Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

martek
20. říj 2008

ja mam zimni gumy na aute jeste od lonska 😀
a dneska mam milacka v servisu, posraly se mi brzdovy desticky 🙄

petis
20. říj 2008

Tak jsem se teď nadlábla, už třetí den to samé, ale to neva 😉

martek
20. říj 2008

cau peti, co mas dobryho????
ja mela dneska zelnacku ze vcerejska a zitra bude taky 😀

petis
20. říj 2008

Marti,
já jím od soboty takové kuřecí placičky s bramborovou kaší 😀
Zítra už budu vařit, zásoby vyschly.
Jé, zelňačka, mňam 😝

lehna
20. říj 2008

a já nevím co si dát.
a peču chlebík. Koupila jsem si pekárnu,tak dělám první výtvor,zatím jen z kupné směsi, protože jsme ještě nebyla na nákup psrávných muk, tak jsem zvědavá jak to dopadne🙂

luckamb
autor
20. říj 2008

My kupovali pekárnu loni našim k vánocům. A chlebík je z toho dobrej.

lehna
20. říj 2008

já vím,že je z ní dobrý, proto jsem si ji pořídila🙂. ale dělám to poprvé,tak jsme zvědavá,zatím vypadá dobře🙂,ještě půl hodiny a uvidíme🙂

luckamb
autor
20. říj 2008

Určitě se ti povede.

lehna
20. říj 2008

no zítra dám vědět. dopeče se akorát jak půjdu do práce

strouzek
20. říj 2008

zelnačku??? martek tu my měli taky o víkendu 😀

jitie
20. říj 2008

nestíhám, nestačím...já to prostě nestačím 😀 holky zužitkovávám volný čas na domácí práce...
tak toho moc nenakecam...
jdu zase něco dělat,tak paaaa

lehna
20. říj 2008

já mizím do práce. NAPOSLEDÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ 😵 😵 😵

mějte se krásně,zítra papapapapa

luckamb
autor
20. říj 2008

Jíťo nebuď tak pilná.

tercie
20. říj 2008

Leni nepokrytě závidím... 🙂

Jiti nepracuj, my s Luckou taky nic neděláme 😀

luckamb
autor
20. říj 2008

Jo terci, správně. 😀 😀
Äkorát na mě tu občas někdo ječí. 😝

tercie
20. říj 2008

Luci z toho si nic nedělej já to tu mám na denním pořádku, že si začínám pomalu zvykat že jsem tu za krávu 😝

luckamb
autor
20. říj 2008

Podle mě nejsem za krávu já, ale ten pán za vola. Byl ošklivej,měl tři chlupy na hlavě a ještě s melírama a 5 křivejch zubů 😀

tercie
20. říj 2008

tys mu počítala chlupy a zuby? 😀 Kdyby takhle ječel na mě, tak si je po mým zásahu bude počítat on 😀 😀 😀 😀 😀

luckamb
autor
20. říj 2008

Terc: to bych nejradši taky udělala, ale moje práce je se na ty lidi smát a že jsou to kokoti si můžu akorát myslet.

tercie
20. říj 2008

Mě to povídej, jsem vyučená prodavačka .... náš zákazník, náš pán.....

lucasaerik
20. říj 2008

Ahojda kočandy...tak máme po kontrole...čípek se vrátil o 2mm super úspěch...kontrakce se drží na normě přijatelné dle monitoru, a malá si opět nabrala přes 100g máme skoro bez pár chloupků 1kg 😵 , pokusí se mi snižovat dávky léků..a uvidíme za týden.... 😉 paní doktorka si libovala jak máme větší mim inko což je v našem případě úplně super

luckamb
autor
20. říj 2008

Luci, tak vidíš, ,konečně něco pozitivního. Vyřiď Beátce že jí přeju už dopředu všechno nejlepší sobotnímu svátku a že jí přeju ať si užívá klídek v bříšku, venku že oslaví až ten další svátek, jo.

luckamb
autor
20. říj 2008

www.radiomix.cz
to vytvořil kamarád, jsou tam naprosto všechna rádia, zrovna co na kterém hraje, jednou klikneš a posloucháš zrovna to co se ti líbí. Prosil mě abych poslala odkaz dál.

misicka455
20. říj 2008

Luci tak super zpráva 😉

luckamb
autor
21. říj 2008

Dobré ráno holky!!!!

maky82
21. říj 2008

dobré ránko Luci... 🙂

lucasaerik
21. říj 2008

dobré ránečko holky...tak odedněška zkopušíme prodlužovat intervaly mezi lékami, snad to slečna v pupíku vezme...a nedí tam nějaké kontrakce navíc...což by prý znamenalo začít od píky a to od kapaček.. ☹ ,ale na to raději nemyslím...věřím že promlouvání k pupíku se vyplácí a malá to vezme...celou noc jsem jí připravovala na to co jí čeká..tak snad mě pochopila 😀

maky82
21. říj 2008

ahoj Lucas, no určitě bude lépe, malá se určo umoudří a bude pěkně v teplíčku...řekni jí, že jí to vzkazuju i já a že bych si moc přála, aby se narodila až toho 26.ledna, to mám totiž narozeniny 😀 😀 😀

luckamb
autor
21. říj 2008

Ahooj Luci, tka to držím pořád palečky. Si je kvůli vám rozmačkám holky 😀
MAky ahojky, tak co ty??
Holky Kačenka je dneska na kontrole, tak na ní taky myslím.

petis
21. říj 2008

Ahoj holky,

Lucásku, věřím, že to bude dobré, Beatka je rozumná holka a ví, jak je jí u mami dobře 🙂

Maky a Luci, jak se máte?