Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

puckalucka
2. bře 2009

Papa a hezký den i Tobě/Vám 😉 .

maky82
2. bře 2009

🙂 Tak jsem vás hezky dočetla...já totiž normálně na necelou hoďku usnula smalým... 😎 ale strašně mi to pomohlo...

pěkný jména vybíráte holky...z holek u nás vede Barborka, takže kdyby náhodou šulínek zmizel, jak já říkám, pro holku by jméno bylo...
Jo, Lucián je pěkný, švíca mi vybrala Damián, Achim, pěknej je i Jonáš, Hynek...ale jak tomu říkat?

Terc ahoj...já si půjdu asi uvařit čaj, k tomu rohlík s máslem a s medem a pak asi udělám mrkev s jabkama, malýmu to začlo nějak chutnat

petis
2. bře 2009

Hezká jména, holky 🙂
Kdyby Kájince narostl pindík, tak by to byl Honzíček 😉

No, já žehlím, je to mazec, protože pořád peru a střádám do koše čisté prádlo, ale na žehlení pak nejsou lidi 😎
Jo, ale na zítra jsem se objednala k holičce, tak bude taťka hlídat 😅 😅 Nebyla jsem u holiče celé těhu, už to potřebuju jako sůl !!!

Kači,
to víš, že pak malou pofotíme na vítání 🙂 🙂 Právě uvažuju, co jí oblíknu, ale žádné volánky to nebudou, ty my doma nevedeme. Bude mít riflové šatičky, ty mám teď tak akorát. Pak máme ještě jedny šaty, ale ty jsou 3-6m, tak jí je musím vyzkoušet.

puckalucka
2. bře 2009

Maky, Hynka mám švagra, to nedávej, chudák se s tím jménem za 30 let ještě nesmířil a pořád říká, jak mu ho vůbec mohli rodiče dát. A pod Jonášem hned vidím toho pejska z TV magazínu nebo kde to byl/je 🙂 .
Mrkvičku s jablkama jsem si dávala večer u telky, mňam mňam, kdyžtak pošli i mě 😉 .

puckalucka
2. bře 2009

Tak si půjdeš poprvé co máte Kájinku zarelaxovat, jo 🙂 . Aby z toho spíš nebyly nervíky, jak to taťka zvládá 🙂 . Jinak holiče teda taky potřebuju, chtěla jsem se už objednat, ale byla na horách a teď se mi tam zase nechce volat 😀 .
NEvolánky schvaluju 😉

maky82
2. bře 2009

měla jsem povinné hrací odpoledne 😀 pexeso, domino a jedna stolní hra...

Za chvíli nám přijede taťka z práce, půjdu mu nachystat jídlo a zase je den v prčicích...to je děsný, jak to letí...

maky82
2. bře 2009

Tak taťka se nám asi někde zdržel...

No nic, mějte se hezky, dobře se vyspěte a odpočiňte si a páčko zítra 🙂

kacenka25
2. bře 2009

nazdárek holky

taky máme vítání občánků, 14.3. ale v čem tam půjde Kubík, to nevím. Ani v čem já, ale to bude horší vybírání. Se do ničeho nevlezu 😅 😔 A Kubík má skříň plnou hadříků, něco vymyslím. A druhý oblečení s sebou, páč se stopro poblinká. To je mazec, pořád peru a žehlím 😝 Nobelovku tomu, kdo vymyslí nemačkavou pračku 😀 Ať žijou ty froté oblečky, ty se nežehlí... Ale zas bodýčko pod to je bavlna, no to se žehlit musí, holt nevyřešitelné.....

amelie001
3. bře 2009

Zdarec ženy,my máme dneska kontrolu,asi to slíznu,doufám že ne moc.Venku je hnusně,prší ale je teplo,i tak se mi ven nechce...

petis
3. bře 2009

Ahojky holčinky,

Amel, držím palce na kontrolu !!! Proč bys to měla slíznout?

Jj, Kači, praní je úděl všech mamin. Kája zase slintá jak bernardýn, tak my bez bryndáčku doma ani ránu 😉

maky82
3. bře 2009

ahoj holky, já jdu vždycky s hrůzou k dr., že mi bude nadávat, že nepřibírám, ale vždycky je to dobrý. Přijde mi, že se snad na kila ani nedívá. Pořád jsem 2kg v mínusu, to je taková pohoda 🙂 i když jinak si začínám lehce připadat jako vorvaň, jak mi začlo růst břicho.

Dala jsem vařit polívku s kostí a jdu si přeměnit ty záclony. Včera jsem to nějak nezvládla.

Am, ať ti to dobře dopadne...já valím ve čtvrtek, v pátek jdu na nehty a mrknout na nějaký oblečky pro mimčo. Už se moc těším... 😉

jitie
3. bře 2009

ahoj holky, dneska mám na vás čas..ale koukám nikde nikdo 😕 😎

kacenka25
3. bře 2009

hoj hoj

Petis Kubí taky slintá ale my bryndáček používáme pořád, páč krmím z lahve a to by to vypadalo 😅 Jak si strká pěstičky do pusinky tak je mokrá celá plínka pod jeho hlavou, kolikrát má chudák lišej na bradě.

Jak říkáš, prát prát prát......

Jíťo čas? Co je to? Ahaaaa, to jsou ty hodiny.... který odpočítávaj dobu krmení a tak? 😀 😀 😀 😀 😀 Tak čas teda nemám vůbec.

Tady je mlha jak mlíko no fuj. To abych si po obědě na prochajdu vzala buzolu 😀 😀 😀

Tak páááá jdu se juknout co se tam zas čílí.

tercie
3. bře 2009

Čau ženy, dneska jsem se dřív nedostala. Měli jsme jít s manžou do nemocnice na screening a pak k mýmu dr na odběry jenže manžu v noci volali do práce a ještě se nevrátil, tak tam půjdeme jinej den, naštěstí můžem v tomhle týdnu jakej chcem den, na 11 hodinu, a tu už jsme dneska prošvihli.
Teď jsem dala rozmrazit maso k obědu, ještě nevím, co z toho spáchám, a budu muset jít něco vymyslet, aby nám taťka nepřijel a nemusel čekat, protože se vsadím, že od rána nejed.
Hoky vy mě řekněte, co pořád kuchtíte, když jste doma? Mě docházejí nápady, navíc jsme se živili převážně kuřatama, a ty já teď nesnesu 😝 . Teda sním to s chutí, ale pak je mi těžko a cítím to ještě půl dne po jídle. Fuj.
Kači u nás teď začalo svítit sluníčko, tak já ti kousek pošlu, aby ses neztratila 😉

amelie001
3. bře 2009

Zdarec holky,my po kontrole ok,příště dostaneme papíry na mateřskou.Já dneska vařím kuře,koupila jsem si ten sáček a to koření co dávají v reklamě,jsem zvědavá jaké to bude.

lehna
3. bře 2009

ahoj holky,

tak jdu hodit fotky toho našeho prďoly.

P.S.: IP zodpovím zas jak bude víc času, tak se nezlobte 😉 🙂

zatím pa a mějte se krásně. 😎

kaca007
3. bře 2009

ahoj holky, lehni koukala jsem na štěpánka, je nádhernej🙂

lehna
3. bře 2009

Kači dííky 😵 😵 😵

Lucimb: koukala jsem do albíčka, jen u nás máš stejnou porodní váhu jako má Maxík od Ilči. my takoví velcí nebyli. Štěpula měl "jen" 3kg 😀.

těším se na další mimíšky.
papa

luckamb
autor
3. bře 2009

Ahoj holky,
Leni jdu to opravit

maky82
3. bře 2009

Leni, Štěpánek je krásnej...Šimon měl taky rád tatínkův nos 😀 hygiena hned od mala, co? 😀

kacenka25
3. bře 2009

kráááááááásnej Štěpik! Mě připadá malý z těch fotek, ale to je asi jen zdání. Ta lahev jak je proti němu velká!!!

Terci a kam jsi to slunce poslala? Tady nevykouklo za celý den, jsem šla s kočárkem a ještěže mi Kubík radil, bych zabloudila 😉 Celou cestu žvatlal a žvatlal.... Stáhla jsem mu boudičku tak vyvalil oči a kochal se okolím. Kam ty děti vidí? V necelých 10ti týdnech? Já jen že tak valil oči že to vypadalo že fakt kouká!

maky82
4. bře 2009

ahoooooooj... 🙂

luckamb
autor
4. bře 2009

Dobré ráno holky.

puckalucka
4. bře 2009

Lehni, Štěpulka je krásňoučkej 😵 . Když si prohlížím ty vaše mimi, tak už se moc těším na to naše 🙂 .
Teď jsem dám odkaz na něco, co nechápu(snad se to zoobrazí dobře)....... https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jitie
4. bře 2009

ahoj holky 🙂
leni Štěpulka je nádherný 😵 všechny máte krásný dětičky 😵

puci,tak takhle vypadat po 2 dětech,o tom si můžu nechat jen zdát, takhle nevypadam ani teď 😀

puckalucka
4. bře 2009

Jo vypadá hezky, jen si myslím, že takovéhle fotky patří na trošku jiné stránky...

puckalucka
4. bře 2009

Asi jsem drobetko prudérní

amelie001
4. bře 2009

Ahoj holky,

mimísci jsou všichni jako z cukru.Jo ta fotka je hustá..... 😎

puckalucka
4. bře 2009

Ahoj Amel, jak je?

luckamb
autor
4. bře 2009

No musíme holce nechat že vypadá opravdu dobře, ale jak říká Luci, myslím že takovéhle fotky sem nepatří.