Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
27. dub 2010

ahoj holky, venku je fakt parádně úplný léto, já snad vytáhnu otevřené boty 😀
maky no jo ale vy jste větší nám se to může taky otočit a můžeme probendit celou noc 😝

maky82
27. dub 2010

To máš Marti samozřejmě pravdu...malej se ze začátku budíval 1x za noc a teď? 😒 zatracený spaní...

maky82
27. dub 2010

Je fakt hezky...mám už vytáhlý kvítka a odpo jedeme se Šimonem do logopedie, pojedeme busem, projdeme se po městě, stavíme se k našim a kvečeru busem zpět.
Ve čtvrtek se chystáme možná do Prahy do zoo, nevím ale, jak bychom zvládli cestování vlakem, přestup v Praze na autobus atd.Manžel je posledních pár dnů doma, tak nás chce někam vytáhnout.

luckamb
autor
27. dub 2010

Holky tady teda dneska počasí nic moc ☹

strouzek
28. dub 2010

ahoj holky, maky jedete na malou gorilku?? my jsme byli v neděli v ostravské ZOo měli tam malého šimpanze byl moc sladkej
luci no tady taky nic moc, i včera bylo hnusně odpoledne tak nevím kde furt berou ty předpovědi že bude krásný jarní den 🙄

maky82
28. dub 2010

Marti, chtěla jsem na malou gorilku, jenže jsem se na netu dočetla, že je ten pavilon zavřenej, snad koncem tohoto týdne ho otevřou a budou do něj pouštět lidi po skupinkách. Nedávám si nějakou naději, že bychom ji viděli!

strouzek
28. dub 2010

aha no ale myslím že v telce říkali že tam na ní lidi jezdí tak jsem myslela že je to už otevřený. tak se na ní kouknete na netu a mrknete na jiné zvířátka. já jsem v pražské zoo nikdy nebyla ale chystáme se tam až bude Neluš větší že bysme si udělali výlet do prahy na pár dnů.

maky82
28. dub 2010

Marti, teď jsem se dočetla, že gorilí pavilon znovu otvírají pro veřejnost zítra od 14h 🙂 třeba budeme mít štěstí a to mimčo uvidíme...

strouzek
28. dub 2010

no vidíš tak třeba se tam dostanete 😉 my v té ostravské zoo moc zvířat neviděli, kolem poledne většina spala a ty co nespali u nich se tlačili davy lidí byl to první teplý ten tak všichni šli do zoo a tak jsem se z kočárem moc mezi ně neprotlačila

luckamb
autor
29. dub 2010

Ahoj holky,
tak jsem byla vypít sladký pitíčko a docela mi to i chutnalo. Za půl hodinky jdu zpátky na druhej odběr krve.
Jinak mám v albu fotečky naší princeznička 😉

kacenka25
29. dub 2010

ahojka tak jsem si konečně opatrně sedla, s polštářem 😅 , a jdu se juknout co se kde děje. My měli šestnáctý měsíc a dárkem k němu nám vylezly dva zuby hurá hurá už jich je celých šest 😀. To je jen info pro maky 😉

Mám ještě jeden tip pro Leničku. Leni, jaké dáváš kaše na noc? Kubíčkovi ty "noční" jablečný kaše nejedou, tak ředím půlku "noční" kaše a druhou půlku ovocný kaše, aby to mělo nějakou chuť. Kubajzlík chupká až do rána 😵. Občas jednou dvakrát dudu v noci ale fakt spí!!!!! Vstáváme kolem pátý ránko vyspaný a spokojený oba dva. Před nebo po obídku mi chrupká 2 - 2,5 hodiny každý den bez vyjímky. Dobrý co? Jsem teď taková spokojená 🙂.

Jsem po tý plastice hráze, no mazec, s tak velkým dítětem je to fičák, páč si nemůžu lehnout když to bolí jako v porodnici ☹. Nejhorší byla cesta z nemocnice domů, šla jsem to pěšky hned po zákroku a bohužel Mesocain přestal fungovat už u brány špitálu 😀 😀 😀 tak jsem to celou cestu šla po špičkách a potila se 😀 😀 😀.

Přidala jsem nějaké nové fotky do alba, je to fofr, jak ty děti rostou..... Za chvíli jsou prázdniny a Lúca bude vozit po Bolině kočárek 😵 😵 😵 A celý dny prát a žehlit a dospávat noci 😎 😀 Ne, Luci dělám si srandu.

Trpaslíček nějako přestává jíst obědy, už zas. Těžký no, jogurtů se přejedl, ty už nechce, ovoce kromě pár kousanců do jablíčka taky nechce a oběd přestává jíst taky....... Zato rohlík může jít klidně o půlnoci 🙂. Ale na energii to nemá žádný vliv, je jak bouře...... Taky holky večer u koupání vysypete z plínky tolik písku??? Já to nechápu, plenka, bodýčko, mikča a stejně je písek na pytliku....... A v uších ty jo to jsou pískový duny..... tam toho vždycky má taky požehnaně.

Luci mě to "sladký pitíčko" jak říkáš zprvu taky chutnalo ale pak se v krku zaklapla záklopka a měla jsem co dělat abych to nevyblinkala 😅 a pak mi bylo teda zle asi dva dny.......

lehna
29. dub 2010

ahojky,

Maky- užijte si Prahu a Zoo, dneska říkali v Dobrém ránu, že pavilon se teda ve14h otvírá a že budou lidi pouštět po skupinkách 10-15 lidí, ab to na ně nebylo moc🙂

Kačko- ahooooooj, já vůbec nevěděla, že jsi byla na nějaké plastice? asi jsem přehlídla, nebo jsi tady o tom nemluvila?Jej chudáku, a manža nemůže na chvíli zůstat doma,aby trochu pomohl a ty trochu odpočívat, když máte takového ďáblíka?
No my kaše dáváme od Hami buď malinu nebo jižní ovoce, ty noční nekupujem, ty mu taky moc nelezou. jej, závidím,že zas tak krásně spíte 😵 . já už chcu takýýýýý 😀. vstáváme taky mezi 5-6, jenže jsme několikrát za noc vzhůru a já ráno padám na hubu 😔 . a po obídku, chodí teďka spát mezi 11,30-12,00 a spí taky 2h, sice se třeba po hodince probudí, já si ho vezmu do postele a ještě další hodinu spí, no a já zadřímnu s ním 😀 . aspoň,že tak už se polepšil 🙂
tak máme problém s jídlem, odmítá snídat, odpoledne sváču, oběd naštěstí jí,ale přes den do něho chleba nebo rohlík nenarvu. rohlík ojí jen ty rožky a víc nechce. takže odpo jí banán, jogurt, tyčinky,ale pořádné jídlo mi nesní a dopo to samé.
Písek v plíně ještě nemáme, my ho totiž ještě nemáme 😀. ale už jsme zasili travičku, musíme počkat než vyroste a pak bude i písek a klouzačka 🙂

Luci- brr, mě ta voda teda nechutnala vůbec. já sladké nepiju,tak proto 🙂. a princeznička je moc krááááásnááá 🙂

A kde máme zase ostatní holky, jak se má Terc s Lukáškem, Peťka s Karolínkou? a taky ostatní, nebudu vás tady všechny jmenovat 😝 😀

lehna
29. dub 2010

jo a Marti- koukala jsem do albíčka, mooooooc vám to holky sluší!! 😵

luckamb
autor
29. dub 2010

No holky, právě jsem spočítala, že mám posledních 45 dní v práci i s dneškem 😀

puckalucka
30. dub 2010

Luci, stříháš metr, jo 😉 ?
Hlásím, že od středy se nám Maťula staví na nohy 🙂 , to už bylo pádů a řevu 😀.
Plánujete něco na čarodky? My se asi půjdeme podívat na místní hřišťátko na oheň teda když nebude pršet 😒 .

puckalucka
30. dub 2010

Lení, máte doma super motorkáře 😉

luckamb
autor
30. dub 2010

my jdeme večer na grilovačku k našim 😀
pucka: Luci, jj, stříhám už ani ne půlmetr 😀 😀 44 pracovních dní a 104 do porodu (pokud by byla malá na termín) 😀

lehna
30. dub 2010

ahoooooj,

to je venku kráááásně 🙂.
Pucííí- ahoooj, máme motorkáře, ale ta fotka je z vánoc a jen na ní sedí, jezdit na ní ještě ani teď neumí. má ji dost velkou. no jo no, tchánovci to chtěli mít brzo z krku,asi 😝 😀
a Maťula, téééda moc veliký šikula, že mu posílám na obouchance pusiny 🙂

Luci- hmm, pěkně se to krátí. rychlost blesku. ty už budeš za chvíli fakt rodit. 😲

my se nikam nechystáme, budem doma, teda ještě nevím jestli mě L. někam nepošle upálit 😕. a zítra jedu konečně k holičce. jsme se od února nemoholi nějak domluvit. a začátkem dubna byla na operaci nohy, tak mi včera volala, že to zvládne,že už pomalu začíná pracovat. juj, já mám radost, protože už nemám skoro žádny melír, a potřebuju i zkrátit páčo 🙂

luckamb
autor
30. dub 2010

Lehni: jo jo , letí to eltí, ani se nenadějeme a rozjedou se nám tu druhá kola dětiček 😉

lehna
30. dub 2010

Luci- tak to jsem zvědavá,která přijde první, že čekají druhé 😎

petis
2. kvě 2010

Ahoj kočky,

Leni, mám blbou zprávu, byla jsem v tom obchodě s dětskýma věcma už 2x (ptž mi poprvé řekli, že bundičky dojdou), ale bohužel prd. Ta naše tam byla poslední ve vel. 116 a prý další zboží už nebude. Ach jo,mrzí mě to, slíbila jsem ti ji a teď tohle. Omlouvám se, moc a moc ☹

My zatím druhé nečekáme, jen pro informaci 😉

No jinak se máme fajn, sice Káju trápí kašel, ale snad už se z toho konečně dostaneme. Bylo mi paní doktorkou řečeno, že má Kájka oslabenou imunitu z růstu zubků, tak jsme teď s kašláním zápasili celkem často. Máme 14 zubů a momentálně se začínají ozývat horní trojky, ach jo, to zase bude ...
Jinak jsem nedávno Káju měřila a vážila, tak má přes 13 kg a necelých 90cm, mazec, jak nám ty dětičky rostou.
Celou noc bohužel nespíme, budí se kolem 1, to si cucne šizeného mlíčka (ptž čaj odmítá), pak je vzhůru kolem 5, to dostane svou dávku mlíčka jak má být a ještě spinkáme tak do 7 (jak kdy). Po obědě chodí spinkat po 12 hodině a spí jak kdy 1-2 hodiny. Jsme pořád venku, když je hezky, zatím taky nemáme písek všude, ptž pískoviště i skluzavka už je koupené, ale děláme doma přestavby, likviduje se skalka a místo ní bude plácek na hraní, ale to ještě potrvá ...

Tak pá pá a hezkou neděli všem 🙂

lehna
3. kvě 2010

Peťko- vůbec se neomlouvej, to se stane, nevadí 😉 .kuknu zas na MMB. jednu máme,ale ještě by to chtělo aspoň 2, protože přijdem z venku vždycky jak čuňáci 🙂)
Ať Kájku brzy kašel přejde 😉 . my máme zubů už 15, čekáme až vyleze poslední čtyřka 😉 a s váhou a mírou jsme na tom tak nějak stejně 😅 .
tak to spíte v noci moc hezky, co bych za to dala ☹ . závidím 😔

doma máme taky zlikvidovanou zahrádku,kde bude mít Štěpi minipláceček pískem a klouzačkou. ta už stojí doma, ae nějak ho nebere, spíš s ní chce pořád chodit😀. a nebo si vleze pod ní, teďka jsem mu tam přehodila deku a dělá pořád kuku 😀

lehna
3. kvě 2010

jo a Peti- jak koukám na tvou větu - my zatím druhé nečekáme - se už snažíte?? 😕 🙂

luckamb
autor
3. kvě 2010

Holky tak výsledky na těhu cukrovku jsou negativní. SUPER!!!!

maky82
3. kvě 2010

Luci, gratuluju k výsledkům 🙂

Leni, dobrej postřeh 😉

petis
4. kvě 2010

Holky,
neeeeeeeeeeeeee, nesnažíme se !!! Poprvdě si prozatím nedokážu představit mít druhé mimi s tím našim raráškem. Pokud budem chtít mít druhé mimi hned, tak bychom se začali snažit, když bude mít Kájka aspoň 2 ročky a nebo pořád zvažuju, či se nevrátit do práce. Akorát že druhé mimčo chceme a bylo by asi blbé jít do práce třeba na půl roku a pak otěhotnět, No fakt uvidíme. Začneme to řešit až po novém roce, do té doby to dáváme "k ledu" 😉

A co vy, holky, jak jste na tom s druhým mimi?

Leni, u nás klouzačka vede, máme ji v ložnici a Kája se chce pořád jen klouzat, objednala jsem z Netu SMoby 1,5m a jsem spokojená.
Luci, gratulka k dobrým výsledkům 🙂

lehna
4. kvě 2010

Luci- gratuluju k výsledkům 😉 😵

Peti- no my jsme na tom s druhým mimi, stejně jako vy 😀 , ale úplně 😀

luckamb
autor
4. kvě 2010

Holky díky za gratulace.

maky82
4. kvě 2010

Jéé, to je krásný, jak se bavíte o druhých dětech 🙂 🙂

luckamb
autor
4. kvě 2010

Maky: a co třetí???