Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
14. pro 2011

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luckamb/albu...

@puckalucka
@petis Holky, napište mi datum porodu a čas a míry ať to můžu dopsat do tabule :D

petis
14. pro 2011

@luckamb
Luci,
Honzík se narodil 28.11.2011 v 9:43 : 3,82kg a 53cm (úplně stejně jako Kájinka)

puckalucka
15. pro 2011

@luckamb Lucíku,
Kačenka 24.7.2011 v 0:20 a míry: 50cm a 3,360kg ;o). Měřila stejně jako Matěj, ale vážila míň, zato teď už ho dávno ve váze předběhla, na ty holky se to prostě nějak rychleji nabaluje :o( :o)).

kacenka25
15. pro 2011

ahojda,
lítám po doktorech a nevím vlastně proč, připadá mi to zbytečné honění, ale holt můj dr. to tak chce. Tak dneska na UTZ měla Emi 2610 g a průtoky pupečníku dobrý. Holky, zažily jste některá taky tohle měření? Mě to připadá zbytečný honění těhotných, prý na CTG je moc klidná křivka, tak měl dr. strach o špatně fungující placentu. Na UTZ dneska se to nepotvrdilo, prý jen je prostě Emi spavá a klidná. Tak jdu do poradny zas v úterý a podle křivky na CTG by se UTZ a měření opět opakovalo. To se mi zdá fakt divné, přeci když je to v pořádku tak proč stále měřit průtoky? Akorát mě to vyděsilo, týden před Vánocema 😖

luckamb
autor
16. pro 2011

@kacenka25 mě taky měřili průtoky, protože byla žížala malá.

luckamb
autor
16. pro 2011

Holky album uparveno.....myslím,že mi tam chybí spousta fotek ročních dětí a teď už bych měla doplňovat dvouleteé :D

puckalucka
18. pro 2011

@luckamb Luci, teď už bys pomalu měla začít doplňovat tříleté :o))))))

puckalucka
18. pro 2011

@maky82 Maky, pomáhá pomáhá, někdy skoro do Bohnic 😀 😀 . Jak jsem psala někdy je zlatý někdy na zabití, ale Kačulu má převážně 🙂rád. Tudle se spolu poprvé koupali, moc ho bavilo jí polévat/mýt vodou a jak si to komentoval...."Kačenko, umyjeme pupek, nožičku, další nožičku, zadek..." až jí to nalil i do pusinky a Kačenka se nám skoro utopila 😀 😀, ale Kačula byla ve svém živlu a breptala mu taky 😵 .

kacenka25
19. pro 2011

@puckalucka to je krásný!!!!!!!!!!!teda až na to skoroutopení, myslím ten zbytek 😵 😵

@luckamb to je fakt, holka, již jsou zde děti tříleté, viz Kájinka od Petis a Kubíno má 3 roky v neděli 😵

luckamb
autor
19. pro 2011

@kacenka25 Hroznýá jak to letí 😉

puckalucka
21. pro 2011

Všem oslavencům dodatečně gratulujeme k narozeninám a přejeme všecičko nejlepší 😉 .

puckalucka
21. pro 2011

A Vám všem přejeme krásné Vánoce, pod stromečkem plno splněných snů a do nového roku jen a jen to nejlepší a hlavně hodně zdravíčka 😵 .

petis
22. pro 2011

@puckalucka
Děkujeme za přáníčko 🙂

petis
22. pro 2011

Všem přejeme krásné prožití Vánočních svátků, užijte si je, jak je to bude možné v klidu a pohodě a pak vykročte "pravou" do Nového roku 🙂

petis
22. pro 2011

Jinak my jsme byli včera poprvé ukázat se u dr.
Tak Honzík ve 3 týdnech měří už 59cm a váha je 4,4kg. Dostal pochvalu, jak hezky přibývá a do další poradny jdeme za 3 týdny.
Je to náš malý chytrula, dopoledne skoro vůbec nespí , bohužel, chce vidět, nechce být v postýlce, tak je to náročné. Taky už ho trápí bříško, tak je to někdy náročné.

Karolínka byla u dr. s námi, tak ve 3 letech má 19kg a 103cm. Velká baba. Je nad váhovým i výškovým průměrem. No má být taková po kom ... Akorát nechtěla spolupracovat při kontrole očiček, tak až půjdem příště s Honzulou, mám ji vzít taky, že zase zkusíme.

Akorát blbé je, že má Kájka rýmu a kašel, vykašlává a prcek asi menší rýmku chytil taky. Tak kapu Libenar a odsávám, i když moc odsát nejde, přestože chrčí. Taky i zakašle, když se mu to slije do krku. Ale snad to bude brzy v pohodě !!!

Pa pa.

lehna
24. pro 2011

Krásné Vánoce všem 😵

kacenka25
24. pro 2011

Přejeme nádherné Vánoce s dětičkama, užijte si jejich rozzářené oči a holky, do Nového roku je to nejlepší, nejkrásnější a ať se máme všechny ještě lépe než letos jo? Kdybych se neozvala sem, tak někomu napíšu smsku. Dneska je mi blbě a poslíčky mám několikrát za hodinu, no hrůza, tohle jsem s Kubíčkem nezažila, tak doufám, že je to jen reakce těla na únavu a na těšení na Ježíška večer poprvé v novém baráčku 😵 .

tercie
24. pro 2011

Sněhurky a trpaslíčci, přejeme s Lukáškem všem krásný vánoce 🙂 Doufám, že jste si dnešní večer náležitě užili 🙂

tercie
24. pro 2011

@petis Ať je drobkům brzo líp!!! Lukášek má od včera taky zvýšenou, a kašle.

luckamb
autor
30. pro 2011

Ahoj holky,
tak co ježíšek? Nevykašlal se na vás? 🙂

martek01
30. pro 2011

Cest praci 😎
vsechny vas zdravim a posilam fotky naseho lumpika 😉
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.244776...

puckalucka
31. pro 2011

@martek01 Malej je úžasnej, ještě jednou moc gratuluji a přeje hlavně hodně zdravíčka!!!
@luckamb Luci, Ježíšek překvapil spoustou dárků, ale stejně jsem měla největší radost, jak Mates rozbaloval dárečky a jak mu jiskřila očka 😉 . A co u Vás?

petis
31. pro 2011

@martek01
Jůůůůůůůůůůůůů, Oliverek je opravdu krásný chlapeček !!! Ještě jednou moc gratuluju !!!

Mamky, všem krásný NOVÝ ROK 2012 🙂 Ať nás provází štěstí, všichni jsme zdraví a splní se nám všechna přání 🙂

U nás Ježíšek taky super 🙂 Karolínka nadšená, jen by všem rozbalovala dárečky a trhala papíry 🙂 Na prvním místě to vyhrála dřevěná "vláčkodráha", pak knížečky, tabule na malování ... no potřebovali bychom nutně nafouknout náš pidi 2 plus 1.
Honzíček taky dostal krásn= dárečky, které mu momentálně "zajíždí" Kájka 😀

Jinak Honzulka je zlatíčko, roste jako z vody, pomalu mu začíná být těsná vel. 62 ... na kontrole ve 3 týdnech měřil 59cm a váha byla 4,4kg.
A Karolínka ve 3 letech 19 kg a 103 cm 🙂 Máme to doma ale velké děti 😉

kacenka25
2. led 2012

Oliverek je teda nádhernej! Koukala jsem, co to má na čele a teda přiznám se, že mě nenapadlo, že při císaři může dr. říznout do dítěte 😲 .
U nás se Ježíšek také překonal, jak jsme mohli bydlet v malém bytě? Kam jsme ty hračky dali? Jak říká Petis, i Kuba nejradši rozbaloval všem dárky a trhal papír, to byla největší švanda a hned s tím chtěl zatápět v krbovkách 😀. Babičky odešly asi v půl 11 a Kuba byl fakt naštvanej, až jsme si mysleli, že snad spát ani nepůjde... Ještě chtěl jogurt, rohlík.... no mazec, v 23,15 jsme už s manžou docela chtěli do postele, kdepak Kuba, tak jsme ho nějak násilím přesvědčili, že zítra je taky den, no nechtělo se mu ani za mák 😅 😝 . A ráno panečku v šest budíček i s Chuckem, toho jsem se lekla když začal mluvit u mé hlavy 😀 . Koukala jsem na fotky Petis, tak ta tabule co dostala Kája má u nás také velkou oblibu, my mu ji teda dali k narozkám (i když ono je to jedno, páč 25.12. se zas sešla rodina, takže dárků dostal hodně a vypadalo to jak předchozí den 😀 . Ještěže druhé miminko už vánoční nebude 😉 . Zítra jdu na KO, tak jsem zvědavá, vůbec nic mi není, jsem tak v pohodě jako už dlouho ne, ani záda mě nebolí no zkrátka jako před porodem nevypadám 😀 .
Přejeme všem krásný a úspěšný nový rok plný zdraví, radosti z dětiček a nové přírůstky..... mimochodem Luci ještě nic? Nechceš nám nic říct? 😉

luckamb
autor
2. led 2012

@kacenka25 Kačenko, klidně bych vám něco řekla. Ale zatím vám tak akorát můžu říct, že jsem dneska odstrojila strom a sklidila vánoční výzdobu. Žádné jiné novinky nemám. :D Jo hele, nechceš sem hodit fotku bříška?

tercie
2. led 2012

@kacenka25 Teda Káťo, máš to za pár,viď 🙂 Už se těším na sms 🙂

Holky všechny máte moc krásný fotky,a
@martek01 gratuluju k Oliverkovi,je krásnej 🙂

kacenka25
2. led 2012

Luci tady máš fotky

luckamb
autor
3. led 2012

@kacenka25 sluší ti to jako vždy 😉

luckamb
autor
3. led 2012

@petis Péťo, nemáš po Karolínce džínovou minisukni (Vel. 80) bez kanýrku, kytiček a zvířátek?

jitie
3. led 2012

ahojky, koukám jak jste se rozpovídaly 🙂 já už sem moc nechodím, tak se neukazuju, jsme na Fb

@kacenka25 krásné fotky Káťo, moc ti to sluší a kde máš jako pupíka??na to že už máš rodit, tak vypadáš jak v půlce těhu 😀 držím palce, ať je porod rychlý 😉