙂

Jíťo, doufám, že písemka byla lehká a že bude minimálně 2/3 splněno 😉 Potřebuješ ji na zápočet nebo je jen kontrolní? A z čehopak byla písemka? Co vám tam dali?

Maky, že by se Adámkovi chtělo už k nám na svět? No však jen Adámku pojď, mamka už má všechno připravený a na světě je krásně. Těší se na tebe i bráška, tak se nenech přemlouvat 😵

To je taky divný s Amélkou, takhle ji trápit chuděrku. Holky vemte si to, těšit se na mimi a oni to oddalujou a ještě ke všemu musí být v nemocnici..... To musí být nervy, chudák. Nakonec aby se miminko nenarodilo přirozenou cestou, že, jestli má nějaký nervičky, tak se to může spustit samo 😝

sluninka
12. čer 2009

ahojte holky.jdu s dobrou zprávičkou od amelie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AHOJ, JMENUJI SE DAN A VYKOUKL JSEM DNEKSA O PŮL SEDMÉ RÁNO, MĚŘIL JSEM 49CM A VÁŽIL 3050G...POROD BYL SPONTÁNNÍ, ALE DOBRÝ

takže ooooooobrovská gratulace a ať Daneček pěkně roste a dělá rodičům jen samou radost 😵 😵 😵 😵 😵

lehna
12. čer 2009

jůůůůůůůůůůůů,

tak konečně to má Am za sebou 🙂

Moc moc gratulujeme a přejeme jen samé zdravíčko a štěstíčko🙂

jitie
12. čer 2009

jééééé, další mimi, ami moc gratuluju 😵 😵
přeji Danečkovi hodně zdraví a štěstí do života, ať dělá rodičům jen samou radost 😵

petis
12. čer 2009

Jéé, to jsou krásné zprávy !!!

Amélce moc gratuluju, Danečkovi přeji do života zdraví, štěstí a stálý úsměv na tváři a šťastný celý život 🙂 🙂 A těšíme se na fotečky 😉

maky82
13. čer 2009

Ahoj holky, jsem tu jen na skok 🙂 dneska jsem ještě zvládla jít na nehty 😀 kámoška měla strach, že jí porodím doma 😀

Od včerejška ze mě odchází bílo-žlutej hlen, bez krve, snad by to mohla být zátka?! Nevím. Sem tam je i nějakej ten tlak na pánev. Tak uvidíme, co to se mnou udělá. Zítra nevím, jestli tady budu, takže se s váma rozloučím radši hned. Mějte se tu hezky a v pondělí si na mě vzpomeňte. Nástup mám o půl 7, snad mi hned dají tabletku. Jak se malej narodí a doufám, že to bude brzo a hned v pondělí, ozvu se vám. Tak se mějte moc hezky a budu na vás vzpomínat 🙂 Zdraví Maky 🙂

lehna
13. čer 2009

Maky,
tak aby jsi nakonec taky neporodila spontánně jako Amelka🙂. držím palečky a těším se na zprávičku🙂

jitie
14. čer 2009

maky, držím palce, ať to všechno proběhne v klidu a hlavně rychle!! 🙂

lehna
15. čer 2009

Dnes ve 14.05 se nam narodil Adamek s mirami 4250g a 50cm. Jsme oba v pořádku. Maky

Mooooooooooooc gratulujeme k dalšímu miminku a přejeme moooooooooooc zdravíčka a jen samou radost 😵

jitie
15. čer 2009

maky, moc gratuluju 😵 😵 přeju Adámkovi hodně štěstí a zdraví do života 😵

lucasaerik
15. čer 2009

Ahojyte holky, já mám doma děsně, jak byl nemocný Šimča, nakazil beu,ale té se z toho vyklubala Laringitida, ale tak nějak je tam i naprůduškách poslechový nález tak i bronchitída, začalo to nevině jen rýmečkou a do druhého dne 40 teploty dávivý kašel no děs, včera mi odpadla, přestala dýchat a byla bez sebe, no strašný zážitek, naštěstí se "nahodila" celkem rychle, ale ten šok a bezmoc, no děsný hned jsme jeli do nemocnice, tam nás vyšetřily avzali hned přednostně, bylo to ale strané, musela chˇuděrka inhalovat no vážně hrozný, celou noc jsem nespala, jsem jak mátoho unavená ale stále jí hlídám, v noci měla ještě dva výpadky, ale jen malinko, byla to ta nejhorší noc mého života, přísahám. Chuděrka přichází o hlásek, bolí jí celý krček ani pusinku moc neotevře, je to děs...už aby to bylo za námi, ted na chvilinku únavou usnula, já musím rychle pouklízet aby se tady dalo alespoň trochu vegetit, jak příjde manža slíbil že si jí chvíli vezme abych alespoň dvě hodky spala. 😢 , tak se držte kočky a jakbudeme fit ozveme se, jdeme opět zítra k doktorce pokud jí ale budou přetrvávat teplotky pošle nás do nemocnice, zatím..pá
Amlece mooooc velká gratulace k miminku ať je zdravoučké hodňoučké a nej nej miminko...
maky: tak že by?...kdyby něco dávej info tedy nám nedočkavcům na další miminka...