Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

martek
20. led 2009

luci, nas se na mimco tesi, aspon bude smecka vetsi 😎

puckalucka
20. led 2009

Martek, koukala jsem na ty Tvoje fotečky, to máte co dělat, k té Vaší vysněné smečce chybí ještě 4 členové 😉 teda jestli se nepočítáte mezi ně 🙂 .

luckamb
autor
20. led 2009

JJ, Luci vím o čem mluvíš.

HOlky koukejte
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

puckalucka
20. led 2009

Jé, malá Natálka 😵 . Je krásná 😉

luckamb
autor
20. led 2009

je nádherná co.

kacenka25
20. led 2009

hola hola kachna volá

strašně moc moc moc gratuluji Slunince k Natálce, nevím jestli jste to už probíraly, ale přidávám se.

ahoj holky

luckamb
autor
20. led 2009

Kačenko ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj zlatíčko, jak ej??

puckalucka
20. led 2009

Ahoj Kačí 🙂
Máme tu samý nádherný mimi, doufám, že to naše taky bude...

kaca007
20. led 2009

natálka je náááádhernááááá

luckamb
autor
20. led 2009

Ahoj další kačíííí!!!!
Luci: Lenička pořád ještě nepsala?

petis
20. led 2009

Jé,
Natálka je kočanda 😵 😵 😵

kacenka25
20. led 2009

že jo? krásná kočka, po mamince

ahoj Péťulko tebe jsem už dlouho nezastihla.

kaca007
20. led 2009

kačí koukám nová fotečka 😉

kacenka25
20. led 2009

no jo, včera mi to nešlo vložit... ani do alba ani do pasu.

my máme ve čtvrtek měsíc života 😵 😵 😵 😵 😵 to to letí! před chvílí byly Vánoce. Teda pro mě skočily velice rychle.... ve špitále mi to vánoce moc nepřipomínalo.....

petis
20. led 2009

Ahoj Kači a všichni,
to víš, já tu jsem i nejsem 😝
Většinou, pokud jsem doma, tak mám od rána zaplé PC, ale koukám se jen po chvilkách ...

petis
20. led 2009

Kači, my máme měsíc zrovínka dneska

petis
20. led 2009

Koukám na Kubíčka do alba, je to velký fešák, fakt, nádherný klučina 🙂

kacenka25
20. led 2009

Peti já tu spíš nejsem 😀 není čas no. dneska máme od dvou v noci bolení, to je den blbec 😀 ☹ usnul až v deset ráno a teĎ asi deset minut, ale za 3/4 hodinky má krmení, tak to asi moc klidu nebude.

ty jo měsíc už dneska.... my jsme kousek po sobě viď? ty den po termínu a já den před termínem? nebo tak nějak to bylo?

kaca007
20. led 2009

kačí a jak jinak po zdravotní stránce? už je zahojeno a bolesti zapomenuty?

kacenka25
20. led 2009

koukáš na nové fotky? já jich naplácala tolik! ráda se jimi kochám.

Kájinka je velká kočka, taky se chodím dívat do tvýho alba, zas je to jiné miminko, něžňoučká holčička.... panenka..... kouzelná fakt že jo! 😵

petis
20. led 2009

Jj, tak nějak to bylo, já měla termín 19.12. 😉
Budu ti chtít ve chvilce písnout i do IP, už se na to chystám dlouho, ale nějak nevychází 😢
Ty ho budeš na krmení budit?
My měli taky bolení, ale dopoledne, nepomohlo cvičení, tak jsem Káji pomohla trubičkou.

kacenka25
20. led 2009

Kači zapomenuto, ale zdá se mi o tom každou noc, ne konkrétní věci, ale útržkovitě se mi to pořád připomíná. já jsem strašně moc emotivní člověk, tohle byl pro mě zážitek na celej život, tak mě to budí ze sna i měsíc po porodu. bolení je OK, v podstatě si na to vzpomenu jen když si sedám na tvrdé, např. při cestě do Kaufu v autě, to sedím na polštáři a ještě jen na jedný půlce zadku 😀 ale doma na gauči ok. akorát ten manželský život bude asi dlouho skomírat..... 😅

petis
20. led 2009

Každé mimi je jiné, ale všechny jsou krásné 🙂
Kája je tmavoláska a tmavoočka, Kubík je modrooký blonďáček 😉
Pěkně si tady své dětičky chválíme 😀 😀

Kači, ještě cítíš šití? Už je to lepší?
Mě bolí záda a kyčle jak hrom, asi se to tam vrací do normálu, nebo nevím 😒

kacenka25
20. led 2009

Peti, já musím budit.... jsme na UM. Doufám, že po šestinedělí na kontrole mi povolí krmení jen 6x denně, ne 7x. Je to na budku, pořád chodím s mobilem a koukám na čas...... navíc Kubulátko strašně moc přibral, ty jo, mám strach abych neměla otesánka.....

petis
20. led 2009

Aha, já myslela, že se nemusí budit, ať kojíš nebo krmíš UM.
Neboj, Kuba bude v pořádku, nebude Otesánek, ale velký a silný chlap!!!

petis
20. led 2009

Musím končit, Palo dojel z práce, tak jdu nachystat taťkovi papkání a pak péct korpus na zákusek. Už nám pomalu začínají návštěvy ...

petis
20. led 2009

Tak pa pa, odpoledne budu nakukovat, co naše maminky v porodnici!!

kacenka25
20. led 2009

Kubík je krásný po mamince (to kluci prej jsou po maminkách) a Kájinka je krásná po mamince (páč maminka je krásná a Kájinka je vyjímka, která potvrzuje pravidlo) 😝 tak to jsem nám to shrnula co? 😀

ne, fakt, děti se nám povedly.... Peti, to máme krásný pošťáky co? 😀

mě bolí záda jak blázen, když koupu a pak se mám narovnat, ty jo to je strachu, abych ho neupustila..... strašně mě bolí záda. jinak nic jiného.

taky máš místo břicha vyfouklej nafukovací balónek? ten pouťovej? to je hnus co? 😠

luckamb
autor
20. led 2009

Krásně jste si ty vaše dětičky pochválily, ale po právu. Jsou to krásní mrňousci.

petis
20. led 2009

Já mám břicho rosolovité a špek mi visí z kalhot 😠