Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
17. říj 2008

Počítat vyúčtování, kontrolovat účty a tady se všechno předpotopně zapisuje do tří knih - růčo... PC k práci vůbec nepotřebuju. Jsem malá pokladna, norm. účto se dělá v SAPU ale já funguju jak ve středověku. KOlikrát necítím ruku, jak jsem vypsaná... teď ještě aby mi seděla kasa s knihama... na prdel...

tercie
17. říj 2008

Tak snad už taky půjdu domů... doufám. Tahle práce to byl teda kauf ☹

Tak se tu mějte berušky moje, možná se zastavím v neděli, budu u našich.

Hezký víkend 🙂

maky82
17. říj 2008

holky, ať máte všechny krásný víkend 🙂 🙂 🙂

lucasaerik
19. říj 2008

tak se zase hlásím...trochu pokrok, monitor vypadá lépe, aby taky ne po těch dávkách ..takže nám zrušily kapajdu a zkoušíme přejít na tabletky, uvidíme jak to půjde... 😉 doufám že se malá umoudří a bude to už jen a jen lepší

misicka455
19. říj 2008

Ahojky jen nakukuji a chtěla bych pozdravit Lucku a kouknout jak to sní a mimčem vypadá? 😉 Téda ty to nemůžeš mít jednoduchý co?

martek
19. říj 2008

cau luciku, beatka se urcite uklidni, vsak je ji u tebe krasne a vykoukne az pristi rok!!!!! Jinak dostane na zadek 😉
vyrid ji, ze teta Martek ji to vzkazuje 😉 😵 😀

lucasaerik
19. říj 2008

holky díky moc.....
misi: nevím proč já to musím mít takto...kurnik, ale malá se snad už umoudřuje...ale to už tady taky jednou bylo že to vypadalo opravdu nadějně a druhý den jsem byla zpět na kapačkách...dnes končíme 26tt takže doufám že opravdu prdka jedna vydrží co nejdéle..zatím nemám odvahu se zeptat jak to vydí doktoři s propuštěním...takže vyčkávám a děkuji za odpojení infuze, jelikož jsem z toho dostala akorát zánět žil a léčíme ještě to...bolí to jak potvora takže docela sranda...
martek:..už to tady malé hučíme do pupíku 😅 takže už dostane i od tebe 😀 tyak to si už musí rozmyslet..
už jen pak doufám že se placenta vytáhne a nebude přes porodní cesty abychom mohli rodit přirozeně..pak budu úplně spokojená 😅

misicka455
19. říj 2008

Luci tak se drž 😉

jitie
19. říj 2008

ahoj luci, to je dobře, že se Beátka už trochu umoudřuje..držim palce,ať by tě už nenapojovali zase na kapačky, aby se ti ručičky uzdravili!

kacenka25
19. říj 2008

Luci tfuj tfuj tfuj pro štěstí! 🙂 Je to nadějné, tak kéž by se Beátka uklidnila a zjistila, že se jí vlastně v bříšku líbí a už nechtěla ven. Tady v nemocnici už by tě domů nepustili ☹ Proto mám takový bobky, abych nemusela do nemocnice jako ty. Jenže my jsme maloměsto, kdežto v Brně jsou určo nějaký kapacity v medicíně, to je pak asi jiné zacházení. Končíš 26tt? Tak to by už Beátku zachránili, kdyby se náhodou nedejbože něco stalo a ona jukla na svět. To už se trochu uleví ne? Ale každý týden navíc je dobrý, jen ať to vydrží.

misicka455
19. říj 2008

Luci něco jí slib a ona v bříšku ještě vydží 😉

lucasaerik
19. říj 2008

Kači...ano začínáme 27tt malá má kolem 1kg a už by měla prý celkem dobrou šanci, ale každý organismus je samozřejmě jiný a nikdo předem nedokáže odhadnout jak by reagoval zrovna její organismus. Opravdu netuším kdy mě pustí,ale věřím že mě ještě pustí, ale měla bych již být vedená ve vysoce rizikové těhu poradně a nejspíš zůstaneme již v evidenci zde v nemocnici, kde budeme docházet i pravidelně na monitory, léky asi budeme brát tak do 36tt,ale pevně věřím že se ještě vrátím domů abych mohla nějak mohla mimískovi doma nachystat kouteček... 😵

misicka455
19. říj 2008

Luci neboj dobře to dopadne 😉 A ležíš u milosrdných jo?

lucasaerik
19. říj 2008

jj jsem u Milošů,ale kdyby se to zvrtlo a malá se jenom přeci rozhodla přijít na svět tak mě stejnak musí okamžitě odvézt na Obilňák,ale zase vím že tam jsou kapacity na nedonošené děti,ale to jistě víš taky...hold ten porod bych tam musela přežít... 😠 ale věřím že už je zažehnáno a malá si to rozmyslela...pokud to ale vydržíme a malá půjde ven až nejdříve v 35tt tak můžeme rodit tady u Milošů

misicka455
19. říj 2008

Obě porodnice jsou dobrý takže neboj bude o vás dobře postaráno 😉

petis
19. říj 2008

Lucásku,
raději neuvažovat, že by už Beátka chtěla k vám. Ale je samozřejmě dobře, že už je na světě životaschopná.
Ať je ještě pěkně u tebe v teploučku a pěkně si tam plave 😉 Určitě domlouvání zabralo a malá si to vzala k srdíčku a pěkně si počká až na sníh a na nový rok.
Opatruj se, musíš být teď silná 🙂

Já jsem dnes jak pytlem praštěná, teď piju čajík, pak ještě Magnosolv a sledovat Pojišťovnu štěstí 😉

Noci jsou teď hrůza, jak jsem se těšila, že budu vyspávat, tak ono to nejde. v noci se budím, nemůžu spát, pořád se přetáčím ze strany na stranu. A nechápu, že pak nejsem přes den ani nijak zvlášť unavená.

Podle tabulek dnes končíme 7. měsíc těhu, pokud to počítám podle početí.

Pa pa a hezký večer 😵

strouzek
20. říj 2008

brý ránko holky dneska jsem první? 😀

luckamb
autor
20. říj 2008

Ahoj holky

lehna
20. říj 2008

dobré ráááááááno🙂

luckamb
autor
20. říj 2008

Ahoj Leni, tka jak je??

lehna
20. říj 2008

ahoj Luci, já mysleal, že ti nikdo není.
Je mi fajn,dneska mám poslední pracovní den🙂.
a co ty???

strouzek
20. říj 2008

ahoj holky

leni jako pak nástup na mateřskou?? ty se máááš

lehna
20. říj 2008

Marti,no ještě ne, teďka do konce října doberu 8 dní dovči, od 1.11. nemocesnkou a od 24.11. mateřskou

lehna
20. říj 2008

semám, ale jsem jedna z posledních těhulek z března,která končí až teďka 😀 . ale uteklo to a dočkala jsem se taky 😀

kacenka25
20. říj 2008

dobré ránko holky

petis já taky v noci nemůžu spát. A zajímavé je, že přes den taky nespím a nejsem ani unavená. Ono asi není z čeho, když jen ležím celý den.... Jo a o Magnosolvu už se mi i zdá, jak to piju dvakrát denně, už mi vadí i ten puch, když roztrhnu sáček.... Už jsem přemagnesolvovaná 😀 😀 😀 😀

lehna
20. říj 2008

Ahoj KAčko,
kdypak jdeš na kontrolu??

luckamb
autor
20. říj 2008

Leni, tak já teda poslední pracovní den nemá a ještě dlouo mít nebudu 😀

lehna
20. říj 2008

Luci, ale však se taky dočkáš 😉 😉

luckamb
autor
20. říj 2008

Stopuje chlápek o půlnoci na krajnici.
# # # # ## Je bouřka, déšť, takže auta nejezdí ...
# # # # ## Najednou vidí v dálce světla auta, jak se blíží k němu,
# # # # ## strašidelně
# # # # ## pomaloučku.
# # # # ## Je mu to divný, ale přece jen, auto je auto, takže když u něj
# # # # ## zastaví,
# # # # ## tak si naskočí ...Chce řidiči poděkovat, ale najednou vidí, že
# # # # ## za
# # # # ## volantem # nikdo # # nesedi!
# # # # ## Strašně se vyděsí, ale než stačí nějak zareagovat, auto se dá
# # # # ## zase
# # # # ## pomaloučku do pohybu ...
# # # # ## Chlápek sedí jak zařezanej, vyděšenej k smrti a nemůže se
# # # # ## strachy
# # # # ## pohnout.
# # # # ## Pak se vzpamatuje, otevře dveře, vyskočí a zdrhá pryč.
# # # # ## Pořád se ohlíží, bojí se, že auto zrychlí a přejede ho, tak se
# # # # ## zastaví,
# # # # ## až v nejbližší vesnici.
# # # # ## Tam najde hospodu (kupodivu ještě otevřenou), zapadne dovnitř,
# # # # ## objedná
# # # # ## si dvojitou tequilu a všem tu historku vypráví . Všichni jsou z
# # # # ## toho
# # # # ##
# # # # ## odvařený # # a litujou ho a obdivujou ...
# # # # ## Asi za půl hodiny se otevřou dveře,
# # # # ## vejdou dva zmoklí chlapi, poručej si grog a rozhlížej se kolem.
# # # # ## A v tom jeden povídá druhýmu:
# # # # ## "Hele, vole, že je to ten kretén, co si naskočil, když jsme
# # # # ## tlačili?"

petis
20. říj 2008

Dobré ráno,
zdravím vás od chleba s marmeládou.