Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

puckalucka
11. lis 2008

Ahoj Strouží, děkuji snad bude vše v pohodě....A jak je Tobě? Už se cítíš líp?

strouzek
11. lis 2008

no jak kdy, někdy líp někdy hůř.
a co ty, určo si šťastná jak blecha, moc ti to přeju, taky jste čekali celkem dlouho. a kdy plánuješ doktora?

petis
11. lis 2008

Neboj, kdyby sis testík udělala moc brzo, tak čárečky budou nejdřív slabší a budou zesilovat.
Ale tys to vychytala a počkala sis až na pořádné tlusťošky !!!
A u Dr. už jsi byla?

Díky za optání, daří se nám dobře, aspoň v to pevně doufám 😉 Kája mi včera chtěla prokopnout bříško, s taťkou jsme ji u Ulice pozorovali, asi má ráda tenhle pořad 😉 A nebo ho naopak ráda nemá 😎

Dobudováno ještě není úplně, ale už se to chýlí ke konci. Manža momentálně maluje v té nové ložnici, už to má 2x na bílo a dnes to jen popraví, zítra se nalepí pásky a ve čtvrtek se bude malovat barvou. Aspoń takový má plán 😉

puckalucka
11. lis 2008

Šťastný jsme, ale pořád tomu nemůžeme věřit 😵 , ale to určitě znáte.
K doktoru jdu 18.11. v 11:45, objednal mě tak blbě, prý jindy nemá volno , že se budu muset zase omlouvat z práce. V poslední době jsem byla na prevenci na gyndě, u zubaře a teď tohle...určitě se jim to nebude líbit 😒 . Nevím, co si mám vymyslet...
Kája se buď chtěla koukat s Váma a nebo to chtěla přepnout 😀 .
To nejhorší máte za sebou teď už jen to příjemnější malování atd., to už je fajn. Nám minulý týden měnili vyreklamovanou podlahu(přesně po 294 dnech od podání reklamace, to jde, ne 🙂 ), tak jsme s Láďou(a pidimimi)tahali kuchyni a věci z obýváku, to byl v bytě bordel....

jitie
11. lis 2008

ahoj puckolucko, teda ty si tu dlouho nebyla..
moc gratuluju 😵 hlavně hodně zdraví a štěstí obou 🙂

puckalucka
11. lis 2008

Ahoj Jitii, přestala jsem sem chodit někdy o prázdninách, protože na mě začalo doléhat to neúspěšné snažení...
Jinak moc děkuji 😵 .
A co Ty? Už máte nějaký termín vyšetření?
Občas jsem Vás pročítala, tak snad drobet vím, co se stalo...

petis
11. lis 2008

Puci,
tak ten týden do kontroly snad uteče jako voda 😉 Vím, že to čekání je strašné, ale aspoň už bude mimi na UTZ krásně vidět 😉
A už se s ničím netahej, jasné !!! Nebo si na tebe dojdeme 😎 !!!

jitie
11. lis 2008

luci, jdeme v lednu na imunologii a tam nám řeknou víc...diagnóza je alergie na sperma 😒

puckalucka
11. lis 2008

Petis, nebudeš mi to věřit, ale přítel je víc netrpělivý než já 😀 . Já bych klidně k doktorovi volala dýl, ale on hned, kdy se objednám 😀 . A ty další testíky taky chtěl dělat on, sám je drží a odpočítává vteřiny 😀 . Už nic těžkého nenosím, Ládísa mi to nedovolí 🙂 . U nás doma to teď vypadá, jako bysme byli do sebe teprve týden zamilovaný 😵 .
Petis, optám se, taky se Ti na začátku nějak těžko dýchalo?
Jitii, vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje 😕 ...

petis
11. lis 2008

Tak na dýchání si popravdě nevzpomínám ... ale trápila mě hodně únava a spavost.

Jitu a dá se to nějak léčit?

lucasaerik
11. lis 2008

ahojky holky..tak zdravím...dnes jsem byly na kontrolních odberech ve 30tt...vycucly mě upírci a pak na kontrole v nemocnici a stavovala jsem se tam za holkama co tam semnou ležely, chudery jsou tam stále a vypadá to že do porodu zůstanou, obě čekají dvojčátka a jsou 28tt a 29tt, takže si ještě poleží, tak mě zaúkolovaly 😅 co by chtěli od nás z prodejny atd..(alespoň se nebudu nudit 😀 )
Nu pak jsem pokoukaly po obchodech zase tak často se ven nedostanu tak jsem musela využít situace 😵 , něco nakoupila "Bebušce" a něco jsem si koupila já do porodky atd..jen nemůžu sehnat intimní gel s výtažkem z dubové kůry..se snad přestalo vyrábět bo co...
Ahojky PUCKALUCKA....nooooo tyjojo ty jsi tady dlouho nebyla...a moc velkáý GRATULACE ke krásným //....
jj Beátka v pupíku zlobila...ale snad už to bude dobrý..a až se narodí bude to to nejhodnější miminko na světě... 😵

strouzek
11. lis 2008

jitie já řekla svýmu gyndaři o tý alergii na sperma a on na to že moc čtu 🙄 tak sem mu řekla že znám jednu co to má a kvůli toho nejspíš přišla o mimčo 2x a on že to je zvláštní úkaz 🙄

strouzek
11. lis 2008

tak nevím teda podle něj by musel být zvláštní úkaz celý koník 😠

lehna
11. lis 2008

ahojky všem.

áááááááááá koho to tady nevidím 😵 😵 😵 😵 . Moje drahá Pucinkalucinka se k nám vrátila 😵 😵 😵 😵

kaca007
11. lis 2008

puckalucka. to jsou krásné tlustice // 😉 moooc gratuluju a věř, jsou tvoje 😉

puckalucka
11. lis 2008

Ahoj Leniiii, jsem zpět 😉 😀 .
Kači, díky moc 😵 . A co ty a mimi?

lehna
11. lis 2008

Puci, vidím vidím. KOnečněěěěěěěěě🙂. už jsme se tě nemohla dočkat🙂 😉

puckalucka
11. lis 2008

Koukám ale, že tady je to nějaké mrtfé ☹.
Leni, co Saška? Teď mě úplně bouchlo do očí tvých 31tt 😕 .

lehna
11. lis 2008

to koukáš co???? taky na to čumím 😀 😀
a na Péťu ještě více 35tt.

puckalucka
11. lis 2008

Za chvilku tam budete mít 1D 😉

lehna
11. lis 2008

😀 😀 , tak to už se nemůžeme dočkat🙂 😉

petis
11. lis 2008

Tak se koukám, že už jste toho moc nenavykládaly ... 😒 ach jo.
My jsme se teď vrátili z Karviné, byli jsme shánět koberec, páč včera jsme si sice u nás vybrali, ale neměli ho tolik a čekat 3 týdny jsme teda opravdu nechtěli.
Tak jsme si dnes půjčili od kolegy dodávku a jeli shánět jinde. Nakoupili jsme za 5 minut, to vám byla rychlovka 😉

jitie
11. lis 2008

Stroužku, já tomu vůbec nerozumim..dr mi řekl, alergie na sperma a pak sem se dočetla, že při alergii na sperma nemůžeš otěhotnět..tak já tomu vůbec nerozumim 😔 jsem zvědavá co mi v tom lednu poví víc...
pucko léčit se to dá kortokoidama...

petis
12. lis 2008

Dobré ráno,
zdravím všechny ...

eximka
12. lis 2008

krásné dobré ránko petis
taky zdravím

petis
12. lis 2008

Jak je, Teri, něco nového?

eximka
12. lis 2008

všechno dobrý, nového asi vůbec nic🙂 ale ono možná dobře
a co ty?

petis
12. lis 2008

U mě taky novinky žádné, jen už jsem od minulého pátku na mateřské, letí to letí ...

petis
12. lis 2008

Koukala jsem, že už máte doma kočárek, je hezký 😉 🙂

eximka
12. lis 2008

no to máš naprostou pravdu že to hrozně letí, já jdu dneska na kontrolu tak jsem zvědavá kdy mi tu mateřskou napíše🙂
jojo kočárek je už u rodičů, je super zrovna v pondělí jsem s ním drandila po bytě už aby v něm ale byla Nicolka
a co ty? výbavička už je nakoupená?