Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
17. zář 2008

Kačeno: hezky se usměj, mysli na to ja už bude Kubík za pár týdnu na světě, jak to abude fajn, procházet se s kočárkem a hned bude lepší nálada. 😉

tercie
17. zář 2008

Luci to není o špionství, já u toho osobně byla když to psala, viď Kači 🙂

Kač já vím, že když to píšeš jak tě všechno bolí, že to taqk nemyslíš, a že jsi za Kubíka šťastná, to já jen musela popíchnout 😉
Blbou náladu hoď z okna a je to... je to počasí pitomý, já bychtaky radši teplíčko, nějak jsem si ho moc neužila, strašně rychle to léto uběhlo... Však bude líp, neboj 😉 Třeba švagrová říkala, že 7 a 8 měsíc těhu byl úpně nejhezčí ze všech...

luckamb
autor
17. zář 2008

ty jo a kačka ale už nějakej ten 7 měsíc asi je ne???

tercie
17. zář 2008

Podle metru co máš v albu Kači zatím šestej?

luckamb
autor
17. zář 2008

no tak ale asi skoro za chvíli už to bude sedmej. Sakra to je fakt fofr.

tercie
17. zář 2008

Viď, mě to všechno přijde jak včera... Letí to hrozně... už to bude teď osmá depka...nebo už devátá? z nepodařenýho snažení. Blééééé

kacenka25
17. zář 2008

ja jsem holky v noci skoro nespala, jednak mam asi dva tydny zle sny, pak spatne spim a dneska jsem vubec chodila snad celou noc po byte. Jsem unavena a nevyspala. Tak mi pada vsechno z rukou, malinovou limonadou jsem zlila sebe a pul kanclu, ted se mi nedarej internetovy stranky, nejak to nejde.... jak do ty blby nalady jeste cloveka neco boli, tak je proste nasranej no. A dneska je fakt den blbec. Asi na me leze i ryma, pacto me pali oci a boli hlava, muze to byt i unavou.....

Kazdopadne chci, aby pan Buh nad nami vedel, ze to neni rouhani, ze jsem fakt nejstastnejsi kachna na svete, ze budu mit to stesti a budu za chvili maminka. Jen mi to Boze dneska odpust, jsem na odstrel. A za okny leje a leje a leje...

tercie
17. zář 2008

Jéje Kači tak to ti nezávidím, ale neboj ono to zas přejde. Blbej den máme občas každej, akorát dneska jsi to zrovna odnesla ty, no 😉
Já nespala tuším ve čtvrtek minulej tejden... prostě jsem nezabrala... chodila jsem po bytě, četla si, šla na wc... a ne a ne usnout.- Celou noc jsem nezamhouřila oko, manžu jsem málem přizabila protože spokojeně chrupal a ještě se roztahoval v posteli, že jsem se nemohla ani otočit, když už se mi to povedlo, tak sed mi zas překroutila noční košile, že mě škrtila, no prostě jsem byla v tu chvíli vytočená... no a hergot zas neusnu, Konopnice jedna žlučová 😀

luckamb
autor
17. zář 2008

Terc: já jestli to dostanu tak to bude 12MS od začátku snažení - v říjnu je to rok co neberu HA - no a snažíme se tak nějak od října - listopadu, takže fakt rok.
Kačenko: tady neprší. a už se na nás usměj.
Holky já už bych ase jedela, jsem fakt horzna

kacenka25
17. zář 2008

přejde, já vím 😉

Konopnice jedna žlučová 😀 😀 😀 😀 táto zlatý tvoje chrápání ty cikády řvou jako krávy 😀 😀 to je na každý dovolený 😀 😀 tahle trilogie by měla mít oskara 😀 😀

přijela sem aaaaž aaaaaž v autě a i fotku mu tu nechala 😀 😀 😀

luckamb
autor
17. zář 2008

jj, al ejahody byly nejlepší 😉

tercie
17. zář 2008

My od listopadu taky, s jedním neúspěchem... DObrý akorát tak k tomu, že víme, že jsme plodní, ale jinak teda podruhý zažít to nechci.

tercie
17. zář 2008

no podivej se na ten nosánek !!!! 😀 SUper, asi si to dneska pustím 😉

kacenka25
17. zář 2008

tak a teď se stydím 😔 😔 a hrozně moc

tercie
17. zář 2008

Kaqčko a proč jako???? 😕

luckamb
autor
17. zář 2008

JJ, terci to ti věřím že už to nechceš nikdy zažít, my zatím totál bez úspěchu takže nevím enic.

kacenka25
17. zář 2008

jak píšete o tom neúspěšným snažení a já tady plácám blbosti a malichernosti....... proti vám to je houby 😔

luckamb
autor
17. zář 2008

Kačenko: nic není houby, žádný malichernosti, každá holt máme akorát jiné starosti a až nám to s terc vyjde a ono nám to vyjde brzy, tak budeme mít stejný starosti jako ty. 😉

tercie
17. zář 2008

Kači jak píše Lucka, raduj se, máš důvod, my ho budem mít taky 😉 jen to máme prostě každá jindy, a přece kvůli nám nebudeš taky smutnit, a my to taky nepíšem proto, aby ses cítila nepatřičně mezi námi 😉

kacenka25
17. zář 2008

už mlčim 😀

jestli bude zas dneska MM v práci dlouho jak včera, zalezu k telce hajnu si a pustím slunce seno 😀 a budu si vyšívat, tak anebo trénovat to pletení..... snad jsem to odvčera nezapomněla. a až budu doma, tak si klidně může lejt a budu to pozorovat z tepla bytu s vyšíváním v ruce 😀 😀 😀

luckamb
autor
17. zář 2008

ty vyšíváš a pleteš???????? 😕

kacenka25
17. zář 2008

vyšívám a háčkuju. plést jsem se učila včera poprvé v životě, tak to nechci zapomenout.....

luckamb
autor
17. zář 2008

teda kačí, ty si žena v domácnosti 😀 To já jsemna ruční práce střevo a ani mě to nebaví.

kacenka25
17. zář 2008

Luci ještě ne, až za týden a půl 😀 😀 😀 a na šest let...... když teda pán Bůh dá i druhé miminko 😉
ruční práce mě děsně baví, odpočinu si u toho. Neumím jen tak sedět a koukat na televizi nebo tak. Musím u toho rukama něco dělat....

luckamb
autor
17. zář 2008

takt o já u toho rukama radši jím nebo piju 😀

luckamb
autor
17. zář 2008

Druhé miminko chcete za tři roky???
To já bych chtěla možná už za dva 🙂

kacenka25
17. zář 2008

ráda bych do tří let věku měla druhý mimi

luckamb
autor
17. zář 2008

ale neříkala tys náhodou že bys chtěla tři??

kacenka25
17. zář 2008

to bych chtěla, ale zatím to do dvoupokojového bytu bez balkonu a sklepu nepřipadá v úvahu. Až bude jiné bydlení, taky ta situace bude jiná. Každopádně tři jsou můj sen a dvě děti si myslím, že je realita.

luckamb
autor
17. zář 2008

no jo, tak než odrostou dvě děti můžete dávno bydlet v domečku.
Třebas se mi vrátíš do bolky 😉