Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
29. říj 2008

já Leni pomrkávám a nikde nikdo...

zase jsem se zažrala do kočárů...no některý jsou fakt moc pěkný! dokonce jsem objevila i sporťák 92cm! a je krásně hnědej... 😎

lehna
29. říj 2008

Maky a na jaký jsi natrefila?? my asi půjdem do toho Roanu Marita

maky82
29. říj 2008

teď jsem je dala do alba...

lehna
29. říj 2008

jsou hezké🙂, ale já na takové typy moc nejsem☹

misa.ottovka
29. říj 2008

Ahoj holky, tak já hlásím že už jsem doma na PN druhý měsíc a docela se už nudím. Do práce mně zatím nepustí, protože mi našli pod placentou hematom, takže musim doma ležet, naštěstí zatím nešpiním tak to jde. Doktorka mi výhružným prstem naznačovala že musím opravduležet, no ale ono to celej den nejde, vařit se musí a uklidit taky 😠 😠 😀 😀
Co nového tady????

misa.ottovka
29. říj 2008

Maky ahoj, ten fialkový kočík je super, co to je za kočík????

lehna
29. říj 2008

Ahooooooj Míšo,ty jsi tady ale dlouho nebyla.
s hemaotmem není sranda, radši to ležení dodržuj 😉

jinak tady nového nic moc, celekm to tu upadá. čekáme na Terc jestli se tento měsíc zadařilo. 😵

maky82
29. říj 2008

ahoj Míšo, jsem ráda, že tě po dlouhé době "vidím" 😀

je to Implast Bolder, ale Petis mi říkala, že nějací známí ho mají a zasekávají se jim kolečka! ale ta barva mě naprosto uchvátila! že je pěkná?

maky82
29. říj 2008

jo jo, pěkně lež...já jsem taky na PN, zítra jdu na KO, tak uvidím, co mi řekne a jestli mě pošle do práce

Leni, my měli ten Roan, ale ta korbička byla trochu jinačí

maky82
29. říj 2008

holky, mám nějaký pomalý net, krám jeden a taky už mám mouku, takže se jdu vrhnout na ten květák...zatím se mějte hezky a nesmutněte tady samy 2!! 😀 😀

misa.ottovka
29. říj 2008

Maky, a s čím jsi na PN, snad nic vážného. To jo barva je pěkná 😉

Lghn, asi to tu upadá že každá je už pomalu doma a tak se nenudí v práci kde se koníkuje celý den 😀

lehna
29. říj 2008

Maky: a jak jste byli spokojeni? já už se tě asi ptqala,že?? jsem hrozná skleroza.

no jak koukám na odiny,taky musm jít něco dělat.
mějte se všechny krásně

lehna
29. říj 2008

už jsme ho taky dala do albíčka🙂

Míši, to je fakt, když jsi doma,tak na to není čas. fakt to sleduju taky🙂 😀

misa.ottovka
29. říj 2008

Peti papá 🙂

petis
29. říj 2008

Koukám, že jste se rozjely a něco napsaly ...

misa.ottovka
29. říj 2008

No a já už musím zase jít, přeju hezké odpolko, jdu ležet 🙂 pa

petis
29. říj 2008

To je od vás hezké, že mi zase utečete 😠
Pěkně odpočívej, Míšo

tercie
29. říj 2008

Ahooj holky, už jsem tu, mě se podělal PC a doteď mě ho opravovali 😉

lehna
29. říj 2008

no ahoooj, konečně zas někdo.
🙂
terc,tak co teplotky????

tercie
29. říj 2008

Leni je to v prrr do konce tejdne mam mrchu

lehna
29. říj 2008

ach jooo. to není možné☹, takže klesá? sviňa jedna 😠

petis
29. říj 2008

To je škoda, Míši, teploty šly dolů??

lehna
29. říj 2008

peti na společný termín jsem ti pisla,co si máš na krk dát, mě to vždycky pomůže 😉

petis
29. říj 2008

Jinak oledně toho kočárku Implast Bolder - tak my ho chtěli taky, Maky. Čtyřkolku s předními otáčecími koly, ale ten Implast má tu nápravu otočnou o 180 st, takže v malém prostoru se s ním moc manipulovat nedá.
Ale je to možná jen o zvyku ... ¨když jsme vyzkoušeli kočár, kde se točí každé kolo o 360 st., už jsme nechtěli jiný 😉

tercie
29. říj 2008

No, šly holky, o 4 stupně, to je mrcha jak vyšitá. Příště naplánuju snažení na každej pokles, kdyby háááhodou chtěl FF zas ovu přesunout kam se jemu zlíbí, a jestli se to pak nepovede, tak už to vážně vzdávám ☹

lehna
29. říj 2008

tak to je Míši fakt škoda, to je fakt teda ta mrcha☹.
příště se vykašli na měření a sexujte jak budete mít chuť 😉

tercie
29. říj 2008

Leni to měření je takový orientační jen pro mě, to my sexujem když je chuť, ale ona je docela málo, no 😀

petis
29. říj 2008

Jj, jak píše Lenka, sexík neplánujte a bude to možná lepší 😉 Nebo zkoušejte ob den a není možné 😉

lehna
29. říj 2008

jo tak to jo. tak měř jen tak orientačně. a neboj, povedlo se jednou, povede se i podruhé 😉 😉 😉

tercie
29. říj 2008

Prodloužily se mi nějak cykly, přemýšlím že si koupím zas nějaký ty kapky na srovnání cyklu, abych měla ovu zas uprostřed, a ne až 22DC to je hrozný... My právě sex nikdy neplánovali podle plodných dnů, tak jsem myslela teď to naplánovat podle těch teplot 😀 Ale ono u nás nic plánovat nejde, jak není nálada, tak i kdyby byla zrovna ovu, tak je to jedno, no... ale ne z mojí, ale z manžovo strany...