Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
14. lis 2008

Hmm, tak to je fakt. lákadlo je to hezké, ale takhle v lednu si zaletět na dovču, no to by nebylo špatné🙂. my budem už mít jiné starosti 😵 😵

puckalucka
14. lis 2008

A krásnééé starosti 😵

petis
14. lis 2008

Holky,
musím se s váma rozloučit, manža končí ve 12, tak pro něj jedu do práce.
Pak tu přijedou naši, bude se dělat s tím kobercem, mamka chce nabarvit hlavu ... tak máme o "zábavu" dneska postaráno a nevím, jestli se sem ještě dneska dostanu.
Kdyby náhodou ne, tak mějte všechny krásný víkend, prodloužený víkend a pěkně odpočívejte 😉

puckalucka
14. lis 2008

Tobě taky krásný víkend i když Ty už to asi na víkend a pracovní týden ani nerozlišuješ, co. 🙂 Papa

kacenka25
14. lis 2008

čauky zlatíčka

mušim si na chvíli sednout, nemůžu dýchat. Je možný, že bych měla v bříšku chobotnici? 😲 Mě se to hýbe asi na třech stranách 😀 a nějak mě píchá pod žebrem, dech nemůžu popadnout. Chvíle sezení člověka nezabije ne? 😀 Stejnak tu nikdo nejste, to se mi stane vždycky, když sem jdu. Asi naschvál?

Včera mi volala kamarádka, že se její kámošce narodilo miminko (zní to složitě co 😀 ) ve 34tt. Tady v porodnici v Náchodě ji nevzali, musela do Pardubic, tam jsou na nedonošený mimi vybavení. Prďolka byla jeden den v inkubátoru a desátý den už jeli spokojeně domů 😵 😵 😵 😵 Miminko je v pořádku a nebude mít žádné následky 😵 😵 😵 Holky já jsem měla takovou radost, víte, úplně mi to zvedlo náladu, že by to bylo takhle v pohodě, kdyby se stal nějaký průšvih. V úterý jdu zasejc na kontrolu, posledně mi pan dr. čípek na UTZ neměřil, ale na předchozí návštěvě to bylo hrozivý, ale já se boje nevzdám 😉 Páč už jsme vyhráli na jaře poprvé a teď vyhrajeme podruhé 😉 Není vyloučený, že když má těhulka "otevírací problémy", že pak mimi nedonosí do konce 40tt. Ale odvčera mám tak skvělou náladu, to si neumíte představit.

A co Vánoce? Já spoléhám, že v úterý mi trochu povolí režim, tak bych skákla do města, co je kde nového (povídal manžel že po sedmi týdnech izolace postel - wc - lednice se budu bát provozu na ulici 😀 ) a začnu nakupovat dárečky. Mám takovej tajnej plán jo, vám ho říct můžu 😀 😉 ale neee že mě prásknete 😉 Že až skončím 36tt, tak už risknu jet autem, pojedeme do obchoďáků na vánoční nákupy. No od tý doby, co mě to napadlo, spisuju nápady na papír a ukrutně se těším 😎

Napadla mě i otázka cukroví, ještě je asi brzo co, no za měsíc třeba už nebudu Kinder vajíčko a neupeču ničehož nic, ale nějaký druh zmáknu 😉 Však pohoupat miminko manžel zvládne 😀

Holky moc vás zdravím, občas někdo napište co je nového, mějte soucit s těmi odříznutými od světa a všeho dění 😉 . Pa pa opatrujte se.

misa.ottovka
14. lis 2008

Holky ahoj 🙂
Kači, moc zdravím, holky to to letí 🙂

strouzek
14. lis 2008

ahojky
kači koukám ty už to máš za pár to snad není možný je to jak včera co si našla //

petis
16. lis 2008

Ahoj babušky,

jak se máte při neděli?

Musím se vám pochlubit, včera jsme celý den přenášeli a stěhovali a poprvé jsme spali v NOVÉM !!! Takže ložnice je až na pár detailů hotová, ještě musíme koupit světlo, záclonu ... ale to už jsou malé věci.
Včera to bylo náročné, i když jsem si myslela, že dělám jen "maličkosti", tak jsem se asi namohla. Já jsem si jen přenášela věci ze skříní, ale chodila jsem pořád nahoru a dolů po schodech. Večer mě pak začlo bolet břicho-podbřišek a bylo to celkem hodně nepříjemné. Byly to takové křeče, které přicházely a odcházely.
Naštěstí je už to lepší, dnes se snažím hodně šetřit. Hodně mě to vylekalo ...

Včera jsem pořídila pár fotek a dala je na Střechu, ale ještě je budem obnovovat, páč mi docházely baterky, a tak jsem to jen tak odbyla.

Ahoj Kači !!!
Jsem moc ráda, že máš dobrou náladu !!! Kubík to cítí a bude to veselý klučina
V úterý se nám pak po kontrole ozvi, ju?

Já taky ještě nemám žádné dárečky, teď na to nebyl vůbec čas, tak doufám, že se teď zmátoříme a zajedem na nějaké nákupy. S manžou jsme se domluvili, že koupíme apsolu už teď aspoň po jednom dárečku pro každého, ať už něco máme. Tak snad nám tento plán vyjde a klapne to 😉

Tak pa pa, užijte si dnešní večer a volný pondělek 🙂

petis
18. lis 2008

Dobré ráno,
pracujícím, ať to v práci utíká 😉

tercie
18. lis 2008

Dobré ránko holkay tak jaký byl prodloužený víkend? Mě se to zdálo strašně krátkýýýýý 😀

kacenka25
18. lis 2008

ahojky holky

teda vám to tady žije 😝

povídat si s váma opět nemůžu, kontrola dopadla hůř než jsem čekala. Nic mi není, ale je to čím dál horší. Teď se to za ty dva týdny nějak zhoršilo kvapem, přeskočila jsem asi tři fáze 😀 . Ale mám v podstatě štěstí v neštěstí, mám smůlu že se čípek neudrží a mimi chce na svět, ale na druhou stranu mi pan dr. věří a fakt mě zas nechal ležet doma. Ale smál se, prý já už to ani nebudu komentovat, to nemá ani cenu. Rychle jděte domů než si to rozmyslím. Počítám dny, 28.11. je první den, kdy by nevadilo, že se mimi narodí. Prý tak do týdne se objevím v porodnici, když začnu chodit a nebudu ležet. Dneska jedeme na kurz do porodnice, ve dvě.

Holky mějte se, opatrujte se a pište mi na mobil, já zas nesmím sedět, jen ležet.

pa

petis
18. lis 2008

Ahojky,

Míši,
mě nějak ty dny splývají, že ani nevím, jestli nějaký prodloužený víkend byl.
My jsme ho měli pracovně-návštěvní, tak to uteklo rychlostí blesku ...

Kači,
tak pěkně lež, ať ti Kubík v bříšku ještě pěkně povyroste 😉
Snad bude vše OK, pevně tomu věřím !!! Vy jste šikulky a zvládnete to 🙂

martek
18. lis 2008

Kaciku, nemam slov....... tyjoooooooooooooooooooooo
breciiiim
jako pamatuju si na tvy online testovani, jako by to bylo minuly tyden....a Kubicek je uz skoro tady.....
drzim palce, at tam klucina jeste chvilku vydrzi 😉

kacenka25
18. lis 2008

čauky Petis

a jdu na čokoládu, to jsou nervy 😠 Petis, jak poslíčci? Zažila jsi to už? Já jo, pěkně jsem se zapotila, ty vogo to byla bolest ☹ Myslela jsem si, že jsem se pozdě vzbudila na čúrání v noci, ale ono to ani po návštěvě wc nepřestalo, poslíčky nechci, šmarjá potřebuju ještě 10 dnů vydržet 😢

kacenka25
19. lis 2008

ahojky

chtěla jsem si povídat, není s kým.... 😢

kde probůh jste? nečtu historii, asi bych měla co? vy jste se pohádaly nebo co? něco mi uniklo? chvíli tu člověk nechá sněhurky a trpaslíky samotný a už se nemá kam vrátit.... 😢

tak pa

martek
19. lis 2008

kacenko, ja tady jsem 😉

kacenka25
19. lis 2008

juchuuu někdo tu je 😎

a kde jsou ostatní? máte holky něco nového? jak ty jsi dopadla s tou chromozomální vadou spermií? nějak se to podařilo vyléčit? nebo stále léčíte?

lehna
19. lis 2008

Ahoj Kačko🙂
nikdo se tu nepohádal,jen tu nikdo nechodí 😢 😢

martek
19. lis 2008

ostatni jsou pryc, bud stavkujou, ze vubec nechodu na kone, nebo jsou rozutikany po jinych tematech....

my mame za sebou kontrolni spermio, zjistili, ze dokonce 68% vsech spatnych ma vadu v hlavicce 😔 blby je, ze chlap se nejak moc lecit neda, takze manzel bete profertil - hodne drahy vitaminy....a budem doufat. ja jdu v pondeli na vysledky krve a domluvim se s dr. co a jak.... dr. je super, ale mozna az moc optimistickej 😀

co kubik????? reklas mu, at se drzi zuby nehty????? ze driv nez na Mikulase nesmi vykouknout???? 😉

kacenka25
19. lis 2008

juuuuuuu jsou tuuuuu 🙂

čau Leničko ty brďo berunko ty už 32tt? Už jsi na mateřské? Jak ti je? Jste zdravé? JSte v pořádku? Nic vám není?A jak Sašenka, roste dle tabulky? Měly jste už druhý UTZ?

lehna
19. lis 2008

Kačko, na ultrazvuk jdu zítra. jsem hoooodně zvědavá jak je Sašenka veliká.už se těším🙂. mateřská mi začíná 24.11.,teďka mám ještě nemocenskou. zdravé jsme obě, jen mě občas tak divně zabolí v podbřišku na levé straně, taková křeč jakoby. asi mě tam něčím Saška vždycky šprtne,či co. tak se na to zítra zeptám co toje. ono to není často, tak jednou za dva dny. ale minulý čtvrtek to bylo skoro celý den. bylo to hodně nepříjemné a dost to bolelo Jinak vše o.k. cukrovka dobrá, nemáme a ani nám nehrozí🙂

martek
19. lis 2008

holky, nevite jak je na tom Lucaserik????

lehna
19. lis 2008

martek ahoj, promiň ještě jsem tě nepozdravila😀
Jak by na tom měla být??? byla a kontrole,nebo něco?? myslím,že má jít zítra tak jak já

kacenka25
19. lis 2008

řekla jsem mu že nesmí vykouknout na svět dřív než 28.11., zatím poslouchá 😝 bodejď hodné dítě to bude 😉

já jsem na mateřský od 1.11., kvůli penězům. Mě vychází mnohem víc když jsem šla na MD 8 týdnů před porodem než 6 týdnů. Tak jsem šla hned první den jakmile to šlo. Do poradny jsem šla až 4., ale sestřička mi to napsala zpětně, prý to není problém.

to je buď tvrdnutí bříška nebo tě tam dloubne ručkou nebo hlavou.... těžko poradit, nevím jaký charakter ta bolest má. ale podbřišek nebo třísla tě budou bolet čím dál víc, bolí i mě a to celý dny ležím a nechodím jako ty. holt svaly se vytahujou na maximální možnou délku a to bolí

lehna
19. lis 2008

Kačko, já právě toho 24. budu taky 8 týdnů před porodem, ale jak mi to vychází s penězma to vůbec netuším. vůbec se v tom neorientuji. takže hold co přijde,to přijde.
No tvrdnutí bříška je něco jiného. je to taková bodavá bolest,jakoby křeč,když se ti chche na velkou a nejde ti to 😀

misa.ottovka
19. lis 2008

Jé ahoj holky 😀

kacenka25
19. lis 2008

nazdaaaaaaaaar Miško ahojky

Leni tak takovohle bolest neznám. V tom neporadím. Ale poslíčky už poznám 😉

S těma penězma je to různý, podle výplaty.

lehna
19. lis 2008

Ahoj Míšo🙂

a jak se poznají poslíčci??? já mám sice na ně ještě čas, ale pouč mě😀

misa.ottovka
19. lis 2008

Holky, u vás to strašně letí, Kačí už 35tt, fíha. Doufám že holky budete mít vše oky až do porodu.

lehna
19. lis 2008

Míšo, u tebe to taky letí mílovými kroky🙂
jak se daří? je ti lépe?