Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
3. pro 2008

Leni a Kači,
ať se vám to cukrovíčko povede.
Já blbec jsem při mazání krému pořád olizovala nůž a je mi pěkně zle.
Od 12 jsem ležela jak placek, křeče v břiše, snad už to teď trochu povolilo, zkoušela jsem od heřmánkového čaje přes WC a je mi líp.
No aspoň mám ponaučení pro příště.

kacenka25
3. pro 2008

Jejda fakt? To je blbý. Já včera dělala k večeři bramboráky a strašně jsem se na ně těšila. Můj závazek dát si jen jeden jaksi padl za vlast, když jsem viděla Míru, jak se cpe a honí mě ať už je upečený další. Tak jsem zobala a zobala a pak nevěděla, co s tím bolavým žaludkem. Načnuli jsme černé pivo, stejnak jsem trpěla ještě ráno. Snídala jsem až v deset tady s váma... A ještě jsem neobědovala, ani nebudu. Fakt mi je trochu ouvej a ještě do toho to sladký při pečení.... To ti věřím, že ti je zle Péťo

kaca007
3. pro 2008

leni za recept budu ráda, písni ho sem pro inspiraci 😉

kacenka25
3. pro 2008

nazdaaaaaaaaaaaaar Kačenko jak se máš?

petis
3. pro 2008

Naštěstí mi čajík zabral, hold jsem mamlas...
Ani jsem to nedomazala všechno, protože se mi zvedal žaludek už jen jak jsem ten krém viděla.
Dodělám to zítra a už nebudu olizovat!!!
No pak mě ještě bude čekat čokoládová poleva, to asi zase někdy příště. No prostě moje blbost.

Teď čekám na manžu, až přijede z práce, pak pojedeme k našim, tak tu nebudu 😢

kaca007
3. pro 2008

ahoj kačí...
jj dobře. momentálně překlikávám mezi zapisováním objednávky, rozdělaným graf. návrhem inzerce a koníkem.
nějak jsem dostalal chut péci cukroví, tak hledám inspiraci
akorát nemám vykrajovátka ani formičky... no radši začnu vykrajovanýma tvarama, jako začátečník se bojím, že to z formiček nedostanu

kacenka25
3. pro 2008

já mám srazík s manžou u jeho mamky po půl čtvrté. Též tu nebudu. Venku je tak nádherně já ještě ani nebyla venku, to jsem teda jouda.

Hele, to se nepřemáhej, stejnak na to máš času habakuk!!! Pamatuju, že mi je zle každé Vánoce při zdobení a slepování, natož teď, když nám děti skáčou po žaludku. Mě se ulevilo, jak Kubí sestoupil dolů, už se mi nevrací jídlo ani pití. Jo a s tím olizováním ti to nevěřím 😀 já si to totiž říkám pokaždý a stejnak olizuju jak hafan 😀

petis
3. pro 2008

Kači007,
zkus vykrajované nebo rohlíčky, to zmákneš !!! nebo udělat hromádky, to mám ráda takové cukroví, kde nezáleží na tvaru 😉

Kači25,
dneska se přemáhat nebudu, to se neboj. Chci každý den zmáknout něco. Možná čas mám, možná ne, kdyby zabralo ťaťkovo přemlouvání naší holčičky 🙂 😵

lehna
3. pro 2008

tak kuličky už mám rtaky v troubě. jsem zvědavá. no ale jak koukám kuličky z nich moc nezůstaly, troššku se splackly,ale jen malinko. no v košíččku to nepůjde poznat😀

holky vy jste teda šikuly šikovné🙂,že vám to jde tak od ruky🙂

lehna
3. pro 2008

Kac007: tak tady je recept, 40dkg hladké mouky, 30dkg másla(hera), 10dkg mletý cukr, 1celé vejce. smíchat, já nechávám uležet přes noc a pak vyválíš a vykrajuješ. tak ať se ti daří🙂

lehna
3. pro 2008

já už to teďka taky nebudu moc přehánět, musím začít uklízet na ty okna a až to bude hotové,tak budu pokračovat s cukrovíčkem a zdobením🙂

kaca007
3. pro 2008

tak okna bych taky potřebovala umýt...

petis
3. pro 2008

Jé, vánoční fotečka Kači 007, no krása 🙂

lehna
3. pro 2008

jéééééééé Kači krásná fotkáááááááá
No já je nepotřebuju umýt, nám je budou od pátku měnit 😀

kacenka25
3. pro 2008

to jsme ale holky šikovný, ty brďo, děti v bříšku nosíme, cukroví pečeme a některé obzvláště šikovné mezi námi stíhají i pracovat v práci 😝

to už bych nezvládla, jsem ráda, že sedím, záda docela dostaly zabrat a hlavně Kubí to celé pojal jako bezva hru, takže se rozdováděl a koukám, že mi asi brzo vyleze bokem ven 😲 asi se mu to ohýbání do trouby líbilo 😀 😀 😀 Holky to bude boží, až se děti narodí co? 😉

kaca007
3. pro 2008

no jasně, jsou vánoce, jsem tak vánočně naladěná, tak jsem hodila vánoční fotku.. je teda z loňska,ale to nevadí... 😉

vy jste takový zlatíčka, že jste si toho hned všimly 🙂 😵

petis
3. pro 2008

To bude krása a hlavně úplně jiné starosti, všechno bude nové 🙂 🙂

Holky, jdu se nachystat, převlíknout a čekat na manžu, tak pa pa pa 🙂

kacenka25
3. pro 2008

Kači to je krásná fotka panejo!!!!!!

kaca007
3. pro 2008

kači no krásná nevím... je to focený v hospůdce, předvečer silvestra,s partou na horách... už jsme trošku popíjeli a bavili se... fajn atmoška, možná je to z té fotky "cítit"

kacenka25
3. pro 2008

no a já tu mám fotku v letních šatech... jsem se zasekla v létě.... 😠

lehna
3. pro 2008

Peti, papapa

Kac007, jasně že jsme si všimly, dyť tam celá záříš🙂

kač25: musíme se pchválit, jsme holky šikovný,

kaca007
3. pro 2008

kačí ja tam měla taky letní.. ještě u moře, to je dáááávnoooo pryč

kacenka25
3. pro 2008

Kači je fakt strašně pohodová, záříš spokojeností a dobrou náladou. Fakt se mi strašně moc moc moc líbí 😵 😵

Leni a tak bude ochutnávka? pošleš cukroví? 😀

lehna
3. pro 2008

mi se ta fotka moc líbí. fakt krásná pohodička🙂

kačko, krásně to voní, za chvíli pošlu vzorek, jdu to vytáhnout z trouby a obalovat v cukříku 😵

kacenka25
3. pro 2008

já už mám i obaleno, i umyté nádobí..... taky jsem hvězda heč 😵 😀

lehna
3. pro 2008

Jsi hvězda, já mám taky obaleno a posílám. tyjo,ono je to dobrééé, hlavně ta mandle uvnitř. asi udělám ještě jednu dávku😀

kacenka25
3. pro 2008

povedlo se? a chutná? no tak to je ta nejlepší kombinace, jaká se Leni mohla stát 😉 Já ráda mandle mňamky

lehna
3. pro 2008

jo to teda jo. fakt je to moc dobré a jak se to ještě asi trochu rozleží,tak to bude ještě lepší, se to rozplývá na jazyku.

kacenka25
3. pro 2008

a stihne se to rozležet? já pak chodím kolem krabice a ujídám....

já jdu paaaaaaa za manželem. ahojky zítra ju?

lehna
3. pro 2008

no to nevím, už jsme to msuela skovat, jinak bych to taky snědla🙂

tak papa zítra, nebude zas moc čas, ale objevím se ráno po osmé já tak vstávám.

papa