Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
31. kvě 2010

Marti, on je skladnější a líp se mi s ním cestuje autobusem a autem...no nevím, asi někdy po půl roce v něm byl poprvé. Ale to fakt jen na cestu do Blanska a zpět. Jinak tady je pořád v hlubokým. A máme Babypoint, golfky jsou ještě po Šimonovi. Viděla jsem je tekrát u známé a strašně se mi líbily.

lehna
2. čer 2010

ahoj holky,

jak jste si užili dětský den? my byli na dětské ranči, bylo tam fajn, jen to počasí stáo za prd. Pořád pršelo ☹. a byla pěkná kosa, jsme byli sice oblečení,ale já si normálně musela dát doma na zahřatí štamprli 🙂

a musím se pochlubit i vám. Štěpánek spal dneska celou noc v kuse, od 19,30 do 6,00! 😵 . po 16ti měscích jsem spala 6h v kuse 🙂

strouzek
4. čer 2010

ahoj holky u nás svítí slunkooo!! kdo by to byl řekl že ještě někdy vyleze 😀

maky no já chci taky golfíky kvůli toho cestování, v září chceme do chorvatska tak jsem si říkala že bychom jeli s nima ale zase jsem četla že se nemají používat dřív jak v roce kvůli toho že nejsou vhodné pro děti které ještě nemají pevné sezení a mají ještě potřebu víc spát v kočárku protože golfíky nejsou na ležení

lehni mě tak spí malá od porodnice, max jedno probuzení, dám flašku ani neotevře oči , dopije a spíme dál. teď posledních 14 dnů spíme už vkuse pořád, od 8 večer do 7 ráno 😵 všichni mě strašili že se při dítěti první měsíce nevyspím přitom já spím líp jak kdy jindy 😀

lehna
4. čer 2010

Marti- u nás taky svítí sluníčko, huráááá 🙂
Jsem zrovna včera četla,že by se s dítětem minimálně do tří let nemělo k moři 😕 , ve věku od 1-3 let jako třeba jo,ale do roku, že vůbec.
Ten váš spánek vám závidím fakt upřímně. Malý první 3 měsíce taky spal dobře, jedno až dvě probuzení, po třetím měsíci se to nějak zlomilo as i zubama, nebo nevím a noci jsou pořád hrůza. V úterý to byla vyjímka a dneska radši nebudu ani komentovat, nevím jestli jsem vůbec spala 😢 , jsem KO.

strouzek
4. čer 2010

leni no s tím mořem jsem četla různý články, někteří říkaj že jo , jiný že ne tak nevím ale myslím že pojedem. do egypta aj. zemí bych nejela ale chorvatsko má v průměru stejnou životní úroveň a v poslední době i stejný teploty jako tady zvlášť v září už tam nebude hic ale příjemně, do moře s malou nepůjdu prostě budeme bydlet v hotelu chodit na procházky atd. myslím že v tomto případě je fuk jestli pojedu na dovolenou do čech nebo do chorvatska. hlavněq jsem zažila na každý dovolený nějaký případ mimčo x moře, vždycky jsme jezdili do rodiných hotelů kvůli výhodné cenně, většinou jsme tam byli jediný bezdětný pár takže jsme mohli vykoukat jak to mají lidi s cestováním a zjistili jsme že nejlíp to cestování zvládají malý děcka do 3 let. spí a právě že u moře spí 3x lépe, super zvládají cestu jak autem tak letadlem prostě pohoda. to spíš ty starší děcka jsou na zabití, lítají kolem bazénů, sní kdejakou bobuli na stromě atd. takže myslím že víc budu mít nervy až pojedeme za pár let 😀

o zubech mi povídej, malé už cca 3 týdny natékají dásně, slintá, manža měl prej to samý ale zub vylezl až v půlroce tak se mám na co těšit.naštěstí když jí něco bolí(bříško, dásně..) tak se to projeví jen na spánku přes den,v noci spí vždycky stejně.

lehna
4. čer 2010

Marti- jj, máš pravdu, je fakt že spíš uváděli Egypt, Tunis,Turecko apod. Chorvatsko vzhleem k podnemí podobnému našemu nebude asi problém. To je fakt, ještě si to v klidu teďka užít s malou a potom už to bude větší zabíračka,jak bude lítat a všude bude chtít 🙂)
Tyjo už vám natíkají dásně? Tak to si Neluška pospíšila 😅 . Štěpi přestal spát začátkem čtvrtého měsíce a první zub vylezl přesně na den v pátém měsíci. To je super,že se spánek projevuje jen přes den a v noci dobrý. U nás je to naopak.I když on nikdy nebyl velký spáč a já si pořád nemůžu zvyknout 😅 😀
A jak pojedete do toho Chorvatska? autem?

puckalucka
5. čer 2010

Ahojky holky,
teda Marti Ty máš odvahu 😕 . Já bych si dovolenou u moře s lezoucím miminkem teda nedala, dokážu si to tam představit až s malým chodcem, sice si člověk taky neodpočine, ale alespoň si prcek neodře pupík 😀 .
Lenííí, koukám, že spinkání nepokračuje v dobrých kolejích ☹ , to mě mrzí, ale sama v tom nejsi u nás to včera taky byla víc než šílená noc, ve tři se probudit a řval, řval a řval, nešlo nám ho ničím utišit a tak jsme se ho alespoň snažili úplně probudit, namazali jsme mu dásničky a dali sirůpek na bolest(myslíme si, že to zase bude zoubkama)chvilku jsme si s ním povídali a pak usnul.
Jinak Vám teda musím číct, že se asi rozpadám 😀 , bolí mě záda, rameno a to až tak, že večer s rukou nemůžu ani zvednout hrnek, dělají se mi bezdůvodně modřiny na nohou, takže jdu v po.na odběr krve, aby se zjistilo čím to je a jako třešnička na dortu je zánět močových cest, takže do sebe liju litry vody a hnusného čaje i když nemám vůbec žízeň a modlím se, aby už to bylo fajn 😒 ....alespoň, že už je konečně krásněěěěěěě 😵 . Dneska jsme byli venku na trávníku u bazénku a bylo to fajn až mi z toho klucí unavení vytuhli a spinkají v ložnici 😉 .
Papapa všem a užívejte si sluníčka 🙂

luckamb
autor
7. čer 2010

AHoj holky, zdravím vás.

maky82
8. čer 2010

ahoj holky...

Luci, jak jsi dopadla na UTZ?

luckamb
autor
8. čer 2010

Ahojky,
na utz dobré. SIce bez fotky, ale hlavou dolů, mám +9kg, malá má 1435g a daří se jí skvěle 😉

maky82
8. čer 2010

Jéé, tak to jste "malincí", né? Šimon měl kolem toho 32.tt 2100g!! 🙂

luckamb
autor
9. čer 2010

maky: ty jo tak to byl pořádnej kus chlapa, ale tak oni prý teď nabírají 25 - 30 deka za týden (cca samozřejmě)

maky82
10. čer 2010

A porodní váhu měl 3400g, takže se to dalo 🙂

My se asi odpo budeme koupat, jen nevím, kolik voda má stupňů, na hladině je 26 a máme docela velkej bazén, 5,5m v průměru...takže po promíchání to asi hezky klesne...

Jak se vy máte v těch vedrech a co děláte s mrňouskama?

luckamb
autor
10. čer 2010

maky: tak přju fajn pokoupáníčko 😉

maky82
11. čer 2010

Dík Luci, bylo to fajn, voda má fakt těch 26, dneska jde Šimon s neteří po obědě ze školky, tak budeme asi zase u bazénu. Já už mám hezky spálený rameno, v noci to pěkně bolelo ☹

Mějte se hezky, užijte si víkend, jdu vařit bezovou šťávu, papa 🙂

lehna
11. čer 2010

Dobré ránko,

my si užíváme taky sluníčka. jsem snad v životě nebyla tak dlouho na slunku jako teď se štěpim 😀. má napuštěný malý bazének,tak se v něm odpo vždycky rochní. a hlavně tu vodu i pije. pitný režim je pitný režim, nezajímá ho,že má vedle sebe čaj,, on musí pít tu vodu ve které se koupe 🙂

Luckamb- super,že je vše pořád O.K., teda ale Kájinka je fakt malinká 🙂. Já teda nevím kolik měl Štěpi v tomhle týdnu, mi odhad nikdy nedělali, ale malá asi bude drobek 🙂. No taky má po kom 🙂

Pucííí- tak jak jsi dopadla u dr.??? JInak naše noci, pořád 😢 . už spí dokonce Štěpánek sám v pokoji a je to pořád marné. mám ale pocit, že mu asi roste dole pětka. tak nevím jestli to nebude tím. ČLověk si říká, jsme skoro celý den venku, bude utahaný, v 19h si tak mne oči a je ospalý,že jde spát a stejnak se v noci vzbudí 3-5x 😢 . a ještě vstává mezi 5-6h. dneska v 5,15h 😖 . jsem z něho hotová 😔

luckamb
autor
11. čer 2010

jj, malá bude po nás s manželem hubenka a manžel byl jako dítě i malinkej. Dorostl to až někdyy ve druháku 😀
Holky, dnska už asi budu mít kočárek doma. A dneska začínám 8. měsíc. 😉

maky82
11. čer 2010

Luci a ktaerý sis nakonec vybrala?

lehna
11. čer 2010

Luci- tak to se těším na fotečky 🙂. však holky bývají menší,a máš pravdu je to i v genech. 😉

Maky- co kluci, zdraví? a co ty? jak se máš? zdravá? Co Áda? jak spinká v noci?

luckamb
autor
11. čer 2010

maky: mám ho v albu Peg Perego GT3 a barva taková zeleno-žlutá (ta to nakonec vyhrála)

puckalucka
14. čer 2010

Ahoj Lení,
nakonec jsem dostala kvůli tomu močáku antibiotika i když jsme to chtěly zmáknout bez nich kvůli kojení a udělaly jsme dobře, protože v krvi jsem měla taky nález, tak se alespoň všechno přeléčí. Jinak už je to fajn, modřiny se nedělají a návštěvy WC jsou už jen proto, že piju jako ďas, aby se to nevrátilo 😀 . Takže spinkání stááále nic moc ☹ , jako u nás. Na dnešek to bylo super, vzbudil se v noci jen 2x a pak kolem 5-té ráno, vstávali jsme ale až v 8 😉, ale dva dny předtím jsem snad ani nespala....Ti naši klucí nám ale dávají,co?

luckamb
autor
14. čer 2010

HOlky,
tak kočárek je doma a sehnala jsem k němu krásnou autosedačku. Všechno mám v albu, tak se můžete mrknout.

maky82
15. čer 2010

Holkýýýý, dneska máme rok 🙂 🙂 🙂 a jdeme odpo do poradny, možná i k foťákovi... 🙂

Luci, kočárek je nádhernej i autosedačka....

luckamb
autor
15. čer 2010

maky: ggratuluju k 1. roku, až bude fotka, tak pošli dám jí do alba sněhurek 😉

lehna
15. čer 2010

Markétko - přejeme Adámkovi k prvnímu ročku spoustu zdravíčka(to on potřebuje), hodně štěstíčka v životě, lásky, milující rodiče a taky hodného bratříčka 😉 . Posíláme pusuuuu 😵

lehna
15. čer 2010

@puckalucka - Lucí, tak to je fajn, že už je ti dobře. No kluci nám dávají zabrat. ale já to pořád přisuzuju zubům.Doufám,že jak už všechny vylezou, tak bude líp spát, jinak mě brzy odvezou 🙄
@luckamb - kočárek úúúúžasnýý. i autosedajda🙂. a tobě se daří dobře?

puckalucka
15. čer 2010

@lehna - Lení, já to taky pořád svádím na zubáky, máme jen dva a to nám bude rok 😕 , takže se asi ještě dlouho nevyspím 😖
@maky82 - Všecičko nejlepší Adámkovi k narozkám, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, kamarádů a hraček 😉 . A moc ho s taťkou a Šímou nezlobte 🙂 .
@luckamb - Lucí, kára je krásná, už aby v ní Kája byla, co 😉.

luckamb
autor
15. čer 2010

Holky, jj daří se nám fajn. Už se ale nemůžu dočkat až bude malá na světě. Ale tak ono už to sakra uteče si myslím.

lehna
15. čer 2010

@puckalucka - jj, my to taky pořád svádíme na zubáky. Pořád jen 2?, jeeeeej, tak to nezávidím, to se asi fakt ještě dlouho nevyspíš 😢 , božáááátko☹

@luckamb - Luci, jj,ono už to uteče, neboj. Dyť už teďka 32tt 😲 , nedávno jsi nám řekla, že jsi těhu.

a myslím, že dneska má roček ještě jedno miminko tady,ne? Dany od Amelky,ne? Přejeme taky všecičko nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, spoustu kamarádů a hodné rodiče. 😉

lehna
15. čer 2010

Tož jsem Danečka prošvihla, měl roček už v sobotu, toto letí 🙂