Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
20. led 2009

kací ahoj,tak co ty mamino jedna 🙂 jak je??

berušky moje,jdu na oběd,ale pak se ukážu,tak zatim paaaaaaaa 🙂

strouzek
20. led 2009

ty jo železo jo? jdu olizovat zábradlí na bakon 😀

martek
20. led 2009

cau zensky, ze by stara parta???? 😎 😀
lucie! 😝 jaky // v breznu????? ja je budu mit uz ted! 😎

strouzek
20. led 2009

martek přesně tak, žádný březen, v březnu nám dají už těhu průkajdu 😀

martek
20. led 2009

jak nam?????? ja jsem cisty individualista! me daji prukazku uz na konci unora 😎 😀

strouzek
20. led 2009

😀 😀 😀 😀 😀

luckamb
autor
20. led 2009

MARTINO!!! řekla jsem v březnu tak v březnu, takže mi to zase nekaž buď tak hodná jo 😀

martek
20. led 2009

lucinecicko 😉
ty v breznu, ja driv 😎

luckamb
autor
20. led 2009

Marti tak jo, ale jen o ten měsíc jo.

martek
20. led 2009

no uvidime 😎 😀

puckalucka
20. led 2009

Strouží, vím moc dobře, že se střídají dny v pohodě a dny"beznaděje"já jsem si tím taky prošla i když ne tak drsně jako Ty s Jitii, ale stačilo mi to. Povedlo se nám zrovna, když jsem to nejmíň čekala, byla jsem po vyvolání MS a nějakých problémech a absolutně jsem nevěděla na čem jsem, kdy MS dojde atd. a ona už nepřišla, díky bohu...teď už jen ťuky ťuk ať je vše v pořádku.
Strašně moc Vám to holky přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

strouzek
20. led 2009

puci no já dřív taky šílela že to nejde a zrovna když jsem byla v té nej depce tak se povedlo. 😀 teď už šílím tak trošku jinak, víš klidně si počkám na mimi pár měsíců ale já spíš mám depky že nemůžu se smířit s tím co se stalo a že za to tak trošku mohl i doktor že nám nedal léky a tak vůbec celkově, prostě to byli náročný měsíce teďkom

puckalucka
20. led 2009

Ahoj Martek, jak je to u Vás. Vím jen, že měl manžel špatný spermoníky....zlepšilo se to nějak?

puckalucka
20. led 2009

Strouží, vybrala sis to teda řádně za sebou a proto teď už bude jen dobře!

martek
20. led 2009

puciku, zitra se jedu do centra definitovne objednat na IVF+ISCI..... spermonici jsou furt spatny, nastesti ja jsem ok... 😉

kaca007
20. led 2009

martek mooc mooc štěstí ti přeju, at to vyjde hned napoprvý. koukám, že to nabralo rychlý spád, ale je dobře, že se to řeší!
strouží, u tebe to bude doufám ted bez problémů a taky rychle. už bys měla být zdravá jako rybka, tak těhu nic nezabrání 😉

puckalucka
20. led 2009

Martek, hlavně, že u Tebe je všechno dobrý- to je důležitý!, doktoři už se o zbytek postarají a drobet té přírodě pomůžou! To víš jen ten baby boom a tak má příroda plné ruce práce někdo jí musí zastupovat 😉 .

amelie001
20. led 2009

Ahoj holky,

gratuluju slunince a dneska tady snad budou další dvě mimi,jak jsem dočítala. 🙂

puckalucka
20. led 2009

Mám zprávu od Léni, psala jsem jí, že na ní všechny myslíme: "Všechny pozdravuj. Od 9 jsme na 3 cm a zatím nic. Tak uvidíme později. Zatím papa"

puckalucka
20. led 2009

Ahoj Amel.
Jo a Slunince taky gratuluju a přeju hooodně zdravíčka 😉 .

luckamb
autor
20. led 2009

Strouží: vím že to asi nerada uslyšíš, ale nemůžeš se patlat v tom co bylo kdo udělal chybu a co by kdyby. Je mi jasný že to j ehodně moc těžký, ale ty se teď musíš soustředit na to co bude. A na to aby si znovu otěhotněla. Plodní jste oba to už víte a tvůj problém už dali taky dopořádku, takže klídek a sexík to napraví a bude.

strouzek
20. led 2009

jj já vím no musíme se s tím oba s manžou poprat, z něho teď totiž taky vylezlo že není pořád uplně v poho, že často si v práci když je tam přesčas tak že si popláče a nedělají mu dobře miminka a tak. tak jsme se domluvili že si asi na jaře pořídíme nějaký zvířátko a zajedeme na dovču a tak a jestli to nepomůže že zajdem někam do poradny .hlavně musíme přežít teď tohle období, blbý je že jsem doma takže mám víc času přemýšlet a není jak se zabavit. vycházky mám krátké, do práce mě dr. pustit nechce, venku je škaredě takže i to počasí mi moc nepřidává. jak bude jaro bude to zase veselejší

luckamb
autor
20. led 2009

KUpte si kočičku nebo hafana a hned bude líp. Uvidíš že jo.

puckalucka
20. led 2009

Určitě, zvířátko hodně pomůže. Budeš se mít o koho starat a budeš mít nerva z toho, že je loužička jinde než má být 🙂 a na to co bylo si nevzpomeneš.

strouzek
20. led 2009

psa v žádným případě, chci kočku, musím se přiznat že jsem byla v pátek ve zverimexu ale neměli, no jo je zima počkáme na jaro to bude koťátek plno

puckalucka
20. led 2009

Strouží, koukni se na to naše zvířátko. Dva dny po nocích zvrací šťávy a dneska ráno jsem zjistila proč...sežrala očičko žábákovi-svojí hračce. Musím je všechny dneska obejít a odstranit vše, co by mohla slupnout 🙂 .

puckalucka
20. led 2009

Zkus se juknout po inzerátech třeba na(nevím jestli to tu můžu napsat..)hyperinzerce, přes ní máme naší Elinku...

strouzek
20. led 2009

ježiš chuďátko a byli jste u doktora s ním??

jitie
20. led 2009

hojjjjjj,jsem tu z oběda 😎
martek,čusík,držim palce,aby se to povedlo hned napoprvý, jo a hele žádný zěmny plánu,počkej si s průkazkou na březen,těch pár dnů 😀

luci,jj, železo 😉

puckalucka
20. led 2009

Nebyli, nechávali jsme to jestli to není jen tím, že jí třeba nesedlo nějaké žrádlo a teď jí budeme pozorovat a jestli už bude v pohodě, tak nikam nepojedeme. Už to s ní máme tak trochu vyzkoušené, v létě spolkla tu velkou lžičku z kindervajíčka, jak jsou v něm ty kuličky a to byla na operaci žaludku 😒 . O tom jsme věděli že jí spolkla, protože jí dával synovec olíznout čokoládu, ta lžička mu vypadla a Elina jí zhltla, aby jí to nevzal-hamty hamty ať mám víc než tamty 🙂 . O tomhle jsme ani nevěděli...