Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
14. led 2010

Ahoj holky,
mi teď pár dní nešlo vůbec najet na koníkové stránky, asi máme PC v dupě 😠
Jak se máte?
Kájka je torpédo, běhá jak čertík, kope do balona, tancuje, ukazuje, co chce, je to velká šikulka naše.
Zkoušíme už nočníček, tak čůru už se nám tak 2-4x denně podaří, podle nálady, ale zatím to nehrotím.
Akorát teď je nějaká zachraplá, naše noc byla hrůza, tak se asi pojedeme poradit k paní doktorce.
Od úterka budeme chodit plavat, tak snad bude fit do té doby 😉

Jak jste se bavili o tom papání dětiček, tak Kája má cca kolem 5 hodin 210 mlíčka, pak kolem 9 má jogurt (ona ale kolikrát nechce, tak dávám ovoce, kousek pečiva...dle chuti), koelm 12 oběd (akorát to vymýšlíme, buď opět zoubky a nebo prostě vymýšlí, ale moc miluje polívečky čím hustší, tím lepší), pak po 15 je sváča - přesnídávky odmítá, tak má většinou ovoce, kolem 17 má pečivo s něčím nebo vánočku..., v 18:30 koupeme a pak dostane mlíčko, někdy vypije 210, někdy jen 100ml, no a v noci má mlíčko jak kdy, už jsme ho odbourali, ale jak rostou zuby, tak se uklidní jedině u něj.

Pa pa a mějte se krásně 🙂

petis
14. led 2010

Berušky, kdo byste se chtěli juknout na tu naši cácorku, tak máme nové fotečky tady 😉 :

http://petiska.rajce.idnes.cz/Leden_2010/

lehna
14. led 2010

Nicolce od Exi přejeme k prvnímu ročku moc moc zdravíčka, štěstíčka, lásky, úsměvů, hodné rodiče a spoustu dárečků a hraček🙂

Peťko- mi kůň taky blbne, je to na jejich straně, ne na naší. musím vždycky kliknout dvakrát,aby se mi otevřel. malá je moc šikovná. Štěpik si mlíko přes den,ani na večer nevezme, jen si cucne a křiví pusinu. tak dostává v noci, ale poslední dobou už je to taky jen občas. spíš tak nad ránem mu ho vnutíme😀

sluninka
14. led 2010

ahojteee

petis...Karolínka je fešanda...koukala jsem na ty schody... už je to taky velká holka 😵

exim...Nicolce přejeme k 1.ročku jen to NEJ hlavně zdravíčko a hromadu lásky 😉 😉 😉 😉 😉

luckamb
autor
14. led 2010

Ahoj holky,
tak já byla dneska na krvi. Sebrali mi 5 zkumavek, ale dobrý.
JInak mi přesunuli UTZ (NT screening) z 2.2. na 9.2., ptž toho 2. tam nebude ten správný doktor a pak hned 11.2. jdu na prohlídku. NO ale vzhledem k tomu, že toho 9. 2. už budu 13+5, tak třebas to pohlaví už taky uvidí. Jsem zvědavá. Některé UTZ prý totiž poznají pohlaví už ve 13 týdnu a já budu bez dvou dnů 15.

luckamb
autor
14. led 2010

JInak samozřejmě taky všem gratuluju ke všemu 🙂

eximka
14. led 2010

ahoj holky no moc děkujeme za krásné gratulace k ročku tý naší cácorky, oslavy budou až o víkendu, takže se už moc těšíme co bude na to říkat, já jsem jako blázen od rána ji zpívám : Někdo má naroziny my máme přání jediný, štěstí zdraví, štěstí zdraví, hlavně to zdraví( z filmu Medvídek) už jsem jako magor a myslím že niki toho mám už plný zuby
ted se sem už žene ta moje vichřice tak se ozvu dýl a dočtu vás
papa prdelky moje

tercie
14. led 2010

Taky přejeme Nicolce vše nejlepšíííííííí .-)

Luci mě dělali NT taky až ve 14tt, prý je to lepší, všechno je líp vidět, mimčo je vyvinutější. S tím pohlavím nevím, zatím se netěš, u mě se tím zabejvat nechtěli a takhle brzo to moc říkat nechtějí, aby se nesekli. Ale třeba vaše prtě bude výjimka a ukáže se tak, že nebude pochyb 😀

lehna
14. led 2010

Luci-teda 5 zkumavek? to bych se asi složila😀. Mi stačilo když mi jednou brali 3🙂. tak na NT mi teda pohlaví neřekli,ani se tím nezabývali,tak jak říká Míša.

Teri- chudák holka, se jí o té písničce bude dneska i zdát 😀 😀

aureliaaa
14. led 2010

Jé Eximka ahóóój. Vy máte rok, tak moc velikánskou gratulaci. My máme rok a měsíc. Docela dobře si pamatuju jak jsme si navzájem sledovali termíny a odhadovali kdo kdy jel, když se dlouho neozval. Ještě s Kačenkou a Elis dalšíma holkama.

lehna
14. led 2010

Aurel, to letí,co? nechápu. a nevíš jak se má Elis??? taky se strašně dlouho neozvala jak se jim dačí, taky mají vlastěn už roček🙂

puckalucka
15. led 2010

Ahoj holky,
tak my se hlásíme po včerejší půlroční prohlídce. Navážili nám 7,620kg a naměřili 73cm 😲 😀 .

luckamb
autor
15. led 2010

No holky, tak někdo píše že už mu to řekli ve 12tt, někdo že až ve 20tt, tak ono to asi opravdu bude podle doktora, kvality ultrazvuku a tak. NO uvidíme.

puckalucka
15. led 2010

Luci, nech se překvapit 🙂

luckamb
autor
15. led 2010

pucka: Luci, myslíš jako až do konce???

puckalucka
15. led 2010

No až do konce 😀

lehna
15. led 2010

Luci- jasněé,nech se překvapit. my nakonec taky byli překvapení 😀 😀 😀

tercie
15. led 2010

Leni a to jste ani nechtěli viď 😀

Luci moje ségra je teď ve 20tt a taky ještě neví, na poslední kontrole před 14 dny se mimčo prostě odmítlo ukázat...takže i na tom záleží 😀

luckamb
autor
15. led 2010

nn, překvapení já nechci. Ani nad tím neuvažuju 🙂

aureliaaa
15. led 2010

Ahoj o Elis nevím nic jen že se jim miminko narodilo asi o půj dne dřív než nám. Máme broučky ve stejný den. Pak jsem sem tam přišla a pak měla velkou pauzu tak nevím. Co třeba jí napsat do IP, třeba chdí na diskuye jinam a jen o ní nevíme.

aureliaaa
15. led 2010

Jinak my jsme se taky nenechali překvapit. Že je to holčička jsme věděli poměrně záhy. Hned jek to bylo rozpoznatelný. Tak jsme to všem rozkecali aby mohli nosit dárky pro holčičku 😀

lehna
15. led 2010

já vím Luci, my to taky chtěli vědět. teda hlavně já🙂

Aurel, jj už si vzpomínám, že máte holčičky ve stejný den🙂. zkusím napsat IP jestli se třeba neozve

lehna
15. led 2010

Míšo- jj, nechtěli😀. koukala jsem do albíčka, máte stejné křesílko pro Lukáška jako má Štěpi:_). jen je u toho blbé, že jak tahal ty hračky, tak byly věčně na zemi, protože jsou jen na suchý zip☹,jinak dobrý, z melodie už nám hrabalo 😀

luckamb
autor
15. led 2010

Leni: ono taky kdo by nebyl zvědavej, co?!

puckalucka
16. led 2010

Luci a už Tě chytá nákupní miminkovská horečka?
Holky, potřebuju radu, který prášek Vám vypere mrkev z bodyček a bryndáčků???????

tercie
17. led 2010

Leni tak je kdyžtak zkusím přišít na fest a to hrací ustřihnu a bude klid 😀 Díky za radu 😀

jitie
17. led 2010

ahoj 🙂
Míšo, ve sněhu se jezdí na prd, už se těším až to sleze..ale jinak Casualplay je dobrej kočárek 😉
a koukala jsem, že objednáš malému ten kolotoč od FP, my ho máme taky a nejsme s ním moc spokojená, první sem reklamovala, vůbec nefungoval a tenhle druhý taky občas zlobí a žere to strašně baterky, ani týden tam nevydrží 😒 takže přemýšlím, že ho vrátím a koupim nějaký obyč..

kaca007
17. led 2010

ahoj holky
petis...koukala jsem na fotky a malá je vážně krasavice šikovnice!

luci...casualplay jedině doporučuju. v podstatě mu nemám co vytknout...

luckamb
autor
18. led 2010

Holky, nákupní horečka mě zatím nechytá, ale pomalu asi začne. Zatím to spíš tak jako obhlížím, na netu v krámě a tak. Zatím mám jednu lahvičku, ponožtičky a bodyčko co jsem tak různě dostala.

tercie
18. led 2010

Jiti faak, s tím kolotočem jsi mě teda dostala... já ho ještě nemám koupenej, je přes bazar tady na koníku a zatím mi ho holčina rezervovala, ale když říkáš že je takhle naprd... tak teda nevím...

Ale s kočárkem jste mě holky potěšily, že to byla dobrá volba 🙂

Dneska jdem na kontrolu, tak já pak navečír napíšu co se dozvíme jo? 😉