Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
16. pro 2009

jejda, Filípek je nádhernej, ty černý vlásky, to je krásnej kulíšek 🙂

Já už mám taky napečený, jen 5druhů, ale u nás to stačí. Na víc stejně asi nemám sílu, jsem pořád psychicky unavená a navíc Adam nechce v noci spávat v postýlce! V náručí je v klidu, vypadá, že spí, ale jak ho položím, hned řve. 2x jsem ho měla už u sebe v posteli a to spal jak dudek! Nechápu to. Přes den si taky moc sám nechce hrát, vyžaduje mě a nebo nošení.

Je to neuvěřitelný, jak celej rok utekl. Pamatuju si, jak mi přišla sms od Leni, že se narodila Karolínka. Však i s tím naším drakem malým to tak lewtí, včera měl půl roku!!

jitie
16. pro 2009

ahoj holky,
tak už jsme doma, zatim se máme fajn, Filda je moc hodný, buď papá a nebo spinká, tak snad mu to dlouho vydrží 😵
všem moc děkuju za gratulace
až bude čas, tak dodám fotečky

luckamb
autor
16. pro 2009

Jééé Jituško, ahoj mamko. Tak to je super, že už jste doma a že je Filípek hodný. Je to fakt nádherný miminkko a už se těším na další fotečky. TAk si ho užívej a brzy se ozvi. Pa

tercie
16. pro 2009

Ahoj holky, jéééé Eximka se na nás přišla podívat!!! No ne, to je taky dost, že ses ukázala 😉 Nicolka je moc krásná a šikovná princezna... no vlastně všechny vaše dítka jsou super!!!
Ztrácím přehled koho mám chválit za co, takže to prostě pojmu tak nějak hromadně no 😀

Jiti už jste doma, to je super, a jak zvládáš, a napíšeš nám o porodu? To víš, nasávám veškerý informace 😀
Na fotky se moc těším, Filípek je moc krásnej kluk, číro má ukázkový 🙂

Luci a co ty, těhulindo, kdy jdeš na UZ? Už jsem zvědavá na fotku 😉

Hoky já už mám doma nastěhovanej všechen nábytek, i smontovanou novou skříň v ložnici a dneska už se konečně vyspím na vlastní posteli, a ne jen na matraci na zemi, to bude báááájo... akorát ještě zbejvá přestěhovat spoustu drobností a obsah šatních skříní, to bych v životě nevěřila, kolik nastrkám do dvou pokojů věcí... ZAse to teď ale můžu pěkně probrat a zbytečnosti vyřadit.

Zítra odpo jedu na ten 4D, tak se moc těším na Lukáška, akorát mě mrzí že tatí s náma nemůže, ale budem mít DVD tak aspoň tak. Hodím pak fotku, snad to z nahrávky budu umět... kdyžtak mi některá poradíte, žejo? 😅

petis
16. pro 2009

Jitulko,
vítej doma 🙂 Super, že vás tak brzy pustili !!!
Tak se stejně jako Míša těším na fotečky a taky jsem nažhavená na popis porodu ... holky, to je mazec, u mě už je to rok a já bych chtěla zase na chvilinku takové malinké miminečko, co se krásně přisálo k prsu a já jsem ji hladila po hlavičce a ona pila... nostalgie a krása dohromady 🙂

Eximko,
koukala jsem na Vánoční fotečky, krása a nádhera, malá je princezna k sežrání !!!
Byli jste někde v ateliéru ???

Já pak taky dodám fotečky vánoční, ale zatím je sem nechci dávat, aby je viděl někdo nechtěný, máme je jako překvápko na 20.12. Máme sice jen 2 - jednu sólo a jednu společnou, ale jsem za ně moc ráda 🙂

Míši,
jéééééééé, 4D UTZ, to bude nádhera, těším se na popis, jak to probíhalo, jak ses cítila a taky šupky sem fotečku !!!

Luci,
jakpak ti je? Psala jsi, že jsi sekla s kouřením, to je super, to chválím !!!

Maky,
teda, Adámek už má půl ročku, fakt je to mazec, jak ten čas utíká a my to ani nestíháme sledovat ...

Holky,
já si asi po oslavě o víkendu najdu, jak vám sem Lenka písla, že už je malá na světě a budu to číst a brečet a brečet, už mě to bere ...

luckamb
autor
17. pro 2009

Ahoj holky,
tak já včera musela být na nějakým luxusním mejdanu. Za 1) vůbec nic si z něj nepamatuju 2) bolí mě žaludek jak psa 3) už jesm 2x blinkala 😀 😀 😀
Jinak na UTZ jdu v pondělí. Těším se jak malé dítě 😀

maky82
17. pro 2009

Vítám tě Jitie zpátky doma...měj se hezky a užívej si malého 🙂

eximka
17. pro 2009

ahoj holky 🙂
jojo Petis byli jsme v ateliéru, já jsem se tomu teda bránila, moc na to nejsem, ale pak jsem si zase řekla no co, tak když nic jinýho tak bude mít hezkou vzpomínku a já pár dárků babičkám a dědů, co jim má taky člověk vymýšlet
měla jsem z toho ale docela strach aby třeba Nicolka nebrečela, aby byla dobře naladěná a aby z těch fotek nakonec vůbec něco bylo a ejhle 😉 když mi paní poslala návrhy byla jsem úplně mimo, nikdy bych nevěřila že může nicolka vypadat tak rozkošně, opravdu se to povedlo, tak se už těším že ji v roce nechám znovu vyfotit
ted přemýšlíme že si necháme udělat velkou zvětšeninu na zeď do paspartu ale z toho množství vůbec nevím jakou vybrat 😀
jinak my tu máme docela dost sněhu a stále padá, je to hezký ale ta zima brrrrrr. Niki ted spinká v postýlce, přišli jsme před chvilkou z venku a před barákem mi jako na potvoru usnula, snažila jsem se ji vzbudit a víte co udělala ona, smála se mi ve spánku ale spala mrška dál, tak jsem ji musela vynést do postýlky ale naštěstí se nevzbudila a spinká dál, je pěkně vymrzlá tak by mohla ještě chvíli vydržet
holky těhulky dávejte na sebe pozor at sebou někde nepraštíte 😉
mějte se zatím krásně papapapa

kacenka25
17. pro 2009

ahojka holky

Petis, já jsem si četla včera, jak jsi rodila a pak já..... Jen chvíli, brečela jsem a pak mi bylo hrozně divně smutno.... to jsou vzpomínky..... A taky když kouknu do kalendáře, že už je zas 17.tého tak si říkám, co jsem dělala vloni a jak jsem se těšila na Kubu a jak jsme čekaly na tvůj porod......

Malej usnul, hurá, chvíle klidu. Tak na 45 minutek mám klid...... Pak zas až do večera mazec, nemůžu najít spoustu věcí, Kubíček pořád něco někam schovává...... Teď hledám holení na nohy, ale to jsem asi nechala u mamky, to je vysoko tam Kubíček nedostane 😀 .

Jak jste se chlubily, jo, tak já se taky pochlubím. Za týden máme první rok a stále jen dva zuby 😀 😀 😀 prostě jich víc neroste ☹ teda nahoře dva jsou vyrostlý až do kraje dásna, ale neprořízly se........ 😖 Jináč my trávíme dny utíkáním, dřepama, schováváním, lítáním po bytě, schováváním věcí a okousáváním všeho co jde.... Pořád neobědváme, tak tři lžičky a konec. Jináč ostatní jídlo jede, k svačině sní Kuba celý jablko s celou hruškou a CELEJ rohlík s máslem 😲. Jen prostě nechce teplý jídlo.... Vyjímka byla když bylo vepřová kýta se zeleninou dušená a rýže, tak to se cpal tři dny plnou miskou 😀 Asi si vybírá co bude jíst no....

Eximko krásný fotky 😵

petis
17. pro 2009

Kači,
tak to my konečně zase jíme !!! A dokonce už 3 noci spala od 19 do 6 do rána a pak ještě po mlíčku do 8. No jo, nám se prořezal další zub, tak je Kája líp naladěná.
To neva, že vy máte jen 2 🙂 Kubík si je šetří !!!!

Exim,
fakt jsou fotečky boží !!!
My jsme taky byli v ateliéru, taky jsem se bála, co Kája, byla celkem vyjukaná, na vánočních fotkách se ani nesměje, ale pak se rozjela 🙂

Luci,
teda to byl mejdan 😀 😀
Jé, tak v pondělí bude fotečka, super !!!

eximka
17. pro 2009

jo holky a pěkně koušeme, někdy je to pěkná bolest, ona je úplně divá když se může zakousnout, zakousne se a začne se u toho celá klepat, hlava ji lítá jako blázen, 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tudle mě kousla do bradavky, no myslela jsem že se počůrám, nejdřív bolestí pak smíchem a nakonec jsem si oddychla že naštěstí nekojíme, to nechci ani domýšlet ty následky jako jsou ukouslé bradavky atd.

luckamb
autor
17. pro 2009

Fotečka bude až v úterý, v pondělí tu vůbec nebudu.

kacenka25
17. pro 2009

Luci teda to jsou v Bolce mejdany uprostřed týdne..... A pak klidně do práce jo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Přeju ti, abys na mejdany nechodila moc často 😅

Dala jsem taky nějaké nové fotky do alba, i když ty naše nejsou tak profi a krásný jako Terinky 🙂

luckamb
autor
17. pro 2009

Kačenko: děkuju ti :-d
jinak holky, máte krásne dětičky, jen co je pravda. Fotky super

kaca007
17. pro 2009

ahoj holky, téda petis karolínka je báječná.
nejvíc se mi líbí jak se máš? tak tak všelijak... to budu taky zkoušet, to je super

jitie: moooooooooc velká gratulace!

luckamb: luci tobě gratuluju snad úúúúúúúúúplně nejvíc. to je prostě paráda, jako sen, že se to podařilo. zaplatbanbu, že jsi podstoupila tu operaci, že? kdyby ses tam dostala dřív... ale co, všechno je k něčemu dobré a asi to tak mělo být.
tak ti moc přeju at je ted vše už OK.

o tom, jak to letí mi ani nemluvte...uplně mě to dojímá. eminnce bude 27. už devět měsíců. před 14 dny se postavila a ted se staví o všecko, co jí přijde do cesty, leze, plazí se, sedí...povídá si se mnou a krásný je, jak se umí nahlas smát.
holky, mějte se krásně a užívejte předvánoční pohody a at se vám daří 😵

luckamb
autor
18. pro 2009

kaca007: Káťo, děkuju. JJ, je to super, všichni z toho máme ohromnou radost. A upřímně asi nikdo z nás nečkal, že to po té opraci půjde takhle rychle. No a teď se hrozně těším až v pondělí uvidím srdíčko.To bude krása.

tercie
18. pro 2009

Ahoj holky, prckové jsou šikulky 😉

Jiti koukala jsem na nový albíčko, Filípek je fakt fešáček 🙂 a s taťkou mu to tam moc sluší 🙂
A jak, pořád dobrý, zvládáte?

Luci taky se těším, až nám hodíš fotku, a jak ti budou pěkně přibejvat týdny 😉

Holky my byli včera na tom 4D, moc pěkný, akorát se nám malej nechtěl moc ukázat, je otočenej obličejem k mojí páteři tak se schovával, a ještě si šmrdlal před nosem ručičkama a pupečník tam překážel. Ale zaáda a prdku na nás vystrkoval statečně 😀 Hlavní je že vyloučili všechny možný i nemožný rozštěpy a vady, to jenejdůležitější. A už máme skoro půl kila a 27cm 🙂

jitie
18. pro 2009

ahoj holky
přidala jsem fotečky 😉
malej je zatím moc hodnej, sice první noc trošku pozlobil a nechtěl spát, ale zato dnešní noc byla hezká, spal od 19,30 do 1,30, pak se vzbudil ve 4,30 a potom sem ho budila až kolem 9..včera tu byla doktorka, tak mi říkala, že v noci ho mám nechat spát jak chce on a nebudit ho, že prý je to velký mimčo a řekne si sám 😉

jéé, už pláče, tak já jdu konejšit a kojit..papap holky,
porod vám popíšu až bude čas

maky82
18. pro 2009

Terci, gratuluju ke kontrole, držte se... 😉

Jitie, malej je kouzelnej brouček, je krásnej... 😉

maky82
18. pro 2009

Si představte...nevím, jestli jsem tu psala, že mi Adam nechce spávat v noci v postýlce, spával tento týden se mnou...včera jsem mu dala do postýlky můj polštář, v noci spal na něm a probudil se jen 1x. To je moje potvůrka malá! 🙂

tercie
18. pro 2009

Jiti jasňačka, pořádný chlapi sami vědí, kdy chtějí jíst, žejo 🙂

Maky tak jsi na něj vyzrála na potvůrku malou 🙂 no jo, chtěl tě cítit u sebe noooo 🙂

petis
18. pro 2009

Ahojky,

Míši,
moc a moc gratuluju k úspěšné kontrole !!! 🙂

Jitu,
koukala jsem na fotečky, Filípek je strašně krásný a kolik má vlásků, je moc roztomilý 🙂
Super, že tak krásně spinká a paní dr. je moc rozumná. Já jsem to taky tak dělala, že jsem Káju v noci nechávala spát podle jejich potřeb a přes den jsme se pak snažili dodržovat nějaký ten režim, ale to až krapet později.
Nějakeré maminky budí mimča i v noci po 3 hodinách a to je pak na mašli ... miminka jsou chytrá a sama si poví, co chtějí a Filda je kus chlapa, tak má základ dobrý 🙂

Maky,
Adámek tě chtěl mít u sebe, to jsi to dobře vymyslela s polštářem a aspoň se vyspíš i ty, já jsem měla Káju v noci u sebe, když byla marod a teda moc dobře jsem nespala, pro mě to byl nezvyk.

maky82
19. pro 2009

Ahoj,

dneska byl 2x vzhůru, takže pohoda...Chci převlíkat peřiny, tak jsem zvědavá, jak se na to bude tvářit... 🙂

Taky je u vás tak šílená zima? To je hrozná představa být celej den zalezlá doma a nemoct jít ven aspoň na chviličku... ☹

Mně dr.taky říkala, ať malýho nechám spát v noci a nebudit ho...Dostal od švagrové ke svátku zeleninku s rýží od Sunárku, je tam i cuketa, strašně mu to chutná...je plná kousků, krásně si to kouše, musím dokoupit...dneska je to 3.den, co zase nekadí, tak jsem zvědavá, co bude dál...

lehna
20. pro 2009

ahoj holky,

teda kosa jak z nosa furt 😅 😠 .

No já jdu hlavně popřát Karolínce vše nej k PRVNÍMU ročku, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky rodičů, ať se stále tak šikovná a usměvavá a dělá rodičům jen radost 😉 😵
Peti- no já mám asi taky jen 8 nebo 9 druhů cukroví a taky už to prdím, se mi nějak už nechce.

Maky- na vás jsem taky myslela,že Adík už má půl roku!. letí to až hrůza, my budem rok slavit za měsíc 😲.
Adámek je teda vyčůránek, takhle si oblíbit mámu a pak chtít s ní jen spát,ale dobře,že jsi mu dala svůj polštář. jak to dopadlo po převlíkání? jak spinká?
my dneska po dlouh é době opět noc katastrofální, mám pocit, že jsem skoro nespala. to už se nám dlouho nestalo. už se budí tak 3-4x od veečera do rána. a dneska byl vzhůru snad pořád 😔

Jiti- vítej doma, Filípek je náááádherný, úžasný, prostě k sežrání🙂. v noci ho nechej klidně spát, on se vzbudí sám až bude chtít papat, my taky nebudili, jen přes den.

Kač007- a kdy nám ta Eminka tak rychle vyrostla 😅, 9 měsíců. no toto, dyť se taky nedávno narodila🙂. a taky šikula šikovná, smích nahlas, to je sranda,že jak se ty dětičky krásně řehní😀

Teri- ahoooooj, no že ses taky po takové době ukázala🙂. Nici je taky šikula, a ty fotky, no jak už jsem ti psala, to je fáákt nádhera, úplná modelka 😉

Míšo- supééér, mooc gratuluji ke KO, jsem moc ráda, že je vše v pořádku a je tak jak má a Lukášek je zdravý a nic mu nechybí. Mimochodem, Lukáš je můj manžel, kdyby jsme nevybrali pro Sašenku jméno Štěpán, tak je to taky Lukáš po tatínkovi, jenže to já nechtěla, ještě že ten Štěpán se mi líbil😀

Mějte se hezky, já se zkusím zas brzy objevit, teďka nějak před těmi vánoci nestíhám. za chvíli jdem ke kámošce, měla včera narpzky. malý spí, tak jak se probudí, tak fičíme.

papa. se chystám taky dát pár nových aktuálních fotek......

tercie
20. pro 2009

Ahoj berušky, prvně vám přeju krásnou adventní neděli 🙂

A taky přeju moooc štěstíčka a zdravíčka a vše jen to nej Karolínce k jejímu prvnímu roku 🙂

Leni Lukáše si vybral manža, druhej jeho tip byl Pavlík a to jsem nechtěla já 😀

jitie
20. pro 2009

ahoj holky
moc gratuluju Karolínce všechno nejlepší k narozeninám 😵 😵

u nás zatim všechno ok, dneska tedy malej nespal od 1hod odpoledne, ale teď jsme ho vykoupali, nakrmili a vytuhnul, tak snad bude klidná noc 😉

jitie
20. pro 2009

můj popis porodu 😉
Nastupovala jsem v sobotu v 8 na preindukci, nejdřív točili 20min monitor a pak mě vyšetřila dr, dostala jsem prášek na uzrání hráze, buď prý zabere a nebo ne, kdyby ne, tak za 6hod další a pak by se pokračovalo v neděli. Poslali mě na čekat pokoj, za 2 hodiny další monitor, kde zatim žádné kontrakce. Po 6hod jsem šla na kontrolu, dr říkala, že se udělal kus práce, byla jsem otevřená na 2 prsty a kontrakce začínaly sílit, takže další tabletku mi dala, prý tomu necháme volný průběh, mohlo by to přijít klidně i v noci. Po téhle kontrole mi přišli kontra po 2min, ale daly se v pohodě snášet, takový menší bolesti v kříži, navečer to ustalo, tak sem si říkala, že asi z toho dneska nic nebude. Večer jsme se šla umýt a ulehnout, jenže usnout už mi to nedalo. Před půlnocí začaly přicházet pravidelné kontrakce po 15, po 10 a po 5 a už přecházely z kříže do podbříška a hlavně do kyčlí. V 1hod jsem šla za sestrou, ta mě poslala do sprchy, že to prý buď pomůže a nebo rozjede. Sprcha teda vůbec nepomohla a kontrakce se rozjely ještě víc po 4min, vyčkala jsem tedy ještě hodinu a šla za ní znova, že už se to teda nedá vydržet. Poslala mě na monitor, kde už naběhávaly docela slušný kontrakce a podle dr jsem byla otevřená na 4 prsty. Takže sem si došla pro osobní věci na pokoj, zavolala manželovi a přesunula se porodní sál, bylo kolem půl 4. Než dorazil manžel tak proběl klystýr. Manžel dorazil v půl 5, to jsem ho ještě přivítala v docela veselé náladě, kontrakce se daly ještě v pohodě prodýchat, nejlepší to bylo ve stoje. Před šestou hodinou mě připojili na monitor a střídala se směna sestřiček. Kontrakce začaly sílit víc a víc a rozdýchávání ve stoje mi už nepomáhalo, na míči mi to taky nevyhovovalo, tak sem se zavřela do sprchy, kde jsem strávila celou hodinu, vždycky když přicházela kontrakce, tak sem si pouštěla teplou vodu na kříž,druhou rukou si masírovala záda a huněla jak po maratonu, mezitím tam párkrát přišla sestřička a poslouchala ozvy. Po 7 přišla sestra s tím, že mi píchnou vodu, a že se to tím urychlí. Kolem půl 8 mi ji píchly, připojili mě na monitor a pak to začalo, šílený bolesti, drtila sem manželovi ruku a prosila ať mi už nějak pomůžou, že už nemám sílu (24hod jsem nespala). Epidurál by se prý nestihl, tak mi píchli nějakou injekci, jenže po ní to dostalo rychlý spád, najednou strašný tlak na spodek, chtělo se mi hrozně tlačit, ale ještě sem to měla zakázaný. PA mně odvedly na záchod, že prý se to urychlí, asi 3 kontrakce jsem proseděla na záchodě, kdy se dejchala jako pes a snažila se netlačit, pak už to ale nešlo, tak mě odveli na postel, kterou předělali na porodní, zkontolovali jak sem otevřená a pak mi PA povídá, že při kontrakci už můžu tlačit. První tlačení mi teda nešlo, tak mi sestra ještě vysvětlovala jak na to. Pak už přišla doktorka, ptala se mě jestli může porod vést žačka, tak sem přikývla a šlo se na to, při jedné kontrakci jsem zatlačila, vykoukla hlavička, další zatlačení, nástřih- ten sem teda cejtila úplně maximálně, taky sem si pěkně zařvala a na 3 zatlačení byl malej venku. V tu chvíli to byla taková úleva. Ještě na jedno zatlačení vylezla placenta a pak už jen šití, stehů je hodně, uvnitř jen povrchové ranky, nejhorší bylo šití u močové měchýře,kdy už přestalo působit opíchnutí, to jsem bolestí křičela a lezla nahoru, doktorka mi říkala ať se s ní neperu.
Malýho mezitím ošetřili, zvážili, změřili a dali na vyhřívanou podložku, zkoušeli jsme ještě přiložení k prsu, ale bohužel k mým plochým bradavkám se nemohl přisát.
Celé 2 hodiny byl s náma na pokoji, tak jsme se s manželem kochali jak je krásný
Po 2hod mě sestřičky doprovodily do sprchy, kde se mi udělalo zle, točila se mi hlava,tak mě naložily na vozík a odvezli na šestinědělí, kde jsem dospávala, po 12 přišla sestra, že se musím na WC, tak mi pomohla zvednout a odvedla mě, jenže jak sem si sedla na WC,tak se mi opět začala motat hlava, opět mě položily do postele a nechaly ještě odpočívat a nakázaly hodně pít, po hodině už se mi udělalo líp, zvládla jsem v pohodě vykonat potřebu, tak mi přivezly malého a už byl pořád semnou.

Porod byl sice pěkně bolestivý, hned potom sem říkala, že už nikdy víc rodit nebudu, ale teď odstupem času to byl pěkný zážitek a za pár let jdu do toho znova

petis
20. pro 2009

Ahoj Ahoj,

strašně moc a moc děkujeme vám všem za milá přáníčka 🙂 Jste zlatíčka.

Oslava se vyvedla, akorát teda čepiček se Kájka bála, tak byl rozjezd takový zdlouhavější a moc se malá nesmála, ale pak se rozjela a stálo to za to.

Masánko, dort, cukroví ... všechno chutnalo, byla jsem moc ráda. Já jsem dnes nepila a rozvážela jsem pak kmotry a naše domů, před chvilkou jsem dojela domů, máme tu -22 stupňů, hrůza!!! Teď jsme dosedli s MM k SS a dávám si taky štamprdličku.

Kájinka dostala od nás pejska FP, od mých rodičů sáňky, župan a knížečky, od tchánů bubínek a telefonek, od prababi plyšovou čičinu a penízky a od kmotrů oblečení, co jsme nakoupili s Pavlem.

Kájinka pak všem dala své vánoční fotečky, tak byli všichni dojatí, bylo to moc hezké.

Fotečky dodám ale teď se jdu vyvalit k TV, za dnešek toho mám už až až.

Pa pa pa a ještě jednou moc díky.

tercie
21. pro 2009

Ahoj kočky 🙂

Peti to jste si to krásně užili, a Kája taky, to je paráda, na fotky se těším 🙂

Jiti vyčerpávající popis, člověče a asi jsi zatím jediná, která cítila nástřih hráze, tož se budu bát 😀 páč já musím mít taky všechno jinak než ostatní 😀 Jestli to bude bolet, tak kopnu doktora do hlavy 😀 Nejhorší je, že já se pak neudržím a sprostě nadávám 🤐 😅 😀 No uvidíme, co za zvěrstva tu pak budu líčit já 😀
Ale je super že šla bolest do pozadí a že další mimčo chceš 🙂
Tak si to krásně užívej 🙂

maky82
21. pro 2009

Peti, taky přeji Karolínce k narozeninám všechno nejlepší, hodně zdravíčka, kamarádů a hodné rodiče 🙂 Máte moc pěkné fotečky, moc vám to tam sluší na té společné vánoční 🙂

Terci, jméno je definitivní?Týdny ti taky pěkně naskakují, jen co je pravda 🙂

Já ještě dneska dokupovala rukavice pro Š., včera jsme koupili boby a dneska jsem je šla reklamovat! Vydržely jen pár jízd a praskly. Mám se na ně zeptat až tak v půlce ledna. To je hrozný.

Adam mi usnul po obědě, umyla jsem garáž a ještě jdu umýt lustr u Šimona. Donesli jsme od švagrové včera, tak už by zas konečně mohl začít spávat sám, mrška jedna... 🙂