Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
31. bře 2010

a taky vám to doktor odpřísáhnul, že se fakt spletl a že tentokrát si je jistej na 100% 😀 Nám ted jo, že předtím, to bylo ještě moc maličký a že teď si je jistej na 100% a že je to jasná holka 😀 A nakrucoval mi ji tam zespodu opravdu asi 30 minut.

luckamb
autor
31. bře 2010

No uvidíme, v květnu jdu na video, tak se zeptám znovu 😀

lehna
31. bře 2010

Luci- nám to řekli 3 doktoři nezávisle na sobě 😉 😀 . no nic, no, nevadí. třeba jindy....
ale tak když to bylo tak jasné,tak tomu věřme,že to Mareček teda už nebude 😀

luckamb
autor
1. dub 2010

lehni: 😀 😀 😀 budeme tomu věřit, ale je mi 100% jeasný, že úplnou jistotu má člověk až když je ten prcek na světě.

kacenka25
1. dub 2010

Lucko to je fakt, dej na Martu, ta ví i to, co doktor neví 🙂 Ono to je pak trapný, koupit růžovoučkou výbavu a narodí se Mareček 😕 obráceně to jde líp 🙂 . Anebo to řešit bílou, žlutou, béžovou, hnědou, zelenou...... Například tady jezdí sladce růžovo bílej kočárek a v něm sedí frája kluk 🙂 I když já mám co říkat, já mám kočárek černo-oranžovej 😀 😀 😀 😀 😀 taky na kluka úchylný ne? Ale mě se tak líbil......

Holky, mě by se do práce nechtělo v roce a půl dítěte...... Mě se to líbí teď úplně maximálně, neměnila bych..... A vůbec, teď by se mohl zastavit čas.... už je venku hezky, není ten humus mokrej.... svítí sluníčko..... Malej už taky rozumí světu, už se s ním dá domluvit, při troše vůle. Už si nenechá vnutit něco, co nechce jíst nebo co nechce na sebe...... Prostě si ukáže a když mu nedám to, co chce k jídlu tak fakt nic jinýho nesní..... Naštěstí si ukáže na věci, který zná a který může jíst.... Jakože neukazuje třeba na paštiky 😀 ale na jogurt v lednici nebo jablíčka 😝 a teda velmi často (že jo Leni) ukazuje na křupky a Safari nebo Sunarky..... Ty křupky to je vůbec vynález, ty jo, zaplácne to chuť nebo hlad než se uvaří jídlo a přitom je to takový nadýchaný nic, bez soli a tuku a bílý mouky jako jsou rohlíky. Neomezuju ho, není velkej ani moc neváží, takovej akorát, tak ať si dá co chce. Jo a Pribináčky, to je taky sólo kapitola. Já to nekupuju, ale babičky ano a to pak je rodeo, jen když zahlídne v lednici kočičku na obale........

Foto v albu.

luckamb
autor
1. dub 2010

kacenka: jj, já vím že marta má skoro vždycky pravdu, ale v součastné chvíli věřím doktorovi a mojí mamince, která nevěřila ani na chvíli tomu klukovi a na tom utz byla se mnou 😀 A holčičku tam viděla 😀 Uvidíme co budu říkat po porodu.

kacenka25
1. dub 2010

ježiš to jsou stejnak tak nádherný chvíle co Luci? 😵 to krásný těšení a přemýšlení o pohlaví...... Chtělo by to vrýt do paměti a nikdy nezapomenout. Hele já na UTZ nepoznala nikdy nic...... Jen hlavu protože tam byly dva otvory a to jsem si vydedukovala že jsou to oči 😀 😀 😀 😀

maky82
1. dub 2010

ahoj holky... 🙂

luckamb
autor
1. dub 2010

Kacenka: 😀 😀, tak to já poznala i nožičky a ručičky 😀,se podívej jak má prďola velkou hubinu. By mě zajímalo po kom. Asi se smála zrovna nebo o :D
maky: ahoj

maky82
1. dub 2010

Tak tady s nadšením čtu tvé zážitky z UTZ Luci, muselo to být krásný 🙂

luckamb
autor
1. dub 2010

maky: jj, bylo to super. Viděla jsem plnej žaludek, plnej močákk, dvě ledviny, srdíčko se všema těma věcma co má mít 😀, krásně rovnou páteř. A malá tam zrovna tančila asi sambu, nebo co to bylo 😀

maky82
1. dub 2010

hmm, tak to je super...a co jméno, už máš nějaký favority, Luci?

luckamb
autor
1. dub 2010

Emma, Amálie, Karolína, Eliška, Terezka, Sára 😀

tercie
1. dub 2010

Ahoj holky, jdu z kontroly,nejdřív vám napíšu co a jak a pak půjdu dočíst
😉
CTG - tentokrát v pořádku, prý jsem minule musela být rozrušená, ale nic si neuvědomuju...no nic. Otevřená stále na prst, děloha začíná malinko vyvíjet aktivitu, zase broučkovi trošku nasměroval hlavičku a porod prý vypadá, že přijde v termínu. Na váze mám oproti minulé poradně o 300g méně, CS 5.
Další kontrola 8.4.

luckamb
autor
2. dub 2010

Ahoj Holky,
já sehnala těhu džíny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juchůůůůů. Normálně v CA měli jeden model co měli i ve 34. Ty mi byli akkorát, ale nakonec jsem si vzala radši 36, protože přece jen ještě porostu. Ale byli to jediný 36, který mi byli. V ostatních jsem vypadala jak když jsem ssi nas...a do kalhot a padali mi a tak. A navíc měli včera a dnes v CA slevu na vše džínové, takže mě vyšli na litr. Tak mám fakt radost. No a pak jsem si ještě za 300,-- koupila maxi šaty na léto. A mám vystaráno až do porodu. Už nic víc nepotřebuju. Jo malé jsem v Kiku koupila dvě růžová body (za 89), sem musela 😀 a spací pytel s puntíkama a ovečku jen za 239,-- jo a osušku s kapuckou za 149,--. No prostě super úspěšnej den 😀
Co vy???
TErc: tak držím palce ať je prcek už co nejdříve u tebe. 🙂
A pak už si do srpna počkáte na mě. Ty jo ono se to hrozně blíží. Si to začínám uvědomovat, že se asi fakt těhotná 🙂

maky82
2. dub 2010

Dobré ránko Luci, užívej si bříška, je to super pocit 😉 a nákupy, o tom mi ani nemluv, tolik krásných věcí na ty mrňousky...někdy mi přišlo, že na holky mají víc věcí než na kluky...a co kočárek?

jitie
2. dub 2010

ahoj 🙂
Míšo, tak kontrola dopadla dobře 🙂 jo a chci se omluvit, ale o víkendu nepřijedu, protože na chalupu nejedeme, prý má být hnusně a tak David rozhodl, že pojedeme až příští týden, že prý už budu teplo.. 🙄 tak mě to moc mrzí, jsem tě chtěla vidět..příští týden už určitě budeš v porodnici s Lukáškem..

Luci, tak to je super kup, já když si kupovala těhu džíny, tak měli zrovna v HM všechny kalhoty za 500,- takže i těhu 🙂 a hezky utrácej za malou, já taky pořád něco nakupovala 😵 osušku s kapucou z kiku máme taky - modrou a byla u toho i žínka 😀
jen si užívej těhu, pak už nebude tolik času, ale je to krásný období 😵

luckamb
autor
2. dub 2010

maky: kočárek ještě pořád v řešení, uvidíme no 😀, ale nakonec bude asi černej a budu ho dobarvovat peřinkama, hračkama a tak.
jitie: jj, žinka u toho je taky a je to bílé s okrajem, který je růžový s bílými puntíky, plus je na tom nějakej medvěd.

misa.ottovka
2. dub 2010

Ahoj holky.
Lehni: však mně se taky do práce nechce, myslím že je to ještě brzy, malé bude 15 měsíců. Ale jinou volbu bohužel nemám.

Jinak to Luckamb: teda těhu džíny 34-36, ty jsi ždíble. Já měla v těhu z 36 nakonec až 42 a ted mi 40 zůstala🙂

tercie
2. dub 2010

Jéé Jitu, to mě mrzí... třeba ještě rodit nebudu, tak se kdyžtak domluvíme, uvidíme, jo? 😉 Já se na vás taky moc těšila. Ti chlapi jsou hrozný, zkazej nám každou radost, co? 😀

Luci parádní nákupy, je fakt, že přes léto toho moc nepotřebuješ, já si teda i přes zimu vystačila s pár věcma, dvoje kalhoty, dva svetry a pár delších triček a v pohodě, i do bundy jsem se vešla a teď do jarní se ještě vejdu taky, je to takovej šikovnej střih 🙂
To víš, už jsi za půlkou, teď to poletí,ani se nenaděješ a bude to 🙂 Mě to nějak pořád nedochází ani teď, ještě nemám ani sbaleno do porodnice 😀 Ale aspoň už to mám po kupě,jen naházet do tašky 😀

luckamb
autor
2. dub 2010

misa: vím prd,co se ještě stane, třeba nakocec budu mít taky 40, kdo ví.
terc: jj, sjem ráda že nejvíc těhu budu přes léto :-d

maky82
5. dub 2010

Holky, přeju vám všem krásné Velikonoce... 🙂

tercie
6. dub 2010

Krásné povelikonoční úterý sněhurky 🙂 Jak jste si užily pomlázku? Já celkem jo, dopoledne jsem prospala, mnža byl po noční, tak jsem s ním vytuhla u pohádek, ani kolednící nechodili, jen tchánovi,kterýmu jsem se chtěla vyhnout, jsem vběhla sama přímo do rány..no jo, no 😀 ale přežila jsem to.

strouzek
6. dub 2010

ahoj holky dodatečně přeju krásný velikonoce 😉 jak jste je prožili? u nás jako vždy zmatek nesnáším velikonoce, barvení vajíček dopadlo katastrofálně barva všude jen na těch vajíčkách jaksi nedržela, obtisky něco podobnýho, měla jsem koupený i takový ty navlíkací obtisky jakože co se po vložení do vařící vody přicucnou na vajíco ale ty mrchy byli malé a vajíčka jaksi moc tlusté tak jsem musela nastříhávat ty košilky no hnus 🙄 nakonec po 3 hodinách práce s vajícama jsem je vzala a hodila do koše a všem dávala jen čokovajíčka plněné lentilkama 😀

tercie tak co už máš všecko sbalený na cestu do porodky? 😉

luci těhudžíny vel 34. 😠 já měla vel 44-46 a to jsem přibrala jen 3 kila v těhu 😎 ani nechci vidět to číslo jaké by bylo kdybych přibrala víc 😅

tercie
6. dub 2010

Marti já vajca letos bojkotovala 😀 Nebarvila jsem ani fň 😀
Sbaleno mám napůl, jen pak až to bude aktuální přiházím kosmetiku a takový ty věci denní potřeby, snad na nic nezapomenu.
Já přibrala 10 kilo a taky nosím 46ku, kdybych měla víc tak nevím co bych nosila,těhudžíny ve větší velikosti snad ani nedělaj...já teda nesehnala.

luckamb
autor
6. dub 2010

No já zatím přibrala 4 kila a ted si myslím,ž e to půjde rychleji než rychle :-d

strouzek
7. dub 2010

ahojky, já jsem šla rodit jen se 3 kilčama nahoře a malá měla skoro 4 kila ale stejně jsem nosila vel. 44 páč špeky co mám jsou předtěhotenský 😀

tercie já jsem si do porodky vzala kupu věcí i šminky a nakonec to co jsem potřebovala nejvíc (balíky vložek) jsem stejně neměla, nebo teda měla ale málo páč 10 balíků v porodce padlo bezpečně 😝

luckamb
autor
7. dub 2010

tak já vám tu dávám svoje dnešní bříško 😉

strouzek
7. dub 2010

ale jo něco už se tam rýsuje i když si spíš myslím že si špulila pořádně břicho co? 😀

luckamb
autor
7. dub 2010

strouzek: nn, takhle ho mám normálně. Je krásný 😀