Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
10. říj 2008

Marti ty máš beaglíka? Ten je krááásnej, kdybych neměla rtw tak ho chci taky, má nádhernej výraz, prostě hafík sympaťák 😉

petis
10. říj 2008

Dobré ranko.

Lucas, držím na kontrolu všechny palce !!! Ať je vše dobré !!!

Jak je při pátku? Co bylo včera na véču, Míšo?

tercie
10. říj 2008

Ahoj Peti, nakonec jsem udělala zapečený těstoviny s kuřecím, protože jsem neměla brambory, nikdo nenakoupil 😀 a zalila jsem to smetanou s maggi nápady kuřecí na žampionech... a bylo to pěkně hnusný, ač jsem maso solila, tak omáčka slaná nebyla, a v hotovým stavu už to nešlo nijak uptavit, no maggi nápady si myslím už nekoupím 😝

petis
10. říj 2008

Fakt?
Teda, to já mám Maggi nápady ráda, občas je používám, je pravda, že si to ještě vždy dochucuju podle sebe, ale jinak je mám ráda v zásobě.

tercie
10. říj 2008

No jestli to budu ještě někdy dělat, tak už si to taky dochutím, ale takhle podle nich to bylo fakt neslaný, nemastný, kdyby tam nebyla ta smetana, tak je to skoro bez chuti a bez zápachu... Manža si dal včera jenom polívku, tak to má na dnešek, tak jsem zvědavá, co mě řekne až přijedu domů 😨 🤐 😝 😀

eximka
10. říj 2008

ahooooooooooooooooj všem kočičky moje🙂

tercie
10. říj 2008

Exim ahojky, tys tu dlouho nebyla, co novýho? 😉

eximka
10. říj 2008

fákt tercie já mám taky magi nápady moc moc ráda, a nikdy nijak zvlášť neochucuju, zrovna minulý týden jsem dělala ty zapečené brambory se šunkou, bylo to chutné, rychlé, a hned se po nich zaprášilo, a to jsem brambory ani nesolila, přelila to mlékem s tou směsí a pět minut před dokončením posypala sýrem, fakt to bylo moc dobrý a hlavně rychlý a levný mohu jen doporučit, pokud nejste teda nějak náročný, já sice jsem ale i tak mi to moc moc chutnalo 🙂 🙂 🙂

petis
10. říj 2008

Třeba se to do dneška rozleží a bude to mít chuť 😉 A nebo si to dosolí 😎

Zato já vůbec nevím, co dnes uvařím, nejhorší je, že se mi nic nechce ...

Hoj Exim 🙂

eximka
10. říj 2008

tercie pořád někde lítám i když jsem na neschopence, ale užívám si těhotenství co to dá, naštěstí nemám žádné problémy, takže nemusím ležet a můžu slídit a to se mi líbí, Nicolka je hodná tak mám z toho radost a jinak to hrozně moc letí, nemyslela jsem si že to půjde tak rychle, včera jsem zase pro malinkou něco nakupovala a taky už snad konečně budeme mít kočárek prej už dorazil, ale pojedeme pro něj až příští týden

eximka
10. říj 2008

ahojky petisku, já včera dělala čínu s těstovinama, žampiony, smetana, niva a to všechno jsem smíchala a máme to i dneska, já ráda vařím takový rychlovky, čínu jsem koupila už udělanou a namíchanou tak jsem to měla o dost snažší, honza se mi smál že to teda vedu🙂

petis
10. říj 2008

Já taky uvažuju, že si udělám procházku do obchodu a nějakou rychlovku tam koupím ... a nějak dodělám.
Zítra budu kuchtit o 106, bude tu taťka a bude se makat, tak si ještě vaření užiju 😎

Co jsi kupovala pěkného pro malou?

tercie
10. říj 2008

Maggi nápady si nechám jako nouzovku pro případ že by fakt nebylo co jinýho 😀 Třeba jiná om. by byla lepší, že zrovna ty žampiony jsou nic moc, no nevím, to je fuk.
Exi to je dobře, že si to užíváš, tak to má bejt 😉 A kočárek máš vybranej jakej?
Rychlý recepty já taky nejradši 😉

Peti toť můj problém taky, a co uvařit o víkendu, to nevím už vůbec. Sice nějaký zásoby doma mám, ale přijde mi že vařím pořád jedno a to samý dokola...

HOlky musím chvíli makat ale za chvíli jsem zas tu

eximka
10. říj 2008

petisku hodím do albíčka🙂
tercie CAM MBX 6 zeleno šedá barva

lehna
10. říj 2008

ahoj holky, já tento týden nemám na vás vůbec čas.

😢 😢 😢

a zas musím jít, čekám večer návštěvu,tak jdu ještě nakoupit, poklidit, nachystat.

mějte se krásně, hezký víkend všem

Jinak včera na kontrole vše o.k.

petis
10. říj 2008

Ahojky Leni,
teda ty nás zanedbáváš !!! 😉
Gratuluju ke kontrole 🙂

eximka
10. říj 2008

petis jinak máme ještě vaničku ale Honza spí v ložnici a nechci tam moc štrachat tak ji vyfotím později, je to CAM BABY BAGNO se stojanem

eximka
10. říj 2008

ahoj Leni taky moc gratuluji že jste obě v pohodě, to je dobře a jsme rádi za každé dobré zprávy, takže holky jen tak dál 😀

petis
10. říj 2008

Pěkné věcičky jste nakoupili 😉 🙂
J, už se taky těším, až zase vyrazíme na nákupy. hlavně se těším na komodu, až bude doma, budu pomaličku prát a ukládat věcičky 🙂

eximka
10. říj 2008

no tak to já komodu mám ale nějak se k tomu nemůžu dokopat ale asi to vypadá na příští týden, Honza bude mít ranní takže dopoledne budu mít na to klid 😉

eximka
10. říj 2008

takže si z toho nic nedělej určitě tu nejsme jediné 😀

petis
10. říj 2008

Jj, času dost 😝

Vyrážím do obchodu, ju. Tak zatím páčko, snad něco dobrého nakoupím 😎

eximka
10. říj 2008

kup nějaké dobroty, já taky pádím do sprchy a pak do města tak tu odpolko nebudu zatím papa 😀

kacenka25
10. říj 2008

ahojky jste tu někdo???????

luckamb
autor
10. říj 2008

ahooooj

tercie
10. říj 2008

jsem tuuuuu 😉

luckamb
autor
10. říj 2008

ju chuuuuuuuuuuuu

kacenka25
10. říj 2008

juchuuuuuuuu

trénujeme u co 😀 ale že nám to jde 😀

tercie
10. říj 2008

Holky dneska to je ale debilní den, šéf je nějakej zpruzelej a furt po mě něco chce, od rána, zas to vypadá v pátek na přesčas, to mám fakt radost, už toho mám nějak plný zoubky ☹

kacenka25
10. říj 2008

hele ty pátky máš docela nahuštěný co? minule taky do šesti.......

tady je divný ticho, fuj