Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
1. říj 2008

Teri, vanička je hezká.
Já si ale koupím obyč a budu jí dávat na židle v kuchyni a pak později se bude mimi koupat ve sprcháči.
Pro mě je to hodně peněz, když obyč vanička stojí 200,- , ale pokud se vám líbí, tak hurá do toho 😉

eximka
1. říj 2008

holky je to dost peněz ale kdyby nám ji tchýně zaplatila tak do toho půjdeme přítel ji o tom dneska prý řekne a uvidíme docela mě to nadchlo

lehna
1. říj 2008

Teri, to vypadá dobře. my chceme zase koupit přebalovcí pult,který má v sobě i vaničku. jak na to koukám,tak i s tím stojánkem by to vyšlo na 2000,- no to uuž je dost. ale i ta vanička samostatná mi přijde hodně☹

lehna
1. říj 2008

Tak pikud vám j tchýně zapaltí,tak to není co řešit 😀

eximka
1. říj 2008

no ale ještě si to promyslíme 😀

strouzek
1. říj 2008

jejda exi tak hlavně že to dobře dopadlo

petis
1. říj 2008

Já chci dřevěnou přebaluvací komodu s pultem. Už jsme si vybrali komodu v Ikea a nahoru jen doděláme pultík. Abych měla vše po ruce, až budeme přebalovat...

eximka
1. říj 2008

leni to je taky dobrá věc my včera ale přebalovák už máme, koupily jsme podložku s tvrdou deskou a přítel to přidělá ke komodě, a za vaničku dávat 2000 mi přijde hodně, ale 1200 je už lepší
myslíš asi takovej set od CAMU vid?

lehna
1. říj 2008

My právě chceme vaničku s přebalovákem dohromady. komodu na věcičky máme, ale je dost vysoká,tak tam pultík nejde

lehna
1. říj 2008

Teri. nevím co je od CAMU, ale asi to bude ono 😀 . právě 2000,- je hodně.

eximka
1. říj 2008

petis asi vím co myslíš je to hodně velký? nám to nabízela jedna paní co jsme od ní měli mít kočárek, měla to taky z ikey a vyšlo to asi na 700,- ta komoda a jen se na to koupí ta měkká deska, my máme ale hrozně moc málo místa v koupelně a máme doma komodu na oblečení kterou skoro nepoužíváme tak ji takhle aspon využijeme

petis
1. říj 2008

To se máte, že už máte komody.
Já už bych si pomalu začala prát věcičky a skládat, ale není kam ...
V čem budete prát? V Lovele? A v tekuté nebo prášku?

lucasaerik
1. říj 2008

ahojda holky, koukám debatíte o 106 😵

eximka
1. říj 2008

http://www.babyportal.cz/prebalovaci-pult-na-va...
leni asi myslíš tohle? ceny jsou dost rozdílné chce to najít nejlevnějšího prodejce

eximka
1. říj 2008

petis nějakej lepší prášek pro miminka ale značky vůbec neznám chci to začít sumírovat až tak v listopadu abych se zabavila až bude venku zimina

eximka
1. říj 2008

kuk lucasku 😀 jojo jedeme jako o život 😀

lehna
1. říj 2008

Teri,jojo něco podboného.
počki najdu odkza,kde jsme našla nejlevněšjší,za 1700,-

Peti, tak my tu komodu už mám edlouho, měli jsme v ní věci my, ale už jsme ji vyklidila a naskládala věcičky pro Sašu. asi nebudu kupovat dětský prášek, mám persil sensitivel.Ten se prý může používat i pro děti

Ahoj Luci

eximka
1. říj 2008

pošli pošli 😀

petis
1. říj 2008

Teri, ne my koupíme komodu, aby se nám pak hodila do obýváku - stojí 2500.
Nahoru se dodělá nebo koupí takový ten přebalovací pult a na ten se dá podložka.
Až nebude přebalovák potřeba, ten vrch se sundá a komoda bude sloužit dál.
Má 4 šuplíky, tak tam budu mít pohodlně věci pro mimi.

lehna
1. říj 2008

peti, to je taky dobrá volba., ale my už další komodu nemáme kam dát,takže to budem řešit i takhle. Přebalovák se stejně používá dlouho a pak třeba bude mít nějaká kámoška mimi,tak jí ho zas můžu půjčit a tak.

lucasaerik
1. říj 2008

exim tu Ondu máme na prodejně, lidi jí honě kupují, mě tedy příjde dost veliká...ale je docela dobrá...jenom já ji na rohovou vanu nedám, takže jsem koupily to co mám v albíčku 😵 , a hlavně mě odradilo to dávání na vanu a zpět 😵

eximka
1. říj 2008

lucasku takže myslím že je to dobrá věc? no to dávání tam a zpět je sice nevýhoda ale když si koupím obyč vaničku a budu koupat jinde tak se zase budu tahat s vodou sem a tam takže vlastně každej způsob má asi svoje nevýhody mrknu k tobě do albíčka

lucasaerik
1. říj 2008

nic kočky musím na chvíli mizet jdu za manžem do práce...má pro mě obídek v kastrůlku 😵 abych nemusela vařit ale nemá čas mi to hodit domů 😵 😀 tak zatím pá....

luckamb
autor
1. říj 2008

Hoj holky, jsem zpátky po masáži a je mi skvěle.

petis
1. říj 2008

Já jsem byla pověsit prádlo.
Za chvíli mizím kuchtit 😉

luckamb
autor
1. říj 2008

co budeš kuchtit??

lehna
1. říj 2008

já jedu ke kámošce,tak holky papááá zítra,no ještě kouknu i z práce,jestli zbyde časík, jinak pá

jitie
1. říj 2008

jdu obídkovat,tak paaaaa

lucasaerik
1. říj 2008

tak jsem u manžílka v práci zrovna mazal pro obídek....
exim....jj řekla bych že ano že je to dobrá věc nemusíš nikam tu vaničku nosit atd, já právě to vylívání vody atd vyřešila tou vaničkou na stojanu od BJ a má to i výpustný ventil s hadicí. Krásně jí mám u vany vodu napustím sprchou a pak zase vodu vypustím hadicí do vany, úplně paráda...a je malinko větší než klasická vanička,ale i tak počítám že jí budeme používat tak cca 5 měsíců, uvidíme jak malá bude růst, a pak to střelím, takže službu udělá 😵