Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
20. bře 2009

Božínku, sluni, Natálka je krásná! 😵 😵

puckalucka
20. bře 2009

Nebesa já taky nechci, ale chtěla bych ten mantinel. Myslíš si teda, že dvoje povlečení stačí?
Sluní, tak to jsem zvědavá, kdo zvítězí jestli Natálka nebo Ty v tom kojení 😀 .

amelie001
20. bře 2009

luci-já myslím že dvoje povlečení do začátku bohatě stačí,mantinel jen fajn.Stejně si myslím že se na nebesa chytá zbytečně moc prachu.

kacenka25
20. bře 2009

taky mám jen dvoje povlečení a mantinel máme, aby netáhlo na hlavičku, když v noci spinká

sluninka
20. bře 2009

my třeba máme povlečení jen jedno a stejně ho nepoužíváme, peřinku nechávám nepovlečenou, je taková hezká s žirafama 😀 když ji vyperu,tak uschne na topení za chvilku... ale prostěradel máme asi 8, a na nic..mantinel máme na obou postýlkách..přijde mi to takový útulnější

kačí..no čááááu mamino jak je? co prcek kolik už má?????? 😵

puckalucka
20. bře 2009

Na nebesa mám stejný názor 😀 . Beru Vás za slovo a pořídím jen dvoje povlečení, když je to od Káti už i odzkoušené 😉 . Koupím jedno s mantinelem a druhé aby k tomu mantinelu taky pasovalo a je to. Máte nějaký typ na internetový obchod s kvalitním, ale cenově dostupným povlečením?

kacenka25
20. bře 2009

já jsem na tom jako Sluninka, nemám povlečeno. Před porodem jsem to všechno povlékla, načančala a skutečnosti je stejnak jiná, jak se narodil do mrazů, měla jsem pocit, že je mu líp, když ho přikryju dekou stylu Larisa a ne peřinou. Tak jsem asi před měsícem deku dala do gauče a povlečení do skříně a spinká pod dětskou Larisou. Ale mantinel je dobrá věc, fakt je to lepší, aby miminku netáhlo na hlavičku. A Lucí jestli budeš mít živý dítko, oceníš to i ve smyslu, že se nepraští pěstičkou nebo kotníčkem do šprinclátek, oni sebou tak hážou, že člověk má strach, aby si nepřerazily ručku

Sluní 5580 g, včera váženo na tříměsíční prohlídce 😵

kacenka25
20. bře 2009

jo a povlečení jsem nakupovala v kamenném obchodě, ale stejné jsem našla v ebutiku.cz, ani cenově mi to nepřijde drahé, zkus se tam Lucí podívat, není to drahý. Mám odtud mantinel, kapsář, nebesa a ještě nějaký drobnosti...

puckalucka
20. bře 2009

Díky Kačí, bojím se aby to nebyl nějaký šmejdík, když si to nemůžu osahat. Juknu se do toho ebutiku 😉. A mantinel chci přesně z těch důvodů, co píšete: je to útulnější a mimi se alespoň nebouchne tolik o postýlku. Jste moje rádkyně 😀.

kacenka25
20. bře 2009

Lucí, toho jsem se taky bála, že si na to nemůžu sáhnout. Proto jsem si povlečení i prostěradla koupila v kamenném obchodě. Je to pevná bavlna od Hyblera, krásný motivy mají 😵

amelie001
20. bře 2009

No z ebutiku je povlečení fakt pěkné,kvalitní a pevné.A na zip,to se mi líbí moc,viděla jsem i klasické s knoflíkama.

kacenka25
20. bře 2009

to nevím, ale mantinel, kapsář, zavinka i nebesa jsou jak píše Am, velice pevný materiál, nežmolkovatí. Jen zavinka je plná žmolků, barva se ztratila asi po třetím vyprání.... už vypadá jak pět let používaná.... ☹ Ale co, nikde to neukazuju, má to Kubíno jen na spinkání 😉

Holky, já pádím Kubínovi uvařit mlíčko, probudil se a ve 12 je jeho čásek na obídek 😵

puckalucka
20. bře 2009

Papa Kačí a pozdravuj Kubulku 😉.
Povlečení je krásné, teď už"JEN" vybrat které koupit 😀

amelie001
20. bře 2009

My máme zavinovačku z jiného e-shopu.

sluninka
20. bře 2009

kačí..téda, tak to je paráda, my teď máme podle naší váhy asi 5,2kg tak uvidíme jak za měsíc 😀

jinak malá pořád máchá rukama, nohama, vlasama, zádama 😀 takže ji dáváme do spacího pytle a přes ní tu prodyšnou lehoučkou deku a je spokojená 😉

lehna
20. bře 2009

ahoj holky,

jéé,vy tady kecáte, mi se Štěpánek bude za chviličku probouzet na jídlo, přijeli jsme z venku,tak ještě dospává.

já jdu v pondělí na gyndu do porodnice, v úterý jsem byla na kontrole po 6N a mám v děloze hematom, který ž tam je od porodu a nidko to nezjistil.takže jdu na vyšetření co s tím.
taky jsme byli se Śtěpim na kyčlím, zatím dobrý,tak aspoň něco, další Ko bude mít za 2 měsíce.
KOnečněě jsme našli mlíčko,které mu sedí, teda zatím ,musím zaklepat ťuk ťuk a to Hipp za 75,- 300g, sice to má na dva dny,ale pořád lepší než Beba HA za 250,-,po které měl hlad

puckalucka
20. bře 2009

Ahoj Leníííí 🙂

lehna
20. bře 2009

jůů, Natálka je kráááásná princezna🙂
a vy už taky pasete koníky? no my teda ne. JAksik se mu to na břichu nelíbí, řve jak tur ☹

lehna
20. bře 2009

ahoj Lucíííííííí.
tyjo, 24tt, toto letíííííííí, a Amelka 30,ty brďo. a KAča007 už bude za chviličku rodit

amelie001
20. bře 2009

Ahoj Leni,

malý už má dva měsíce koukám,to je ale chlap..... 😵 🙂

lehna
20. bře 2009

Kačko,ahoj, jojo, dneska 2 měsíce, roste jak z vody, strašně to letíí a už ho slyším z kočárku,vás pozdravuje 🙂

puckalucka
20. bře 2009

To je co 24tt, sama tomu nevěřím, letí to jako blázen, přijde mi, že si to těhotenství ani nestihnu vychutnat a ono zmizí 😀 . Štěpkovi se nelíbí pasení, jo 🙂 . Štěpul, kdo by se namáhal, co 😀 . Pozdravuj ho prďolku.

amelie001
20. bře 2009

Tak že ho pozdravujem taky,zrovna dávám Daníkovi přísun polévky.

puckalucka
20. bře 2009

Teda Leni on je přesný jako hodinky 😀 .
Asi půjdu našemu puclíkovi taky něco podsunout.

sluninka
20. bře 2009

jééé ahoj Leníííí

téda my jsme se tu všechny ale pěkně sešly 😵 😵 😵 😵

lehna
20. bře 2009

no konečně se nás tu taky sešlo více,a ty že se taky ukážeš Věruško🙂

Pozdravy Štěpulovy vyřřízené,tak že si teda ještě chviličku dáchne,ať si může mamka trošku s váma pokecat😀

Luci,nedávno jsi mi hlásila // a už jsi za půlkou🙂

lehna
20. bře 2009

jo,máma by kecala,ale jaksik nemá s kým,co? ☹

puckalucka
20. bře 2009

Amel a Štěpánek mě nalákali na jídlo, tak jsem si šla něco připravit, ale už jsem tu 🙂 . V pondělí jdeš na to vyšetření, jo? Mě čeká ta cukrovka a mám v plánu pak zavolat do práce, že mi po tom není dobře, že už nedorazím 😀, jde se mnou totiž Láďa a tak bysme se alespoň někam jukli.

lehna
20. bře 2009

a co sis dala dobrého Luci?
Tak to nás v pondělí bude u doktroů více🙂. Klidně do práce zavolej, stejnak tam strávíš půl dne, a blbě ti být klidně může,dyť je to na lačno a ještě to není dobré 😒

puckalucka
20. bře 2009

Koupila jsem si ráno čerstvé rohlíčky, Lučinu a červenou papriku, tak jsem si udělala obložený talíř.
Mám počítat, že dopoledne strávím u nich a pak se mi sem už na pár hodin nechce, když budu mít Láďu doma, ale nechci poslouchat řeči kvůli dovolené, tak jim asi cinknu, že se necítím a je to 🙂 . Aby mi nakonec nebylo opravdu špatně, co 😀 .