Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
26. zář 2008

Luci, ty se nemáš vymlouvat.,že jsi unavená, ty se máš vymlouvat,že na tom nejsi nejlíp,abys Beátku donosila až do konce.
Strouzek už je na tom asi trochu lépe, dneska tu ani nebyla. dají si měsíc dva pauzu a začnou znovu

lehna
26. zář 2008

Míííííííííííííííííííííííííííííšššššššššššššššoooooooooooooooooo

lucasaerik
26. zář 2008

chudák holka, hodně jí to sebralo...ale povedlo se jednou povede se zase....hlavně že je zdravotně v pohodě, dušička se zahojí...
No mě nažel hlídá jako oko v hlavě a opatruje mě...to si zase libuji a užívám, je to opravdu úplně něco jiného než s klukama, to se prostě fungovat muselo...rozikové nerizikové...statek a zvířata nečekala...a chlapi v hospodě...no fuj, už nikdy...a holky teď jak jsem šla pro mlaďocha do školky, jsem šla kolem hřiště a seděli tam maminky s kočíkama, jak já se těším až ten náš poklad budeme mít taky tady...jenom nemám zatím žádnou maminku kamarádku 😅 s kým bych kočárkovala...a tak ..snad se nějaký tady v brně najdou 😀 škoda že jste tak daleko 😒

lehna
26. zář 2008

jo to jo, bohužel nebyla ale první komu se to stalo tady u nás☹. určitě to zvládne,je to holka silná.

To je dobře,že tě manžel hlídá,tak to má být🙂. já už s etaky až budu chodit s kočárkem venku,jéé to bude paráda. já naštěstí tady ve vesnici jednu kamarádku mám,má termín začítkem prosince,tak doufám,že teda bude kočárkovat se mnou🙂

tercie
26. zář 2008

Tak co byste řekly holky, 😉

martek
26. zář 2008

joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

lehna
26. zář 2008

jooooooooooooooooooooooo????????????????? do alba do alba

martek
26. zář 2008

jooooooooooooooooooooooo??????????????????????????????????????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

martek
26. zář 2008

miluju online testovani 😉

lehna
26. zář 2008

já téééééž🤐 😵 😵 😵

jinak ahoj Martinko jsem tě dneska ještě nepozdravila 😀

lucasaerik
26. zář 2008

já tipuji na krásné //
😵

lehna
26. zář 2008

tak kde siiiiiiiiiii????????

martek
26. zář 2008

cau lehniku... 😉

tercie
26. zář 2008

Utratila jsem 80Kč za Rapidclear a je negativní....

Ale díky za naději holky a za držení palců. Tentokrát to těhu prostě není...

lehna
26. zář 2008

prý je ti dneska blbě po srazíku

lehna
26. zář 2008

to nééééééééé, určitě se plete. a mrcha určo nedorazí

lucasaerik
26. zář 2008

ter, ale tak třebas..ještě....říkala jsi 2 dny meškáš?...no není ještě vše zahozeno přeci... 😵 ...takže ještě naděje je... 😉

lucasaerik
26. zář 2008

a když ne tento měsíc tak příští....to by v tom byl čert ne?..aby se nezadařilo 😵

martek
26. zář 2008

teda.... ☹
jdu dom 😔

tercie
26. zář 2008

Lucas já už tomu moc nedávám...

lehna
26. zář 2008

já mylsím,že se to ještě povede. o víkendu chcu sms

tercie
26. zář 2008

Jasný holky že kdyby něco tak se ozvu, ale mrcha je asi na houbách nebo co

jitie
26. zář 2008

terci 😔

lehna
26. zář 2008

Míšo, já tomu dávám a věřím, že ten rapid blbě ukazuje, podívej se třeba za hodinu🙂.
určitě mrcha nedoleze!!!!

no a já musím jít se chystat do práce

lucasaerik
26. zář 2008

ter, vem si jak dlouho se // schovávaly kačence...všichni jsem jí řikaly že je...a nevěřilaale vím jak to myslíš raději si nedělat plané nadějě...chápu moc dobře

tercie
26. zář 2008

Leni koukala jsem teď po limitu a není tam ani slabej náznak, prostě nic, prostě už tomu nevěřím 😉

tercie
26. zář 2008

Luc jo, kéž bych měla pořád vysoký teplotky jako Kačka, pak bych ještě věřila... prostě uvidím co budou dělat teploty přes víkend a podle toho se zařídím, jo, souhlasíte? 😀

lehna
26. zář 2008

ale já věřím furt, nekoupila sis ještě nějaký jiný? a doma máš nějaký?
no,tak já budu o víkendu čekat.

Holky,já mizím,tak se mějte hezky aužívejte víkend. Papááááááá

tercie
26. zář 2008

Doma mám mamatest, tenhle rapid jsem měla poprvé tak nevím co je to zač, oni jinej neměli

lucasaerik
26. zář 2008

leh páčko a užij si víkend....
ter no jasan....prostě uvidíš....