Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
11. lis 2009

Zdravím vás holky... 🙂

Moc na vás na všechny myslím, ať je co nejdřív lépe 😉 Musíme všechno nějak zvládnout, že jo...

Jo jo Leni, je to tak. Já pořád říkám, že by mi bylo líp samotné, ale finančně bych to nezvládla. Tak zatínám zuby, brečím a bojuju.

Přidala jsem pár nových foteček...noci u nás začaly být děsné, říkám si, jestli mu začít dávat třeba na noc umělou, jestli by vydržel dýl...přes den mu začnu dávat asi čaj...přijdu si hodně vypitá 🙂

maky82
11. lis 2009

Jak Terci píšeš o nemocenské...dneska je 11.11.a jáještě nemám na účtě rodičák! Vždycky mi chodil třeba i 8., je to divný...ale aby se zpozdili 3měsíce, to je brutální!

luckamb
autor
11. lis 2009

maky, ty blond vlasy ti moc sluší. Si kočka.

kacenka25
11. lis 2009

čaaaaaauuuuues

Maky, proč na noc umělou? Není to škoda? Od uk. 4. měsíce můžeš dát na noc kaši, bezlepkovou, to je určo lepší než UM. Myslím, že po kaši by Adamínko spinkal déle než po UM. Navíc kaše je levnější, kdyby to nechtěl, než UM.

Teda ale co tady čtu, to člověku až zamrazí..... Chjo ☹

Míšo, hele 12tis to je zadarmo! To bych si objednala hned, jakmile to manžel a rodinná rada schválí. Fakt výborná cena, pokud je někde poblíž, však se nejprva jeďte podívat, prašule vezmi s sebou a eventuálně je paní nedáš, no, když bude kočík nějakej podezřelej 😉 . Není brzo, budeš to mít aspoň z krku a zas o jednu starost míň. A teda že kočárek vybrat je pořádně velká starost 😝

lucasaerik
11. lis 2009

hojky holky...
pucy: tak nám malá UM odmítá už od miminka, kdy jsem taky ze zoufalství zkoušela dát na noc abych se alespoň malinko vysala, do dnes mi odmítá kaše kde je Um, bohužel...Vem si že ta naše vopička n´bude mít za necelé 2 měsíce rok a v noci stávám když dobře tak 10x jindy i vícero..chjo...
Takže my dodnes nic s UM....a když dám kaši s mým mlékem tak mio stejnak déle nespí, je to stejné jako s mým mlékem, hold každé dítko je jiné...klukům kašičky chytnaly a spinkaly po nich lépe, ale tato opička stále nic...
Jinak na dnešní kontrole jsem dopadly fajn máme 8500g a 69cm, jsme hold drobci, ale dle křivky jdeme stále stejně...takže v klidku... 😉

My to ale doháníme jinak 🙂))), už úplně sami stojíme a uděláme dva tři krůčky pak žuch 🙂 🙂 🙂 😅

Jojo holky je to těžké, už manžel neví kudy kam, zásoby došly a ví že jsem namydlení jak...prostě musí, ale kam když není a když tak ofis základ a zbytek na ruku a to nechceme jelikož když mu to nedají na ruku nic nezmůžeme a jsem v prdel... že....
prostě je to v řiťce, nečekala bych že to půjde tak těžko najít práci...

LuckaMB - hodně štěstíka ke //, rozhodně si to zasloužíš....já bych těhu brala, ale jako zpět s beuškou a holavně aby mi nic nebylo a abych si to mohla užít, ani u jednoho mi to nevyšlo - škoda, už je to rok co jsem si válela šunky v nemocici a naše hvězda jasná chtěla ven, je to strašné jak to letí...

Nic holky jdu makat, vzala jsem si pečení na Vánoce pro hooodně lidí - letos o 10 zákazníků více než obvykle aby byla nějaká korunka navíc takže si to začínám chystat a tak..se z toho pose....)

Tak se opatrujte a pápápápá.... 😉

lucasaerik
11. lis 2009

ještě ...
Míšo..to je v pohodě, já už ve tvém týdnu kočárek měla hihihihi mě to moc brzy nepříjde...
jelikož my se s manželem zaboha nemohly dohodnout na kočárku a když kývl na Concorda tak jsem ho hned objednala aby si to nerozmyslel 😀 😀 😀 😀

maky82
12. lis 2009

Luci, děkuju za pochvalu 🙂

Já si ale myslím, že jestli bude Adam po Šimonovi, tak nám na noc nepomůže nic. Dr.nám po 6.měsíci doporučila na noc kaši, abychom déle spali, ale stejně nic, Šimon se pořád budil každé 3hodiny.

Jéé Lucasku, ty i pečeš? To seš teda šikulka při 3dětech...

luckamb
autor
12. lis 2009

Ahoj děvčata.

lucasaerik
12. lis 2009

maky...jj pečívám, jen loni jako těhule jsem zkaznice vynechala to jen po rodině a i tak toho bylo myslím 20kg 😅
nemám s tím oborem lautr nic společného ale baví mě to, pekla jsem si vše i na svatbu. A je hodně maminek co nestíhají a nebo neumí takže je to možnost si alespoň takto přivydělat. Teď když je Beatka to musím stíhat večír nebo když je vzácně hodná - to ale není moc často 😅 😅 😅 , takže spíše ty noci, letos to bude záhul, tolik lidí jsem ještě nikdy neměla...takže už teď z tohomám noční můry. Dělám cca 25 druhů, takže je toho dost... 😵 😵 😵
tak se držte maminky dětičky těhulky i čekatelky... 😉

maky82
12. lis 2009

Luci, tak ať je malá hodnáabys to všechno v pohodičce stihla 🙂

lucasaerik
12. lis 2009

no doufám že bymohla být vzácně hodná, ale já mám dítko co neposedí, vlastně ani jedno 😀 😀 😀 , jenže klukani už jsou velcí takže to jde,m ale ta malá TERORISTKA jak jí doma říkáme je dílo nad díla, vydá ze tisíc čertíáků 😀 😀 😀

martek
12. lis 2009

martek hlasi, ze zije 😎 😀

strouzek
12. lis 2009

ahoj holky hlásím se zase po dlouhé době, ležím doma s virozou už skoro 14 dnů je to děs, jsem totálně nepoužitelná, manža kolem mě skáče dneska je to už lepší ale před pár dny jsem nebyla schopná mluvit ani chodit a kašel šílenej. já taky když něco dostanu tak pořádně 😀

tercie tak kočárek ju? no teda to je paráda, my chceme náš objednat příští týden, tento víkend jsme měli jet oficiálně požádat tchánovce aby nám ho koupili, takový ceremonie stejně to ví že ho zacálují sami se o to hlásili, tak nevím proč tyhle opičárny kolem toho.

jo jinak u mě vše v pořádku s mimčem, byli jsme na tom genet. utz a je potvrzená Nelinka, šla vidět pipina takže z toho se snad už pindík nikdy neudělá 😀

maky82
12. lis 2009

Strouži, tak to ti moc gratuluju k holčičce, ať jste obě zdravé!!

A vítám Martka, jak je holka jedna? Nějaká změna?

strouzek
12. lis 2009

díky maky, koukám malému už je přes 4 měs. no teda to utíká šíleně. když kouknu na stáří dětiček třeba od petis nebo kačenky tak mi to vůbec nedochází kolik času uteklo

kacenka25
12. lis 2009

nazdarec holky

je to mazec, co píše lucas..... chjo, už aby to rychle bylo pryč.....

koukám fofry u Strouzka, koukala jsem do albíčka na úvodní stránce, pěkné bříško! Teď se bude čas valit rychle jako Jitie, ty jo, ta je máma už za dveřma 😵 😵

Tož u nás ničehož nic nového, všechno je kak nebo koko 😅. Všechno je oslintané, okousané a mládě si vyšlapuje jak se dá.... Jen ty noci kdyby chtěly být lepší, já bych tak spala a spala..... Ale to všechny mámy co? Těhule jen si užijte poslední klidné noci 😎

martek
12. lis 2009

maky, ahoj 😎
u nas vse pri Starym 😀 😀

tercie
12. lis 2009

Ahoj holky 🙂
Kontrola byla super, mimčo se nakrucovalo a ukazovalo. Vyvíjí se krásně, po vrozených vadách ani památky, srdíčko krásně bilo, proběhla všechna měření a tak, vážíme cca 210g, a jako úplně první, jsme uviděli, když dr položil sondu na bříško, co se nám v dubnu narodí.... je to KLUK jako buk, jsme hrozně šťastní, celej den se na sebe tlemíme 😀

lehna
12. lis 2009

ahoj holky,
teda jeden den mám abcsenci a ono to tady zrovna žije 😠 🙂

než vás dočtu,t o bude na půl hodiny😀

tak jdu číst.....

lehna
12. lis 2009

tož tak jo, jsem to proletěla, a píšu 😀

Lucásku- ahoooooj, moc ráda tě vidím. teda ale ty máš pořád bobku takové starosti☹. to je pech s tou prací. a s malput eda taky. Nám se noci malinko uprvaili, tak snad se to zas moc nějak nepos...
Držím palečky,ať je brzy líp a posílám trochu energie, které mám i tobě 😉

Pucíkulucíku- 😀, tak Matěj se opičí,jo? 😀. jj, je to někdy k zbláznění jak chcu jít na záchod a on musí se mnou. Máme ho na verandě, kde jsou studené dlaždice, tak ho nemůžu nechat aby šel za mnou, že? Tak ho musím šoupnout do ohrádky,kde řve jak tur, dokud se nevyčůrám, nebo ho musím posadit do kočáru a on na mě čučí jak si konečně po půl dni upouštím močák😀
Teda ale to krmení, no co s ním klukem jedním neposlušným. Tak zkus jiné třeba mlíko než ten Nutroš. nebo v noci obalamutit čajíkem, prý někdy i stačí,když k němu vstane Láďa, aby z tebe Matěj necítil mlíko. tak třeba zkuste a uvidíte jestli to trochu nepomůže 😉

Luci- super, že KO dopadla výborně a nic nebrání tomu,aby už se konečně zadařilo 😉 .Moc ti to přeju 😉

Maky-njn, finance jsou na prd. to by asi nezvládla žádná mamina být sama, a ještě ty s dvěma dětmi. ach jo, moc mě to mrzí, že máš takový život☹. a fotečky krásné, ta blond ti vážně sluší, vypadáš skvěle 😉

Míšo- na kočárek nehleď jestli je brzy nebo není, vše je v pořádku, a pokud se ti naskytla taková šance, tak jdi do toho 😉 . aještě jendou grtauluju k chlapečkovi 😵

Marti-taky super, že je i u vás vše v pořádku. Gratuluji ještě jednou k Nelince. Štěpánek měl taky jasnou pipinu a ten pindíl teda nevím kdy mu narostl😀 😀

Martek- ahooooj,taky tě ráda vidím, a doufám, že i na vás se brzy štěstí usměje 😉

uf..., fuška😀

petis
12. lis 2009

Ahoj sluníčka,

musím vás taky pozdravit !!!

MÍŠI,
moc gratuluju ke klučinovi, krása a paráda 🙂 Hlavně že je zdravý a pěkně mamču kopká a teda 210 grm, to už je velký chlop 😉
Míši, kočárek casual za tuhle cenu trojkombinace je fakt super !!! My jsme si koupili starší sporťáček a byli jsme s ním moc a moc spokojeni, ale bohužel je naše dítko tak trochu větší a na zimu jsem ji nedala do sporťáku ve fusaku a na to ještě nánožník. Tak jsme ho museli prodat a koupili jsme si Jané Slalom a co se týče prostoru, tak se to fakt nedá srovnat, nánožník je tam super, dlouhý a jak Kája leží a spí, tak ji nejde v kočárku ani vidět. Ale ty zase budeš mít mimčo v jiném ročním obd. než já, takže jen píšu své postřehy 😉

JITU,
tobě už se to pěkně skoulí a budeš mít Filípka u sebe, to je až neuvěřitelné, že už to bude rok, co jsem rodila já. Mi už tady Kájka běhá a "pyskuje" a ty si budeš užívat malého miminka 🙂

PUCI,
tak už jste byli na KO u doktorky? Jsem moc ráda, žes mi písla pro radu, jsem byla hrdá, žes mě nazvala zasloužilou kojící matkou 😀 Těžko říct, proč se prcek budí, ale já bych taky nejdřív zkusila kaši nebo mu dát tvé odstříkané mlíčko z flašky večer, aby toho víc vypil. My to tak taky chvíli praktikovali, ptž Kája byla večer unavená a moc nesála a pak se co chvíli budila.

MARTEK,
ahoooooooooj, myslela jsem na tebe, jak se máš a doufám, že nám taky brzy oznámíš krásnou zprávu !!!

MARTI,
gratuluji k Nelince, koukala jsem do alba, pěkné bříšenko 🙂 A kdybys chtěla nějaké holčičí věci, písni. Já si něco nechávám, ale čeho mám více, tak budu chtít poslat do světa. A kočárek máš vybraný super, my drandíme v Jané sporťáčku a jsme spokojeni.

LUCÁSKU,
ahojky. Jejda, s tou prací mě to moc mrzí, snad manžel něco brzy najde. je to na pytel, je teď blbá doba, krize, moc vám držím palečky !!!

MAKY,
fotečky krásné a sluší ti to tam moc a moc !!!

LUCI,
paráda, že na KO vše OK a teď by to fakt chtělo najít // pod stromečkem 😉

KAČI,
koukla jsem na nové fotky, Kubík je šikula a vidím v něm tebe 🙂 A jste drobečci podle nás, borok Kája, ona jí skoro o polovinu míň než Kubík a jaká je to baba, bude mít asi spalování a postavu po mě, já taky nejím moc a jaká jsem.

LENI,
tak to já jak jdu na WC, tak jde Kája do ohrádky a většinou taky pláče, ale má smůlu, prostě na č§rku chci mít klid. Ale jak jí pustím DVD Kouzelná školka, tak ani nedutá, má ráda Jitku, jak zpívá, to jí ani ohrádka nevadí a můžu se i vykajdit😀

Jinak Kájka je fakt strašný živel, pořád v pohybu, přes den toho moc nenaspí (cca pořád 2x po půlhodině), už jsem uvažovala, že jí zkusím šoupnout dopo spaní až po obědě, jestli by to nebylo lepší, ale zatím na to nemám odvahu. Chodí už pěkně, vlastně pořád jen chodí, vykládá si po svém, na vše ukazuje prstíkem, říká "mama, tata, baba, dede, papa, lala" a ráda tancuje u Kouzelné školky. A jak jí něco nedovolím, tak se vzteká jak pominutá.
Už jsme koupili zimní botky a taky soupravu na zimu ve vel. 86, mazec. V 10M měla 11kg a 79cm. A ke dnešnímu dni máme 7 zubů, konečně vylezly obě jedničky nahoře, tak už nejsme upírci 🙂
přidávám odkaz na jedno videjko, kdo byste se chtěli juknout 😉

https://www.youtube.com/watch?v=wrY3PbAhqMA

Pa pa a opatrujte se 🙂

maky82
13. lis 2009

Terci, mám z tebe hroznou radost 🙂 gratuluju ke KO a k chlapečkovi... 🙂 opatrujte se oba!

Moc vám všem děkuju za pochvalu, hrozně mě to zahřálo u srdíčka 😉

martek
13. lis 2009

teda holky, normalne jsem po ranu dojata 😅 😵 😵 😵
my si dali s manzelem v rizenem a cilenem otehotnovani do kvetna pohov, takze do kvetna to bude zazrak, po kvetnu nas uspech 😉

luckamb
autor
13. lis 2009

Dobré ráno holky,
vy jste se teda rozjeli.
Těhulím gratuluju k OK kontrolám a přeju ať jde dál vše jako po másle.
Jinak holky, pod stromečkem by to byl ten nejlepší dárek a já tomu prostě věřím, že bude.

tercie
13. lis 2009

Ahoj holky, děkujem za gratulace, i za IP 🙂 Já se z toho pořád nějak nemůžu vzpamatovat, mám hroznou radost a manža taky 🙂

lehna
13. lis 2009

Ahojky,

Peti-tak Štěpána baví v TV jen reklamy😀.

Kači25- tobě jsem včera nějak zapomněla napsat 😅 . Jsem ojukla fotky, super rodinka, moc vámt o sluší🙂. U nás noci jsou trošku lepší. Začli jsme ho v půl 11 budit na mlíko než jdeme my spát a pak vydrží spát i do dvou,do tří, nědy i dýl, tak to zkus 😉

U nás jinak nic nového, někdy Štěpi přes den už spí jen odpoledne na hodinku,někdy pokud vstává brzy, tak spí dvakrát. Dopo hodinu a odpo půl hodiny.

Jinak Peti, my taky už koupili zimní bundu 86,a myslím, že takv lednu ji bude mít už malou, možná ještě dříve. Příští týden jdu s ním na KO se přeměřit a převážit. Ale myslím, že v těch 10ti měsících bude mít stejné míry jako Karolínka🙂, je těžký,a dlouhý jak 14dní.
Koukám na videjko a super, jak Kajule chodí. Mazec, je jen o měsíc starší než Štěp a ten se neumí ještě sám postavit🙂, holt jen s mírama na tom budeme stejně jako vy 😀

jitie
13. lis 2009

ahojjjjjjjjjjjj 🙂
teda, já tu den nejsem a tady to žije...
Míšo, moc gratuluju ke klukovi 😵 😵 hlavně že je všechno v pořádku 😵
a kočárek klidně kup, my ho kupovali taky kolem 20tt 😉

Stroužku, gratuluju ještě jednou k holčičce 😵 a hlavně se pořádně vyzdrav z té nemoci!!!!hezky ležet a potit se s čajíkem!!

Luci, já tomu taky věřím, že pod stromečkem // budou 😵

lehna
13. lis 2009

Jíťo ahojky,
no taky jsem čuměla, jak jsem měla jeden den absenci, tak se to tu rozjelo 😀

luckamb
autor
13. lis 2009

NO však, jsme to tu taky pěkně zanedbávaly.
Holky koukala jsem do našeho společného albíčka na miminka až těm vaším trpaslíčkům bude rok, tak tam přidám zase jejich fotky, aby bylo vidět, jak moc se za ten rok změnili. Vůbec jsem koukala, jak se nám ty trpaslíčci rozrostly za tu dobu, co se tu takhle scházíme. Je to krásnej pohled, když člověk do toho alba mrkne.
Jen už tu za náma dlouho nebyla ilonka, eximka, misa.ottovka, sluninka.....tak nějak jsme prořídly.

lehna
13. lis 2009

Luci, jj, taky se chcu kouknout,jak ty miminka naše byly malinké a pak tam hodíš fotečky jak budou mít rok. tyjo,dyť je to za chvíli 😅 . kde ten rok je, to by mě teda zajímalo 😅
No taky jsem na holky myslela, proč se nepřijdou juknout. s Ilonkou občas pisnu smsku,ale jinak nic.O ostatních nevím 😒