Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

misa.ottovka
16. říj 2008

Tercie, to jsem nevěděla že stavíte, jukla jsem a krb závidím, je super 😉
Jinak já těhulkujufurt stejně, do práce jhu až v listopadu, jinak pořád zvracim 😠

tercie
16. říj 2008

Holky dík moc za pochvalu 🙂 Už se nemůžem dočkat až budem bydlet, ale práce mraky, času málo, snad se dočkáme aspoň do jara 🙂 Ono to naše mimčo asi taky čeká až budem víc v klidu, a pak si přijde do hotovýho 😀

lehna
16. říj 2008

Míšo? pořád zvracíš??? teda to fakt nezávidím. a já jdu do práce už jen 3 dny 🙂

terc: to je taky dobré,že si mimčo počká až bude hotovo 😀 , a ten krb je fakt skvělýýý

tercie
16. říj 2008

Ještě na něj přijde římsa a dolů obklad, chvíli nám připadal jak nějaká pec v krematoriu, ale už jsme si zvykli. Zas ale takovej nikdo nemá, žejo 😀

Míšo ono už by to zvracení mělo pomalu ustávat, pak si budeš těhu teprv pořádně užívat, viď 😉

Leni už jen 3 dny do práce? Ty se máš, holky já vám normálně veřejně závidím 😀

jitie
16. říj 2008

leni už jen 3 dny?teda ty to vedeš... 😀

misa.ottovka
16. říj 2008

Já ti Tercie zase veřejně závidím ten bungalovík, máme sice podkrovní velkej mezonet, ale chybí mi zahrádka, to je zase výhoda baráčku 😉

Lehni, už jen 3 dny??Jů takže si bereš dovolenou či nemocenskou a pak mateřskou??? Já budu muste po nástupu,pokud bude vše oky, v práci vydržet až do mateřský, to je kolem toho 32tt.

petis
16. říj 2008

Tak já mám dožehleno a za chvíli půjdu ohřívat oběd.
Mám tu taťku, před chvílí dobrousil spoje na sádroši, takže hurá !!! Vypadá to, že máme strop v ložnici !!!
O víkendu se najíždí na podlahu.

jitie
16. říj 2008

já už chci taky stavět..

misa.ottovka
16. říj 2008

Žehlit bych taky potřebovala, ale až zítra ☹

lehna
16. říj 2008

jj holky už jen tři dy🙂, doberu dovolenou 8 sní a od listopadu nemocenská a od prosince mateřská, teda paní doktorka mi říkala,že už můžu jít na mateřskou 24.11. je to 8 týdnů před porodem

tercie
16. říj 2008

Jupíí jsem tu z oběda holky 😉

misa.ottovka
16. říj 2008

Holky mně je zase blběéééééééééé jdu se najíst

tercie
16. říj 2008

Míšo no jasně, to chce zajíst 😉

jitie
16. říj 2008

leni to je strašný listopad je tu hned a pak jen 8 týdnů od porodu,to to letííí 😲

tercie
16. říj 2008

Jit strašně to letí, úplně hrozně. Když si představím, jaký už bych teď měla bříško...Radši nemyslet.

Holky musím jít pracovat, kouknu za váma později, zatím pa

jitie
16. říj 2008

terci, já bych měla 4 měsíční mimčo... ☹
tak se měj paaaaa

lehna
16. říj 2008

mě to taky letí. dyť já nastoupím mateřskou a Kači a Péťa se budou pomalu chystat k porodu.

jitie
16. říj 2008

to jo..a budeme mít první snaěhuláčky 😵

petis
16. říj 2008

Porodu já se bóóójím, ale za miminko to stojí 😉 🙂

lehna
16. říj 2008

Peti, já taky, ale zvládnem to,protože nám nic jiného nezbyde🙂 😉

strouzek
16. říj 2008

holky nebojte se porodu trošku to zabolí a pak budete mít mimčo u sebe 😵 co já bych zato dala ☹

petis
16. říj 2008

Nějak mimi ven jít musí a my jsme babky šikovné a zvládneme to 😉 Všechny do jedné !!! Ať už dříve nebo později 🙂

jitie
16. říj 2008

holky,ten vám nezávim, toho já se taky bojim...ale určo to zvládnete 😉

kacenka25
16. říj 2008

kuk

čekám na kamarádku zatím nejde tak špicluju 😀 jsme šikovný všechny Péťo 😉 sice nevím čeho se ta šikovnost týká ale jsme šikulky 😝

lehna
16. říj 2008

nesmíme na to myslet,že se toho bojíme. musíme myslet pozitivně,že to zvládnem a bolest překonáme.-)

petis
16. říj 2008

Já jsem po obědě a čekám na manžu, za hodinu snad bude doma ... chtěla jsem jít uklízet po tom broušení, ale je tam prachu až hrůza, že jsem to vzdala.

jitie
16. říj 2008

peto co kořárek?už máte vyhlídnutý?nebo počkáte po porodu?

petis
16. říj 2008

Kočárek vyhlídnutý máme, ten co mám v albu 😉
Ale ještě ho nemáme objednaný, nic. Čekáme, až bude nějaká prodleva v práci na stavbě a zajedem ho asi do toho obchodu bloknout. A při jednom i postýlku.

kacenka25
16. říj 2008

já ještě neobědvala..... a kamarádka asi zabloudila, jedna už byla 😲

jitie
16. říj 2008

tak to jo..ten co máš v albu je fakt moc pěknej 🙂

kačí a dala si jí mapu?????? 😀